Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Препоръчан отговор

Загуба на време е да се занимавам с малоумници като теб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, M.Николов написа:

Загуба на време е да се занимавам с малоумници като теб!

Ако бяхме малоумници, щяхме да ти се вържем на манипулациите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука важен и принципът и прецедентът, оттук нататък те си отварят врати да ликвидират на когото и да било стопанството и поминъка, по скалъпени доклади и проби, обвинения без грам покритие и без дори документация да представят. Или това може би е за мотивиране на младите хора, които мислят да се хванат в животновъдния бранш? Така да им ударят едно рамо, да се окуражат... понеже държавата помага? И на кого помага, да попитам? Държат се като мутри, защото са си точно такива!

Аз разбирам тия мутри да нямат респект към истината и към живота на хора и на добитък, но теб, Николов, не те разбирам. Аз ако дойда у вас и ти убия децата (ако имаш такива), и после ти предлагам пари в замяна (бизнес да направим) - ти как ще реагираш? Може ли с повече пари да те компенсирам, че и да те обвинят, че си алчен даже? Ако си наемник като ония "приемни родители", може, но ти животни гледал ли си, израждал ли си, лекувал ли си ги, спасявал ли си от беда, че така с лека ръка да им приключваш живота? Безпричинно при това, заради една недоказана или преминала зараза? И къде им е карантината? Всичко е една бутафория!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

“И никой не брои Народа като опозиция – а не е ли тъкмо той същинската опозиция?  Гласът му обаче се чува като нещо нечленоразделно - писъци по избити животни, плач от издавени села и пр. – всичко това се слива в протяжният вой на един обезверен и дори анимализиран Народ - няма кой да го преведе обаче този вой на езика на Разума. Когато не се чува Народа, тогава всичко може да се изговори.  Отдавна не съществува мярка за приличие.”

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Когато има гангрена се реже крака!

ГЕРБ е гангрена...в главата, трябва да се реже. Следвайки твоя модел.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един коментар под тази статия:

Стопанка от Болярово: Изгубих всякакво доверие в институциите

Цитат

Гадно ми е как беше впрегната цялата държавна машина, за да си защитят кражбите. След "син език", "птичи грип", "африканска чума" сега какво да очакваме - може би марсиански вятър? Турция отдавна си има апетитите към Странджа. Това е положението.

преди 9 минути, M.Николов написа:

Когато има гангрена се реже крака!Това хубаво ли е?Не.Жизненоважно ли е?Да.

И къде е тази гангрена? Само в очите на министъра ли? Министър значи "слуга, служител" - що за гавра?! Един слуга така ли се държи, като цар и господар? Но те считат децата по презумпция за собственост на държавата, каквото остава за животните?

"Гангрена" би имало, ако в селата там животните бяха болни, умираха ежедневно и болестта се разпространяваше... а ние нямаме едно болно или умряло животно!

преди 7 минути, sliderum написа:

Мога да им пожелая на господата от ГЕРБ каквото сеят това и да жънат! Нека получат повече от същото!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Lumberman написа:

"Гангрена" би имало, ако в селата там животните бяха болни, умираха ежедневно и болестта се разпространяваше... а ние нямаме едно болно или умряло животно!

Ти ветеринарен доктор ли си?

преди 13 минути, Lumberman написа:

Един коментар под тази статия:

А какво ще кажеш за следващия коментар?

" На турски коч ли пускаха овцете или турски ваксини са ползвали? За да спестят 100тина лева от тарикатлък са в това положение. Европата им дава хиляди евра ама нали са тарикати и си вземат мерцедеси, бмвта, туарег и т.н. Единствено ми е жал за животните защото са попаднали на глупави стопани ! "

Като изключвам от какъв световнонеизвестен сайт се информираш.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, M.Николов написа:

Европата им дава хиляди евра ама нали са тарикати и си вземат мерцедеси, бмвта, туарег

Това важи за едрите зърнопроизводители, базирани основно в Добруджа и за които се предполага, че не малка част от тях са собственост на мафиоти, които използуват тоя бизнес освен за да прилапат субсидии,също и да си изперат поне част от доходите си от черна "икономика". 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Lumberman написа:

https://fermer.bg/novini/ekspertna-komisiya-na-ek-nyama-samneniya-che-ima-chuma-v-balgariya

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, M.Николов написа:

Аз може да не съм ветеринарен доктор, но все още мисля, че имам здрав разума, за разлика от някои, които като видя "диплома" или чуят какво казал "министъра" и нещо в мозъка им прищраква и минават на други вълни. Но така е лесно да се отклони темата? Доктор ли съм бил? Пасков да не би да не е доктор! И не само той, разбира се. Проблемът е, че тези, които в случая ОПРАВДАВАШ, толкова са се отдалечили от реалността и разсъдъка, че помислиха, че ВСИЧКО ИМ Е ПОЗВОЛЕНО!

