Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

22 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      15
    • Парламентарна република
      7

Препоръчан отговор

преди 6 минути, nikssi написа:

Де офцата да дава линкове? Да чете страница 55 от PDF чето.

Да чете, какво да чете. Това си е проект все още и надявам се така да си остане. Иначе ромският си го има като СИБ по "майчин" език, от доста годинки. Сега го гласят за часове от  редовно обучение и дори обучение само на ромски...Явно в обучението на ромски, в програмата ще се включват и няколко часа на български. Българският език, ще го учат в нашите български училища, все едно е чужд език. Ама последното(след многоточието) си е само моя фантазия, може и да не е вярно.:angry:

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, sliderum написа:

Да чете, какво да чете. Това си е проект все още и надявам се така да си остане.

За това и става въпрос - за проекта ама офцътъ веднага дава линкове,че било фалшива новиНЪ

Цитат

Същевременно Министерството на образованието и науката разработва програма „Учители на бъдещето“ с алтернативни пътеки за допълнителна квалификация за хора с висше образование,

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, nikssi написа:

Оставка, нови избори и след тях без патриоти и депесари в парламента ! 

И без Борисов, Цветанов и приятели!

преди 6 минути, sliderum написа:

Да чете, какво да чете. Това си е проект все още и надявам се така да си остане. Иначе ромският си го има като СИБ по "майчин" език, от доста годинки. Сега го гласят за часове от  редовно обучение и дори обучение само на ромски...Явно в обучението на ромски, в програмата ще се включват и няколко часа на български. Българският език, ще го учат в нашите български училища, все едно е чужд език. Ама последното(след многоточието) си е само моя фантазия, може и да не е вярно.:angry:

Нищо чудно, ако след години поискат и автономия! :(

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мойра написа:

Нищо чудно, ако след години поискат и автономия! :(

Скоро някъде четох някаква статистика ,че 2030 манго ще станат някъде около 22-24 %  около 1.5 милиона при сегашни около 300 хиляди или малко отгоре. Така,че смятайте какво ни чака. Няма спиране , няма да има нито държава, нито територия България.

Тъй,че скоро българите ще са малцинство, освен ако вече не са се изнесли. Кой ще плаша борчовете на тиквоча и кой ще плаща на чантаджиите, да рекетират? Манго ? 

преди 6 минути, Мойра написа:

Що пък без тях. Може но като трета политическа сила. Ама надали...

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха.. иде БСП с ДПС  трети ГЕРБ и демографската криза е оправена.

Що за малоумие .

А сериозно казано , причините за това се коренят още в соца. Когато приоритет бе едно максимум две И НЕ ПОВЕЧЕ деца.

След фалита на соца кризата стана и икономическа. Като се изнесат 2 млн да търсят справедливо заплащане и развитие най вече в ЕС , това са именно тези "неосъществени " български семейства.

Но пропагандата  е точно обратна - давайте да сваляме ББ и ГЕРБ, ще дойде спасителката Корнелия със соц-насоките / които никой не знае какви са, но вЕрваме и таим големи надежди/ и изведнъж всички млади ще е юрнат да правят тук семейства.

Е да, ама вече и младите знаят че дойде ли бСП следва поредна криза и провал .

Дежа Вю

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, miro20 написа:

А сериозно казано , причините за това се коренят още в соца. Когато приоритет бе едно максимум две И НЕ ПОВЕЧЕ деца.

Айде бе! Ти за кои години говориш,  тогава си ходил още под масата бЕ! 

преди 46 минути, miro20 написа:

Аха.. иде БСП с ДПС  трети ГЕРБ и демографската криза е оправена.

Абе глъм-петко че бе!

преди 1 час, nikssi написа:

• Харесва ми 4
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Това можем да го впишем в топ 5 на бисерите на мирката.

1. Няма една лъжа казана

2. Военен от запаса (150 кила видимо)

3. Радев не го щат в чужбина

4. Инженер

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Тoни написа:

Това можем да го впишем в топ 5 на бисерите на мирката.

1. Няма една лъжа казана

2. Военен от запаса (150 кила видимо)

3. Радев не го щат в чужбина

4. Инженер

Виждам че дори не се усещаш коко се излагаш

Да не се повтарям .

И още кой трябва да се нарича  отчаян извратен маструбиращ трол

преди 8 минути, nikssi написа:

бе!

преди 8 минути, nikssi написа:

бЕ! 

преди 9 минути, nikssi написа:

че бе! 

Ко каза ко ?

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво има да ме е срам? Не аз флуудя пощите на админите да се жалвам, че разпространяват грозната ми снимка, нали? BTW, който иска да ми пише на лични, за да види военен от запаса - шопар с двойна гуша. Егати армията...

