Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Препоръчан отговор

току-що, ДиоиД написа:

Е добре.... даваме ти я по наш собствен избор.... а после?

Дай платформа, дай принципи които да следваме????

Ха-ха, ти сега да не мислиш че ще се хвана на тая въдица и ще тръгна да се обяснявам по форума. Това работа няма да свърши на никого, хабене на време и усилия, без резултатно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, sliderum написа:

Ха-ха

:)пълноц

Елементарно ..... Не очаквам .....;)

Просто разглеждам тази тема като борба Intel vs AMD или ARM .... а на мен не ми пука, защото съм софтуерист (Идиодист - Комунист - ИК, а не ИИ :) )

Кой ще е процесора, кой BIOS-а и т.н. не ми дреми ..... аз съм Краен потребител и към момента независимо от моите схващания, че сговорна дружина (комуна) планина повдига мисля, че развитието на България трябва да е в посока на Европа .... в края на цялата тази полемика е Балканския полуостров да е пълноценен член на Европа, а не Анадола ....

Вярно Анадола и т.н. са технически развити, но културата им не е дорасла..... все още са под давлението на нещо друго .... архаичния им начин на мислене....

Европа за Европейците!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, ДиоиД написа:

Европа за Европейците!

:Dдърветата на кълвачите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цялата история със чумата се превърна в цирк....Цирк на неразбиращи и взаимно прикриващи се неразбиращи...Прав е д-р Дангов..

Цитат

Ситуацията е не толкова тежка, колкото абсурдна и глупава и е забъркана от политиците", смята той. Според д-р Дангов заболяване чума няма.

Стана така че министърът на вътрешните работи е най-големият разбирач по заразни болести, което е абсурдно. Стана така, че председатели на парламентарни групи разбират повече от заразни болести и от ветеринарите. Мен ме е срам, защото в цялата тази история участват мои колеги, участват по най-грозен начин, участват в схеми, преднамерено".

https://dnes.dir.bg/obshtestvo/d-r-parvan-dangov-zabolyavane-chuma-po-zhivotnite-nyama

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, NIKISHARK написа:

Стана така че министърът на вътрешните работи е най-големият разбирач по заразни болести

и тук ченгетата и троловете,  разбират повече от нас останалите по въпроса.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

П.С. Другарю M.Николов , да се не обидиш само на ченге. и да вземеш да заиграеш на канадска борба с някой арестуван, като твоя съименник по фамилия Ники Николов, който по последна сводка стана  директор на ОД на МВР София, сигурно байхуй го е назначил именно заради топлите му отношения с мафията.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, sliderum написа:

и тук ченгетата и троловете,  разбират повече от нас останалите по въпроса.

заболяване има, потвърдиха го и от навън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, NIKISHARK написа:

Цялата история със чумата се превърна в цирк....Цирк на неразбиращи и взаимно прикриващи се неразбиращи...Прав е д-р Дангов..

https://dnes.dir.bg/obshtestvo/d-r-parvan-dangov-zabolyavane-chuma-po-zhivotnite-nyama

Циркът ще става все по-голям!

ДАНС ще разследва медиите за фалшиви новини около евтаназията на животни в Странджа

Цитат

Решението за проверката е от правителственото заседание в сряда. Това потвърди днес вицепремиерът Красимир Каракачанов и обвини опозицията в политическа истерия.

"Това беше миналата сряда, днес е първият работен ден. Аз поставих един въпрос, на който предварително знаех отговора. Тази излишна политическа истерия, аз не я разбирам. Да, в опозиция си, искаш да закопаш властта, чудесно. Само, че недей да създаваш подобна ситуация, при която нарушаваш държавността. Редно ли е да създаваш измислени проблеми?", обясни Каракачанов.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Без умствен капацитет написа:

заболяване има, потвърдиха го и от навън

Когато цялата държавна машина и вероятно и заинтересуваните от изтребването на местните български породи ЕС и частни фирми, наши и чужди, работят заедно против народа, как си представяш да не "докажат",  каквото си поискат?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Мойра написа:

:laughing5: линка който си дала, трябва да разследва линка който цитираш :laughing5:

преди 21 минути, sliderum написа:

Когато цялата държавна машина и вероятно и заинтересуваните от изтребването на местните български породи ЕС и частни фирми, наши и чужди, работят заедно против народа, как си представяш да не "докажат",  каквото си поискат?

