Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"


Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

  1. 1. Каква форма на управление предпочитате

    • Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62


Препоръчан отговор

на 12.08.2019 г. в 17:55, sliderum написа:

Валерианчето деде, ако трябва и нитроглицерина, да не се опънеш, че ще плача.

    Злобно! Мислех да не отговарям на ПРОСТАЦИ , но защо пък не? Така ,навярно се държиш с майка си и баща си! НО ТЕ СА СИ ГО ЗАСЛУЖИЛИ ,ЗАЩОТО СА ТЕ ВЪЗПИТАЛИ ТАКА!За разлика от тях , с мен деца и внуци така не се държат! С което се ГОРДЕЯ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, M.Николов написа:

А в това време в Сърбия.

https://www.24chasa.bg/novini/article/7605310

 

Нашите управници не искат да се случват неща от които не могат да крадат . Така са ни устроили държавата..... . А ивеститорите не инвестират там където се краде !:nono:

Но , казано е : " Когато крадец открадне от крадец , му се прощава за 100 години ". И нали по съзнание сме крадливо племе от древни времена - прощаваме ! Божията заръка ( и не само тази) " Не кради ! " за нас нищо не значи . :)

Кой тогава ни е виновен ? :angry: Даже Господ да е българин - оправия няма ! :lol6:

Както на всякъде , нещата са простички !  Сложни ги правят простите..... да си маскират простотията ! И видимо успяват ....  за съжаление...! Да се смееш ли , да плачеш ли ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, bigiadri написа:

    Злобно! Мислех да не отговарям на ПРОСТАЦИ , но защо пък не? Така ,навярно се държиш с майка си и баща си! НО ТЕ СА СИ ГО ЗАСЛУЖИЛИ ,ЗАЩОТО СА ТЕ ВЪЗПИТАЛИ ТАКА!За разлика от тях , с мен деца и внуци така не се държат! С което се ГОРДЕЯ!

Не се държа никак с мъртвите, драги ми некрофиле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опит №2 за пускане на анализа, който беше затрит преди няколко часа:

"Ние сме били филтрирани". Пътят на Пламен Георгиев от "Ало, Ваньо" до Валенсия

 

Парии, парииии, чети народе,  докато още го има и коментирай...и тук включително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, sliderum написа:

Опит №2 за пускане на анализа, който беше затрит преди няколко часа:

"Ние сме били филтрирани". Пътят на Пламен Георгиев от "Ало, Ваньо" до Валенсия

 

Парии, парииии, чети народе,  докато още го има и коментирай...и тук включително.

По-добре консул във Валенсия, отколкото прокурор. Много добро управленско решение, бих отбелязала.

Ако сте очаквали обвинения, затвор и гилотина, би било наивно, предвид този човек в тази комисия, колко информация има, колко е покрил и за колко е направил "услуга", да бъдат проверени и елиминирани. Яко е в "кадаифа"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, M.Николов написа:

А в това време в Сърбия.

https://www.24chasa.bg/novini/article/7605310

 

Сърбия е с Русия, затова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Maleficient написа:

По-добре консул във Валенсия, отколкото прокурор. Много добро управленско решение, бих отбелязала.

Ако сте очаквали обвинения, затвор и гилотина, би било наивно, предвид този човек в тази комисия, колко информация има, колко е покрил и за колко е направил "услуга", да бъдат проверени и елиминирани. Яко е в "кадаифа"...

Според мен е по-добре да е в затвора, или да бъде изгонен от страната, с отнето гражданство и обявен за персона нон грата. Не искам да плащам данъци, за да отиват за заплата на престъпници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, sliderum написа:

Според мен е по-добре да е в затвора, или да бъде изгонен от страната, с отнето гражданство и обявен за персона нон грата. Не искам да плащам данъци, за да отиват за заплата на престъпници.

По какво обвинение?

"Изгонен" не е много ясно Как? С един камшик и камъни, агитка да го прогони...

Ами не плащай данъци. Някой насилва ли те? Спри да плащаш и чичкото съдия ако те пита: Вие гражданино, защо не си плащате данъците? - се обоснови с горното.

Ама ше трябва да докажеш, че някой е престъпник и точно какъв процент от твоите данъци, отиват за неговата заплата. 1%? 0,2%- колко?

С клишета е доста скучно като се аргументираш.

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Maleficient написа:

По какво обвинение?

"Изгонен" не е мнението го ясно Как? С един камшик и камъни, агитка да го прогони...

Ами не плащай данъци. Някой насилва ли те? Сори да плащаш и чичкото съдия ако те пита: Вие граждани, защо не си плащате данъците? - се обоснови с горното.

Ама ше трябва да докажеш, че някой е престъпник и точно какъв процент от твоите данъци, отиват за неговата заплата. 1%? 0,2%- колко?

