Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Препоръчан отговор

преди 36 минути, nikssi написа:

Айде бе ами Америка за България с тях за какво и точно Цветанов :D

ами отишъл е на почивка, и от БАН ходят на почивки там, но казват отиваме на симпозиум да обменяме опит ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Lumberman написа:

За такова правителство надеждата ми е ДА СЕ ПРОВАЛИ В ЗАДАЧИТЕ, КОИТО СА МУ ПОСТАВИЛИ.

Типичен безаргументиран  профил на хейтър.

За уикипедията си . За олицетворение на термина.

Ако тази лъжкиня ми е министър на правосъдието, може да се сетите какво правосъдие ще получаваме.

Май я бъркаш с вашата г-жа Лъжа / Корнелия Нинова/

Цецка колкото и да не ставаше за президент, обаче никой, повтарям никой не е отрекъл нейните качества на правист.

Знам че си плямпате без дори да познавате от обща култура хората, но все пак ?

:)

преди 58 минути, Без умствен капацитет написа:

защото така казано ми звучи като по бългърски - да се плюе по управляващите

Вика му се "хейтърство".

Отдавна влезе в историята като терминология.

Друг е въпросът дали биха ни разрешили нещо по-добро и дали не си заслужаваме и тези "управници".

Не е друг въпроса. Само че грешо интерпретираш.

Аз БСП и ДПС които винаги се провалят, не искам на власт.

Сега са на ход псевдопатриотите, които обаче съм с огромни  подозрения че са кукли на пак вашата червенотурска олигархия.

Перхидроления вожд Сидерович се  доказа че е такъв с  ключовото си "златно пръстче" за Олигарски и Пееффски.

Каракачанов е агент Иван. Спирам до тук.

Изводи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Емил Костов написа:

Искахте ГЕРБ, ето ви ГЕРБ.

Не, искахме патриотите най-сетне да влязат във властта и ето, влязоха. дали с ГЕРБ или БСП, няма никакво значение. 

преди 7 часа, Емил Костов написа:

Аз не те и слагам. В крайан сметка ето го правителството в България. Значи всички сме съгласни с него.

Нормално е 99.99% да не са съгласни с пълния състав на кое да е правителство. Нормално е всеки да иска да дърпа чергата към себе си (или юргана, ако му е студено). Нека дадем поне 100 дни на новото правителство. Все пак всички ще живеем в тая държава ( или поне повечето, пишещи тук). Всички ще се възползваме или ще сме ощетени от правителството. Аз винаги досега съм бил за новите правителства и съм им давал достатъчно срок, макар че никога тия, за които съм гласувал, да не са били и с едно пръстче в управлението на държавата ни. Обаче и аз и вие се ползвате от успехите или сте ощетени от неуспехите на кое да е наше правителство. Така, че нека не сме по-българи отколкото сме ;)

преди 6 часа, Мойра написа:

Не одобрявам повечето от министрите, които бъдещият премиер налага.

Наглостта Му граници не знае! :mad:

Е нормално, доколкото  имам мнение за теб от твои коментари, ти никога не си била за ГЕРБ. Вижте. Вече трето правителство прави и коментарите ни за това, че хората не го искали, се изтъркаха( дори имаше тема да анатемосаме пак ГЕРБ). Веднъж стомна, два пъти стомна, ама трети път... Аз също съм изненадан, че вездесъщото БСП не спечели, но това е реалнсотта. А и днес някой се изказа по БНТ във връзка с това, че БСП има един ГОЛЯМ недостатък. Никой не иска да се коалира с тях! Ей и затова винаги ще си бъдат в опозиция, дори някога да спечелят!

преди 36 минути, miro20 написа:

Сега са на ход псевдопатриотите, които обаче съм с огромни  подозрения че са кукли на пак вашата червенотурска олигархия.

Перхидроления вожд Сидерович се  доказа че е такъв с  ключовото си "златно пръстче" за Олигарски и Пееффски.

Каракачанов е агент Иван. Спирам до тук.

Изводи ?

Изводи искаш...ами ето ги. Изтрещя :P Сидеров де го видя пък на власт?

И сега малко по-сериозно. Аз не виждам проблем днес да съм с теб, утре с друг. Важно е да намираме общ език. Предполагам ще се съгласиш с това?

Редактирано от sennheiser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, sennheiser написа:

Изтрещя :P Сидеров де го видя пък на власт?

