Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

14 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      9
    • Парламентарна република
      5

Препоръчан отговор

преди 15 минути, sliderum написа:

Завиждаш ли. Пък и голяма  привилегия това яхтата в Гърция. Същото го можеше щерката на президента и при социализъма.

защо не малко по на север - на татко предателката, татко е горд и ще си направи харакири, но по комунистически

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази "новина" излезе преди около седмица в пик и блиц. Очевидно овцата блее някъде...

Освен това не е по темата. Ама от тъпа овца - толкова...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да . Това е за темата за Радев.

Поредния гаф... :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Без умствен капацитет написа:

не се изказвай неподготвена

в всяка институция има така наречения "технически консултант" което съществува от - дори Борисов не е бил роден.

Ти не четеш , това е ясно. Или четеш ама не можеш да асимилираш това, което четеш. Цитирам ти.

Цитат

Надзор ще следи създаването на единното държавно хранилище, защото фирмите, които участват с най-ниски цени, слагат и калпавите дискове. Това каза министър-председателят Бойко Борисов преди днешното правителствено заседание. К оментарът му е във връзка с идеята на вицепремиера Томислав Дончев за създаване на единно държавно хранилище, където всеки държавен регистър още веднъж ще трябва да прави копие на своята информация, предаде  „Фокус“. 

Ха , склад бре, склад за какво бре? Къде е думата архив, бекъп?

В случая този който отговаря за съхраненинето на личните и фирмени данни не си е свършил работата. Та кой ги избра тия , които не си вършат работа ? 

Последното , пак цитирам

Цитат

Борисов обясни, че така на практика ще се направи един склад, в който да отива информацията от всеки регистър.

Така казано да не се разсърди някой - е мега тъпо! Да не забравят и да назначат някоя склададжийка, по - възможност руса. Интересно военните и останалите служби дали си имат такива СКЛАДОВЕ? :wub:

Това пък

Цитат

„Много важно е, като правим това да има и надзор, защото в строителството имаме надзор, който контролира строителството, но в изграждането на тези електронни системи няма надзор, така че това трябва да го отрегулираме. Защото фирмите, които участват с най-ниските цени, в последствие слагат и калпавите дискове. Така че да се направи надзор, който да може да следи този процес“, коментира премиерът.

Просто за него нямам думи. Какво гледахте досега бре? Аман от калинки в стил безумствена и руса...

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм вниквал в проблема , но  една  такава система за милиони , дето бил изгоря някакъв хард, никой ли не е чувал за райд масиви ?  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

никой ли не е чувал за райд масиви

Ти пък сега...:biggrin: склад , склад със склададжийка с офча прическа и по-възможност руса. 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариантите са два. Или масова некомпетентост или хибридна атака. И в двата случая трябват поголовни уволнения.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж ся.. тези "народни" изрази съм ги чувл многго отдавна, дори се е налагало техничекси компютърни термини да обяснявам по подобен начин .

Реално говорим за масиви , а кой как ги нарича... отдавна ми е банално да коригирам. Склад.. ок  .. склад. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, ncl написа:

Вариантите са два. Или масова некомпетентост или хибридна атака. И в двата случая трябват поголовни уволнения.

и аз искам поголовни уволнения че монитора ми изгаря  на 11- тата година

тук е технически форум, някой да каже колко е живота на един твърд диск ако бачка 24 часа

явно искат да правят Backup server

2a708ebbd3ed7407236926913ba06a48.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ся батко ви да ви обясни, понеже малко следи темата. С 370 милиона лева ~190 милиона евро, може да се изгради суперкомпютър с параметри да попадне между първите 10 на класацията Топ 500. С около 20 петафлапса производителност, няколко стотици терабайта оперативна памет, няколко петабайта постоянна памет(твърди дискове)  Който да става за всичко и за съхранение на инфо и за сметки на климата за седмици напред, и за дизайн и виртуални изпитания на свръхвисокотехвологични продукти и нови лекарства и каквото още се сети човек. На цитираната цена се включва хардуера на самият суперкомпютър, системата за охлаждане, системата за захранване,  сградата в която ще се помещава, основният софтуер(Операционна система, конфигурирана точно за този суперкомпютър) и гаранционна поддръжка за поне едно десетилетие. А маймуните на ГЕРБ ше профукат толкова(370 милиона лева) за информационен склад с обем няколко десетки терабайта(това е обем, който се събира в 3-4 броя съвременни твърди дискове)

