Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

28 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      19
    • Парламентарна република
      9

Препоръчан отговор

Цитат
Избрали сте да не се показва съдържание от miro20.
Избрали сте да не се показва съдържание от Без умствен капацитет.

Народът дискутира :) Калансув, proexpert  и bdenkov ги чакаме да се включат в дискусията :)

преди 1 час, miro20 написа:

Защо нечие опровергаване и уточнение по темата , трябва да "ми е проблем" ????

Нали гледаме аргументите на човека, ти викаш, че си нямал проблем. После били опровергани голяма част от тях...

Ако имаш нещо конкретно да покажеш коя "калинка" съм защитавал, кой "нечистоплътен компрометиран" човек и т.н. заповядай , цитирай ме, за да знам какво да отговоря.

Ще почна да си водя записки и на направя едно списъче (не че има голяма полза, но поне да не бъда голословен)... въпреки че ти гледаш да представяш позицията си уж като принципна, всъщност винаги тя е ПРИНЦИПНА в подкрепа на определени хора и кръгове, независимо от тяхната позиция, дори да се мени през ден на 180 градуса.

преди 2 часа, Lumberman написа:

Никакви съюзи на ветеринари, педиатри и прочие подлоги не искам да слушам.

И как искащ след това мнението ти да е обективно ? Ми няма как.

А тяхното понеже е обективно, както и на онази асоциация на педиатрите в САЩ по повод текстовете на ИК/джендърната идеология? Аз гледам аргументи и хора. Т.нар. наука няма еднозначни решения и методи на решаване, няма всички да се съгласят на едни мерки. Има неща, които са повече приети от други като мерки, но и това не значи, че са по-добри или ефективни. Пасков показва съвсем логично в радио-интервюто, че няма причини за паника и избиване на животни (а и той е в мейнстрийма, не е някакъв самозван доктор или шарлатанин). По-притеснително е как е дошла заразата, ако я има, и защо от БАБХ бързат да трепят здрави животни, без документи, дори без да са там собствениците на добитъка... като някакви рейдъри на фабрики и ферми.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lumberman написа:

и да ме блокираш другите виждат че те опровергавам:biggrin:

преди 12 минути, Lumberman написа:

А тяхното понеже е обективно, както и на онази асоциация на педиатрите в САЩ по повод текстовете на ИК/джендърната идеология? Аз гледам аргументи и хора. Т.нар. наука няма еднозначни решения и методи на решаване, няма всички да се съгласят на едни мерки. Има неща, които са повече приети от други като мерки, но и това не значи, че са по-добри или ефективни. Пасков показва съвсем логично в радио-интервюто, че няма причини за паника и избиване на животни (а и той е в мейнстрийма, не е някакъв самозван доктор или шарлатанин). По-притеснително е как е дошла заразата, ако я има, и защо от БАБХ бързат да трепят здрави животни, без документи, дори без да са там собствениците на добитъка... като някакви рейдъри на фабрики и ферми.

нали знаеш космоса и простите хора нямат край

Пасков просто доказа че иска да наложат икономически санкции на България и да стане инфлация да си прави интервюта по радиото, докато овцете на баба дора паднат до 50 лева а храната и скочи 5 пъти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офффф градски чада - иди им обяснявай за животни. Поне проверете, колко струва една овца, колко струва породиста такава, за селекционна дейност, за разплод и т.н.. Производителите имат форуми - идете, ако не ви се чете, директно ги питайте в някоя тема.

А ветеринарите, наместо да киснат по цял ден в канцеларийки разни и да цоцат лесна пара, да бяха отишли при животновъдите, и да обяснят на хората кое, как и защо се прави. От всички слоеве в обществото, в нашето най- прецакани, мачкани и оставени в немилост са производителите - безброй пъти съм го казвал и пак ще го кажа: без производство, ние икономика няма да развием, а без икономика, държава няма как да стане. Ама тез неща на градските чада са ви мъгла - право, мениджмънт, международни отношения, ИТ специалисти ........ сори господа, но таквиз инак много добре платени професии, икономика за нашите условия не правят.

Двеста лефа за овца хахаххахахаха майко мила - то се смея, ама си е направо за рев. След тези баби и дядовци, дето ги виждате по телевизора, можете ли ми каза кой по дяволите ще ти гледа овце при такива пари? А който чака държава без производство - да си запише от мен, че е идиот. Ку ще светци, даже самия Исус да стане президент, нямали производство, държава нема а стане никогиш!!!

• Харесва ми 3
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sound написа:

А ветеринарите, наместо да киснат по цял ден в канцеларийки разни и да цоцат лесна пара, да бяха отишли при животновъдите, и да обяснят на хората кое, как и защо се прави.