С клишета е доста скучно като се аргументираш.

Нищо няма нужда, аз да доказвам . Че е престъпник, е публична тайна и аз ти показвам среден пръст, защото очевидно оправдаваш шайката престъпници наричащи себе си герб и тия, които са в коалиция с тях, явна или не. Има само една възможна причина за такова отношение. Ти да си от тях и справедливият изход от "терасирането", да не ти отърва. Защото може да си следващата "пацо дел тераса", евентуално с подобно на неговото престъп..прегрешение, пардон, съдът още не го е осъдил  като престъпник,  а  обявил само за нарушител.

преди 44 минути, Мойра написа:

Няма проблем, просто показваме истинският си флаг:

il_794xN.1665177493_kg90.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, sliderum написа:

Нищо няма нужда аз да доказвам . Че е престъпник, е публична тайна и аз ти показвам среден пръст, защото очевидно оправдаваш шайката престъпници наричащи себе си герб и тия, които са в коалиция с тях, явна или не. Има само една възможна причина за такова отношение. Ти да си от тях и справедливият изход от "терасирането", да не ти отърва. Защото може да си следващата "пацо дел тераса", евентуално с подобно на неговото престъп..прегрешение, пардон, съдът още не го е осъдил  като престъпник,  а  обявил само за нарушител.

Средния пръст може си го завреш ... в ухото и да си поизчистиш квото се е насъбрало.

Слабостта на троловете е в крайно неприятната им избухливост и жалка агресия!

Не ме заплашвай, ако обичаш, Барбарон смешен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Maleficient написа:

По какво обвинение?

По същото обвинение, по което и Цецко физкултурникът щеше да бъде набутан в затвора, ако живеха в Щатите - данъчни измами/укриване на данъци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Maleficient написа:

Средния пръст може си го завреш ... в ухото и да си поизчистиш квото се е насъбрало.

Слабостта на троловете е в крайно неприятната им избухливост и жалка агресия!

Не ме заплашвай, ако обичаш, Барбарон смешен!

Никой не заплашвам, но странното ти включване в политическа дискусия,  която си пренебрегвала години наред, отдавайки се на друг тип теми, за мен е доказателство, че си пряко засегната от този конкретно случай...Нещо роднина ли си му, братовчедка, или само както и по-горе предположих съпартийка с подобна на неговата история и някой и друг евтин квадратен метър в повече, от това което нормално би допуснал човек четейки  данъчната ти декларация, в прескъпа за голяма част от народа и респективно недостъпна сграда?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В нета мернах едно гиф-че където един даде купичка с храна на кучетата си обаче едното имаше на вратът си нещо като лампа ( може би им ги слагат за да не се чешат ) и когато почна да яде и захлюпи така цялата купа и другите не можаха да ядат.

Ако някой го мерне или знае как се казва,може да направим колаж като това куче е ГЕРБ ,купата с храна е хазната а останалите кучета са останалите партии които вече са адски гладни и нямат търпение да се докопат до каквото и да било само и само да е незаконно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Старата песен на нов глас, въобще същата като на един друг нахранилчен покрай гроб...Тезата, че гроп като е 10 години на хранилката вече се е оял и не е гладен, а другите са гладни. Койтиливе, пак ще се повторя, колкото един капиталист повече е придобил, толкова по-алчен става и още повече посяга да придобие, че има и по-голяма възможност за това, защото е усилил с богатството си лостовете, които държи в ръцете си. В този смисъл началника ти - тиквата и останалите покрай него, са много по-опасни за страната, от опозицията им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Maleficient написа:

Ако сте очаквали обвинения, затвор и гилотина, би било наивно, предвид ....

... че гарван гарвану око не вади, но предвид справедливостта се очаква баш съд и затвор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПРИЯТНО МИ Е, ВИКАЙТЕ МИ ТЕРАСИНЬО

пламен георгиевПриятно ми е, викайте ми Терасиньо.

Георги Дренчев

Колаж: Тодор Димитров

Това горе е от Афера.бг и е охааа, точно в десетката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Maleficient написа:

По-добре консул във Валенсия, отколкото прокурор. Много добро управленско решение, бих отбелязала.

:biggrin:

Цитат

"В интернет излезе много негативна информация за този човек, включително и това, че има много ниско ниво на испански език. Консулите ни във Валенсия досега са били на много, много високо ниво. В момента, в който се изпрати такъв човек тук да ни е консул, положението ще стане много несигурно. Не за самото консулство, а за хората, защото работата на един консул не се свежда само и единствено до това да подписва документи. Този консул трябва да се среща с хора, трябва да се среща с испанци, с испанска администрация, трябва да говори пред хора", заяви Пеци Петров - един от огранизаторите на петицията.