Аааа.. амчи щото на снимките го гледам част от  псевдопатриотите...  пък той казваш че като фикус в офис... за интериор на снимките :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Аааа.. амчи щото на снимките го гледам част от  псевдопатриотите...  пък той казваш че като фикус в офис... за интериор на снимките :)

Нещо такова. Виж сега. Аз нямам ни с един в тоя форум общо мнение по всички въпроси. Това означава ли, че не трябва да подкрепям никого? И теб дори съм подкрепял в някои твои коментари. Няма човек, дето на 100%, че и на 70 да подкрепя друг човек. Това предполагам ти е ясно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, sennheiser написа:

Вече трето правителство прави и коментарите ни за това, че хората не го искали, се изтъркаха( дори имаше тема да анатемосаме пак ГЕРБ). Веднъж стомна, два пъти стомна, ама трети път... Аз също съм изненадан, че вездесъщото БСП не спечели, но това е реалнсотта. А и днес някой се изказа по БНТ във връзка с това, че БСП има един ГОЛЯМ недостатък. Никой не иска да се коалира с тях! Ей и затова винаги ще си бъдат в опозиция, дори някога да спечелят!

Трети път стомничка, само че не заради провал на ГЕРБ, а като вот на  доверие  . И всеки път го получават. Положителен вот. 

ГЕРБ не са падали от власт както червенотурските ви правителства, а са подавали оставка. колкото и да не ви харесва.

БСП има не един недостатък. Те просто нямат никакви преимушества. Само лъжи . И естествео че никой не иска с тях. Но пък много са с вашето мислене.

Не е логично , няма реална обосновка, но е факт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

Трети път стомничка, само че не заради провал на ГЕРБ, а като вот на  доверие  . И всеки път го получават. Положителен вот. 

ГЕРБ не са падали от власт както червенотурските ви правителства, а са подавали оставка. колкото и да не ви харесва.

БСП има не един недостатък. Те просто нямат никакви преимушества. Само лъжи . И естествео че никой не иска с тях. Но пък много са с вашето мислене.

Извърташ нещата типично по тролски. Видя, че заемам твоя страна и отмести въпроса доста встрани. Ето точно за това не бива да се вярва на тролове като теб и някои други тук, защото тяхната цел не е разбирателство, а вечно противопоставяне. Извинявай, ако бе нормален човек, а не трол, щеше да оцениш какво ти казвам.

Редактирано от sennheiser (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sennheiser написа:

Извърташ нещата типично по тролски. Видя, че заемам твоя страна и отмести въпроса доста встрани. Ето точно за това не бива да се вярва на тролове като теб и някои други тук, защото тяхната цел не е разбирателство, а вечно противопоставяне. Извинявай, ако бе нормален човек, а не трол, щеше да оцениш какво ти казвам.

Нищо лично към теб нямам и не те квалифицирам , нито обиждам. Коментирам изцяло и единствено казаното по темата.

Проблем ли имаш с това ??? не разбирам наистина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

ами отишъл е на почивка, и от БАН ходят на почивки там, но казват отиваме на симпозиум да обменяме опит ;)

Кaквa почивкa през две пресечки бре Кънчо! Ти в ред ли си или прегря?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, sennheiser написа:

И кое не е истина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, sennheiser написа:

Виждайки какъв човек е въпросният, за мен пълната противоположност на нещата, в които той вярва и които пропагандира, е за по-безопасна и за предпочитане. Иначе правилно си видял, че никога не цели да има разбирателство на база на здрав разум, а противопоставяне до дупка... разделение и настройване едни против други, в интерес на неговите англосаксонски господари. Очевидно и БСП са им трън в очите и затова така ги омаскаряват. Никога не съм ги подкрепял, но при това положение почвам да се замислям. Може би, щом са толкова яростно и злостно атакувани, те да са хората с капацитет да оправят нещата?

Тоя човек няма искреност и винаги си придвижва agenda-та. Никаква полза не може да има от дискусия с него, защото той винаги я насочва в опорочена предварително посока. Същевременно поставя прът в колелото на смислените дебати и важните въпроси. Ако е човек - да дискутираш, за общата полза - и твоя, и негова, и на другите - но остане ли без съвест и без свян, човекът не е човек вече. И следва да бъде третиран като такъв - било то "трол", "дрон", бот, или нещо от сорта, което има само претенции да се води от собствен акъл, съвест и убеждения, но всяка негова дума доказва противното - че няма в него нито здравомислие, нито въздържаност, нито уважение към другите и към себе си, в частност към това, което е написано и се пише, въобще пълно отрицание на най-базовите човешки добродетели. И няма нищо случайно, че такъв човек подкрепя некадърника Борисов и "мащабната карикатура" Плевнелиев. Краставите магарета се надушват се отдалече.

