Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"


Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

  1. 1. Каква форма на управление предпочитате

    • Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62


Препоръчан отговор

преди 1 минута, insec написа:

 

Супер - кой от тях предлагаш да ни е премиер?

Защо сменяш темата сега, не е възпитано. Питаше се има ли някой дето не псува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ncl написа:

При всички.

Е 30 години нямаш банкова сметка и кола, обаче 30 години все ти ги вземат. Нещо сякаш няма никаква логика.

току-що, Радул написа:

Защо сменяш темата сега, не е възпитано. Питаше се има ли някой дето не псува.

Щото може би темата е за български политици и за протеста в България, Радуле. Вземи остави чашката най- добре, изчакай час два, па тогава ела пиши.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С оглед запазване на личните данни, имената на троловете, полът им,  градовете и ястията, са променени!

 

Мъничка приказка по действителен случай

Имало едно време два трола. Живеели си те в Лаконске Хумполец, Чехия. Много се обичали и решили да се оженят. Събрали всички същества на сватбата си в Лаконске Хумполец. Гмeржи и Яждренка много се радвали на гостите, черпели ги с пържени трюфели, варено цвекло, карамелизирани грудки и други вкусотии.

Решили да си направят и сватбено пътешествие.

Отишли в Париж...

Там имали роднини и не си взели парички. Само малко парички си взели и то това, което си били събрали от джобовете на спящи туристи.

Влезли в едно кафене на Шан-з-елизе. И решили да си поръчат по правилото на лявата ръка - слагаш си лявата ръка върху текста и избираш по цената. Най-ниската. Избрали си те най-евтиното и извикали келнера.

- Искаме две от тези - казал Гмержи.

- Няма как - отвърнал келнера, - няма как да се поръча това отделно.

- Но ние ги искаме. Не искаме друго, искаме точно това - заинатил се Гмержи, а Яждренка кимнала с най-чаровно изражение.

- Разберете, че е абсурд това, което искате. Не се предлага отделно.

- Яждренкоооооо, кажи му, че у нас в Лаконске Хумполец може. И колко често си поръчваме това.

- Така е - изхриптяла Яждренка.

- Значи в Лаконске Хумполец може, а? - учудил се келнерът - Щом в Лаконске Хумполец може, значи и тук ще ви го предложа. Ваша воля.

Усмихнали се щастливи Гмержи и Яждренка.

Пристигнал келнерът, бутайки поднос на колелца с две огромни метални чинии с полусферични похлупаци. Застанал пред тях, вдигнал капаците, извадил кибрит и запалил чиниите. След това кимнал на Яждренка, кимнал на Гмержи с лице на човек, изпълнил дълга си, сложил отново похлупаците и... отнесъл подноса.

Те си били поръчали фламбе. Просто фламбе.

Оттогава се предава тази история из Лаконске Хумполец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

Е как да чуеш като няма неформални записи от банята на Радев или Меркел и  т.н. когато си говорят с някой близък   :) 

Ма той Боцко си псува и в ефир бе, вчера ти пуснаха видеото, пак ли да го търсим щото помниш колкото маймуна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, miro20 написа:

Е как да чуеш като няма неформални записи от банята на Радев или Меркел и  т.н. когато си говорят с някой близък   :) 

Радев е продажник, а Меркел е влюбена в Бойко - тъй че не стават за пример защитаващ тезата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, insec написа:

Е 30 години нямаш банкова сметка и кола, обаче 30 години все ти ги вземат. Нещо сякаш няма никаква логика.

То защото в тези 30 години демокрация имаше някаква логика...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, insec написа:

 

Щото може би темата е за български политици и за протеста в България, Радуле. Вземи остави чашката най- добре, изчакай час два, па тогава ела пиши.

Сериозно ли темата била за български политици? Вчера ми се стори че е за свирки. И внимавай какво ще кажеш, че то писаното си седи. И не бери грижа за чашката ми...

преди 2 минути, insec написа:

Радев е продажник

Някакви доказателства?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ncl написа:

То защото в тези 30 години демокрация имаше някаква логика...

Не само имаше, но и продължава да има - че е логиката на престъпноста е неприятно, но си я има.

преди 1 минута, Радул написа:

И внимавай какво ще кажеш, че то писаното си седи.

Там е то - че си седи, ма бързо олекна нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Радул написа:

Сериозно ли темата била за български политици? Вчера ми се стори че е за свирки. И внимавай какво ще кажеш, че то писаното си седи. И не бери грижа за чашката ми...

Трябва да проявиш разбиране! Тежко им е, душно им е, мъчно им е, яд ги е....якооо! Прояви разбиране...мен още от сутринта ме обвиниха, че съм почнал рано... А ти...по това време, ехеее...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, insec написа:

 

Там е то - че си седи, ма бързо олекна нещо.

