Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги имам лаптоп Lenovo ideapad y570 зет инсталирах Windows 10 но не намирам драйвер за блутут А и също така в диспечер на устройствата не го виждам като хардуер Може ли някой да ви помогне

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте в диспечера дали има неразпознато блутут устройство с питанка.

Ако няма означава че лаптопа няма вграден блутут.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, oic написа:

Вижте в диспечера дали има неразпознато блутут устройство с питанка.

Ако няма означава че лаптопа няма вграден блутут. Здравейте колеги, малко се обърках с модела lenovo aidiapad z570 блутут има защото с седмица няма проблеми работи си идеално но като сложа 10 и даже и като хардуер не се вижда ако някой знае някакво решение казвайте или да се връщам на седмица поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвета ми е поне да инсталирате Windows 8.1,  (в карен случай 8), защото Windows 7, остаря и му спират поддръжката

Със лаптопа влизате тук

Пишете модела на лаптопа и  Machine type номера и виждате какви драйвери ще излезнат за съответната ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Вариант - Инсталираш драйвера, който е от Windows 8 от сайта на производителя. Би трябвало да стане.

2. Вариант - Инсталираш Windows 8.1 и слагаш драйверите от Windows 8. 

3. Вариант - Слагаш си спокойно Windows 7. Това, че го спират глупаците от МС е без значение. Аз все още кавам с машина работеща с XP и проблеми нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ще пробвам и ще пиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.