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/peticiia-sreshtu-plamen-georgiev-vyv-valensiia-2182150

Дали е така? Как така некомпетентен е добро решение?

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, nikssi написа:

:biggrin:

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/peticiia-sreshtu-plamen-georgiev-vyv-valensiia-2182150

Дали е така? Как така некомпетентен е добро решение?

Преди време в Шикагото бяха направили "консул" Лила Георгиева. Не бих казала, че е била върха на компетентността, а и по принцип този род назначения не са с особена "тежест" и влияния, отколкото би бил един прокурор.

Посочете ми кои консули и посланици на България по държавите са реално "компетентни"? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Maleficient написа:

Преди време в Шикагото бяха направили "консул" Лила Георгиева. Не бих казала, че е била върха на компетентността, а и по принцип този род назначения не са с особена "тежест" и влияния, отколкото би бил един прокурор.

Апетитни са. Може Пацо да взема пачки и  да препоръчва престъпници за българско гражданство, а обикновено на препоръчаните от консула, на другите  данни за тях,от рода на криминални и терористични прояви едва ли се обръща съществено влияние. Вероятно се подписват по навик, с останалите документи от купа, оставян пред вицепрезидента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Maleficient написа:

Посочете ми кои консули и посланици на България по държавите са реално "компетентни"? 

Има "уредени" , но не и компетентни . Тези постове са за скатаване и "меко" наритване от активен политически фокус в страната.

Поне докато се уталожат страстите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мирча, новите ви господари искат още пари да им плащате иначе ще съдят България. Няма да се разминеш само с 2,5-те милиарда, които Бойко даде на американците.:)Още ще има да даваш.

 

Фирмата майка „Тад Груп“ иска от България седемцифрена сума заради скандала с НАП

Фирмата майка от Калифорния "Тад Груп" (TAD Group) е подготвила искове във вашингтонския търговски арбитраж срещу България по конвенцията за защита на чуждестранните инвеститори, тъй като целият бранд е пострадал от скандала с изтичането на данни от Националната агенция по приходите (НАП). Става въпрос за седемцифрена сума, която ще бъде поискана от държавата. Това съобщи по bTV Георги Стефанов, адвокатът на българския собственик Иван Тодоров – един от обвиняемите по делото за хакерската атака срещу НАП,  който е в ареста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно ще ги платим.Не се знае за колко милиона ще ни съдят,но като знам какви работят в ГДБОП от нашите данъци пак ще плащаме веднъж на неадекватните полицаи и още веднъж за грешките им.

За пример https://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2016/03/31/2733936_bulgariia_otnovo_beshe_osudena_v_strasburg_zaradi/

Уж имаха неопровержими доказателства туй онуй и накрая даже платихме 114 000 лв на "Октопода"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък все се чудя - добре де нашия съд никакъв го няма и из всякакви статистики обясняват, колко е зле положението. Ок, така е наистина спор няма, ала пък що за съдилища имат те щом най- големите мутри на България ми оправдават? Там ги изкарват невинни, че за тука какво остава? Е зарад туй и европейските институции не тача - да ти ева и европата, и съюза, и всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, insec написа:

Аз пък все се чудя - добре де нашия съд никакъв го няма и из всякакви статистики обясняват, колко е зле положението. Ок, така е наистина спор няма, ала пък що за съдилища имат те щом най- големите мутри на България ми оправдават? Там ги изкарват невинни, че за тука какво остава? Е зарад туй и европейските институции не тача - да ти ева и европата, и съюза, и всичко.

Чудя се колко пъти трябва да повтарям , за да намери разбиране на нещата :

От най-дълбока древност та до днес и за в бъдеще - Власт = Армия , Пари и Религия(идеология) ! (обективно):nono:

А основна движеща сила са Лакомия , Мързел и Агресия . (субективно) :nono:

Изхождайки от тази хилядолетна Истина , всяко нещо става ясно и разбрано ......

В този ред на мисли - дали разбираме , че "Запад" и "Изток" са условни наклонения , а в същност е едно и също , но по различен начин . (външни причини)

Дали разбираме , че "синьо , червено , жълто , зелено...." са условни наклонения , а в същност са едно и също , но по различен начин.....(вътрешни причини)

Започнах с външните причини , защото сме твърде малки като определящ (даже никакъв) фактор , макар теоретично вътрешните да са с по-голяма "тежест" в развитието на нещата......

То е защото в момента фактически сме колония , по същия начин както на времето сме били вилает . ......Днес еничарите са близо 3 милиона , а такова нещо никога не е било......! :nono:

................................

Днес примерно гледах едно предаване с "разсъждения" от Асен Агов - видите ли в "Източна" Германия имало лустрация , а у нас нямало....."разсъждения" от пълен глупак . Ами те , условията съвсем различини - никакво сравнение на може да става.......:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...