Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

27 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      18
    • Парламентарна република
      9

Препоръчан отговор

преди 1 минута, M.Николов написа:

Кой не го ще бе, глупако?

те го искаха, но като не изпратиха него и злобата ги обзе

една лисица неможела да достигне гроздето и казала то е кисело

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А една офца се опитвала да мисли......

преди 19 минути, Тoни написа:

42423037_1786130271441455_3824018939378139136_n.jpg

Ма, моля ви се, решиха световните проблеми!:lol6:

• Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, M.Николов написа:

А една офца се опитвала да мисли......

Ма, моля ви се, решиха световните проблеми!:lol6:

личности заяждания,май нямаме думи - лисано:laughing5:

кака М отиде пред телевизора да гледа биг брадър :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Затова може би не го щат на такива международни събития.

Кой не го иска? Кви са тия фантазии? Не го искат и затова е отишъл Боко ли? Я по сериозно, взе прочети тук там поне.

И не става толкова за Радев , а за това,че е непростимо да си на такава длъжност да не знаеш поне английски и да се държиш като селянин. Какви разговори на четири очи?  Не ви прилича на Ганьо Балкански? 

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

те го искаха, но като не изпратиха него и злобата ги обзе

една лисица неможела да достигне гроздето и казала то е кисело

По - скоро играят сечено на Радев. Типично по нашенски , типичен ганьовски маньовър. Дано поне не е изригнал "Булгар , булгар"

• Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, nikssi написа:

По - скоро играят сечено на Радев. Типично по нашенски , типичен ганьовски маньовър. Дано поне не е изригнал "Булгар , булгар"

що не одиш да гледаш с кака биг брадър, виж оня дървения отиде

виждаш ли как оредя форума - айде марш пред телевизора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КАК СЕ ДЪВЧАТ БОЙКО И РАДЕВ 
Препирните между Радев и Бойко станаха вече досадни. 
Но изглежда, че само те двамата не схващат това. 
Бойко привидно се държи по-отстранено, затова пък Цветанов усърдно облайва президента. 
Езикът му обилно е намазан с отрова, освен Радев упреква и съветниците му в некадърност – сякаш тия край Бойко са цвете за мирисане.

Върхът на пропагандната дърварщина бе, когато Цв. поиска съдействие от БСП, за да подпише по-бързо Радев указа за освобождаването на Младен Маринов от поста му на главен секретар на МВР – внушението бе, че Радев е човек на БСП, вижте го скритият комуняга, как веднага ще послуша Нинова и ще драсне едно подписче. 
Безподобна глупост, която обаче пак минава за сметка на Бойко.

Намерете един човек, който да не вярва, че тези препирни разяждат авторитета му - и можете да го изложите в бъдещия мавзолей на ГЕРБ.

Дори илюзионистите Кънчев/Райчев няма да успеят да направят проучване, което да оправдае тази гламавщина. 
Да им подарим темата за една анкета: Кой печели от акцията на Цв. срещу Радев - Бойко или президента?

В разправията току се чуват и звуци откъм Плевнелиев – но неговото словесно ръкоделие не е прилично да се цитира, поне от джентълмени.

Целта е да вкарат Радев в обяснителен режим, това е задачата на Цв. – а в подходящ момент Бойко да съобщи, че няма желание да воюва с него. 
В тия случаи понякога той е много забавен: например, тия дни каза в специално изявление, че Радев трябва да подпише указа за освобождаването за Младен Маринов, понеже той не искал вече да е главен секретар на МВР, а министър. 
„Какво да направя - каза Бойко – иска да е министър и толкова!“

Сега дори леко ме досрамя от този цитат. 
Така ли вече стават работите в проспериращата ни във всяко отношение държавица: искаш да станеш министър – ставаш.

Някои раншни назначения на Бойко бяха гротескни, помните потпурите със здравната министърка 
проф. Борисова, която бе огледана и одобрена край една бензиностанция. 
Още тогава Бойко намекна, че от всеки - дори от всеки ръб - може да направи министър, та и президент, ако се сетим за Плевнелиев. 
И от „патриот“ може да сглоби министър.

Но сетне нещата се промениха, претърпя фиаското с Цецка, което пък му даде основание след време да повярва, че сам го е планирал, за да се отърве от ония конски мухи от тъй нареченото „дясно“. 
Е, добре, и това не се отрази на положението му на Падишах - и скоро това няма да се промени.