Ма то кво се чудя. Военният министър на Борисов 3 досущ като наш мирката.

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Това ти е най-опашатата лъжа, Миро Лъжата:D

• Харесва ми 5
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ви насоча малко, ако ви е скучно. Посетете Пик. Има потресаващи неща, защото в момента са се хвърлили да защитават простака Симеонов.

Лъжат повече от мирката, завалиите.

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Симеонов е идиот. Да се взмат със Сидерович и да си омитат крушите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Мойра написа:
преди 3 часа, nikssi написа:

Направо да се заключи и барикадира и никой да не влиза там повече до второ нареждане.

До гуша ни дойде от тия престъпни "законотворци"!

преди 2 часа, Тoни написа:

Не аз флуудя пощите на админите да се жалвам, че разпространяват грозната ми снимка, нали?

Ей, не се кротна тоя Миро. Очевидно още е актуална снимката. Иначе можеше да каже, че това е старо, той вече не е такъв и не му пука. А пък ако не беше истинска, а на друг човек - защо да се жалва? Че то дори така ще му е по-удобно, ако някой иска да го хване да го бие. Ей, Миро, толкова си ми елементарен. Язък, че си и по-възрастен от мене. И вместо да се жалваш, радвай се на популярност. Виж, и онзи Адлер88 как те 'аресА преди време! Какви епитети използва по твой адрес само! А визията на тебе ти е последният проблем, защото онова отвътре е в пъти по-зле от това отвън.

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

Ами вземете си разменете снимките и си маструбирайте колкото искате.  Идея си нямам защо все Миро ви е в устата :)

И се чудите с какво да се заядете, да провокирате, да оспамите. Дори вече не знаете защо. Защото сте безсилни с нормални аргументи да дискутирате.

Още повече ви вбесява че не отвръщам със същото, освен с нормален коментар на поредната ви простотии :) 

Именно заради това че никога не бих обиждал някого за пол, възраст, раса, външен вид, съвестта мие абсолютно чиста. Особенно че това не е никакъв критерий за интелектуално ниво .

Както бях питал преди  психаря Тони - Какво ли му е мнението за покойния вече Стивън Хокинг ? Ах колко грозен а ? разпни го . :)

Специално и ти си задай някои простички въпроси, заради които направих тема в съответния раздел.

Разбирам че ви трябва отдушник за комплексите и напрежението, но определено вашето се е превърнало в някаква абсолютно психарска фобия .

Отдавна  за вас темите не са важни, а само да подмятате нещо за Миро :) Не е нормално това, другари , не е ....

Вие си ги знаете тези неща де. Просто припомням да се видите отново отстрани каква комплексарска картинка сте .

преди 59 минути, Lumberman написа:

Ей, не се кротна тоя Миро

Аз ли ? :) Това става за виц. Колко пъти да ви повтарям че хомосексуалната ви болезнена психарска фобия към мен не ми е нужна, ама вие спирка нямате.

После видиш ли  "аз да съм се кротнел" :laughing5:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах в ОАЕ Тиквоч Симитлийски води ли си кмета на Симитли или ще разчита на местните манафи ?

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, neroni написа:

Не разбрах в ОАЕ Тиквоч Симитлийски води ли си кмета на Симитли или ще разчита на местните манафи ?

Ще му наметнат кафтана и тюрбана и ще го водят да си свали патъчките пред  джамията. Ммм, ако вече не  се е случило.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, miro20 написа:

И се чудите с какво да се заядете, да провокирате, да оспамите. Дори вече не знаете защо. Защото сте безсилни с нормални аргументи да дискутирате. 

Нормалните аргументи са за нормални дискусии с нормални хора. Тук ти не издържаш теста, "приятелю"!

преди 13 часа, miro20 написа:

Именно заради това че никога не бих обиждал някого за пол, възраст, раса, външен вид, съвестта мие абсолютно чиста. Особенно че това не е никакъв критерий за интелектуално ниво . 

За какви обиди говорим? Имаме констатации. Обида би било да кажеш, че някой е грозен или глупав, а това да не отговаря на реалността. Иначе съвестта ти знаем, че е чиста... т.е. прочистена, защото липсва.

Приеми написаното от мен като комплимент, защото не те бях чел от доста време, камо ли да ти отговарям. Не си мръднал на сантиметър. Но щом така ти харесва, валяй се в мръсотията си.

• Харесва ми 4
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

Мръсотията е от такива като теб. Не знам колко ненормален трябва да е човек да се занимава с постоянни нападки към друг потребител.

преди 51 минути, Lumberman написа:

Имаме констатации.

