Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

23 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      16
    • Парламентарна република
      7

Препоръчан отговор

преди 1 минута, miro20 написа:

никой ли не е чувал за райд масиви

Ти пък сега...:biggrin: склад , склад със склададжийка с офча прическа и по-възможност руса. 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариантите са два. Или масова некомпетентост или хибридна атака. И в двата случая трябват поголовни уволнения.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж ся.. тези "народни" изрази съм ги чувл многго отдавна, дори се е налагало техничекси компютърни термини да обяснявам по подобен начин .

Реално говорим за масиви , а кой как ги нарича... отдавна ми е банално да коригирам. Склад.. ок  .. склад. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, ncl написа:

Вариантите са два. Или масова некомпетентост или хибридна атака. И в двата случая трябват поголовни уволнения.

и аз искам поголовни уволнения че монитора ми изгаря  на 11- тата година

тук е технически форум, някой да каже колко е живота на един твърд диск ако бачка 24 часа

явно искат да правят Backup server

2a708ebbd3ed7407236926913ba06a48.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ся батко ви да ви обясни, понеже малко следи темата. С 370 милиона лева ~190 милиона евро, може да се изгради суперкомпютър с параметри да попадне между първите 10 на класацията Топ 500. С около 20 петафлапса производителност, няколко стотици терабайта оперативна памет, няколко петабайта постоянна памет(твърди дискове)  Който да става за всичко и за съхранение на инфо и за сметки на климата за седмици напред, и за дизайн и виртуални изпитания на свръхвисокотехвологични продукти и нови лекарства и каквото още се сети човек. На цитираната цена се включва хардуера на самият суперкомпютър, системата за охлаждане, системата за захранване,  сградата в която ще се помещава, основният софтуер(Операционна система, конфигурирана точно за този суперкомпютър) и гаранционна поддръжка за поне едно десетилетие. А маймуните на ГЕРБ ше профукат толкова(370 милиона лева) за информационен склад с обем няколко десетки терабайта(това е обем, който се събира в 3-4 броя съвременни твърди дискове)

Редактирано от sliderum
правопис (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, sliderum написа:

добре бати - ами ако искам да е марково а не някоя кутайска кутия

преди 26 минути, sliderum написа:

бати направи им оферта може да спечелиш някой лев - питай къде можее да е подадеш офертата

Правителствена информационна служба

Тел.: (+359 2) 940 27 70

Е-mail: gis@government.bg

Факс: (+359 2) 981 37 19

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

добре бати - ами ако искам да е марково а не някоя кутайска кутия

Ти с елементарен джобен калкулатор за два лева не можеш да се оправиш. Все е тая колко марков, все ще е с коефициент на интелигентност поне двойно над твоята.

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, sliderum написа:

На цитираната цена се включва хардуера на самият суперкомпютър, системата за охлаждане, системата за захранване,  сградата в която ще се помещава, основният софтуер(Операционна система, конфигурирана точно за този суперкомпютър) и гаранционна поддръжка за поне едно десетилетие.

А къде са всички лелки по веригата.... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://news.bg/crime/avstriyski-turist-udari-kamerierka-v-zlatni-pyasatsi.html

Това вече май се превръща в спорт!:angry22:

Кога най-после управляващите ще предприемат мерки за прецизиране на закона и да влизат директно в затвора подобни идиоти, а не да се разминават с глоби?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за това е виновен еднолично ББ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Без умствен капацитет написа:

бати направи им оферта може да спечелиш някой лев - питай къде можее да е подадеш офертата

преди 50 минути, sliderum написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, M.Николов написа:

https://news.bg/crime/avstriyski-turist-udari-kamerierka-v-zlatni-pyasatsi.html

Това вече май се превръща в спорт!:angry22:

Кога най-после управляващите ще предприемат мерки за прецизиране на закона и да влизат директно в затвора подобни идиоти, а не да се разминават с глоби?

Всичките капиталисти са такива.  Така става като липсват първите 7 години, а в последствие и всички останали  и "човеците" пораснали като продукт на джендерското безнасилсвено отглеждане, точно така просто отглеждане, защото възпитание НЯМА, в които няма интелект, няма морални задръжки и няма съвест, си сблъскат интересите нейде на публично място.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)

преди 15 часа, Без умствен капацитет написа:
преди 6 часа, sliderum написа:

Всичките капиталисти са такива.  Така става като липсват първите 7 години, а в последствие и всички останали  и "човеците" пораснали като продукт на джендерското безнасилсвено отглеждане, точно така просто отглеждане, защото възпитание НЯМА, в които няма интелект, няма морални задръжки и няма съвест, си сблъскат интересите нейде на публично място.

бати бил мързел, затова кисне по цял ден в форума - може да е като белго

правилно казват - всички безработни и мързеливци са за БСП - тези ли мързели ще ни управляват

преди 5 часа, ncl написа:

надявам се че помниш Станишев като казваше -  Стабилни сме, готови сме за всичко, криза няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само бургазлийка може да го напише, на базата на личният си опит

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво общо има Станишев?! Годината е 2018, а не 2008...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, ncl написа:

Какво общо има Станишев?! Годината е 2018, а не 2008...

