Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

28 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      19
    • Парламентарна република
      9

Препоръчан отговор

преди 36 минути, Мойра написа:

Според мен този вариант е твърде рисков, защото може да върне отново ГЕРБ, имайки предвид мафиотските структури на тази партия.

Мда, "Цветанов прави избори". А бай Ганьо яде ряпа.

Парадоксалното е, че аз винаги съм считал БСП за престъпна партия, но редом с ГЕРБ социалистите изглеждат като ученички. Доста време им се събра извън властта (ако не броим Орешарски). ГЕРБ освен че са от крими-контингента и за пет пари акъл нямат, никакъв кадрови потенциал, никакви идеи, нищо собствено. А и по начало са си чужда креатура. Но ако пак ги "изберат", може да стигнем и до сериозни сблъсъци. Много е важно доколко ще се намесят и големите геополитически играчи и дали например Тръмп е готов да бие шута на Борисов. Въобще божа работа, но ако разчитаме на честни избори - забравете!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, miro20 написа:

измислица, ама популярна измислица и се тиражира и тук и на много места.

Докато има идиоти които не правят елементарен факт-чекинг , фейк-нюз ще "хващат дикиш".

Неслучайно и тук много мразят сайтове като стопфейк еудизинфо...  и др разобличаващи фейковете. Идиотизма на някои  стига до там че ид а се подиграват за това.

.

"Дънди" добила злато и мед в Челопеч за $1,5 млрд., внесла в хазната – $0,023 млрд. - Mediapool.bg

И на един от любимите си сайтове не вярваш?

Истината за златото на България и контролираната бедност!

От 485 концесии - 87 млн. печалба......

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

снощи говорихме с кълвача, защо депутатите не носят лична отговорност а се крият зад думата , споделена отговорност

според закона не носят лична отговорност лица под 18 години и психично болните

ако застрелям кълвача, аз ли ще съм виновен или шефа ми

това не е ли вариант да се изчисти парламента от крадците, все си мисля че има и съвестни хора както от ГЕРБ така и в БСП

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Протестиращите трябва да спрат да нарушават правата  на обикновени хора.   Какво е мнението на Корнелия за предсрочни избори просто не ми е интересно.   Борбата за власт и кокал е и жалка.  Тази жена защо напусна СДС?    И пак можем да си изберем... Боко - щото сме си свикнали с него... Нищо странно в тази работа - защото всичките са от котилото на БКП.   Значи, поредните протести и те нищо няма да променят....Дайте лесно да не се самозалъгваме.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Което не означава, че не трябва да се протестира.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, attj написа:

Протестиращите трябва да спрат да нарушават правата  на обикновени хора.   Какво е мнението на Корнелия за предсрочни избори просто не ми е интересно.   Борбата за власт и кокал е и жалка.  Тази жена защо напусна СДС?    И пак можем да си изберем... Боко - щото сме си свикнали с него... Нищо странно в тази работа - защото всичките са от котилото на БКП.   Значи, поредните протести и те нищо няма да променят....Дайте лесно да не се самозалъгваме.  

преди 7 минути, ncl написа:

Което не означава, че не трябва да се протестира.

протестите се организират от БСП

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е и?! Следващите ще са организирани от ГЕРБ.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Стоян Мирчев: Управляващите подготвят данък върху дрехи и обувки втора ръка

Ще печелят от най-бедните, които невинаги могат да си позволят да си купят дрехи и обувки втора ръка и сега.

Докъде те докараха народните избранници, Българийо! :(

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БСП все не са готови за управление и само глупости и бели могат да правят... Да си гласуват за тях харесващите ги.   Пак ще гласувам за Боко Тиквата - защото и моята тиква е с подобни преценки.   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

Стоян Мирчев: Управляващите подготвят данък върху дрехи и обувки втора ръка

Ще печелят от най-бедните, които невинаги могат да си позволят да си купят дрехи и обувки втора ръка и сега.

Докъде те докараха народните избранници, Българийо! :(

за първи път чувам за обувки втора ръка 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Yvan Sergeеv написа:

Влез в някой магазин за втора употреба и ще ги видиш.

Купуват ги хората. :(

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Протестиращите крещят "Оставка"  и "Бойко ку.во" 

Интересно ми е тиквата още колко дълго може да издържи на омразата на толкова много хора.

Според мен тиквата е пътник и до няколко месеца ще бъде свален от власт...

