Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

26 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      18
    • Парламентарна република
      8

Препоръчан отговор

изтрит пост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, бай Болен Сидеров искал оставката и на Каракрачунов. Нещо сериозно се разбъзика това

преди 7 часа, ostavime написа:

Факт е, че в момента има стабилност. 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спирам тук да ти пиша. Ако има нещо да казваш (но се съмнявам, щото не ти стиска), давай на ЛС. 

Не се мисля за компетентен по всичко, като примерно теб. За това и не се изказвам в 80% от случаите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, sliderum написа:

"леля ти Мойра" "форумен агитатор" " След 37 000+ хил. твои поста тук, норлано е човек да е изградил някакво мнение за събеседника си. Не е толкова трудно да разбереш какъв човек имаш срещу себе си. " Хубаво, разбрал си какъв човек имаш срещу себе си, а може би така си мислиш само ти? " Много сте компетентни всички по форумите и всичко знаете и можете." Защо се изключваш от форумното стадо?

В такива случаи постъпвам така :getout: и преминавам към важните новини от деня.

Небостъргачи никнат на терена на "София БТ"

Надявам се да бъде разнищено всичко около този строеж.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Мойра написа:

В такива случаи постъпвам така :getout: и преминавам към важните новини от деня.

Небостъргачи никнат на терена на "София БТ"

Надявам се да бъде разнищено всичко около този строеж.

старото се заменя с ново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Без умствен капацитет написа:

това се отнася и за другите

Мозъка на ГЕРБ с ново прозрение http://glasove.com/categories/novini/news/cvetanov-pravitelstvoto-izliza-po-rabotosposobno-sled-ostavkata-na-simeonov

Нали според Борисов конструкцията щеше да се счупи, този пък щяла да се заздрави.

Цитат

Оттеглянето от правителството на вицепремиера и лидер на НФСБ Валери Симеонов не е изненада и не „счупва” конструкцията на управляващата коалиция, а даже я заздравява. 

• Харесва ми 2
  • Еха 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, gagodrago написа:

Станах голям фен на Мишо Шамара.:yanim:

Ахааа.... :) Ако синтезирам и извадим специфичните повтарящи се изразни средства, остават няколко секунди  от които разбрах - Шамара не знае разликата между данъците и застраховките.

И второ ... ББ в затвора, ама алтернативата е БСП и ДПС , които  крадяли с 80 % по малко от ГЕРБ.

Аха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Black Power написа:

Така, така. Обяснявайте се.  А темата? И сега какво? Оставки и хвърляне на прах в очите на хората. След бурята затишие пред нова предстояща буря. Какво имам предвид. Всеки тегли според интереса си, а отговорните люде обясниха, че щете или не щете  цените на ток, горива, парно и пр. ще скачат. За сега се задържали нещата за да няма социално напрежение, но само за сега.После???

И какви точно са причините за тези поскъпвания?Нефта се стабилизира около 70$, газта поскъпна 4 пъти през тази година, за тока също не виждам реална причина за поскъпване!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, M.Николов написа:

И какви точно са причините за тези поскъпвания?Нефта се стабилизира около 70$, газта поскъпна 4 пъти през тази година, за тока също не виждам реална причина за поскъпване!

в бг всо още има доста тецове, заплатите на миньорите определено оказват влияние - всички протестират сега за пари и това е резултата

а за горивото питай водещия на протеста в Бургас с Руския номер на джипа си и дет е шеф в фирма на общински съветник от БСП

В Бургас този, който стана вирус в мрежата с мерцедес кубче с руски номера, което блокира магистрала “Тракия” до Бургас, е Мартин Пенчев. 
Този Мартин е управител на фирмата “Хит Рентакар”, собственост на общинския съветник от БСП в Карнобат Господин Русев, племенник на Бенчо Бенчев. 
От своя страна Русев е съдружник с Антигона, жената на Димитър Желязков - Митьо Очите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен трябва комунягите да му спретнат едно яко блокиране на летището на Боко Рапона, докато се откаже от концесията. Тоя ненаситен пожарникар май е решил да прибере много пари като за последно от турчолята за да им подари летището и после ще си купи остров в Сейшелите и няма да се мярка въобще повече в родината. Много ненаситно крадливи тия гербаджий бре.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eй, за къде е Борисов без Цветанов, физкултурникът винаги в помощ на пожарникаря! На Цветанов очевидно молитвените закуски във Вашингтон добре му отразяват, подобряват му паметта... или, с други думи, помагат му да помни нещата като добри, да не бъде човек злопаметен.

Цветанов се увлече: Дадох живота си за борбата с престъпността и корупцията

Човек винаги трябва да е готов живота си да положи в борбата с всяка неправда. Такива мъже ѝ трябват на България, нали Миро? Е, да беше така и на дело, не само на думи, но, дет' се вика, никой не е съвършен. Сега остава само на народа да извика дружно: "Ура!" и "Да живее!"

преди 18 минути, Белгиеца написа:

Много ненаситно крадливи тия гербаджии бре.

Викаш, ти си караш белгийската кола, и си взимаш тамошната добра заплата, и можеш спокойно да им теглиш една на тия гербаджии? А не знаеш ли, че именно това тяхното е на n-та степен човек да мисли първо за себе си и да си гледа келепира? А другите вълци ги яли. И даже знаем кои точно са вълците.

• Харесва ми 7
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ostavime написа:

В него обаче също не виждам нищо нередно. Много ги тълкувате нещата. Задълбавате безсмислено и не сте обективни. Това е просто лично мнение. Повечето хора обаче, виждайки друго и различно мнение от тяхното го считата за нещо нередно и докладват глупости. 

