Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

23 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      16
    • Парламентарна република
      7

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

ти дай съвет кой не краде, ако ти стиска

Краде - в панделата , моля следващия. Обаче тази крадлива партия на следващи избори няма никакъв шанс за някакъв процент. .

Чиновник - лъже и маже в панделата. Рекет ли - в панделата. Тогава ще има ред. 

пп. Забравих. Чиновник пише ли в работно време из форумите В ПАНДЕЛАТА!!! А ОФЦО?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, nikssi написа:

в панделата

Няма такъв бюджет

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

Няма такъв бюджет

Ще има като им се вземат имотите. Крадец - в панделата да го обгрижват и въЗПИтават там. Чиновник рекетиращ гражданите в панделата! И обгрижване там.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Италия  зор го правят, ти искаш тук...

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, nikssi написа:

Ще има като им се вземат имотите. Крадец - в панделата да го обгрижват и въЗПИтават там. Чиновник рекетиращ гражданите в панделата! И обгрижване там.

е кой искаш да гласува това Дянков, Нинова, Доган, Каркачанов, Марешки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

Пропусна Боко!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

Пропусна Боко!

Боко ми се струва честен, но министрите му за пандиза

sliderum

защо мислиш че министрите са ОК а не той

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Пропусна Боко!

Пропусна май него величество великата мисъл на ГЕРБ Цвъки Шестапартаментов. 

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

Наред. Всички заслужили наред. Що се отнася до Дянков май ще превари другите. 

Боко ми се струва честен, но министрите му за пандиза

Отговорността е споделена. Той също е отговорен за тях. Ти също понеже ги подкрепяш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, nikssi написа:

Отговорността е споделена. Той също е отговорен за тях. Ти също понеже ги подкрепяш. 

eй това мисля че е сгрешено в политиката

аз акко обера банка ще ме обявят за издирване в цяла европа и като ме хванат аз еднолично ще нося отговорност за моето действие

а политиците казват споделена отговорност и по точно се крият зад тази дума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

eй това мисля че е сгрешено в политиката

аз акко обера банка ще ме обявят за издирване в цяла европа и като ме хванат аз еднолично ще нося отговорност за моето действие

а политиците казват споделена отговорност и по точно се крият зад тази дума

Кой назначи крадливия министър? Кой не осъществи контрол върху него? Кой отговаря ? Не се прави на луд!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама чакай де аз ако обера банка и работя в друга банка, шефа на банката в която работя ли ще е виновен или аз

преди 17 минути, nikssi написа:

Кой назначи крадливия министър? Кой не осъществи контрол върху него? Кой отговаря ? Не се прави на луд!

кажат Нинова е виновна, зад решетките /, кажат Цветанов виновен - зад решетките или поне дисциплинарно уволнение

Видове нарушения на трудовата дисциплина

Чл. 187. (1) (Предишен текст на чл. 187 - ДВ, бр. 105 от 2016 г., в сила от 30.12.2016 г.) Нарушения на трудовата дисциплина са:
1. закъснение, преждевременно напускане на работа, неявяване на работа или неуплътняване на работното време;
2. (доп. - ДВ, бр. 100 от 1992 г.) явяване на работника или служителя на работа в състояние, което не му позволява да изпълнява възложените му задачи;
3. неизпълнение на възложената работа, неспазване на техническите и технологичните правила;
4. произвеждане на некачествена продукция;
5. (изм. - ДВ, бр. 25 от 2001 г., в сила от 31.03.2001 г.) неспазване на правилата за здравословни и безопасни условия на труда;
6. (зал. - ДВ, бр. 100 от 1992 г.)
7. (изм. - ДВ, бр. 100 от 1992 г.) неизпълнение на законните нареждания на работодателя;
8. злоупотреба с доверието и уронване на доброто име на предприятието, както и разпространяване на поверителни за него сведения;
9. (изм. - ДВ, бр. 100 от 1992 г.) увреждане на имуществото на работодателя и разпиляване на материали, суровини, енергия и други средства;
10. неизпълнение на други трудови задължения, предвидени в закони и други нормативни актове, в правилника за вътрешния трудов ред, в колективния трудов договор или определени при възникването на трудовото правоотношение.
(2) (Нова - ДВ, бр. 105 от 2016 г., в сила от 30.12.2016 г., изм. - ДВ, бр. 15 от 2018 г., в сила от 16.02.2018 г.) Подаването на жалба, сигнал или съобщение до Комисията за финансов надзор за нарушение на Закона за прилагане на мерките срещу пазарни злоупотреби с финансови инструменти, на Закона за дейността на колективните инвестиционни схеми и на други предприятия за колективно инвестиране, на Закона за пазарите на финансови инструменти, на Кодекса за застраховането, на Кодекса за социално осигуряване, на Регламент (ЕС) № 596/2014 на Европейския парламент и на Съвета от 16 април 2014 г. относно пазарната злоупотреба (Регламент относно пазарната злоупотреба) и за отмяна на Директива 2003/6/ЕО на Европейския парламент и на Съвета и директиви 2003/124/ЕО, 2003/125/ЕО и 2004/72/ЕО на Комисията (OB, L 173/1 от 12 юни 2014 г.), на Регламент (ЕС) № 909/2014 на Европейския парламент и на Съвета от 23 юли 2014 г. за подобряване на сетълмента на ценни книжа в Европейския съюз и за централните депозитари на ценни книжа, както и за изменение на директиви 98/26/ЕО и 2014/65/ЕС и Регламент (ЕС) № 236/2012 (OB, L 257/1 от 28 август 2014 г.) на Регламент (ЕС) № 575/2013 на Европейския парламент и на Съвета от 26 юни 2013 г. относно пруденциалните изисквания за кредитните институции и инвестиционните посредници и за изменение на Регламент (ЕС) № 648/2012 (OB, L 176/1 от 27 юни 2013 г.), на Регламент (ЕС) № 600/2014 на Европейския парламент и на Съвета от 15 май 2014 г. относно пазарите на финансови инструменти и за изменение на Регламент (ЕС) № 648/2012 (OB, L 173/84 от 12 юни 2014 г.) или на актове по прилагането им, от работник или служител не е нарушение по ал. 1, т. 8, освен в случаите, когато същият умишлено съобщи невярна информация. Изречение първо се прилага съответно и за работник или служител, срещу когото е подадено съобщение за нарушение.

и парламента ще се изчисти от крадците, независимо от коя партия са

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, karadzha написа:

Злато за над 1 трилион и 500 млрд. евро е изнесено от Челопеч за 2010 г.

Баси и предателя дето е Боко Счупената Тиква:mad:

Не се връзвай на такива партенки!

Статията е пълна измислица!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.