А, както е казано, "лошата компания покварява добрите нрави"... както мисля правят и безсмислените и безплодни препирни с такива доказано неблагонадеждни и недостоверни индивиди. Този, ако имаше хора на място, трябваше отдавна да е санкциониран за безпринципното си и нагло тролене във форума. За последните си близо 500 поста има само 24 харесвания, което е показателно.

А относно "патриотите" - и аз бих искал да се надявам да имат някакво благотворно въздействие върху управлението на ГЕРБ, но самият факт, че се коалираха с тях (ако не е някакъв вид саботаж или хитър и премерен ход, на който те за мен не са способни), показва безпринципност и/или глупост. Няма как да си патриот и да се съюзяваш с колониалната администрация (което Сидеров много добре знае), със същите хора, които довчера провеждаха политики на системен грабеж и геноцид спрямо народа ни (макар и по-хубаво опаковани). Няма как да си патриот и евроатлантик.

А ние (нашите политици) дори в евроатлантическите идеологически рамки не сме хитри да си търсим интересите.

Редактирано от Lumberman (преглед на промените)
  • Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Без умствен капацитет написа:

кои по точно и защо - защото така казано ми звучи като по бългърски - да се плюе по управляващите, независимо кои са

аз искам да ги видя поне година и тогава ще преценя - стават ли

То и магаре да сложиш за министър, пак става. Всичкото работа се върши от замовете.

преди 5 часа, miro20 написа:

Типичен безаргументиран  профил на хейтър.

За уикипедията си . За олицетворение на термина.

Май я бъркаш с вашата г-жа Лъжа / Корнелия Нинова/

Цецка колкото и да не ставаше за президент, обаче никой, повтарям никой не е отрекъл нейните качества на правист.

Знам че си плямпате без дори да познавате от обща култура хората, но все пак ?

:)

Големият правист – все пак цял Рабфак е завършила:D Аз по-голям кариерист от тая мога да видя само в лицето на Сталинка. По-лош от комуниста е само боядисалият се комунист. Тя е същата лъжкиня като Курнелия, ама Нинова не е поне ревла.

преди 4 часа, miro20 написа:

БСП само лъже, а Бойко като лъже и ГЕРБ. Някаква магистрала пропаднала, ама не била на Бойко, дето изкара едва ли не, че всичките магистрали са негови:)

И кво, не падал от власт, а подавал оставка. Ми типично поведение за мек *уй.

Герберастите получили вот на доверие, ама с далавери, не с фейър плей.

П.П. Кой каза, че никой не иска да се коалира с БСП? ГЕРБ искаха, ама нъцки.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Lumberman написа:

А относно "патриотите" - и аз бих искал да се надявам да имат някакво благотворно въздействие върху управлението на ГЕРБ, но самият факт, че се коалираха с тях (ако не е някакъв вид саботаж или хитър и премерен ход, на който те за мен не са способни), показва безпринципност и/или глупост. Няма как да си патриот и да се съюзяваш с колониалната администрация (което Сидеров много добре знае), със същите хора, които довчера провеждаха политики на системен грабеж и геноцид спрямо народа ни (макар и по-хубаво опаковани). Няма как да си патриот и евроатлантик.

Това може да се дискутира доста. само един пример - Путин/Ердоган. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скептичен съм относно новото правителство, но - да, редно е да му се даде малко време. Важното е, че ги няма в управлението най-вредните за България хора.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, sennheiser написа:

Това може да се дискутира доста. само един пример - Путин/Ердоган. 

Ами времето ще покаже. Тъй или иначе ние с нашите приказки не оказваме влияние върху действията им. Ако има подобрение, няма да си затварям очите. Но едно е сигурно, че няма как човек да служи на двама господари - и на народа, и на поробителя. Може да се опита да балансира малко, да извлича малки ползи... но дали това ще остане незабелязано и ще му бъде позволено? Първо трябва да поиска и второ не може ли такъв много лесно и бързо да бъде разкаран? Нямаме ли един парламент със послушковци, които ще гласуват каквото им се спусне (визирам главно ГЕРБ и хората от свитата на Марешки)? За да имаме реална промяна и реална съпротива (макар и от путински тип, по-прикрита и нефронтална), трябва хора с интелект и характер. Аз нещо не ги виждам в редиците на така наречените "патриоти". В "Атака" имаше някои по-читави по мои наблюдения хора, които май не са и влезли в парламента. Дано бъркам и да имаме поводи за радост, но засега съм силно скептично настроен към това поредно ПРАВителство... в което, само като му видиш ГЛАВАТА, нищо право няма.

