Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

28 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      19
    • Парламентарна република
      9

Препоръчан отговор

току-що, Без умствен капацитет написа:

то такива кранчета имаше и в Лукойл

Како, ти да не си папарак в някой жълт, демек герберски вестник  и да си ходила в нефтохима да шпионираш. Като те знаем само от техника си напрЪщяла да разбираш и кой кран в нефтохима от десетките хиляди за какво е.

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, sliderum написа:

Како, ти да не си папарак в някой жълт, демек герберски вестник  и да си ходила в нефтохима да шпионираш. Като те знаем само от техника си напрЪщяла да разбираш и кой кран в нефтохима от десетките хиляди за какво е.

да, като гледаш че крана е преди измервателния уред

ти ако видиш кранче с тръбичка преди водомера или кабел преди електромера - какво ще си помислиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Без умствен капацитет написа:

да, като гледаш че крана е преди измервателния уред

ти ако видиш кранче с тръбичка преди водомера или кабел преди електромера - какво ще си помислиш

Аз имах кран между предишен бойлер и допълнителен манометър в банята, докато бях с метални тръби за водата след бойлера към душа, имах и кран след манометъра. Не знам защо бяха два крана, тия тръби бяха правени от моите родители. Сега с новият бойлер съм на лепени пластмасови тръби и няма никакви измерителни уреди и кранове, закачени по самите тръби, преди душ системата. Та очаквам доноснички агенти на гербавото ДС, да ми пратят и на мен митничари, задето нямам кранове и измерители по тръбите в банята

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже Господи... дечковците , които вече се убеждавам все повече, че нито една сметка за ток вода, парно не са платили,   коментират измервателни уреди  :)

:laughing5:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, sliderum написа:

Аз имах кран между предишен бойлер и допълнителен манометър в банята, докато бях с метални тръби за водата след бойлера към душа, имах и кран след манометъра. Не знам защо бяха два крана, тия тръби бяха правени от моите родители. Сега с новият бойлер съм на лепени пластмасови тръби и няма никакви измерителни уреди и кранове, закачени по самите тръби, преди душ системата. Та очаквам доноснички агенти на гербавото ДС, да ми пратят и на мен митничари, задето нямам кранове и измерители по тръбите в банята

всичко е наред щом няма кран преди водомера - може да спиш спокойно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

всичко е наред щом няма кран преди водомера - може да спиш спокойно

Затова пък има два водомера. Старият,  който е в моята собственост и новият който ВиК монтираха под тротоара, или по-скоро там, където трябваше да има тротоар, ако гербавият кмет беше го направил, не знам дали ВиК не са монтирали кран преди водомера, ако е така ще пратиш ли митничарите да ги разследват   :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, sliderum написа:

Затова пък има два водомера. Старият,  който е в моята собственост и новият който ВиК монтираха под тротоара, или по-скоро там, където трябваше да има тротоар, ако гербавият кмет беше го направил, не знам дали ВиК не са монтирали кран преди водомера, ако е така ще пратиш ли митничарите да ги разследват   :D

направи снимки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, sliderum написа:

Божке божке.... Там , към тротоара има спирателен кран . какво друго да има :laughing5:

Направо ме убивате с таквиа изцепки. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туй вярно ли е, че Боко щял да ходи при Тръмп, освен да се снима с началника си, също и да подпише нещо си там за легализация на наркотиците?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, sliderum написа:

Туй вярно ли е, че Боко щял да ходи при Тръмп, освен да се снима с началника си, също и да подпише нещо си там за легализация на наркотиците?

Боко е при Тръмп, даже е успял да се снима с него. :D

Ето, вижте му резила

:)

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук вече малко му съчувствам, но никой не е очаквал кой знае какво. Пак добре, че е успял да се доближи.

sml_1421850841.jpg

Премиерът Бойко Борисов ще се срещне в Ню Йорк с президента на САЩ Доналд Тръмп на 24 септември в рамките на Инициативата на американския държавен глава за борба и ограничаването на наркотиците.

Това съобщи за Епицентър.бг началникът на кабинета на премиера Румяна Бъчварова.

Това ще е първата среща на двамата държавници, която ще бъде увековечана и със снимка, надяват се в екипа на Борисов. 