преди 15 минути, M.Николов написа:

" На турски коч ли пускаха овцете или турски ваксини са ползвали? За да спестят 100тина лева от тарикатлък са в това положение. Европата им дава хиляди евра ама нали са тарикати и си вземат мерцедеси, бмвта, туарег и т.н. Единствено ми е жал за животните защото са попаднали на глупави стопани ! "

Баба Дора с Мерцедес ли беше или с Туарег? Как не те е срам да се подиграваш с хората? Дори да са ползвали турски ваксини, което въобще не е доказано. Но никой не се стреми да види откъде аджеба е заразата (ако я е имало въобще), а гледат бързо-бързо да трепят животни! Като едни други хора, дето търсиха един терорист сума ти години и накрая го убиха уж и побързаха веднага да го метнат в морето на рибите! Смешни някакви!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пасков излъга за някои неща, дали поради незнание или поради преследване на политически дивиденти, но това си е за негова сметка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Lumberman написа:

Може би затова и пратиха цигани да им вършат мръсната работа,

наемат ниско квалишицирани хора - дръж си на мнението, не върти гъза през 2 минути

а крякаш ме манго няма работа и че е негор избор да е необразован, а сега като му намерят работа надаваш отново вой

преди 2 часа, sliderum написа:

Ще му ги доставят с наложен платеж на стопаните и 15 минути проверка на дефектите. Ако не е доволен ще ги върне през куриера на измамника и ще плати транспортните разходи.

на това му се вика под вола теле да търсиш - или би го направил някой който не е с всичкия си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

и си вземат мерцедеси, бмвта, туарег и т.н.

Не говорим за София - все пак. Но пък нали обичайно София е критерий за състоянието на България, та ........

п.п. сещайте се при такива гледки, колко ли хора от идните поколения, ще се захванат с животновъдство - ма поне в софето си имаме всите модели на мерцедес.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плаща от моите данъци,

е хептен изпуши

1-во защо плащаш данъци 2-ро защо не им плаща държавата, само знае да събира данъци 3-то - защо от моите данъщи

ми като неискаш държавата да не плаща от твоите данъци защо на ЛК си каза да пише България

ако знаеш държавата събира данъщи, за да плаща държавни задължения на българи

гледай си хардуерния раздел - смени си твърдия диск че вече дава грешки

преди 2 часа, Lumberman написа:

Това доколко са непородисти, ти няма как да знаеш.

ти няма как да знаеш породисти ли са

както каза ти ако е ялова, ти породиста ли ще кажеш

Ако бяхме малоумници, щяхме да ти се вържем на манипулациите.

и аз на някой като теб

преди 2 часа, Sleda написа:

“И никой не брои Народа като опозиция

кой излезе опозицията - само една Доретка и онези на които Нинова им нареди да са при бабето

другите се съгласиха

то и комунистите са гънгрена че не съобщиха за радиацията ама не ги режеш

преди 2 часа, M.Николов написа:

той е с основно, дори като гледам май няма и 8-ми клас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Без умствен капацитет написа:

ако знаеш държавата събира данъщи, за да плаща държавни задължения на българи

Дам, задължения, които можеше въобще да не се налага да изплаща. Ако беше държава, а не мафиотска собственост на...тиква, чиито подчинени са избирани да не са по-умни от своят дон и да са от типа който лесно се поддава на корупция, пардон лобизъм в полза на други мутрочорбаджии и участва в  далавери в тяхна и собствена полза и вреда за суверенът си - народа на републиката...Хм, каква република, колония на УСА, предназначена да си разполагат краварите военните бази на тази територия и клоака за ЕС, където джендер държавите, да си изхвърлят фекалиите.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, sliderum написа:

Дам, задължения, които можеше въобще да не се налага да изплаща. Ако беше държава, а не мафиотска собственост на...тиква, чиито подчинени са избирани да не са по-умни от своят дон и да са от типа който лесно се поддава на корупция, пардон лобизъм в полза на други мутрочорбаджии и участва в  далавери в тяхна и собствена полза и вреда за суверенът си - народа на републиката...Хм, каква република, колония на УСА, предназначена да си разполагат краварите военните бази на тази територия и клоака за ЕС, където джендер държавите, да си изхвърлят фекалиите.