Не знам какво олекна, ама избягвай да ми обясняваш за какво била темата.

току-що, Hristo52 написа:

Трябва да проявиш разбиране! Тежко им е, душно им е, мъчно им е, яд ги е....якооо! Прояви разбиране...мен още от сутринта ме обвиниха, че съм почнал рано... А ти...по това време, ехеее...

Когато са опитали всякакви чалъми срещу теб и пак не им се получават нещата, това са финалните залове- алкаж, наркоман... нещо от сорта. Пий си хапчетата... ей такива детинщини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Лудият Учен написа:

Да,Ангела Меркел,Еманюел Макрон,Джузепе Конте,Марк Рюте,Педро Санчес и всички нормални ,себеуважаващи се политици не псуват...Понеже Борисов е простак,но не ви отърва истината,вие ще изопачите така фактите,така че защитите тоя лумпен Борисов и всичко да изглежда нормално...Не истината такава,каквато е,а така ще лъжите ,както на вас ви е угодно-лицемери такива...Само и само да изклинчите и да оправдаете все по-безумните изцепки на Мутрата-премиер...Така калташки и просташки се говори-ама в затвора...

Това, че не си ги чул, не значи че не псуват!:lol6:
И ти със сигурност псуваш. Дори сега може би псуваш мен, Бойко, и всички които не подкрепят протестите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Радул написа:

Пий си хапчетата... ей такива детинщини.

Еееее...липса на аргументи...А това си е страшно! След това вече си сипвам една ракийка, стига за днес!

Когато нещо не работи добре хората се опитват да го променят.И всеки път установявам колко хитър и ефективен е повикът "Добре, де...Ама дай алтернатива, па тогаз ще видим!"...който почти винаги излиза от хора, на които всъщност актуалното статукво е удобно...или поне приемливо...Забелязъл съм обаче, че алтернативата у нас винаги се търси, образно казано, на един и същи "етаж"...на други "етажи" някак си не се търси...Ако на този "етаж" няма алтернатива, се обявява гръмогласно, че такава въобще няма...Тоест, ако търсим кадри само от Симеоново например и не намерим читави, обявяваме, че кадри (алтернатива) няма...
"Дай алтернатива!" всъщност е издевателско по същество изявление и защото е ехидна подкана за скок в бъдещето...което, според мен, е винаги почти непроницаемо...Знаете ли какво ще ви сервират тези, които на вас ви се виждат в момента алтернатива?!Обикновено защото са неопетнени...а са неопетнени най-често, защото още нямат минало...Значи, разчитате, че това, което ви говорят е това, което те наистина ще направят...Защо?! Просто защото са млади ли?!...А щом са млади, значи са читави ли?!...Че кой от доказано (във времето) нечитавите не е бил млад и не е изглеждал читав?!..Или не е бил представен и наложен от когото трябва в общественото пространство като читав?!...Почти няма случай някой, влязъл вече във властта, да направи наистина това, което е обещавал.Доста често не защото не го е искал искрено, а защото просто не са му позволили...и с течение на времето е "помъдрял"...Удивен съм колко много хора подценяват огромния потенциал и мощ на...да го наречем, бюрокрацията... Що светли идеи на разни водачи отгоре е съсипала тя-а-а-а...Чет нямат...Да, очевидно трябва да има сериозна промяна и тя трябва да стартира...колкото и непредвидимо да е какво ще стане....После...ами каквото сабя покаже...Защото всъщност никой не знае какво ще стане после...Особено като се има предвид, че наистина важните неща за нас - българите се решават отвън, не отвътре...Но без едно действие със сигурност промяна няма да стане...Ако не се сменят корените на сегашното управление...иначе ще стигнем до същото дередже...Щото корените не са изгнили, живи са си...Няма да им хареса да ги режат, ще реагират...В историята само болшевиките са се решили на такъв ход и са постигнали драстична промяна...Не казвам за добро или за лошо.Но са я постигнали...След 44-та това направиха( с чужда помощ) нашите болшевики...Третите, успели да си пуснат нови корени (най-вече поради изгниване на старите и пак с чужда помощ), са ГЕРБ.Не може да се отрече това им постижение.И повтарям... техните корени, дами и господа, според мен не са още изгнили.На мен ми е интересно като как алтернативата (ако ѝ позволят да дойде) ще постъпи с тях...към 400 000 корена са...и по тях тече живителна влага, така да се каже...към доста хора тече...Ако окастриш яко короната на една круша, но не пипнеш корените ѝ, какво ще получиш?! Ами пак круша...няма дъб да порасне, я...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, miro20 написа:

В Анка е истината  ! Ще разхвърля всички за нула време :)

Анка Президент !  упс.. то там заето от Фигуранта...