нали това каза президента като недостатък и съм съгласен, не се говори как се ликвидира заболяване,но народа би трябвало да знае още от птичия грип

Има доказателство, че провокациите в Шарково са по план на Нинова, обявиха от ГЕРБ

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди около седмица се срещнах с един американец от сръбски произход, който се върнал в Сърбия. И едно от нещата, върху които е мислил (понеже има такъв опит и насоченост), е да се занимава със земеделие. И вика: "В Сърбия разходите по производството са пет пъти повече отколкото в САЩ, а цената на продукцията е седем пъти по-ниска. Ами няма как да се случи." Кой ще плати цената, за да се поддържат такива ниски цени на земеделската продукция? На тия хора в Странджа разни офисни плъхове на заплатка въобще не могат да им оценят труда! Защото и в момента цената на животните хич не е висока, като се има предвид колко труд се влага, ако трябва да се гледат добре!

Стигнахме дотам, че да не можем и да не искаме да се изхранваме сами себе си като народ. Всеки гледа да прави пари и да си купува колкото му душа иска, а младите поколения нямат и представа от селски живот. Но всъщност се създава една прослойка вечни мигранти, които бягат натам накъдето са по-добри парите, и нямат нищо установено и независимо. И слугуваме на чужденци и на чужди корпорации, пък после защо сме бедни?

А ГЕРБ за пореден път прави всичко по силите си да спъва и да пречи на малките производители, понеже те не се вписват в "европейското ни развитие"... помощи и зависимости от ЕС може, но силна и независима икономика и производствени сектори - забравете. Ние сами си ги унищожихме в последните 25 години.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Lumberman написа:

Нали гледаме аргументите на човека, ти викаш, че си нямал проблем. После били опровергани голяма част от тях...

Ало балоните :) КАк по простичко да ти кажа, че аз с мнението на Пасков , който говори за лаборатории, за ваксини, карантини, и т.н. нямам проблем. Може и да е прав, може и да не е. Аз с това проблем НЯМАМ.

Дори ти казах че споменава това КОЕТО И АЗ.  - за умишления вариант.

Николов цитира няколко статии  с подробности във ветеринарната област и процедурите в таквиа случаи , които опровергават някои неща казани от ПАсков. Това е.

Къв проблем трябва да имам  аз , така и не разбрах :)

преди 56 минути, Lumberman написа:

Ще почна да си водя записки и на направя едно списъче (не че има голяма полза, но поне да не бъда голословен)... въпреки че ти гледаш да представяш позицията си уж като принципна, всъщност винаги тя е ПРИНЦИПНА в подкрепа на определени хора и кръгове, независимо от тяхната позиция, дори да се мени през ден на 180 градуса.

Аз от години чакам такива записки/цитати. И все няма :) Затова и толкова ви дразни израза че "една лъжа нямам казана" . защото е точно така.

преди 57 минути, Lumberman написа:

Пасков показва съвсем логично в радио-интервюто,

Е хайде сега прочети това което Николов цитира /забележи, не аз /  и  поспорете с Пасков .

преди 58 минути, Lumberman написа:
Избрали сте да не се показва съдържание от miro20.
Избрали сте да не се показва съдържание от Без умствен капацитет.

ма да бе... :) и вподписа си си сложил чак :) :)  Виждам как не ми говориш и не ми обръщаш внимание.

Трол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

ЧУМАТА!

1-e1476019497841.jpg

За последните десет години над ЕДИН МИЛИОН и двеста хиляди българи са прокудени от домовете им!

84 села са заличени от картата на България.

Други 364 села имат до 10 жители и до няколко години ще бъдат заличени.
Закрити са стотици болници и училища.

16 МИЛИАРДА лева ДДС са източените от джобовете на българите.

Няма нито един осъден за корупция по високите етажи на властта.

България е официално обявена за най-бедната и корумпирана държава в Европа.

България е на последно място по свобода на словото в Европа и на 111-то място в света.

Това зло убива народ и държава. И то има своите имена – Борисов, Цацаров, Нинова, Пеевски, Доган, Минев, Златев, Гергов…

И за неразбралите, Кольо Босия, освен оставката на Московски иска и разтуряне на парламента. А това няма как да се случи без оставката на престъпното правителство на Буда и бандата му. Защото бачо Кольо знае къде е коренът на злото. Цялото прогнило блато трябва да бъде изринато!