А и още един въпрос: представете си, че наистина примерно ресорите на "Патриотите" и дори ГЕРБ почнат да отстояват национално-отговорни позиции по определени въпроси и да инициират адекватните политики. Ами ще им го позволят ли американците и ЕС? Мислите ли, че няма да ни спретнат атентати като на Запад? Или протести, медийни атаки, и други санкции? Рекет също? Та нали ние сме разграден двор и слаба държава, останала почти без съпротивителни сили? Мислите ли, че нашите политици не си дават сметка срещу какви глобални сили се изправят, ако тръгнат да им се противят, и какви са шансовете им за успех? Трябва голямо себеотрицание, жертвоготовност за такъв вид дело. С кретане, крадене и козируване няма как да стане.

Редактирано от Lumberman (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, sennheiser написа:

Е нормално, доколкото  имам мнение за теб от твои коментари, ти никога не си била за ГЕРБ. Вижте. Вече трето правителство прави и коментарите ни за това, че хората не го искали, се изтъркаха( дори имаше тема да анатемосаме пак ГЕРБ). Веднъж стомна, два пъти стомна, ама трети път... Аз също съм изненадан, че вездесъщото БСП не спечели, но това е реалнсотта. А и днес някой се изказа по БНТ във връзка с това, че БСП има един ГОЛЯМ недостатък. Никой не иска да се коалира с тях! Ей и затова винаги ще си бъдат в опозиция, дори някога да спечелят!

Грешиш, радвах се, когато се появиха ГЕРБ, гласувах за тях с надеждата, че нещата в България ще тръгнат към добро, но...

Първото правителство на Борисов ме разочарова до отвращение.

Никога не съм членувала в която и да е партия, симпатиите ми към една или друга политическа сила са се основавали на надеждата ми за по-добро, но всички тези надежди бяха излъгани.

Сега вече знам, че изборите са за заблуда на народа, защото не ние решаваме кой да ни управлява, давайки гласовете си за една или друга партия, а някой отвън, който разполага с пари и власт.

Разочарована съм и от това, че патриотите се коалираха с ГЕРБ.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След днешните събития е ясно едно - българските джихадисти празнуват! Радетелите на Нурадин Ал Зенки, Джаиш Ал Ислам и Тахрир ал Шам са в екстаз, защото победата им над малкото останали българи ще е пълна.

Съчувствам на всеки един талантлив, работлив и искащ да се развива родолюбец. На тая територия, географско обозначена като България, малкото останали родолюбци не заслужават такова отношение.

И може би и ние сами сме си виновни..

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Мойра написа:

Грешиш, радвах се, когато се появиха ГЕРБ, гласувах за тях с надеждата, че нещата в България ще тръгнат към добро, но...

Първото правителство на Борисов ме разочарова до отвращение.

Никога не съм членувала в която и да е партия, симпатиите ми към една или друга политическа сила са се основавали на надеждата ми за по-добро, но всички тези надежди бяха излъгани.

Сега вече знам, че изборите са за заблуда на народа, защото не ние решаваме кой да ни управлява, давайки гласовете си за една или друга партия, а някой отвън, който разполага с пари и власт.

Разочарована съм и от това, че патриотите се коалираха с ГЕРБ.

Аз също в началото приех ГЕРБ като АТАКА 2 и не бях против като спечелиха. В последствие се оакза, че не е точно така и се оттеглих от тях, макар никога да не съм бил точно за тях. Винаги съм бил за някоя националистическа формация, която е била актуална на момента. Но при ония избори, когато ГЕРБ спечелиха и АТАКА им обърнаха гръб, аз исках да има коалиция АТАКА-ГЕРБ. Само че тогава Сидеров не можа да преодолее някаква лична непиязън. Да си спомним, че на евроизборите АТАКА взеха около 20% от гласовете и реално бяха заедно с другите двама печеливши, които пак взеха малко над 20%. Е там някъде нещата се размътиха и ГЕРБ зае някаква ниша, която не бе отредена за него. Със сигурност много хора останаха объркани и от ГЕРБ и от АТАКА. Говоря за тия две партии тогава, защото бяха нови и имаха малко или много доверието на хората. 

