Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

28 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      19
    • Парламентарна република
      9

Препоръчан отговор

Ха-ха, в Хасково току що полицаите застанаха на страната на протестиращите и ги пуснаха да блокират пътя. Евала на полицията! Смятайте хора, вече почти всички българи са против геноцида на герп и на бойко, и против мафиотските партии, като изключим само разни тролове и дърти партийни номенклатури.  

Магистралата вече е блокирана.

• Харесва ми 5
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдааам ! :)

Смърт за Кадафи и всякакви други диктатори ! Да живее Демокрацията ...!

(формула за малоумници :nono:)

Каква е връзката с нашето дередже ли ? :lol6:.......

.......Ако случим на диктатор , само диктатура може да ни оправи ! Доказано исторически (като запазена марка) ! :nono:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, gagodrago написа:

Ха-ха, в Хасково току що полицаите застанаха на страната на протестиращите и ги пуснаха да блокират пътя. Евала на полицията! Смятайте хора, вече почти всички българи са против геноцида на герп и на бойко, и против мафиотските партии, като изключим само разни тролове и дърти партийни номенклатури.  

Магистралата вече е блокирана.

Въпросът е тези протести доколко са спонтанни и народни? И кой ще ги обязди и дали няма да ни докарат някой, който да е по-зле от Борисов? Аз навремето си мислех, че по-зле от Първанов президент не може да имаме, но се оказа, че може...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Lumberman написа:

Въпросът е тези протести доколко са спонтанни и народни? И кой ще ги обязди и дали няма да ни докарат някой, който да е по-зле от Борисов? Аз навремето си мислех, че по-зле от Първанов президент не може да имаме, но се оказа, че може...

Да не искаш да кажеш , че Плевналиев........Чакай , чакай ! Май съвсем се обърках вече . Такъв президент имахме ли ?.......Бе за Борисов ми е думата......:lol6:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, by_chechi написа:

Да не искаш да кажеш , че Плевналиев........Чакай , чакай ! Май се обърках вече . Такъв президент имахме ли ?........:lol6:

Всъщност титлата е преЦЕдент. Грешката е моя. Но навремето и Виденов "сваляхме" и какво? Дойдоха едни други "реформатори", правоверни евроатлантици, идва и Клинтън даже, и какво направиха в националния интерес? Първите соросоиди си свършиха работата. После вторите (в лицето на ГЕРБ) и сега какво? Няма ли предел, отвъд който рухването е необратимо? Точка, от която няма завръщане? Колко време може да издържи една държава на такова лошо и предателско управление? Де факто тя спира да бъде държава, дори де юре още да е. А в един момент това ще стане и де юре, и затова ни натискат да приемаме всякакви международни договори като CETA и т.н.

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....Има предел , ама още не е достигнат....

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Lumberman написа:

Ако старата мафиотска партийна система бъде заменена със Швейцарския модел за пряка демокрация чрез референдуми, ще е все тая кой ще дойде след Борисов. Всички решения, парични потоци и дейността на институциите ще могат да бъдат определяни от всички граждани чрез гласуване на референдуми.

В момента с тая мафиотска партийна система е много лесно и евтино за олигарсите и монополите да си напазаруват няколко политици, които да им прокарат закони и да им гарантират кражбите и печалбите за дълги години напред. Сами виждате какво става в енергетиката и в застрахователния бранш. 

При швейцарския модел за пряка демокрация няма възможност да си купиш 3-4 милиона граждани, които ще гласуват на референдум. 

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, gagodrago написа:

Ако старата мафиотска партийна система бъде заменена със Швейцарския модел за пряка демокрация чрез референдуми....

Я стига измислици , фантазии и откровени глупости ! :nono:

Кой ще го направи и от какъв зор ? Как ще се случи тая работа ........с изтърването на кокъла , баницата и ред други бланиги ......за да няма КРАДЕНЕ !? :angry:

Само корава тояга може да прогони крадеца - така знам от баба ми !!! :lol6:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, gagodrago написа:

Българите се събудиха. Скоро може да дойде край на геноцида на Бойко Борисов. Протестиращите са блокирали пътищата и крещят "Оставка и Смърт на Бойко".