Редактирано от sliderum
правопис (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, sliderum написа:

добре бати - ами ако искам да е марково а не някоя кутайска кутия

преди 26 минути, sliderum написа:

бати направи им оферта може да спечелиш някой лев - питай къде можее да е подадеш офертата

Правителствена информационна служба

Тел.: (+359 2) 940 27 70

Е-mail: gis@government.bg

Факс: (+359 2) 981 37 19

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

добре бати - ами ако искам да е марково а не някоя кутайска кутия

Ти с елементарен джобен калкулатор за два лева не можеш да се оправиш. Все е тая колко марков, все ще е с коефициент на интелигентност поне двойно над твоята.

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, sliderum написа:

На цитираната цена се включва хардуера на самият суперкомпютър, системата за охлаждане, системата за захранване,  сградата в която ще се помещава, основният софтуер(Операционна система, конфигурирана точно за този суперкомпютър) и гаранционна поддръжка за поне едно десетилетие.

А къде са всички лелки по веригата.... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://news.bg/crime/avstriyski-turist-udari-kamerierka-v-zlatni-pyasatsi.html

Това вече май се превръща в спорт!:angry22:

Кога най-после управляващите ще предприемат мерки за прецизиране на закона и да влизат директно в затвора подобни идиоти, а не да се разминават с глоби?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за това е виновен еднолично ББ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Без умствен капацитет написа:

бати направи им оферта може да спечелиш някой лев - питай къде можее да е подадеш офертата

преди 50 минути, sliderum написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, M.Николов написа:

https://news.bg/crime/avstriyski-turist-udari-kamerierka-v-zlatni-pyasatsi.html

Това вече май се превръща в спорт!:angry22:

Кога най-после управляващите ще предприемат мерки за прецизиране на закона и да влизат директно в затвора подобни идиоти, а не да се разминават с глоби?

Всичките капиталисти са такива.  Така става като липсват първите 7 години, а в последствие и всички останали  и "човеците" пораснали като продукт на джендерското безнасилсвено отглеждане, точно така просто отглеждане, защото възпитание НЯМА, в които няма интелект, няма морални задръжки и няма съвест, си сблъскат интересите нейде на публично място.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)

преди 15 часа, Без умствен капацитет написа:
преди 6 часа, sliderum написа:

Всичките капиталисти са такива.  Така става като липсват първите 7 години, а в последствие и всички останали  и "човеците" пораснали като продукт на джендерското безнасилсвено отглеждане, точно така просто отглеждане, защото възпитание НЯМА, в които няма интелект, няма морални задръжки и няма съвест, си сблъскат интересите нейде на публично място.

бати бил мързел, затова кисне по цял ден в форума - може да е като белго

правилно казват - всички безработни и мързеливци са за БСП - тези ли мързели ще ни управляват

преди 5 часа, ncl написа:

надявам се че помниш Станишев като казваше -  Стабилни сме, готови сме за всичко, криза няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само бургазлийка може да го напише, на базата на личният си опит

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво общо има Станишев?! Годината е 2018, а не 2008...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, ncl написа:

Какво общо има Станишев?! Годината е 2018, а не 2008...

че тогава бе по зле, но ти май си забравил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Без умствен капацитет написа:

че тогава бе по зле, но ти май си забравил

Не беше по-зле. Все още ефекта от пробиването на уолстрийския и кредитните балони  в любимият ти световен джандарм - САЩ,  довели до световната икономическа и финансова криза, не се усещаха от населението на България. Явно толкова си и помниш. Беше зле по л@йноморието, защото строителният бум беше в разгара си и брега на тоалетната беше могъщо бетониран, но то и сега си е зле по същите причини.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mинавам само да честитя на шофьорите и да ви напомня на следващите избори да гасувате за Боеко отново. :D

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Тoни написа:

Mинавам само да честитя на шофьорите и да ви напомня на следващите избори да гасувате за Боеко отново. :D

Те няма да са шофьори тогава. Като стане ГО 1000 евро и сами ще си запалят свидетелствата за управление.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.