Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"


Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

  1. 1. Каква форма на управление предпочитате

    • Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62


Препоръчан отговор

преди 9 минути, miro20 написа:

КаК беше лафа му за мисирките дето подскачаха около него ... "булю булю булю...." :giggle1:

Единственото с което беше намерил да очерниш Слави беше, че някой от екипа му бил псувал журналисти, обаче това "булю булю булю...." на Борисов не било обида, а било лаф:getout: 

Що пак двуличие, Клоши?

на 6.04.2021 г. в 20:40, miro20 написа:
 
Аз пък погледнах в архива си и намерих....
.... Тошко Африкански, който няколко седмици преди това е псувал в ефир журналистка!
Това е мерзост, това е свинство! Позор!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Мойра написа:

Здрав бъди и се въздържай от употреба на тролски похвати.

Също бъди здрава!   Не следва да наричаме жалки нещастници премиера или президента на България....  Кой трол може да се мери с теб, която постоянно и ежедневно висиш в този форум!?  И стига си изглеждала като на помощна надница от Фрогнюз, премисли поне малко.  Ако все още можеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Мойра написа:

Има два вида управление.

1. Като имаш информация, разпространяваш я.

2. Като имаш информация, криеш я.

За нещастие, скудоумните ми сънародници туриха в парламента 6 партии и коалиции, които са изградени на принципа на криене на информация, непрозрачност и парашутизъм до дупка и до посиняване.

Каква информация са благоволили да ни дадат настоящите ни народни избраници до сега ?

Не ми отговаряйте. Въпросът е реторичен.

"Аз няма да се коалирам с тоя, оня, оная и двамата от Враца"

"Аз няма да се коалирам с Бойко"

"Аз няма да се коалирам  с Бойко, Гойко и Данко Харсъзина"

"Аз, понеже съм Бойко, ще пратя чакалите да ви набият, ще си направя сепуко и ще дам 10 депутата на Слави, 50 депутата на Мая и 6 депутата на Костов, да си правят ушаф"

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Борисов извади и последния си коз

Анализ на Даниел Смилов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

82DD89A7-4A78-4422-A486-5B1C88E34779.jpeg
 

703090.png

Истинския и независимия вот. На нас никой не ни даде олио, боб и ориз, за да гласуваме.

Така изглежда парламентът на България според българите в чужбина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Мойра написа:

Борисов извади и последния си коз

Анализ на Даниел Смилов

Много кофти да имаш дълга боя, а да се играе без коз и ти да не си подръка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Осман Октай: Дузпата на Борисов е бита. Сега Слави е ерген и всички му се предлагат

Цитат
Дузпата на Борисов е бита. Сега Слави е ерген и всички му се предлагат. По думите му ако предаде протеста, Слави ще бъде пометен от гнева. Това заяви Осман Октай пред ТВ+.
 

Партиите на статуквото бяха най-изненадани след изборите. Поведението им е като на тежко ранени, както на ГЕРБ, БСП, както и на ДПС. ДПС още не могат да се обадят, защото всички неглижираха протестите, подкрепени институционално от президента, че дори стигнаха да се подиграват, но този протестен вот е ядосан. Подиграваха се, че протестът е неуспешен, но той избухна като вулкан през урните, коментира още анализаторът.

Точно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Мойра написа:

Борисов извади и последния си коз

Анализ на Даниел Смилов

То хубаво ама със самия старт трябва да лъсне задника на Слави като се съюзи с БСП и ДПС което беше заявил че няма да прави. Няма ли да са излъгани неговите избиратели. Тези на ДБ също. Ново начало с познати измами не се започва . Иначе народът наказва. Справка НДСВ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен честен вот, независим, неподкупен вот. Въпреки тоталния локдаун на местна почва. Българите в чужбина са изпратели 300 млн лева в България

https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/207319-raboteshtite-v-chuzhbina-balgariya-izpratili-blizo-1-mlrd-lv-po-malko-u-nas

Да, не е като другите години по 2 млрд лева, но въпреки затрудненията, пак се вливат пари.

Но пак пари вливане в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Мойра написа:

Борисов извади и последния си коз

Анализ на Даниел Смилов

Този малоумник и той.

Не сме ги пратили там да се коалират.

Пратили сме ги да променят изборния закон и да се саморазпуснат !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, lsmurf написа:

То хубаво ама със самия старт трябва да лъсне задника на Слави като се съюзи с БСП и ДПС което беше заявил че няма да прави. Няма ли да са излъгани неговите избиратели. Тези на ДБ също. Ново начало с познати измами не се започва . Иначе народът наказва. Справка НДСВ.

То че е така, така е. Ама има едно "ако". Ами ако НЕ лъсне на Славчо задника? Ако не се съюзи с въпросните, тогава чий задник ще лъсне? Няма ли да е нашия, дето бързаме да го оплюем, преди да е направил нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Радул написа:

Няма ли да е нашия, дето бързаме да го оплюем, преди да е направил нещо.

Ние сме господарите, а господарския за*дник, никога не лъсва.