заразата е действителна и мерките са правилни - но остава въпроса

как е влязла овца през оградата с Турция - което кара да се мисли и за умишлено заразяване, може и да е схема за източване на евросредства

ЕК ще възстанови 75% от обезщетенията за умъртвените животни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, селяните източват евро средства.  :D 

И защо само 75%? Някой си беше направил криви сметките, но сега се вдигна шум и щат не щат ще трябва да дадат необходимото на засегнатите. 

Аз на село не съм виждал някой да си купува коза от Оlx, ама ок. Похвално е, че се стараете.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, sliderum написа:

БСП е гангрена...в главата, трябва да се реже. Следвайки па твоя модел.

И така по реда на нещата..... режим България и я даряваме на кого???

На Турция - примерно или на Гърция, а ..... или на Румъния..... хм, няма смисъл и на Сърбия, хм ..... мой на Македония тугава и ставаме Северна Македония, ама май по добре Запъдна Турция и Северна Гърция.... :) а най си е добре Южна Ромелия.... а :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Тoни написа:

Аз на село не съм виждал някой да си купува коза от Оlx, ама ок. Похвално е, че се стараете.

Може баш тия овце в продавални да са заразените...кой каза непременно турски, макар че, що не...Може и румънски да са. Аз си мисля, че въобще и самата чума е пълен фейк и мерките по "чумата", да са предприети, за да бъде тормозено населението. По същият начин както крадците мангали биват пускани, или въобще не биват залавяни, с оправданието "`Ми то църното от глад и немотия е краднало от баба  еди коя си, да нахрани чааветата. Ама дей това оправдание, че я крадат за 15-ти път и накрая и я изнасилили и убили, сигурно щото пак чааветата са гладни.

П.С.:

преди 5 минути, ДиоиД написа:

И така по реда на нещата..... режим България и я даряваме на кого???

На Турция - примерно или на Гърция, а ..... или на Румъния..... хм, няма смисъл и на Сърбия, хм ..... мой на Македония тугава и ставаме Северна Македония, ама май по добре Запъдна Турция и Северна Гърция.... :) а най си е добре Южна Ромелия.... а :)

Слушай сега, от завършена еманация акъл не ща. Щото по принцип като си завършен егоист и съвестта ти, е една такава...свършена.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

акъл не ща

Не бе ..... следвам твоята логика ..... Ти на въпроса ми отговори..... На кого да я връчим?

Ай ясно режем ГЕРБ .... и после..... ????

Вие ги избирате ли?

Щото аз не ги избирам .... аз съм принципно Комунист, а не Социалист ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ДиоиД написа:

На кого да я връчим?

На мен. Но недей Вие да ми я връчвате, ако някой ще ми дава доверието си, предпочитам всеки такъв някой, да го прави сам по собствен избор, а не тълпата роми към края на вота под строй и след урната, направо да се редят на опашката за педесетолевки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sliderum написа:

На мен.

Е добре.... даваме ти я по наш собствен избор.... а после?

Дай платформа, дай принципи които да следваме????

Да разбирам ли че след като Граждани за Европейско Развитие на България сме я резнали трябва да резнем Европа и да ни управлява Анадола??? Ай разбрах, че Рома  не сакаш ....???

Или какво ще правиш Съединени Балкански Щати ли????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Тoни написа:

Да, селяните източват евро средства.  :D 

И защо само 75%? Някой си беше направил криви сметките, но сега се вдигна шум и щат не щат ще трябва да дадат необходимото на засегнатите. 

нямам предвид селяните, винаги има и самоучастие, самоучатието е държавата

имам предвид че може да са избили 5 000 глави а да кажат че са установили повече положителни проби

това трябва да се гледа от опозицията - а не да крякат като психично болни, защо избиват болните

Пак ни играят цирк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.