Георги Борисов Георгиев, Фейсбук (БОЕЦ)

• Харесва ми 3
  • Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полицията изведе доброволците от Шарково

най после се справиха с изкукалото бабе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

и да ме блокираш другите виждат че те опровергавам:biggrin:

Виждат, виждат ... ама не могат да ти разшифроват постовете. :slap1:

• Ха-ха 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти да видиш !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sound написа:

Те една статия по въпроса с доста истини в нея.

https://toest.bg/durzhava-po-vreme-na-chuma/

Цитат

Българският ветеринарен съюз излезе публично с позиция, че застава зад действията на Агенцията по безопасност на храните и зад евтаназията на животни. Но практикуващи лекари – къде под сурдинка, къде открито – коментират, че в  Турция ваксинират животните, тук ги убиваме, там стимулират животновъдството и изкупуват продукцията на преференциални цени, тук се грижим за бизнеса на Зоровци и Синаповци.

Цитат

Неочакваната гражданска реакция и силната подкрепа за стопаните в Странджа от президента Румен Радев и от БСП отложи затриването на единственото останало живо стадо в Шарково – това на баба Дора, която намери сили да се бори за козите си. Може би чиновниците от Земеделското министерство осъзнаха, че са действали прибързано и панически. А може би истината знаят единствено техните шефове, но в държава като България няма никаква гаранция, че тази истина ще излезе някога наяве.

Цитат

След като запали чергата на хората от Странджанските села, кабинетът отказва дори да ги възмезди справедливо. А предлаганите от земеделския министър компенсации, на два пъти увеличени след първоначалната оферта от 150 лв. за всяко убито животно, вече нараснаха почти двойно, особено след протестите в сряда пред Министерския съвет. Но те не могат да покрият очакваните от хората загуби през следващите няколко години, докато отгледат нови животни до репродуктивна възраст. Време, в което няма да имат никакви други приходи, а част от фермерите вероятно и ще фалират поради невъзможност да покриват кредитите си.

Много добра статия!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Lumberman написа:

отложи затриването на единственото останало живо стадо в Шарково – това на баба Дора

Пратили са вече снайперисти.   

Цитат

Започна евтаназията на стадото на баба Дора от ямболското село Шарково, съобщи NOVA.

По-рано днес полицаи извездоха от селото гражданите, които бяха блокирали пътя до последното оцеляло стадо.

Полицията е отишла в двора на баба Дора и е помолила със заповед от БАБХ всички, които я защитават и нямат местна адресна регистрация, да напуснат територията.

Хората останаха в района на село Малко Шарково.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нинова нали си направи пиара и вече не и дреме за онова изкукало бабче

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво се доказа в последните няколко страници на темата? Май нищо друго, освен че ГЕРБ е чума за обикновения български народ.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

доказа се заповедта си е заповед и че БСП го знае но ползва невежеството на хората

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

...онова изкукало бабче

Казват,че глупоста ходи по-хората , не по-животните. Как не те е срам да наричаш така жената?

преди 6 минути, sliderum написа:

Какво се доказа в последните няколко страници на темата? Май нищо друго, освен че ГЕРБ е чума за обикновения български народ.

И според безмозъчния чумата се лекувала със снайперисти. 

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, nikssi написа:

Казват,че глупоста ходи по-хората , не по-животните. Как не те е срам да наричаш така жената?

сега да видим Нинова ще и доплати ли за нови козички и ли си е тъпа, не говоря за партийните субсидии които се събират от народа - а за лични средства на Нинова

или лични пари на позьорите в селото или дори тук от форума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, nikssi написа:

Как не те е срам да наричаш така жената?

Че пича така говори и за своите си родители, та камоли за една непозната жена - толкоз му капацитета, какво да се прави и той като джендърката от съседната тема, къде защитава педофилите.

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стив Ханке: Борисов не слуша българите, а прави каквото му кажат от Брюксел

Цитат

Икономистът Стив Ханке с песимистичен сценарий за България. В предаването "120 минути", един от консултантите при въвеждането на валутния борд у нас заяви, че е много вероятно присъединяването към еврозоната, да предизвикат криза, подобна на тази в Гърция.

Цитат

- Въпрос за България и бъдещето на България в еврозоната. Какво мислите по въпроса? Казвали сте, че България неофициално е член на еврозоната?

- Така е. Със системата на валутния борд, българският лев е клонинг на еврото. Неофициално сте член на еврозоната. Мисля, че официалното присъединяване към еврозоната би било много лоша идея поради няколко причини. На първо място - проблемът с морална опасност. Ако влезете в еврозоната, ще се изправите пред морална опасност, с която се сблъска Гърция. България ще каже "Вижте, можем да сме малко по-отпуснати по фискалното ни състояние в България, защото ако изпаднем в трудност, ЕС няма да направи нищо друго, освен да ни спаси". Точно това си мислеха гърците. Гърция беше официално в еврозоната и харчеха пари като луди, гръцките политици не харчеха пари, а крадяха пари.

