Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

27 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      18
    • Парламентарна република
      9

Препоръчан отговор

преди 42 минути, sliderum написа:

Внимание, линк към жълт сайт(или поне неофициална медия)!

Как ГЕРБ краде от пътища и ремонти.

Признавам си, че не прочетох всичко, има доста текст и снимки на документи. Нещата изглеждат задоволително добре обяснени до там, където стигнах в четенето, като за текст  предназначен за широката публика.

a помниш ли как БСП крадеше всичко и чак нямаше пари за черни пътища

преди 41 минути, Тoни написа:

Постовете ти са като бъдещето на ГЕРБ - мътни. :D

явно нямаш желание да чуваш хората - няякой доста добре те е научил да чуваш каквото трябва :laughing4::angry:

преди 33 минути, crazy katon написа:

Ако до моята усмивка се добави и нейната, прави разлика ... моята е от искрено забавление, а другото е усмивка на идиот. Мисля, че трябва да се добави още един емотикон, който да обслужва специално герберастите. Тяхната усмивка е по-различна от човешката. Но все пак мисля, че бъдещето на герб е ясно, но нейното ... е, ще си намери друг герб ...

те от БСП те нарекоха "лумпен" а ти стой и им вярвай защото мислиш че не си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Без умствен капацитет написа:

a помниш ли как БСП крадеше всичко и чак нямаше пари за черни пътища

Махни я опорката, дай като сайта с документи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Все пак протестите продължават. Хората не се уплашиха от лошото време или от лошата работа и излязоха. Май краят на робството се вижда.

Кофти работа. Махам линка, ще нарочат приятелите, ще им създадат проблеми. Забравих, че още сме под робство ...

П.П. Между другото мутрителството е изкарало цялата мутрополиция (като изключим тези, които си свалят каските, дано станат повече) за да го пази от народната любов.

Редактирано от crazy katon
Премахване на линк (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да махнеш линка, пиши на модератор. Вижда се в предишният вариант на поста.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sliderum написа:

Ако искаш да махнеш линка, пиши на модератор. Вижда се в предишният вариант на поста.

Я се опитай да го отвориш. 

За съжаление това съдържание не е на разположение в момента

Последвали сте връзка, която може би е остаряла или е видима само за аудитория, към която не принадлежите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, nikssi написа:

Последвали сте връзка, която може би е остаряла или е видима само за аудитория, към която не принадлежите.

То си пише, защо на теб не се отваря.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, crazy katon написа:

Все пак протестите продължават. Хората не се уплашиха от лошото време или от лошата работа и излязоха. Май краят на робството се вижда.

Кофти работа. Махам линка, ще нарочат приятелите, ще им създадат проблеми. Забравих, че още сме под робство ...

П.П. Между другото мутрителството е изкарало цялата мутрополиция (като изключим тези, които си свалят каските, дано станат повече) за да го пази от народната любов.

Днес за поредна седмица нарушиха мои лични права и забавиха придвижването ми в Бургас...Миналата неделя ме объркаха и замотаха в Стара Загора.  Тези момчета и момичета нека се замислят дали за робство говорим - защото следващият път ще ми дойде да им зашлевя по някой шамар....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много сте се загрижили за личните си права ! миналия път(Кой) като блокираха орлов мост що никой не протестира ?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, nikssi написа:

Мамка му, отваря се, няма причина да не го виждаш. Май наистина ще трябва да се обръщам към модераторите, но ако попадна на онзи, "глобалния" , дето не подкрепял герб, жална ми майка. Не съобразих, не трябваше изобщо да го пускам. Карай да върви, такъв е живота.

преди 2 минути, attj написа:

Днес за поредна седмица нарушиха мои лични права и забавиха придвижването ми в Бургас...Миналата неделя ме объркаха и замотаха в Стара Загора.  Тези момчета и момичета нека се замислят дали за робство говорим - защото следващият път ще ми дойде да им зашлевя по някой шамар....

А аз досега те подкрепях в онази тема ... явно правиш разлика между това, което става в окраина и тук ... Разлика няма, с изключение, че още няма жертви, тъпизмът е един и същ. Чао.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, emil644466 написа:

много сте се загрижили за личните си права ! миналия път(кой) като блокираха орлов мост що никой не протестира ?