че тогава бе по зле, но ти май си забравил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Без умствен капацитет написа:

че тогава бе по зле, но ти май си забравил

Не беше по-зле. Все още ефекта от пробиването на уолстрийския и кредитните балони  в любимият ти световен джандарм - САЩ,  довели до световната икономическа и финансова криза, не се усещаха от населението на България. Явно толкова си и помниш. Беше зле по л@йноморието, защото строителният бум беше в разгара си и брега на тоалетната беше могъщо бетониран, но то и сега си е зле по същите причини.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mинавам само да честитя на шофьорите и да ви напомня на следващите избори да гасувате за Боеко отново. :D

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Тoни написа:

Mинавам само да честитя на шофьорите и да ви напомня на следващите избори да гасувате за Боеко отново. :D

Те няма да са шофьори тогава. Като стане ГО 1000 евро и сами ще си запалят свидетелствата за управление.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sliderum написа:

Те няма да са шофьори тогава. Като стане ГО 1000 евро и сами ще си запалят свидетелствата за управление.

А тва е много яко. Ще станем първата еко държава. Никой няма да иска да кара кола, рашистите ще забравят за нас и няма да ни налагат монопол с горивата. Ще има бум на велосипедите. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Тoни написа:

А тва е много яко. Ще станем първата еко държава. Никой няма да иска да кара кола, рашистите ще забравят за нас и няма да ни налагат монопол с горивата. Ще има бум на велосипедите. 

То и това няма да е хорошо, щот сме капитализъм, и като стане голямо търсене на велосипеди, следва спекула и  дори малката бебешка триколка...

9385688P.png

може да стане по-скъпа от тесла модел Х

• Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Октай пред Фрог: Сривът на Търговския регистър е по-голяма криза от КТБ

Цитат

„Случаят с Търговският регистър дори не е сравним с рухването на Корпоративна търговска банка и актуалното рухване на застрахователна компания „Олимпик“. Защото в случая с КТБ губят само вложители, а в „Олимпик“ само потребителите, а при Търговския регистър губят всички частни компании, които имат отншение към развитието на икономиката на страната“, обясни Октай.

Затова той задава следните въпроси:

„Има ли в българския парламент опозиция и защо те не свикват извънредно заседание на народното събрание и прекъсване на ваканцията? Къде са БСП и къде са ДПС?

Има ли президент на България, който отговаря за националната сигурност, при условие, че със седмичния проблем на търговския регистър, се нарушава тя?

Има ли извънпарламентарна опозиция, която да призове гражданското общество както в Румъния, за да се прекъсне отпуската и да се свика извънредно заседание на парламента?

Има ли медии в България, които вместо да ни занимават с удавените деца във Варна и магистралата в Генуа, да информират гражданското общество за сериозността на проблема, който касае бизнеса и икономиката на страната? „

Според Октай най-лошото в случая е, че в изявленията на Бойко Борисов и хората около него, прави впечатление за посредственост и некомпетентност и неразбиране на тревожния проблем, който касае националната сигурност.

„С изненада наблюдавам мълчанието на всички отговорни институции като прокуратура и ДАНС, които би трябвало да имат спешно отношение към проблема. Най-тъжното, което чух е, че Борисов няма да пипа ръководството на търговския регистър и правосъдното министерство, за да решат кризата. От опит знам, че тези които са предизвикали кризата, по-ското ще я потълят, отколкото да я решат. Това решение прави Борисов съучастник на тази криза“, заяви Октай.

А народът спи...:mad:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Тoни написа:

преди 38 минути, sliderum написа:

някой от вас ще каже ли коя година договора на фирмата е сключен, че така връзва ръцете

преди 11 минути, Мойра написа:

как го изчисли

ами аз ако напиша в нета че съм те е**л- това значи ли че си ку**а

:lol6:от утре всеки на който му се развали компа, да сезира прокуратурата

админите ако няма решение на прокурор (приложено) ще трият темите:lol6:

преди 53 минути, sliderum написа:

То и това няма да е хорошо, щот сме капитализъм, и като стане голямо търсене на велосипеди, следва спекула и  дори малката бебешка триколка...

Застрахователна компания ОЛИМПИК АД е регистрирана през 1995 г.

ето ти виновника

Виденов Жан Виденов
(род. 1959)
25 януари 1995 12 февруари 1997 749 Демократична левица

Демократична левица е името на коалицията и парламентарната група, която образуват БСП, ПК „Екогласност“ и БЗНС „Александър Стамболийски“ в парламентарните избори през 1994 и 37 Народно събрание[1]. Коалицията печели над 43% от гласовете и 125 мандата и съставя правителство, начело с Жан Виденов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

ами аз ако напиша в нета че съм те е**л- това значи ли че си ку**а

Я ми кажи, как се наричат лесбосите, които играят мъжката роля  в партньорството. Сафоянки ли

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.