Тогава, защо излишно се боричка с Радев? 
Още повече, че досега не печели кой знае какво от този сблъсък. 
Например, в споменатото изявление за толкова очаквания указ - сякаш става дума за някой новооткрит Божи завет - Бойко каза и нещо, повече от странно: „Навремето Радев, като командващ на военновъздушните сили, поиска да стане президент – е, ние попречихме ли му?“

От тази фраза научихме, че тук и президент може да станеш, ако искаш. 
Внимавайте, че тогава ще дойде ред и на певицата Луна, като нищо. 
Бойко обаче пропусна дребната подробност, че и още два милиона души поискаха Радев за президент, просто забрави за тях.

Смърди на дребнавост от тази разправия, тя е нещо, от което най-малко се нуждае българската политика – колкото и подвластна да е тя на сплетни, козни и прочее пошлости.

Впрочем, по начало хората край Бойко не са изчислили както трябва Радев: той ще се държи като солдафон и докрай ще повтаря, че спазва закона – с което директно казва за ония, че са закононарушители.

Междувременно, от президентския екип са си направили и други сметки. 
Преди няколко вечери в „Шоуто на Слави“ се каза, че Младен Маринов е „герой на Мето Илиянски“ – който пък е Худини на ранния ъндърграунд. 
Телевизиите мрат да разпространяват такива неща и да подклаждат несмислените разправии.

Пак в Би Ти Ви представиха много любезно номинирания за нов транспортен министър Росен Желязков – все с една и съща снимка, на която до него се кипри Елена Поптодорова - може би като гарант, че Желязков няма да краде козметика.

Когато атовете се ритат, телевизиите се държат като магарета.

Радев, вероятно напълно съзнателно, наследи – по липса на друго - бъбривостта на Плевнелиев. 
Тя обаче е прекалена за един президент. 
Но докато Пастирката се трудеше неуморно да развенчава Трети март, Русия, комунизма, Живков и прочее, Радев захапа здраво жизненоважни теми и започна да ги обговаря настойчиво. 
Така постепенно започна да дублира ролята на Падишаха, поне на думи – но думи, силно критични. 
Това няма как да се хареса на опонентите му.

На Путин му е все тая от дърдоренето на Плевнелиев - водното конче отворило уста пред крокодила. 
Обаче Бойко очевидно не се чувства удобно като спаринг-партньор на Радев.

Тъй или иначе, поне външно Радев има известно предимство в тази препирня, критичният тон винаги се харесва повече на публиката. 
Единият, както е известно, умее да се хвали, дори проявява някакъв чар в това занятие. 
Другият все е недоволен - като кисел ротен старшина, който няма достъп до артелната.

Накрая човек остава с усещането, че и тази препирня само покрива с кръпки парцаливата ни политика. 
Не е голям келепир да си победител в нея.

Снимка на Кеворк Кеворкян.
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, nikssi написа:

Кой не го иска? Кви са тия фантазии? Не го искат и затова е отишъл Боко ли? Я по сериозно, взе прочети тук там поне.

Кого покани Тръмп на организираната от него среща на ООН  ? Че забравих нещо... да ми припомниш? :)

Между другото то и Путлер няма покана, за сметка на това  Порошенко е там :)

Та.. от тези покани и присъствия могат да се направят приблизителни изводи кой кого "не ще" .

преди 2 часа, M.Николов написа:

Кой не го ще бе, глупако?

а де ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Кого покани Тръмп на организираната от него среща на ООН  ? Че забравих нещо... да ми припомниш? :)

Кажи, че Тръмп е поканил Борисов! :D 

• Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Тoни написа:

Кажи, че Тръмп е поканил Борисов! :D 

това значи че Тръмп неиска Радев

може да е уусетил на предната среща че жена му го командва, а знаем какво му е мнението за жените

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, miro20 написа:

Никой не е поканил. Кой да отиде реши Външно на България. Това,че е получил лична покана някак си не се връзва с изказването на външния министър. Все едно не знаеш какъв шум се вдигна около тая фотосесия. Айде стига с тоя Порошенко и Путин. Все за тях говориш.

Цитат

Решението Бойко Борисов, а не Румен Радев да води българската делегация на 73-та сесия на Общото събрание на ООН е взето от Министерски съвет по предложение на МВнР, без да се съгласува с президентството, въпреки установената практика делегацията да се води от държавния глава.