Те са нашите слуги. Ние искаме честни избори. Да бъдат така добри, да променят изборния закон и да се саморазпуснат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта в бтв г.марков такива четки за буци, че помислих дали не спи с него,... или е на бело. Само не каза да го канонизират след оттеглянето му.

https://offnews.bg/politika/borisov-shte-upravliava-oshte-2-godini-5-mln-balgari-chrez-mestnata-v-749604.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, hakama написа:

Сутринта в бтв г.марков такива четки за буци, че помислих дали не спи с него,... или е на бело. Само не каза да го канонизират след оттеглянето му.

Марков е синя слива. Има такова растение в ботаниката. Викат им сини, щото като са зелени, са червени.

Няма отърване от тези комунисти ей. И бам, веднага в телевизора. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, attj написа:

И стига си изглеждала като на помощна надница от Фрогнюз, премисли поне малко.  Ако все още можеш.

Ти да видиш кой го каза! Жан Жак Русо, не Емил Зола...не Ницше!?? Не. казва го един дето виси денонощно тука, и преразказва или прекопира "великите" изказвания и мисли на вожда - слънце! Копни му някоя "мисъл" сложи я в Гугъл, и веднага ти казва от коя  промедия е взета! Естествено ,че за троловете,  Фрогнюз е мръсна дума! :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Мойра написа:

Борисов извади и последния си коз

Анализ на Даниел Смилов

Имам усещането, че на втори избори може да се случат много странности:
1. Народът ще се прелее към напъна на г-н Трифонов. Масата на ДПС и БСП вече не е такава стегната и също явно не е фактор на изборно-политическата сцена.
2. ББ ще извади от ръкава мръсните номера за избори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BBN1 написа:

Копирайте Фрогнюз другари иначе няма да има за първак. :D

 

Понякога го чета и аз - за да ме весели и разсмива     https://frognews.bg/novini/georgi-markov-kak-sedne-borisov-uchenikat-merkel-edin-parlament-babikian-hadjikian.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Цитат

Речникът на Уилям Шекспир според изчисленията на изследователите съдържа 12 000 думи. Речникът на негъра от людоедското племе мумбо-юмбо има само 300 думи.

Елочка Шчукина си служеше с лекота и свободно и с тридесет.

Ето думите, фразите и междуметията, грижливо подбрани от нея от целия велик, богат и могъщ руски език:

1. Нахалничите.

2. Хо-хо! (В зависимост от обстоятелствата изразява: ирония, учудване, възторг, ненавист, радост, презрение и задоволство)

3. Знаменито.

4. Мрачен (По отношение на всичко. Например: „мрачният Петя дойде“, „мрачно време“, „мрачен случай“, „мрачен котарак“ и т.н.)

5. Мрак.

6. Ужас (Ужасен. Например при среща с добра позната: „Ужасна среща“.)

7. Хлапак (Към всички познати мъже, независимо от възрастта и общественото им положение)

8. Не ме учете как да живея.

9. Като дете („Бия го като дете“ — при игра на карти. „Срязах го като дете“ — види се, при разговор с отговорен наемател.)

10. Кр-р-расота!

11. Дебел и красив (Употребява се като характеристика за неодушевени и одушевени предмети)

12. Да отидем с файтон (Казва се на мъжа)

13. Да отидем с таксѐ (На познат от мъжки пол)

14. Целият ви гръб е бял (Шега)

15. Ама че го рече

16. Уля (Ласкателно окончание на имена. Например: Мишуля, Зинуля)

17. Охо! (Ирония, учудване, възторг, ненавист, радост, презрение и задоволство.)

Няма да ви казвам от къде е този цитат. Културните хора четат книги и знаят. Другите може да се втурнат в Гугъл, и да го потърсят, после да кажат "От това е! Ти какво си мислиш, че сме неграмотни ли?" Е не баш това няма да кажат де, ама ще си го помислят 100%

Но мисълта ми е друга...има много хора които са в този форум, и могат да завидят на богатия речник на Елочка Шчукина!

:offtopic_s:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, цър-вул написа:

Имам усещането, че на втори избори може да се случат много странности:
1. Народът ще се прелее към напъна на г-н Трифонов. Масата на ДПС и БСП вече не е такава стегната и също явно не е фактор на изборно-политическата сцена.
2. ББ ще извади от ръкава мръсните номера за избори.

Точка 1 е пълна с неизвестности, всичко е възможно.

С точка 2 съм напълно съгласна, боко и шайка са се подготвили отлично  с мръсните номера и с нетъпрение чакат втори избори.

Не искам да си представям какво ни очаква, ако при едни втори избори ГЕРБ ги спечели!

преди 41 минути, Hristo52 написа:

Ти да видиш кой го каза! Жан Жак Русо, не Емил Зола...не Ницше!?? Не. казва го един дето виси денонощно тука, и преразказва или прекопира "великите" изказвания и мисли на вожда - слънце! Копни му някоя "мисъл" сложи я в Гугъл, и веднага ти казва от коя  промедия е взета! Естествено ,че за троловете,  Фрогнюз е мръсна дума! :giggle1:

Човекът иска да блесне, плюейки опонентите си, а защо го прави, май и сам не знае.

На някои хора злобата им е вродена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...