ами кой те спира да направиш както са правели медиите

иди вземи проби от вече избитите животни които вероятно са болни и дай да ги изследват в Конго

или и ти си част от " заинтересуваните от изтребването на местните български породи " и така може да съдиш България за неверни данни и некомпетентно правителство

засега потвърждаваш че са компетентни, защото не правиш нищо в доказване на обратното

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NIKISHARK написа:

Цялата история със чумата се превърна в цирк

Така е! Но задкулисно така се прави ....  много омраза има, че някакво момче пожарникар ги управлява ..... но като се замисля, то точно такъв им трябва на тези безскрупулни хора в сянка .... и трагедията е че обществото ги знае, но но нищо не може да направи .... теория за манипулация на масите .... а де факто жални бедни стари българи страдат и се подготвя обезлюдяването на определени територии на България ....  Аман от специалисти .... то не бе птичи грип, син език, луда крава .....

И всичко това благодарение на "белите медии" .... мда ..... само и единствено това излъчват ....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Без умствен капацитет написа:

иди вземи проби от вече избитите животни които вероятно са болни и дай да ги изследват в Конго

Не изключвам вече с държавна помощ наистина да е посята  чума и вторите взети проби, както и моите проби да се окажат положителни. Освен това движението в района е леееко ограничено. За да ида да взема проби и да се измъкна обратно, ще трябва да съм Рамбо.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sliderum написа:

Не изключвам вече с държавна помощ наистина да е посята  чума и вторите взети проби, както и моите проби да се окажат положителни. Освен това движението в района е леееко ограничено. За да ида да взема проби и да се измъкна обратно, ще трябва да съм Рамбо.

една патрулка на пътя, а знаеш ли колко черни пътища има към селата (кози пътеки)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Без умствен капацитет написа:

една патрулка на пътя, а знаеш ли колко черни пътища има към селата (кози пътеки)

Трябва ли да ставам партизанин в уж собствената си държава? Нали беше нещо демокрация, не фашизъм.

Платени са първите неустойки за засегнатите от чума животни

Цитат

....Общо 170 земеделски стопани от седемте общини с въведени ограничения заради чумата ще получат общо около 1 060 000 лв., или по 55 лв. на овца/коза от помощта. Очаква се в следващите дни парите да бъдат достъпни по сметките на стопаните.....

Ем сега хем са платени парите(минало свършено), хем стопаните щели да си ги получат някъде в бъдещето. Оцветил съм "заплатената" "вече" сума. Ама никак не се покрива с тая която герберастките тролове размахват тук във форума. Колко беше там, 400лв на животно ли чух, или ми се е присънило? Само да не вземете сега да се  редактирате,.

П.С. източник: Дневник

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, sliderum написа:

Трябва ли да ставам партизанин в уж собствената си държава? Нали беше нещо демокрация, не фашизъм.

ами ако искаш да се бориш с правителството - ще ставаш / а може би те устройва това правителство

ако искаш чети закони и разпоредби - как се влиза в зона поставена под карантина или как може да изискаш второ или 3-то мнение по въпрос, какви са законовите средства - законова страна сме

тъпотии като Нинова с крясъци нищо няма да направиш или пък цирка който играеше Симеонов на границата и биеше бабичките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Ами това им е работата, да потулват реалните проблеми и да "решават" имагинерни! Но в крайна сметка и те са просто служители и друг командва парада.