Министър-председателят заминава за Ню Йорк на 23 септември, а на 28-ми е речта му пред Общото събрание на ООН.

Това прави нещата малко-по смешни. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен че статията  с подготвено негативно хейтърско отношение и плюене как "нищо не е постигнал" ББ е писана доста по рано, само са доабвени и синхронизирани с конкретните снимки :)

Очаквано.

Мойра, сещаш ли се как по подобен начин и в същия стил плюехте Плевню ? даже цитирах скоро

пп

Всъщност,  срещите му все още предстоят . Това здрависване, което токова бързате да неглижирате и оплювате е просто нормално приветствие. Не среща.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Боко е при Тръмп, даже е успял да се снима с него. :D

Ето, вижте му резила

:)

а кой искаше там да е Радев - долавям завист

преди 1 час, Тoни написа:

завист

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, miro20 написа:

Аз съм сигурен че статията  с подготвено негативно хейтърско отношение и плюене как "нищо не е постигнал" ББ е писана доста по рано, само са доабвени и синхронизирани с конкретните снимки :)

Очаквано.

Прав си. Но то това си е реалността. Позавъртял се е да го снимат и си идва. Тук ще каже , че е подушкал магическите газове на Тръмп и никой не може да му каже копче. :D

Затварянето на завода в Карнобат по време на гроздобер, за да вземат парите на собственика му е същото, като да разрушиш КТБ заради спор с Цветан Василев. Комплексирани идиоти или обикновени фашисти.

Злобата ражда обцесии и мании.

Илиан Василев, Фейсбук

Някой има ли информация какво стана с великия престъпник Цецо Василев, че нещо ми се губи напоследък. Заловиха ли го вече, все пак е много виновен? 

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, miro20 написа:

Аз съм сигурен че статията  с подготвено негативно хейтърско отношение

Ааа, а като нахейтиха, цялата папарашка банда, професионално нагласената и натопена Иванчева, с 2-3 супер добре подбрани да предизвикват негативизъм изображения и текстове на омразата , на ви сега и тиква на огън.

Не знам дали е така, би трябвало да може да го докажеш с друга статия, в която отношението е хайпърско, или пък...то това в капиталистически медии не е възможно де, ама да намериш неутрална статия, отразяваща хм....посещението..

П.П. Малко подробности:

Цитат

Има, интересни коментари под статията.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Без умствен капацитет написа:

а кой искаше там да е Радев - долавям завист

завист

phpchyv8p_800x*.jpg

Има май разлика.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, sliderum написа:

Не знам дали е така, би трябвало да може да го докажеш с друга статия, в която отношението е хайпърско, или пък...то това в капиталистически медии не е възможно де, ама да намериш неутрална статия, отразяваща хм....посещението..

Ето една мноооого обективна статия в премиерския БЛИЦ :D

Сензационна СНИМКА в БЛИЦ! Тръмп показа огромно уважение към Борисов

:lol6:

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
  • Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, nikssi написа:

Има май разлика.

староо

виж мойра как злобее че не е нейния избраник и сега - женска злоба

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

староо

Старо ама водят диалог. Я кажи Бойко как се оправя с английския, като с френския ли? Какъв разговор на четири очи а? За толкова години да беше научил един език ли...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, предполагам Радев може на перфектен английски да каже "Аз съм против санкциите" , "Скрипал не е отровен от колегите от ГРУ" и подобни....

Не езика е важно, а посланието. А Радев за всички е ясен какъв е. Затова може би не го щат на такива международни събития.

преди 13 минути, Мойра написа:

Сензационна СНИМКА в БЛИЦ! Тръмп показа огромно уважение към Борисов

Спрете се малко бре. Срещите  и вечерята не са почнали още . Вие вече творите полюции и сравнения :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Човек на БЛИЦ запечата страхотен кадър между президента на САЩ Доналд Тръмп и българския премиер Бойко Борисов по време на срещата на върха на ООН в Ню Йорк. Най-влиятелният човек в света демонстрира огромно уважение към нашия министър-председател и поговори с него на четири очи.

Ни могаааа. :lol6:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, miro20 написа:

Затова може би не го щат на такива международни събития.

Кой не го ще бе, глупако?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.