Ей ти и тук

https://clubz.bg/73154-zaharieva_borisov_a_ne_radev_otiva_v_nyu_jork_zaradi_predsedatelstvoto

Цитат

Премиерът Бойко Борисов ще води делегацията на България в ООН тази година, защото предвид изминалото европредседателство било добре министър-председателят да представлява страната на сесията на Общото събрание на ООН в Ню Йорк. Тя ще се се проведе в периода 18 септември - 5 октомври. 

С това обяснение излезе в петък външната министърка Екатерина Захариева. 

Цитат

Захариева днес обясни, че не можело да става дума да умисъл.

"В никакъв случаи не говорим за спекулации, които се чуват. Така или иначе през миналата година е бил президентът, тази година е редно да отиде премиерът, и то в година на председателството", твърди външната министърка.

Според нея президентът е уведомен, че Борисов ще ходи в ООН, и уточни, че има писма между двата кабинета.

В този смисъл думите на Захариева коментира във фейсбук главният секретар на президентската администрация полк. Димитър Стоянов. Той написа двусмисленото:

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

може да е уусетил на предната среща че жена му го командва, а знаем какво му е мнението за жените

Или пък да е изчукал жена му....ма ти си болен да знаеш!!!

Редактирано от nikssi
поправката е за оФцата да чете горката... (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mирката пробва да ни излъже пак, но доста неуспешно. :lol6:

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

че е непростимо да си на такава длъжност да не знаеш поне английски

Дам, непростимо е да не знаеш господарският език и да не схващах какво те командорят без преводач.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Тoни написа:

Гледам кибичат и двамата с офцътъ и си разменят явно линкове или чакат инструкции с майката. :biggrin:  

• Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, nikssi написа:

Никой не е поканил. Кой да отиде реши Външно на България. Това,че е получил лична покана някак си не се връзва с изказването на външния министър. Все едно не знаеш какъв шум се вдигна около тая фотосесия.

Оппааа

От кабинета съобщиха още, че българският премиер е получил лична покана от администрацията на Тръмп за събитието, организирано от американския президент. България ще е един от съдомакините на срещата на високо равнище "Глобален призив за действие за справяне със световния проблем с наркотиците".

А от май месец също :

”Получих много топло и мило писмо от президента на САЩ Доналд Тръмп, предлага да се видим в скоро време на тема Западни Балкани”

преди 3 минути, Тoни написа:

мне. Пак се оакахте :) ама хили се.. хили се... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, но опитът с поканата беше някак отчаян. Дожаля ми. Пича съвсем го закъса вече. 

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

Дам, непростимо е да не знаеш господарският език и да не схващах какво те командорят без преводач.

Ами човек без език в дипломацията е пълна нула. Поне английски му е нужен, защо не и френски , немски , турски ... не върви да заекваш като водиш личен разговор. Вярно,че има преводач ама я си представи тоя преводач какъв гаф може да направи. Отделно не върви да се държиш като козар или селски пъдар. 

• Харесва ми 4
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Внушителни групи от ескимоси са демонстрирали пред Белия дом във Вашингтон и Сградата на ООН в Ню Йорк с настоятелни искания Аляска да бъде присъединена към Западните Балкани, предаде Ройтерс.

Става напечено. 

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, nikssi написа:

Или пък да е изчукал жена му....ма ти си болен да знаеш!!!

може, защото Радев няма да разбере, защо му каза че е мъж под чехъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

Оппааа

От кабинета съобщиха още, че българският премиер е получил лична покана от администрацията на Тръмп за събитието, организирано от американския президент. България ще е един от съдомакините на срещата на високо равнище "Глобален призив за действие за справяне със световния проблем с наркотиците".

А от май месец също :

”Получих много топло и мило писмо от президента на САЩ Доналд Тръмп, предлага да се видим в скоро време на тема Западни Балкани”

Абе Бъчварова едно говори оная от външно Захариева друго....на кого да вярваме на Бъчварова ли? :D Не ме разсмивай моля те.

Отделно не е проблем,че Борисов е там все пак се обсъжда въпрос , при който присъствието на премиера е желателно.

Цитат

"Глобален призив за действие за справяне със световния проблем с наркотиците".

Проблем е,че такива като тебе си измислят,че някой не е желан. 

пп. Сега ми идва на ум една конспирацийка .... нещо защо викат Борисов , да не би нещо?....