Защо ДАНС не вземе да разследва хората от БАБХ и МВР, които изкараха журналистите от местопрестъп... Които наложиха цензура? Или това не е фалшиво? Бе въобще как може разни "медии" да не си съгласуват съдържанието с БАБХ и Министерски съвет?! Кой им дава право?! А министър Порожанов няма ли да го разследват за лъгане и манипулиране на общественото мнение в национален ефир за "положителните проби" на козите на баба Дора? Нека почнат наказателната акция от своите си хора и да се самообезвредят!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

ами ако искаш да се бориш с правителството - ще ставаш / а може би те устройва това правителство

ако искаш чети закони и разпоредби - как се влиза в зона поставена под карантина или как може да изискаш второ или 3-то мнение по въпрос, какви са законовите средства - законова страна сме

тъпотии като Нинова с крясъци нищо няма да направиш или пък цирка който играеше Симеонов на границата и биеше бабичките

Вече няма как да се докаже, дали наистина е имало чума тогава когато се заговори за нея, или е посята в последствие...Впрочем на теория може, пък кой знае и на практика не е невъзможно, но цената за проследяване на времеви периоди по степента на генетична мутация, особено ако нямаш референтна проба от началото на периода, си е...абе направо непосилна за мен и теб и дори за няколко десетки хиляди инициативни люде, дори да са с над средният доход за страната.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, sliderum написа:

Ем сега хем са платени парите(минало свършено), хем стопаните щели да си ги получат някъде в бъдещето.

нещо не си схванал https://www.dnes.bg/politika/2018/07/23/zaradi-chumata-v-sharkovo-es-poema-75-ot-obezshteteniiata-za-horata.383026

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, sliderum написа:

м сега хем са платени парите(минало свършено), хем стопаните щели да си ги получат някъде в бъдещето. Оцветил съм "заплатената" "вече" сума. Ама никак не се покрива с тая която герберастките тролове размахват тук във форума. Колко беше там, 400лв на животно ли чух, или ми се е присънило? Само да не вземете сега да се  редактирате,.

Ей, ама кога ще се научиш да четеш?

" Чрез помощта de minimis стопаните ще могат да покрият загубите от нереализираното мляко, ценовите разлики на изкупената продукция и затрудненията при изхранването на животните. Тя е допълнение към вече изплатените на стопаните обезщетения за евтаназирани животни, отбелязват от земеделското министерство. "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Lumberman написа:

Защо ДАНС не вземе да разследва хората от БАБХ и МВР,

вечно неразбралия

БАБХ и МВР, имат изследване което ги защитава , а ти нямаш нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един цитат от статията на "Гласове":

Цитат
ДАНС проверява кои медии са разпространявали фалшива новина, че евтаназията на животни в Странджа заради установената чума е била, за да се обезлюди районът и да се заселят мигранти, предава БНР.

И защо тогава трепаха на хората животните без причина, ако официалната версия е очевидно невярна? Защо всичкия зор и шум и сгромолясването на рейтинги, ако няма нещо отвъд простото ликвидиране на болестта? А и времето ще покаже доколко тази новина е била фалшива. Преди време и аз бях пуснал една новина, че Турция се готви да ни нападне до няколко месеца. Това беше преди година и нещо, и очевидно беше фалшива. Но нека следим какво се случва и занапред. Аз лично не смятам, че подобни крути мерки на държавните агенции, се вземат без причина. Причина има и ще се види каква е със следващите им стъпки. Те и новият закон за горивата го мислеха уж за "борба със сенчестия бизнес", но всички знаем, че това си беше лобистки законопроект, целят да разчисти пазара от конкуренция за няколко по-големи риби.

А статия в Дир.бг си струва да се прочете (цитирам доктор Дангов):

Цитат

"И при положение, че официалните власти твърдят, че се борят с чумата, питам аз, чисто професионално, защо козите на баба Дора са още живи? Т.е. ако имаме - хипотетично, според тях, нали имаме заразно огнище - те са там, в заразното огнище. Практически вирусът досега трябваше да ги е довършил и те щяха да умрат. Само че те са живи и баба Дора ги храни всеки ден.  Видяхме как политици нагазиха в заразно огнище, което е недопустимо. Тези хора физически, с обувките си, ако имаше наличие на вируса, щяха да го разнесат до София, само че на практика такава картина не наблюдаваме".