важното е че виновника Лукоил, не го безпокоят, а е толковаа лесен за блокада има 3 входа и отзат връзка с линиите на БДЖ

преди 10 минути, crazy katon написа:

Мамка му, отваря се, няма причина да не го виждаш. Май наистина ще трябва да се обръщам към модераторите, но ако попадна на онзи, "глобалния" , дето не подкрепял герб, жална ми майка. Не съобразих, не трябваше изобщо да го пускам. Карай да върви, такъв е живота.

А аз досега те подкрепях в онази тема ... явно правиш разлика между това, което става в окраина и тук ... Разлика няма, с изключение, че още няма жертви, тъпизмът е един и същ. Чао.

проблема не е в пътищата , а в Лукойл - държим се като пълни идиоти

в момента някой ни откланя вниманието някой от проблема - може да е оня с джипа с руския номер

Image_7153451_1128.jpg&key=b558670885507 Image_7153449_302.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, crazy katon написа:

Може да ки е изпуснал турският сериал и за това да му се е искало да набие протестиращите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, crazy katon написа:

Всички се дразним, когато някои нещо ни пречат....  И на мен ми се протестира -ама не зная кой ще е следващия след Боко Тиквата....  И така временно ми се изпарява мерака за протести.  Липсва ни пълната организация с предварителна осмисленост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, attj написа:

Всички се дразним, когато някои нещо ни пречат....  И на мен ми се протестира -ама не зная кой ще е следващия след Боко Тиквата....  И така временно ми се изпарява мерака за протести.  Липсва ни пълната организация с предварителна осмисленост.

OK.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, attj написа:

Ами да си оставим Боко, че сме си свикнали с него...:lol6:

• Харесва ми 2
  • Еха 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Мойра написа:

Ами да си оставим Боко, че сме си свикнали с него...:lol6:

Има вариант сънародниците ни пак да го изберат!  Тогава какво ще правим?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой не е чел това интервю, няма да съжалява, ако го направи.

Елена Йончева: Ще ги сменяме, докато не намерим почтените хора (видео)

току-що, attj написа:

Има вариант сънародниците ни пак да го изберат!  Тогава какво ще правим?

А не е ли по-лесно да направим така, че никога повече да не бъде избран?

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мойра написа:

Нямаш ресурси за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

а защо в единствено чиисло, според теб защо спряха всички евро проекти като управляваше БСП -- може би защото са си вършели съвесно работата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 28 минути, attj написа:

Нямаш ресурси за това.

Аз нямам, естествено, но мисля, че други имат.

А от ГЕРБ бързат ли бързат да обслужат интересите на приближените си...

Ангелкова отново "обгрижи" мутрите

преди 27 минути, Без умствен капацитет написа:

а защо в единствено чиисло, според теб защо спряха всички евро проекти като управляваше БСП -- може би защото са си вършели съвесно работата

Всеки, който е действал в ущърб на България, трябва да бъде подведен под отговорност, независимо от партийната му принадлежност.

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Герберската сган не разбра,  че с даването на една жертава, с празни приказки, лъжи  и заплахи нищо няма да постигне. Тепърва протестите набират сила. На правителството не остава много! Дано си отиде по - скоро.

• Харесва ми 6
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Мойра написа:

Аз нямам, естествено, но мисля, че други имат

И кои са тези следващи народни избраници?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Без умствен капацитет написа:

работещите в Лукоил свършиха работа и казаха, 3-те входа няма дори охрана, а те имат частна, дори няма полиция до Лукоил, а кръстовищата са блокирани, и им пречат да преминат

не пречим на който вдига цените, а си пречим сами на себе си

кое не ти е ясно или просто неискаш да разбереш, може би с ютия са ти изгладели гънките на мозъка

Що си мислиш, че четем мисли? Виж като го напишеш ясно, как може да се разбере. Ама се иска ясна мисъл, която при тебе липсва доста често.

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Всеки, който е действал в ущърб на България, трябва да бъде подведен под отговорност, независимо от партийната му принадлежност.

... и да не забравяме намаляване на търтеите - такива като офцътЪ например. Никога няма да стане това. Единствения ни шанс е да станем легални мигранти и да оставим тук в България мангалите да клатят Боко. Наляво - на дясно само не и тук. Мдааа 

преди 37 минути, karadzha написа:

Що си мислиш, че четем мисли? Виж като го напишеш ясно, как може да се разбере. Ама се иска ясна мисъл, която при тебе липсва доста често.

ОФцЪ бЕ! ОвцЪ.

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, attj написа:

И кои са тези следващи народни избраници?

Които си изберем - мераклии много. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Мойра написа:

Които си изберем - мераклии много. 

ти дай съвет кой не краде, ако ти стиска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.