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

може, защото Радев няма да разбере, защо му каза че е мъж под чехъл

преди 34 минути, nikssi написа:

ма ти си болен да знаеш!!!

http://www.glasove.com/categories/na-fokus/news/vasil-kostov-bojko-borisov-prenasyashe-kaptagon-za-turciya

:speak:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, nikssi написа:

Не ме разсмивай моля те.

Ми то вие сами се вкарвате в тия смешки .Нито някой спори че е поканен, нито нищо. Само вие :)

Щото да си хейтим а ? Смешковци :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Андрей Райчев: Борисов напразно би път през океана

Цитат

Бойко Борисов винаги е разчитал на личния си чар. Явно в случая със срещата с Доналд Тръмп не сработва. Това не е успех, тъй като той измести президента в това посещение в ООН, посочи Райчев.

„Президентът е в много изгодно положение в конфликта с ГЕРБ. Към него има по-малко критики и има по-висок рейтинг. Това е сблъсък на политики. Българските президенти винаги правят две неща - първо събарят премиера, после правят партия. Партиите им, обаче не бележат големи резултати. За България това не е добре. С всеки удар по Радев, Борисов се приближава до политическия си край. Той няма как да събори президента“, прогнозира социологът.

„Догодина имаме два пъти избори. Планът на коалицията да оцелее до 2019 г. не ми се вижда реален“, заяви Райчев. По думите му коалиционните партньори не могат да постигнат повече от това, което имат сега. „За Борисов е страшно важно да е в ситуация, в която да може да маневрира. Той няма да се съгласи да управлява, ако се почувства заграден. Борисов няма да управлява, ако не чувства властта", каза още Андрей Райчев.

"Имам чувството, че работата (управлението на ГЕРБ) върви към приключване, те искат да изкарат до 2021 година, но не ми се вярва това да се случи", подчерта Райчев.

Отдавна се усещаше, че това правителство няма да изкара мандата си.

Да си вървят час по-скоро, докато не са забъркали поредната каша!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Мойра написа:

Андрей Райчев: Борисов напразно би път през океана

Отдавна се усещаше, че това правителство няма да изкара мандата си.

Да си вървят час по-скоро, докато не са забъркали поредната каша! 

чакай поне да се върне от щатите де :) :) :)

Иначе гледам програмата му е натоварена... Замислих се... ако бе отишъл Радев, какво щяха да си говорят примерно с грузинския премиер ? /Подчертавам премиер за Мойра/

За рашистката офанзива дето отцепиха непризнатите от цивилизования свят ЮО и Абхазия ? И Радев  да му обяснява за приоритети в развитието на българосъветс... пардон руската дружба ?? И че ЮО и Абхазия "де юре са били грузински но сега дефакто са руски" ? сега с ББ са говорили за евроантлантическите приоритети и сътрудничество с Грузия.

КАкво щяха да си говорят нашия прокремълски  президент с египетския, където /заедно с гръцка и кипърска страна/   сега са говорили за енергийни проекти и трасета ? Които биха ужилили рашисткия монопол ?

Или за проведената среща с Ципрас ? То може гръка да е питал и ББ  - Ние изгоихме руски дипломати за агресивни шпионски нерегламентирани дейности, вие кво дремете ?

Какво щяха да си говорят  Радев с канадския премиер ?  дето е против СЕТА с Канада ? Сега с ББ са говорили за отпадане на визите и т.н..

Ми няма как да стане бе Мойра... 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Положението е сериозно, щом са пуснали мирката на 24 часова смяна.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Тoни написа:

Положението е сериозно, щом са пуснали мирката на 24 часова смяна.

Може да се окаже и 168 часова. Все пак Боко е на разположение в САЩ за цяла седмица. Нормален човек би се почувствал употребен и изхвърлен, особено, ако всичкото това го прави за някакви си 50К спестявания.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато ние си седим кротко кой къде, Боко жъне почести. :D

Борисов в ООН: Наркотици, ръкостискане и реч за Мандела с елементи на европредседателство

Цитат

България е сред най-добрите партньори на САЩ и Европол в борбата срещу разпространението на наркотични вещества ,  заяви Борисов пред българските медии в Ню Йорк, където участва в срещата на високо равнище „Глобален призив за действие за справяне с проблема с наркотиците“, организирана по инициатива на президента на САЩ Доналд Тръмп.

:lol6:

Цялата статия и снимки, разбира се!

Фрогоко: Нито една световна медия не отразява "историческите" срещи на Борисов в САЩ

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.