но с любезното съдействие на Руската федерация и БСП

преди 10 минути, by_chechi написа:

Я стига измислици , фантазии и откровени глупости ! :nono:

Кой ще го направи и от какъв зор ? Как ще се случи тая работа ........с изтърването на кокъла , баницата и ред други бланиги ......за да няма КРАДЕНЕ !? :angry:

Само корава тояга може да прогони крадеца - така знам от баба ми !!! :lol6:

и като изтръгнем кокала от сега управляващите. на друг гладник ли искаш да го дадеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

и като изтръгнем кокала от сега управляващите. на друг гладник ли искаш да го дадеш

Ти какво собствено ще изтръгваш ? От теб ще стрижат вълна и ще доят мляко докато си жив .....и блееш за тучни поляни.... :lol6:

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Злато за над 1 трилион и 500 млрд. евро е изнесено от Челопеч за 2010 г.

Баси и предателя дето е Боко Счупената Тиква:mad:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, karadzha написа:

Нещо си се объркал ! Те не ни ограбват ! Субсидират ни....и иновации , нови технологии , икономически растеж , прогрес всякакъв . А бе затрупват ни с Демокрация , а ние все не разбираме.......... Питай за справка Оня 20 най-добре и/или Овчата Мисъл в случай на отсъствие.....!  :lol6:

• Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, by_chechi написа:

Ти какво собствено ще изтръгваш ? От теб ще стрижат вълна и ще доят мляко докато си жив .....и блееш за тучни поляни.... :lol6:

оспори го не ми отговаряй като трол

току що казаха че джипа с Руска регистрация и засечените хора от БСП които заявиха че няма да влизат в протеста - отново са там в първите редици:lol6::lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем научно ти задавам въпроси да им търсиш отговорите в световната история . А отговори има по-горе в клипа , ама и за теб не са достъпни за размисъл.......

Не ти отговарям - файда няма !:nono:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Без умствен капацитет написа:

Мирча, пак ли те пуснаха за домашно лечение, бе? Забрави да споменеш и Путин.:)

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, gagodrago написа:

Мирча, пак ли те пуснаха за домашно лечение, бе? Забрави да споменеш и Путин.:)

току що казаха че джипа с Руска регистрация и засечените хора от БСП които заявиха че няма да влизат в протеста - отново са там в първите редици:lol6::lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Без умствен капацитет написа:

......

Ето ти още за размисъл (ако изобщо го можеш) :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, by_chechi написа:

Ето ти още за размисъл (ако изобщо го можеш) :

а ти можеш ли да обясниш че тези отново са в протеста (а сами си признаха че са с БСП)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, karadzha написа:

Тия  си нямат представа за размера на добива, или за цената на златото. Ако имаше и можеше за толкова кратко време да се добие злато на такава стойност, бъди уверен, че концесия нямаше  да има.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6:пореден гаф току що работещите в лукоил свършиха работа и казаха, 3-те входа няма дори охрана, а те имат частна, дори няма полиция да Лукоил, а кръстовищата са блокирани, и им пречат да преминат

не пречим на който вдига цените, а си пречим сами на себе си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Без умствен капацитет написа:

:lol6:пореден гаф току що работещите в лукоил свършиха работа и казаха, 3-те входа няма дори охрана, а те имат частна, дори няма полиция да Лукоил, а кръстовищата са блокирани, и им пречат да преминат

Ко каза? Преведи, че нищо не се разбра:lol6:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, karadzha написа:

Ко каза? Преведи, че нищо не се разбра:lol6:

работещите в Лукоил свършиха работа и казаха, 3-те входа няма дори охрана, а те имат частна, дори няма полиция до Лукоил, а кръстовищата са блокирани, и им пречат да преминат

кое не ти е ясно или просто неискаш да разбереш, може би с ютия са ти изгладели гънките на мозъка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Внимание, линк към жълт сайт(или поне неофициална медия)!

Как ГЕРБ краде от пътища и ремонти.

Признавам си, че не прочетох всичко, има доста текст и снимки на документи. Нещата изглеждат задоволително добре обяснени до там, където стигнах в четенето, като за текст  предназначен за широката публика.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постовете ти са като бъдещето на ГЕРБ - мътни. :D

преди 15 минути, Без умствен капацитет написа:

работещите в Лукоил свършиха работа и казаха, 3-те входа няма дори охрана, а те имат частна, дори няма полиция до Лукоил, а кръстовищата са блокирани, и им пречат да преминат

кое не ти е ясно или просто неискаш да разбереш, може би с ютия са ти изгладели гънките на мозъка

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Тoни написа:

Постовете ти са като бъдещето на ГЕРБ - мътни. :D

Ако до моята усмивка се добави и нейната, прави разлика ... моята е от искрено забавление, а другото е усмивка на идиот. Мисля, че трябва да се добави още един емотикон, който да обслужва специално герберастите. Тяхната усмивка е по-различна от човешката. Но все пак мисля, че бъдещето на герб е ясно, но нейното ... е, ще си намери друг герб ...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.