Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"


Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

  1. 1. Каква форма на управление предпочитате

    • Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62


Препоръчан отговор

преди 1 минута, acnekt написа:

Аз и във виртуалността не ставам..Текат ми лигите и съм жълт

Знам другарче 

току-що, Лудият Учен написа:

Ама,колега,хайде да не обиждаме лудия учен и той се води за човек

А така кажи му го

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Д

Другари и другарки изпята ви е песента. Пропагандата не върви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Мойра написа:

Каза прасето и...

spacer.png

Другарко мойто долапче е пълно без да трябва да копипействам глупости от нета. Вие му мислете другари и другарки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Coco1 написа:

Другарко мойто долапче е пълно без да трябва да копипействам глупости от нета. Вие му мислете другари и другарки.

Снимай го това долапче да видим с какво ти го е напълнил боко :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Coco1 написа:

Другарко мойто долапче е пълно без да трябва да копипействам глупости от нета. Вие му мислете другари и другарки.

 

Ето влезе прасето Коко1, но аз няма да му дам повече кал. Да си пиши. Последен пост от мен към него. 
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Coco1 написа:

мойто долапче е пълно

И пищака отгоре. А е посегнал някой...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Мойра написа:

Снимай го това долапче да видим с какво ти го е напълнил боко :D

Другарко, не са всички като вас да чакате да ви дадът.

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

И пищака отгоре. А е посегнал някой...

Реджо да ти кажа ли за кой ше пееш другия път 

преди 3 минути, acnekt написа:

Моля се , да ме вземат по бързо в специализирано заведение

Ше те изненадат спокойно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Coco1 написа:

Ше ме изненадат спокойно

spacer.png

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Мойра написа:

Тоя пЪ в кое време живее? :speak:

Сега не е нужно да ходиш някъде, след като всички изнасят в медиите.

На точно такива като теб разчитат фейкнюз и сценаристите на аранжировки и колажи :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Мойра написа:

Много удобно нещо е този коронавирус, припари му на някой на за*ника и вземе, че се самоизолира или карантинира.

Столичната РЗИ: Под карантина са четирима министри и Борисов

 

Че то от три месеца са под карантия ... пардон, карантина, по пънове, по паланки. Както някой някъде писа, след неадекватните мерки пролетта, сега просто нямат полезен ход. Наскорошното въвеждане на задължително носене на маски на открито, скоро беше олекотено ... и тогава не знаеха какво правят, и сега. Разлагащата се евродемокрация ни цака отново с короната в последен опит да спре деградацията си, която се изразява в подкрепа на режими като местния.

преди 2 часа, acnekt написа:

Дойде и Прасетото Коко1 слугата на Борисов, нужда е се от кал. Добро момче, добро момче Борисов ще ти купи храничка.

cute pig GIF

Милата парасьонка, дори я бих цункал. Нищо общо с активиралия се напоследък с "втората вълна" свински трол ... даже не помня кога съм го сиктердосал, за другите помня някоя и друга помия, която са плиснали, а този явно съм го резнал в движение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, M.Николов написа:

:lol6:

Абе Мисирчо ( @miro20 ) защо сте коалирани с доказани от съда престъпници ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Социализама е Недоносче, казано от Тодор Живков, но другарите и другарките от последните редици още не са го разбрали. Инфото не е достигнало до тях :D Със 30г да изостанете другари и другарки не е лесно. :D

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, crazy katon написа:

 

Милата парасьонка, дори я бих цункал. Нищо общо с активиралия се напоследък с "втората вълна" свински трол ... даже не помня кога съм го сиктердосал, за другите помня някоя и друга помия, която са плиснали, а този явно съм го резнал в движение.

А къде изчезнаха другите тролове на Борисов - стрийт рейсъра, монтойя, прасето и бушона? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Филипов написа:

 

Даже закъсняха! Очаквах много по-рано да вдигнат мерника на Евроком! На страна терора и гоненията на които беше подложена Кулезич през минали години! Удавник вече за сламка се хваща!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, gagodrago написа:

А къде изчезнаха другите тролове на Борисов - стрийт рейсъра, монтойя, прасето и бушона? 

Получават инструкции, какво да пишат по време на втората вълна на корона и после до март месец преди изборите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, acnekt написа:

Получават инструкции, какво да пишат по време на втората вълна на корона и после до март месец преди изборите.

Може да са в стрес пред перспективата Нинова и Бодисов догодина напролет да се прегърнат.  Би било това като ново царство на всички червени мутри и мафиоти.  Нямам идея какви тогава ще ги таралянка Румен Радев - вероятно вече само ще мълчи като напикано мушкато.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...