Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Препоръчан отговор

Европейската комисия ще покрие 75% от разходите за компенсиране на собствениците.

преди 9 минути, sliderum написа:

Не е моя работа да ти търся аргументите. Ако искаш да си редовна, покажи ги в подходящ вид.

ето го оригинала

http://www.babh.government.bg/userfiles/files/ZHOJKF/outbreaks_2018/1__Pages from Rapport_23062018_Yambol_Voden.pdf

http://www.babh.government.bg/userfiles/files/ZHOJKF/outbreaks_2018/1___Pages from PPR Assay Report-65180705- 09072018.pdf

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз спирам да коментирам тази тема, за мен е доказано, че има чума по овцете и козите в някои села, компетентните органи са предприели необходимите действия за ограничаване на болестта в района, като е възможно да са се презастраховали малко повече от необходимото, но при условие, че държавата ще компенсира всички собственици за убитите животни, не разбирам защо се вдигна този шум.Всъщност разбирам, че разни политици се опитват да си вдигнат рейтинга на гърба на държавните органи и на хората загубили животните си, но това един ден ще им излезе през носа!

Вие вярвайте в каквото искате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробите са получени преди цял месец в чуждата лаборатория. Което значи поне още няколко седмици време, откакто са били взети на наша територия и изследвани в нашите лаборатории, преди да се изпратят за сверяване, когато на нашите им се е запалила червената лампа, че има нещо. През тези месец и половина преди да започне кампанията с избиването нашите здравни власти, са седели с ръце в задниците. Дори да се е налагало евтаназиране, можело е да си мине с десет, или  повече от 10 пъти  по-малък брой смърти.

Редактирано от sliderum
правосис и стилистика (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, NIKISHARK написа:

Цитираната от БАБХ лаборатория във Франция, не е лаборатория, а най – обикновен изследователски център щедро финансиран от частни фондации и НПО та свързани с различни партии във Франция, пише bulbg.blogspot.com

И тоя блог води до ... https://knockoutbg.blogspot.com/2018/07/grenzlager-upa.html?m=1

което ... : "Нокаут Фейкове, измислици и шеги, веселбата да върви..."

Айде малко по сериозно а ? :)

преди 42 минути, NIKISHARK написа:
Цитат

Каква проба? Когато от лабораторията твърдят, че е анонимна и не може да се направи връзка между анонимните проби и района, т.е. ПРЕДВАРИТЕЛНО СА ИЗБИТИ ЗДРАВИТЕ ЖИВОТНИ.

http://19min.bg

19мин е също познат фейкомет.

Интересно как се появиха и готвачки като Мариела Нордел с компетентно мнение , и всичката гама познати фейкомети  :)

преди 10 минути, M.Николов написа:

Аз спирам да коментирам тази тема, за мен е доказано, че има чума по овцете и козите в някои села, компетентните органи са предприели необходимите действия за ограничаване на болестта в района, като е възможно да са се презастраховали малко повече от необходимото, но при условие, че държавата ще компенсира всички собственици за убитите животни, не разбирам защо се вдигна този шум.Всъщност разбирам, че разни политици се опитват да си вдигнат рейтинга на гърба на държавните органи и на хората загубили животните си, но това един ден ще им излезе през носа!

Вие вярвайте в каквото искате!

За втори път се радвам че поне ти си се усетил за какво става въпрос

И че всичките глупости пивани по темата от фейкометите са  фейкове и нищо повече

И което е по важно - това виси на съвестта и на г-жа Лъжа и всичките около нея които развъртяха поредната червена пи-ар акцийка.

преди 10 минути, Без умствен капацитет написа:

ето ви и преведен

Благодаря за публикуването. Тези документи опровергават и останалите спекулации, за датите например .

Цитат

Дата на получаване на заявката: 26/06/2018

Дата на получаване на пробите: 05/07/2018

Дата на анализите 09/07/2018

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора....не мога да разбера слепи ли сте...Някой може ли да ми обясни как цяла една държава се доверява на една ..хм..лаборатория и на нейните ..предположения.!? Как пък не пратиха проби до поне още една лаборатория...преди да започнат с умъртвяването.Не е шега тая работа-убиваш народа си! От тук става ясно,че симптомите могат лесно да се сбъркат с 8(цели 8) други заболявания-не вярвам да не се знае...Обърнахте ли внимание на клиничните признаци-инкубация 3-7 дни...няма да цитирам дословно ,умни хора сте-четете......Е, колко време мина-1седмица,2 седмици? Къде са ви болните животни?Къде са доказано болните животни?Една снимка да бяхте показали!Или ще я караме като в онова филмче на Доньо Донев-да запалим селото,та да се спасим....

И на мен тук някой ми изглеждат леко неадеквани,ама като гледам никой не ги прибира профилактично в психиатрията...

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблем, вЕрвайте на готвачката Мариела , на сайтове "Нокаут феййкове измислици"  и  т.н.  Кви са тея френски лаборатории.. айде да бегат... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

Received
:
20/06/2018
Sample reception date
:
22/06/2018
Analysis date
:
23/06/2018

Оригинал^

Цитат

Дата на получаване на заявката
: 26/06/2018
Дата на получаване на пробите
: 05/07/2018
Дата на анализите
:
09/07/2018
Проби
: 174
проби кръв от др

"Превод" ^ Само на мен ли ми се разминават едни дати?