Анка Премиер !

 

Не дай Боже, такива като Анка ще ни пратят директно в някой концлагер и ще ни измъчват бавничко с наслада. Така както и нацистите и комунистите не са го правили.

преди 40 минути, Радул написа:

 

Румен Радев! Аз не съм го чувал да псува. Ти?

И теб не съм те чувала, но съм сигурна, че го правиш!
Дори и сега сигурно псуваш наред! :giggle1:

Лицата от протеста ...
Снимка на Rosi Mihova.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Радул написа:

Някакви доказателства?

а защо мислиш че не е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Aumi написа:

Лицата от протеста ...

Малка ти е информацията! Искаш ли да ти дам още линкове с такива мангали? Има ги много. Ще останеш доволна! :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Aumi написа:

И ти със сигурност псуваш. Дори сега може би псуваш мен, Бойко, и всички които не подкрепят протестите!

Псувам,ама друг път...Не съди за другите по себе си...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Радул написа:

България не е парламентарна държава от 11 години! Тя е феодално- премиерска! Такава ли ти харесва?

Внезапно осъзнах нещо, този спор тук ме върна в 2008г когато народа беше както сега по улиците и се водеше същия спор като тук, наши или ваши, осъзнах че в това няма никакъв смисъл. Първо защото няма как да убедеш друг в нещо, нито пък той теб в друго. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трупането на богатство, е опасно!

Има непреодолим (при това опасен) проблем в трупането на богатство.Защото то, богатството, изисква околните да го виждат...Нелегалният соцмилионер Корейко е литературен персонаж...В живота не се среща...Така, де...Защо да караш Ламборгини (Дачията върши същата работа), ако не за да събираш очите на околните...Защо да строиш палат с 16 спални, след като вътре живееш ти, кучето и жената...Добре, де...Ти, жената и кучето...Хич бива ли да ходиш по два пъти в годината в 5 звезден хотел на Лазурния бряг и никой да не знае, а?!...Че то 9/10 от кефа се губят моментално...Или господарски да привикаш силиконовата певица в кръчмата и да ѝ сложиш 100 евро в деколтето...ако въобще има деколте, де...Тоест, става въпрос за фукня...ама много амбициозна фукня...Особено по нашите ширини...В един момент обаче завистниците(че кои други да са?!) започват злобно да питат "Откъде са ти парите, бе, фукльо?"...Засега този гнусен намек се отбива с "Вашта м....ца комунистическа, вие ли ще...дето ограбихте народа в 1946-та?!"...Под "народ" се разбират тогавашните фукльовци...А на сегашния народ, този с ограничените материални изисквания и възможности, му се казва "Ако не сме ние, богатите, кой ще ви покаже, бе, нещастници, как трябва да се живее?! Чий светъл пример ще следвате?!...Как може да одиш у Китен,селянино клети, а не у Малибуту, ве?!...Ако всеки си направи къща със 16 спални как ще изглежда нашата родина, а?!...Я се запретнете, мързеливци такива!Размърдайте мозъци!"...Е, хората, поне някои от тях, се запрятат, размърдват таковата...вследствие на което комисионите за консултантски услуги растат...главоломно...Е, засега възможностите и на богатите у нас са сравнително ограничени.Капитализмът иска време, за да укрепне и се развихри...Пък и да си купиш Ламборгини е далеч по-евтино от това да си направиш завод...Освен това...Можеш ли да се качиш на завода ти (който е в Горна Оряховица) и да направиш гордо три кръгчета по улиците в Ямбол?!... Аз минавам, ей!...А-а-аз!...Не можеш...Затова и броят на Ламборгинитата расте, докато този на заводите - не...Даже доста заводи (предимно остатъци от мрачното минало) станаха на Ламборгинита...Абе, първата цел на капитализма така, както я вижда нашата политическа класа, е постигната...
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Радул написа:

Не знам какво олекна, ама избягвай да ми обясняваш за какво била темата.

😂 не си човека, който да ми нарежда, какво да избягвам бре пиянде, а намали го малко това пиене, че хептем се вживя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hristo52 написа:

Как може да одиш у Китен,селянино клети, а не у Малибуту, ве?

В Китен не беше лошо...докато не почнаха да пускат всеки...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега и Перник! И там протести! Ама това е безобразие вече бе хора! Ако блокират пътя София - Перник? Е тогава какво правим? Ама сигурно видеото е нагласено, фалшиво...хм...комуниститее

вашата  м......

Ето пак манипулация! Копираш едно видео, а в линка ти излиза друго....мммм комунистическа сган....
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Радул написа:

Ми то тамън се появи един и платените клакьори веднага го кръстиха, и прокуратурата се нахвърли , като куче на салам! 

Я кажи кой е въпросния,  че май съм го пропуснал. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...