- Във „Форбс” написахте "Премиерът Борисов трябва да спре да слуша Брюксел и да започнете да обръща внимание на българите". Защо го казахте?

- Очевидно той не слушаше българите, защото мнозинството българи искат да запазят валутния борд. А и ако погледнете поведението на Борисов по въпроса, той е бил във всички крайности. Първо е за приемане на еврото, после не иска приемане на еврото, после ще чака за влизане в еврото, после е за. Той прави каквото в Брюксел му кажат да прави. 

- Но можете ли да обясните в едно изречение какво ще спечелят българите ако приемем еврото?

- Българите няма да спечелят нищо, ще загубят силата на валутния борд и ще избегнат проблема с моралната опасност, която имаше Гърция. Ако влезете в еврозоната официално, ще бъдете точно като Гърция.

Много хора тук мислят, че пътят към еврозоната ще бъде вид лек за много проблеми тук. Ръстът на доходите все още е голям проблем в България.

Присъединяването към еврото няма да бъде магическо решение за всички останали проблеми в България, това са глупости, защото левът неофициално вече е в зоната. Нищо няма да се промени, освен че България ще загуби много суверенитет, ще бъде в еврозоната официално, нещо, от което няма излизане. Затова казвам, че е като в песента на Eagles "Hotel California" – влезеш ли веднъж, няма излизане.

Цитирала съм само тези изказвания, които касаят България, но цялото интервю е интересно!

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доброволците от Шарково: Преди да ни изведат баба Дора беше на колене и се молеше на Господ да и помогне...

СТАДОТО НА БАБА ДОРА Е УНИЩОЖЕНО

Жената не е искала да приеме "помощта" на БАБХ...

Цитат
"Казаха, че няма да допускат никой. В 8.30 сутринта жандармерия и полиция дойдоха с един цивилен господин. Носиха разпечатана заповед от БАБХ. В нея бе посочено, че всички коли които нямат регистрация на територията на Елхово и всички, които не са регистрирани в с. Шарково трябва да напуснат района пред къщата на баба Дора. Помолиха ни спокойно да си изнесем багажа и да напуснем селото. Парадоксално е, че дори не ни провериха документите. В заповедта пишеше, че ние сме в епицентъра на заразата, а дори не ни напръскаха колата.

Тия ако разчитаме да ни пазят от зарази...

Цитат

Полиция и жандармерия изведе хората, които неотлъчно няха до баба Дора, от с. Шарково.  Според заповед на БАБХ , в Шарково НЕ се допускат автомобили и граждани, които нямат адресна регистрация в селото.  Представители на медиите също не се допускат.

Да живее истината и свободата на словото! "Нашата полиция ни пази"...

• Харесва ми 3
  • Тъжен 3
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

за лични средства на Нинова

Трескаво пишат указания да си изтрият всички видеоблогиове.. че да не стане гредъ като с тоя Тодор  дето се изложи с инструкциите :)

Абе това някакво дежа-вю със  ситуацията с Решетников.

Пак отричане, пак лъжи, пак "такова нещо е нямало" ... :)

неслучайно и викат г-жа Лъжа. вече е рецедив :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Искам да благодаря на полицаите и на жандармерията, че се държаха изключително човешки с нас. Много от тях осъзнават какво се случва.На моменти се създаваше умишлено напрежение между нас и тях.

Дано повече полицаи и жандармеристи осъзнаят какво се случва и в какъв сценарий ги използват, и да изберат на коя страна да бъдат. Защото тези хора би трябвало да ни пазят, а се случва обратното. Пазеха Цар Киро, сега пазят убийците от БАБХ.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, miro20 написа:

Трескаво пишат указания да си изтрият всички видеоблогиове.. че да не стане гредъ като с тоя Тодор  дето се изложи с инструкциите :)

Абе това някакво дежа-вю със  ситуацията с Решетников.

Пак отричане, пак лъжи, пак "такова нещо е нямало" ... :)

неслучайно и викат г-жа Лъжа. вече е рецедив :)

Чуй си пак първообраза:

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sound написа:

Че пича така говори и за своите си родители

Да бяха знаели, че такъв изрод ще се пръкне, баща му щеше да го изхвърли в банята вместо в майка му и после да се самокастрира, за да ликвидира всякаква бъдеща вероятност. Ама на, не са чели другаря нострадамус и сбъркАха.. :D

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.