Изобличава ги техният собствен кадър. Срамота!

Цитат

"Ние тогава умъртвихме хуманно над 400, може би 500 животни от различни животински видове - овце, кози, говеда, кучета. И в Рила нито един човек не ни спря. Всеки си доведе козичката, защото каза: "Тя е болна. Тя заразява и хората". Има 51 човека болни. Те са все още болни и тогава се справихме само с ресурса на Агенцията по храните от Кюстендил, отдел "Заразни болести". 10-12 човека бяхме и не сме били тъпана и сме се справяли. Сега цяла държава, с целия ресурс впрегнат, в една абсурдна ситуация, те се въртят в един омагьосан кръг и не знаят какво да правят", завърши докторът.

Виждате ли разликата между тогава и сега? Николов? В единият случай, хората сами доброволно са си водели животните да бъдат убити, а сега какво стана?

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sliderum написа:

Вече няма как да се докаже, дали наистина е имало чума тогава когато се заговори за нея, или е посята в последствие...Впрочем на теория може, пък кой знае и на практика не е невъзможно, но цената за проследяване на времеви периоди по степента на генетична мутация, особено ако нямаш референтна проба от началото на периода, си е...абе направо непосилна за мен и теб и дори за няколко десетки хиляди инициативни люде, дори да са с над средният доход за страната.

ами аз какво да направя, че Нинова е бляла баирите заедно с 100-тина защитници на баба Дора

преди 3 минути, Lumberman написа:

И защо тогава трепаха на хората животните без причина, ако официалната версия е очевидно невярна?

да ти припомня

http://www.babh.government.bg/userfiles/files/ZHOJKF/outbreaks_2018/1___Pages from bulg-bulg-bulg-Rapport-molecular.pdf

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

И какво пише там?  "фермерите ще получат не по-малко от 190лв на животно". Т.Е. пак някъде в бъдеще време ще получат нещо и пак някаква сума, която не е ясно посочена.

преди 8 минути, M.Николов написа:

Тя е допълнение към вече изплатените на стопаните обезщетения за евтаназирани животни, отбелязват от земеделското министерство. "

Това да не би да са прословутите

преди 33 минути, sliderum написа:

по 55 лв. на овца/коза

Които все още не са изпратени на стопаните, т.е хората още нямат нищо в ръцете, нищо че се парадира със заглавие от типа на:

преди 34 минути, sliderum написа:

Платени са първите неустойки за засегнатите от чума животни

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Lumberman написа:

Ами това им е работата, да потулват реалните проблеми и да "решават" имагинерни! Но в крайна сметка и те са просто служители и друг командва парада.

Защо ДАНС не вземе да разследва хората от БАБХ и МВР, които изкараха журналистите от местопрестъп... Които наложиха цензура? Или това не е фалшиво? Бе въобще как може разни "медии" да не си съгласуват съдържанието с БАБХ и Министерски съвет?! Кой им дава право?! А министър Порожанов няма ли да го разследват за лъгане и манипулиране на общественото мнение в национален ефир за "положителните проби" на козите на баба Дора? Нека почнат наказателната акция от своите си хора и да се самообезвредят!

Мисля си...

Ами ако от ЕС са наредили да бъде ликвидирано животновъдството в Странджа и сега пускат ДАНС, за да млъкнат тези, които казват истината.?

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Lumberman написа:

целят да разчисти пазара от конкуренция на няколко по-големи риби.

Нищо ново под слънцето, нали.Предполагам, че и това цитираното, влиза в ползите от предприетите действия и тези ползи очевидно не са за бедните стопани засегнати от действията на евтаназираща партия ГРОБ.

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега понеже не ми вярваш на мен, питай някой друг да ти обясни, че става на въпрос за две отделни плащания!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.