преди 3 часа, Мойра написа:

Аз също не съм членувал в никоя партия и не съм искал да членувам. Дори наскоро от АТАКА ми предложиха безплатна работа на компютър, но и да бе платена, не бих приел. Та въпросът за парите и субсидиите в партиите май не е точно така, както някои си представят. Да, в ДПС дават апартаменти веднага на всички българи, които станат членове, а на други предоставят и безплатно образование в Турция. Но при АТАКА почти всичко е на добри начала.

преди 4 часа, Мойра написа:

Това е ясно много отдавна и не знам защо чак на тия избори разбираш това. Само погледниисторията или по-точно историята на коалициите. Дори вчера излезе нещо скандално ( за мен). Корнелия Нинова се е скарала с Гергов, щото и оказвал натиск да се коалира с ГЕРБ. Както и други хора. Ами...щом голяма партия като БСП има амбиции да се коалира с ГЕРБ и да управлява, какво остава за малките партийки като ОП? Нима очакваш някога ОП да спечелят и да управляват самостоятелно? Ако всички си завираме главите в пясъка и казваме - никога с тия и ония, то май ще остане само един, дето ни управлява десетки години наред. В случая ГЕРБ, щото видиш ли, всички други имат амбициите или да са сами в управлението ( което примерно при 2% изборни резултати няма как да стане никога) или да управляват, ама само с точно определена партия, на която пък не им пука за тях, щото нямат достатъчно представители в парламента.  Затова е нормално някой да се коалира с някой и не мисля, че това винаги трябва да е нещо от сорта на ГЕРБ - СДС ( или там както се разлюспиха последната година) или да кажем БСП-ДПС. А хора като Марешки и Бареков са донори на парламентарна подкрепа в определен етап от живота на парламента.  

И пак за ОП. Не сте много прави тия, дето не искате коалиране с ГЕРБ. Все пак имайте предвид, че патриотите досега си бяха в коалиция с ГЕРБ и няма нищо странно, че пак са в коалиция. Единствената разлика е, че там се включи и АТАКА, но те пък нямат министър. И в тоя ред на мисли, днес слушам по медиите, как веднага почнаха атаките срещу новото правителство, от агенти-либерали като нашия Миро. Все пак се радвам, че Каракачанов стана военен министър. Обещава някаква доброволна служба, което е все нещо и се радвам, че младежите ще имат избор дали да опитат какво е това казарма или да си живеят тревния живот. Защото знам, че със сигурност има младежи, дето биха служили известно време в БА на доброволни начала. Още повече, ако се появяват и някакви привилегии в живота. Например когато аз служех, в университетите тия след казарма се класираха отделно и реално с по-нисък бал можеше да влезеш в добра специалност. Вярно и местата бяха по-малко, но това е някаква подкрепа за тия, които вече са служили на родината си и все още не са премислили за обучението си. Щото пък тогава и ако те приемат преди казарма студент, отърваш военна служба и накрая служиш съвсем малко и то лека служба, както му се вика. Освен това ставаш и младши лейтенант, а не редник като мен :). Кво да се прави - чист пагон, чиста съвест. Никакви далавери - първо си минах по реда казармата, не навредих на никой мой набор, а напротив, защитавах доста от тях. След това по реда пожелах да следвам не за да отърва казарма, а за да се изуча. Ей така се прави и това трябва да се върне под някаква форма. Затова смятам, че Каракачанов е на място.Нищо че бил кадър на ДС.  Та дори малките партии могат да постигнат нещо. Сега...НАТО/ВД е тема, за която може да говорим няколко месеца всеки ден и да не се разберем накрая. Реално и великите сили си играят помежду си, какво остава за нас. Ние следваме тоя и оня и държим лека дистанция в случай, че нещо се сдъфчат великите сили или поне големите сили. 

И да, народната воля не е променена. На много хора, които гласуваха, не им бе ясно коя партия каква политика ще води. Дори аз не следих нито един предизборен дебат!!! Затова и не ми е толкова притеснено, че някой се е коалирал с някой. и смятам, че много хора са като мен - отиват, гласуват и каквото стане. Със сигурност аз, акоискам да промненя нещо, няма да избирам между ни една политическа партия, а ще отида сам да променя нещата!!! Така. Който иска да променя нещо, нека запретва ръкави и го избираме. Той си променя каквото е запланувал и към нас не дължи нищо, щото ние сме овце и не ни се занимава. Ама защо сме овце? Ами щото сме си овце. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Phused написа:

След днешните събития е ясно едно - българските джихадисти празнуват! Радетелите на Нурадин Ал Зенки, Джаиш Ал Ислам и Тахрир ал Шам са в екстаз, защото победата им над малкото останали българи ще е пълна.