Абсолютна манипулация е всичко. Остро заразно заболяване като чумата, поради съвременната мобилност трябваше да е обхванала цялата планета за изминалият период.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, NIKISHARK написа:

.....Не е шега тая работа-убиваш народа си!

Покажи скритото съдържание

И на мен тук някой ми изглеждат леко неадеквани,ама като гледам никой не ги прибира профилактично в психиатрията...

Бе те съсипаха и убиха цялата държава , ти за агнетата си се загрижил ! :lol6:

.....Още преди 20 години се говореше :

Дошъл арабски шейх при Костов да купува територията на България и казал 50 милиарда .

- Ела след 10 години - му рекъл Костов .

- Може ! Ама тогава без населението я искам - допълнил арабинът .

- Ела след 20 години - заключил сметката Костов.......

Случва се ! :(

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sliderum написа:

Само на мен ли ми се разминават едни дати?

Абсолютна манипулация е всичко.

я да видим пак ?

Референтен номер наCIRAD:64180622

Получено на: 20/06/2018

Дата на получаване на пробите: 22/06/2018

Дата на анализа: 23/06/2018

Проби: 13кръвни и 1 носова натривка

Метод: 2 RTQPCRи единRT-PCR PPR

и

CIRADReference:64180622

Received:20/06/2018

Sample reception date:22/06/2018

Analysis date:23/06/2018

Samples:13 bloods and 1 Nasal swab

Method:2RT QPCRand oneRT-PCR PPR

Само на мен ли НЕ ми се разминават датите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко като Скрипал стана . Вместо да изпука цялото Солсбъри , те онези двамата на другия ден се освестиха...Хайде сега пак да повторим упражнението....! .......Имате ли бегла представа що е то Новичок ? Ми те , на световното по футбол в Русия се смляха да го пият !  :lol6:

А бе , деца дедови ! Имате ли си бегла представа що е това Чума ? Колко време мина от началото (имате датите :)) ?

Къде са умрелите от Чума ?.....

Те , като гледам клиповете , тези агнета май всичките имат вродена невъзприемчивост към Чума - тичат си съвсем като живи и здрави . Баба не си ги дава !!!... :lol6:

http://www.bgfermer.bg/Article/6944414

Ади , амаан от далавери !:nono:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

честото на всички повярвали на Нинова

казаха по новините че някакъв пренесъл чумата по овцете и резултата е добавянето на още 5 села

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха https://www.24chasa.bg/novini/article/6970405

Тука разни безмозъчни как само ни убеждаваха,че скандала с купуването на ЧЕЗ било активно мероприятие на Корнелия и сие. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

663300966_.jpeg.16708e07bce3ebcd0db5503f1ea9f892.jpeg

Това е за всички, които вярват в "компетентните държавни органи" на гербаджийската власт. 

• Харесва ми 3
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, crazy katon написа:

Това е за всички, които вярват в "компетентните държавни органи" на гербаджийската власт. 

тя е в периметър, но от точно нейното стадо не са взети проби - crazy

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен грозния политически пи-ар който си правят някои опозиционни партийки , още по грозно е че е възможно и умишлено заразяване.

Цитат

Освен по версията за нелегален внос на животни в МВР работят и по хипотезата за умишлена зараза. Това обяви в парламента вътрешният министър Валентин Радев във връзка с работата по изясняване на причините за разпространение на чумата по дребния преживен добитък у нас.

"Службите работят да установят откъде е влязла заразата и това е и една от задачите на оперативния щаб. Дано не се окаже, че е умишлено", коментира той.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Освен грозния политически пи-ар който си правят някои опозиционни партийки , още по грозно е че е възможно и умишлено заразяване.

:speak: Малееее,  дали пък не е дело на Путин или Орешарски? :scared:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По скоро на някой обиден на ББ . Ах да, това пак навежда в червенорозова партийно-бизнес насока . :)

То аферата Костинброд спретнаха, на една   и излезе име "г-жа Лъжа" заради камарата лъжи и "партизански" партийни борби , та колко му е едно  "неволно" заразяване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, nikssi написа:

:speak: Малееее,  дали пък не е дело на Путин или Орешарски? :scared:

от север е близо чумата по прасета, дано е спрат че лошо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей ги двамата матросовци  как рипат само. :biggrin: 

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти скоро мнение по някоя тема давал ли си ? Или си влизаш ей тъй.. да си потролиш  "за спорта" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Ти скоро мнение по някоя тема давал ли си ? Или си влизаш ей тъй.. да си потролиш  "за спорта" :)

E, как да не съм давал мнение по-въпроса? Пуснах въдицата и шараните налапаха. Миро, да питам тебе освен политика нещо друго интересува ли те?

Вярно ,че лоша работа няма ама с тая твоя тролска работа направо си станал за подигравка. Ма ти си знаеш нъл тъй мента?!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

начеса ли си крастата.. изака се с офтопиците .. пак Миро ви е в устата... стандартно   :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей го няма нужда от захранка. Дежурен, на пост.:biggrin:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, nikssi написа:

Ей го няма нужда от захранка. Дежурен, на пост.:biggrin:

то като гледам май и ти влизаш да си потролиш

така и така няма каво да де пише да се поизфукам с новото улични осветление

7b8c9ec3638906237478cf33a94551bf.jpg

4e2ff83580b54dae1d51280de72245c4.jpg

787f543f30bdaa7150177b6cb5b525fd.jpg

fdc553844f7277b7367e5ef7cccf8c29.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.