Тука няма никакво кой-знае какво тълкуване, ако позволите и аз да се намеся. Човекът е направил квалификация, която няма как да докаже, и почти сигурно няма да докаже, че е истинна. Това не е лично мнение. Все аз да те нарека "тъп негър" (което теб да те обиди, понеже не си нито тъп, нито негър и особено второто можеш несъмнено да го докажеш), но някой да тръгне да обяснява, че изказването ми било мое "лично мнение". Въпросът не е дали е лично, а дали е нормално и правилно да се пише така за друг човек. Клеветата е безпочвено/лъжливо обвинение и това не би трябвало да е окей. То и аз съм написал някои доста остри думи за някои хора във форума, но стоя зад тях, защото вярвам, че имам основание да използвам такива думи, и те не са обида (не повече от това човек да се обиди като се види в огледалото).

Чест ѝ прави на Мойра, че не се впряга в такива разговори, но също така е и похвално, че има хора тука, на които това е направило впечатление и са взели отношение. В крайна сметка, ако позволяваме на всеки да се измъква със всичко, много ще падне нивото на форума. Като говорим за обида, точно това е обида. Понеже човек би се обидил ако наричат някакъв какъвто НЕ Е (и не би искал да бъде), без основание, с цел да го уязвят.

• Харесва ми 4
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Lumberman написа:

То и аз съм написал някои доста остри думи за някои хора във форума, но стоя зад тях, защото вярвам, че имам основание да използвам такива думи, и те не са обида (не повече от това човек да се обиди като се види в огледалото).

О да, оливаше се. Мога да ти припомня "думите в които вярваш" , ама айде... ще ги спестя за публиката защото са същите в които "вярва" някой психопат . :)  Радвам се че се озапти.

Поздравявам те за малките успехи които постигаш в психолечението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, gagodrago написа:

Станах голям фен на Мишо Шамара.:yanim:

Относно политическите му изказвания, винаги съм бил фен на Шамара. :Д

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, sound написа:

Ама е и прав. Първо едните в кауша, после другите ако крадат и така докато не се осъзнаят. 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, sound написа:

:lol6:

преди 17 минути, nikssi написа:

Ама е и прав. Първо едните в кауша, после другите ако крадат и така докато не се осъзнаят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

:lol6:

Не съм фен на подобна музика но истината е това. Сгафиш ли - в кауша и следващия е наред. И така докато им се дръпне пикнята. 

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Мойра написа:

И да престана да пиша, нещата няма да се променят.

Колкото до обидите на този по-горе мога да кажа едно - обижда себе си, а не мен, защото не ме познава и не знае нищо за мен.

Успех му желая!

Гледам и един "глобален" се появил, пуснал компетентното си мнение, но не видял, колко хора подкрепят Мойра и колко такива като него. Запазил си и свещеното право да не го блокират, защото, видите ли, аз съм "глобален", нямам алтернатива. Понеже бях пропуснал няколко страници, неговото присъствие много ме облекчи, бързо с мишката и го прескачаш, демек намираш алтернатива.

преди 14 часа, ncl написа:

Напротив, подкрепяш ги.

Щом иска "ostavime', ми че остави го, като мен. А иначе, оставката май им спаси кожите ... или може би застудяването, или наближаващите празници ... Но, ще дойде пролет!!!

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Lumberman написа:

Викаш, ти си караш белгийската кола, и си взимаш тамошната добра заплата, и можеш спокойно да им теглиш една на тия гербаджии?

Тука гласувахме миналия месец и аз дадох на сънът ми да задраска целият списък с партиите , което е равно на невалиден вот. Тукашните си изкарали закон да е задължително да си губиш времето да се редиш на опашка да гласуваш, ако не отдидеш ти трескат глоба гадовете, баш по диктаторски.
Въобще не eбaвaм да гласувам никъде.
Политиците само гледат да папкат народна пара.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, nikssi написа:

Не съм фен на подобна музика но истината е това. Сгафиш ли - в кауша и следващия е наред. И така докато им се дръпне пикнята. 

подобен е на Нинова, мени си цвета, тоз който плаща / а и той нали живее в САЩ, защо е избрал врага

преди 1 час, Белгиеца написа:

Тука гласувахме миналия месец и аз дадох на сънът ми да задраска целият списък с партиите , което е равно на невалиден вот. Тукашните си изкарали закон да е задължително да си губиш времето да се редиш на опашка да гласуваш, ако не отдидеш ти трескат глоба гадовете, баш по диктаторски.
Въобще не eбaвaм да гласувам никъде.
Политиците само гледат да папкат народна пара.

ама си отишъл

протестите в велико търново спират:lol6:май парите от Русия свършиха

https://btvnovinite.bg/bulgaria/otmenja-se-protestnoto-motoshestvie-vav-veliko-tarnovo.html

след като уличиха че в Бургас протеста са води от Русия и БСП, пада и в Бургас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българите се събудиха. Скоро може да дойде край на геноцида на Бойко Борисов. Протестиращите са блокирали пътищата и крещят "Оставка и Смърт на Бойко".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Белгиеца написа:

Аха, задължително трябва да дадеш реалната си власт на някакви да дерибействат от твое име! А хората не се ли замислят, че като не гласуват дават неодобрението за системата и запазват властта си за себе си, и решенията на онези не ги представят и съответно това не са техни управници, излъчени с техния вот и те самите не са длъжни да се съобразяват с мръсните им закони? Пък ако ни накарат да гласуваме задължително, тогава те винаги ще си се избират и винаги с "благословията" и съгласието на народа. Т.е. народът ще може да се сърди единствено на себе си.

Белгиец, аз за друго те попитах - ти говориш против Борисов, но практикуваш поединично спасяване, и си се спасил в една от най-пропадналите западни държави, че то не е и държава. ""А non-state" дето викаше един британски политик.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.