И какви са ти "констатациите" ? . Единствено и само безпочвени измишльотини и обиди към мен. Платен, трол, за гроба ми надписи съчиняваше.... :)

Оправи си психиката приятелю , преди да правиш "констатации". Или поне се погледни отстрани. Аз спокойно мога да не ви обръщам внимание /освен когато се налага както сега да ви отговарям на  фекалиите/ , но вие не можете да живеете без да изръсите някоя простотия "за Миро" .

Това че няколко си лайкате простотиите и си създавате "илюзия" за мнозинство, не оправдава психясалите ви нападки и фобии.

Затова и не само това,  в повечето нормални форуми сте наритани отвсякъде.

По темата - Доста се е активизирал напоследък ББ

Докато пРезидента пие чай с кралицата, и всички се подмокряме от това, ББ провел срещи с Китай, ОАЕ и т.н.  С Медведев , също

https://www.facebook.com/boyko.borissov.7?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBTkfomsj2TMRsFa9fUcQ0e0Tjh2yCKcLv_Z6zWlfq06Nsq2z6fjKUK92iPYeNXrjoE4lLlabWAhFXV&hc_ref=ARQn3_hWFLGVemoC8kHOTgYBU7X2PFeP8DISmfijUqSXTaZFaj6Q2Zl0N5k12prhY8M&fref=nf

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, miro20 написа:

По темата - Доста се е активизирал напоследък ББ

..... ББ провел срещи с Китай, ОАЕ и т.н.  С Медведев , също

Той провежда такива срещи едва ли не всяка година и му обещават едни щедри доста милиарди инвестиции, които...не се случват.

П.С Имам предвид, че доста араби му обещаваха в миналото да ни зариват с пари. Китай също изказа намерения за инвестиции, ама не така някакви общи приказки, ами обвързани с точно определени проекти, най-големият от които, е неудобен на ЕС и САЩ, а именно АЕЦ "Белене"....

Редактирано от sliderum
добавка (преглед на промените)
  • Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-хубавото е, че чуждите инвеститори са изолирали Боко Тиквата, Пеевски и Цацара за ужас на форумния трол на гербавите - бай Миро Ментата.

В края на август преките инвестиции са се свили със 71,6% на годишна база

Направените в България преки чуждестранни инвестиции през първите осем месеца на тази година са се свили със 71,6% (581,5 млн. евро) спрямо година по-рано и към 31 август възлизат на 230,5 млн. евро. През август те намаляват с 14,1 млн. евро, докато преди година, в същия този месец, се увеличиха с 217,4 млн. евро, показват предварителните данни на Българската народна банка (БНБ).

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, gagodrago написа:

Най-хубавото е, че чуждите инвеститори са изолирали Боко Тиквата, Пеевски и Цацара за ужас на форумния трол на гербавите - бай Миро Ментата.

В края на август преките инвестиции са се свили със 71,6% на годишна база

Направените в България преки чуждестранни инвестиции през първите осем месеца на тази година са се свили със 71,6% (581,5 млн. евро) спрямо година по-рано и към 31 август възлизат на 230,5 млн. евро. През август те намаляват с 14,1 млн. евро, докато преди година, в същия този месец, се увеличиха с 217,4 млн. евро, показват предварителните данни на Българската народна банка (БНБ).

В цялата ти новина най трагичното е  израза "най хубавото е..."

То бива националнокастрирани индивиди, ама вашето е връх на антибългарщината.

Всъщност , имало е и по големи спадове, например 2016 г. - с 1 млрд по малко.

Така че сегашното не е най трагично . На фона на визитите и преговорите, може и да има положителен резултат в бъдеще.

преди 1 час, sliderum написа:

Китай също изказа намерения за инвестиции, ама не така някакви общи приказки, ами обвързани с точно определени проекти, най-големият от които, е неудобен на ЕС и САЩ, а именно АЕЦ "Белене"....

Дори Китай не са толкова прости че да наливат в празно.

Можеш да погледнеш сметките за АЕЦ в съответната тема.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тиквун Симитлийски си отива и всички го виждат в каква паника е.
Последната му заплата, която трябва да получи трябва да е куршум публично на площад Народно събрание.

Такава заплата трябва да получат още много гербави боклуци,.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, neroni написа:

Тиквун Симитлийски си отива и всички го виждат в каква паника е.
Последната му заплата, която трябва да получи трябва да е куршум публично на площад Народно събрание.

Такава заплата трябва да получат още много гербави боклуци,.

Гледам, че нашите тролове, които преди време бяха толкова благоразположени към ГЕРБ, нещо почват да се ориентират към пребоядисване и като че ли овцЪтЪ е по-в час от Мирко по въпроса. Той все още си плещи за пРезиденти, разните там любовни обръщения към Нинова и т.н. и има опасност да не успее да се адаптира  :D

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.