Интересно че всички оценки са точно обратното. Всички външнимедии определят новия/стар кабинет като ..."на власт дойдоха  националистите"

Сега остава някой идиот да обяви и преврат на "фашистка хунта" :lol6:

Което е далеч от истината. Псевдопатреотите се доказаха много отдавна кукли на конци .

Чудя се да се смея ли ... да рева ли .. .Агент Иван министър на отбраната.... Ми можеше няправо доган да си сложат ? или някой верен другар от БСП ?

преди 2 часа, sennheiser написа:

Дори вчера излезе нещо скандално ( за мен). Корнелия Нинова се е скарала с Гергов, щото и оказвал натиск да се коалира с ГЕРБ.

Скандала е доста по дълбок, а Гергов е просто посредник. Той си го каза това директно в интервюто - че в партията БСП той отговаря за тези връзки , и срещите със всякакви хора от всякакви партии са му в задълженията дадени от партията, по точно изпълнителното бюро на БСП.

Проблема на г-жа Лъжа е че... и в този и много други скандали, тя сама се закопава с абсолютно неадекватен и противоречив обяснителен режим. Както  се изложиха за кандидатурата на радев, която се оказа проучена и съгласувана от института на лобистката руска разузнавателна с;ужба на Решетников.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Чудя се да се смея ли ... да рева ли .. .Агент Иван министър на отбраната.... Ми можеше няправо доган да си сложат ? или някой верен другар от БСП ?

Важни са действията. Това,ч е ти си "чист", а не правиш нищо ако си на власт, не означава, че агент Иван  е по-зле от теб, ако върши нещо. Хайде да говорим след стотина дни. Не е коректно от минус първия ден да излагаме категорични заключения.

Само нещо ще те попитам. Добре, твърдиш, че някой е агент на ДС и не става. Защитаваш друг, но в един момент се оказва, че и другия е агент на ДС. Тогава какво правиш? По принцип най-големите и истински агенти на ДС са без досиета, внедрени къде ли не. Ти как гарантираш, че твоя човек не е от тях?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3 - та тема и къв е смисъла! Абсолютно нищо няма да се промени! Пак ще да е пълна анархия! Абсолютно недофинансиране! Ще има някакъв мижав ръст на заплати и пенсии и това на фона на зверски подкоци на ток, парно и вода! Ще карате по разбити пътища, ще мрете като мухи и ще си плащате винетки , тол такси  и пр. Квото сте си избрали това ще и получите! Честита мизерия 3-та част!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да цитирам, отнема много място, само няколко изречения.

"Вездесъщото БСП" не било спечелило. Никой ли не си спомня медийната истерия по телевизиите му, които предвещаваха сигурното "потъване на България", ако не бъде избран техния любимец. То не бяха министри, то не бяха псевдоинтелектуалци, всички заплашваха с повсеместно бедствие. Като добавим и вярната чета " бра'чеди чалгари" ясно е защо спечели. Но от това да се правят изводи, че, видите ли, народът си го харесва, е направо нелепо. Лично познавам привърженици на патриотите, които "диво" ненавиждат групировката герб. Що се отнася до това, че никой не искал да се коалира с БСП, предполагам кой го е казал и макар да смятам, че за момента е вярно, едва ли винаги ще е така. Самият факт, че се хвърлят титанични пропагандни усилия да я компрометират, означава, че някой се бои. Групировката втълпява на привържениците си, че тя била партия на олигарси. Може би техните лидери са миньори и обущари.

Освен това да се обвинява някой, че не харесва герб е най-меко казано смешно. Момента, в който техният лидер проговори, показа с кристална яснота какво същество ще управлява; момента, в който това направиха и неговите съратници ни убеди, че положението е безнадеждно. Да се правиш, че не забелязваш уникалната посредственост, означава, че или си сляп и глух, или си техен привърженик, което всъщност е едно и също.

И накрая: Аз винаги съм бил, съм и ще бъда срещу групировката герб, просто защото изпитвам хронично отвращение към показната и агресивна простотия, което в крайна сметка е разликата между нея и останалите партии в България и искрено се надявам това да им е за последно.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.