Просто българската икономика, под вещото управление на тиквата и на гербавите, вече потъва със всеки изминал ден и управляващите нямат полезен ход. 

"Гениалната идея" на гербавите да вдигнат данъците на старите коли със 100% за да дадат на администрацията 10% води до още по-голяма стагнация. Сигурно следващата им стъпка ще бъде данък върху пенсиите. Вече не останаха печеливши индустрии и производства в България, които да бъдат обложени със данъци, затова тиквата и калинките му са решили да дерат населението до последно. Гербавите и бойко няма откъде да вземат пари, след като бяха отрязани от еврозоната и Шенген.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боко май ще го замерят именно с обувки втора ръка по главата. :mad:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Yvan Sergeеv написа:

остави БОТА той само търси /ГЕРБ данък/ и поства тук

преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

снощи говорихме с кълвача, защо депутатите не носят лична отговорност а се крият зад думата , споделена отговорност

това не е ли вариант да се изчисти парламента от крадците, все си мисля че има и съвестни хора както от ГЕРБ така и в БСП

ще кажете ли това защо не го правят, или ви е тема табу

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, sliderum написа:

Боко май ще го замерят именно с обувки втора ръка по главата. :mad:

Малко му е на този лъжец и измамник.

За 10 години Бойко трябваше да е направил България богата европейска държава с работеща икономика и увеличаващо се население, а той угроби и монополизира икономиката, унищожи пазарната конкуренция, изтреби и прогони младото и работоспособно население в чужбина, позволи на партийните си дружки да окрадат и източат еврофондовете, за сметка на това увеличи администрацията, купи си медии, които да го обслуждат и възхваляват ежедневно и не си мръдна пръста да създаде работеща съдебна система.

Затова сега се стигна до това положение и цялата страна е в хаос - благодарение на тиквата и неговите тъпи калинки.

Да го бият със стари обувки по главата му е малко... 

• Харесва ми 5
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде да ни е честито ! 

(време е на тези , Плевналиев да им отвори една война - да им дойде акъла в главата   :lol6:)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Без умствен капацитет написа:

Нищо не си разбрал. Сега ще ти дам един пример. 

Идват на проверка в магазин от НАП по сигнал,че продавача не пуска касов бон. Нарушението е констатирано. Продавача непуснал касов бон е глобен. Заради на нарушението служителят на фирмата е уволнен. Глобен обаче е и собственика на фирмата. Заварят магазина както е по-закон.

Въпроса е защо наказват собственика на фирмата, защо се затваря магазина? 

Отговора е ясен: Собственика носи отговорност за действията на подчинения. Толкова ли е трудно за разбиране това? А , ОФцо? Мисли де!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, nikssi написа:

Заради на нарушението служителят на фирмата е уволнен. Глобен обаче е и собственика на фирмата. Заварят магазина както е по-закон.

ами от парламента кой е уволнен, знаеш свалят министри и те пак остават в парламента, ЗАЩО

преди 1 час, gagodrago написа:

Да го бият със стари обувки по главата му е малко...

бота не е разбрал правелно, а и работи в медия и си пише измислиците

въпроса е че доста хора ползват обувки за отопление, отделят повече топлина

но недостатъка е че замърсяват в пъти повече / и бота вече си насосва

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

ами от парламента кой е уволнен, знаеш свалят министри и те пак остават в парламента, ЗАЩО

Не ми отговаряй на въпроса с въпрос. Дадох ти прост пример защо шефа отговаря за подчинения. Ти сега ще ми носиш вода от десет кладенеца...Тъпо е!

преди 11 минути, Без умствен капацитет написа:

свалят министри и те пак остават в парламента, ЗАЩО

Айде кажи защо де? Корупция миличък, корупция.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полицейщината натделява. Глоби, актове и предупреждения за протестиращите в опит да бъдат сплашени и отказани. Медийна дезинформация и наложени "правилни" новини. Така се действаше по времето на БКП. Е, няма да стане!!!

• Харесва ми 5
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, nikssi написа:

Не ми отговаряй на въпроса с въпрос. Дадох ти прост пример защо шефа отговаря за подчинения. Ти сега ще ми носиш вода от десет кладенеца...Тъпо е!

да но няма да си получи и парите които е заработил - сега и ти отговори

преди 6 минути, Black Power написа:

Полицейщината натделява. Глоби, актове и предупреждения за протестиращите в опит да бъдат сплашени и отказани. Медийна дезинформация и наложени "правилни" новини. Така се действаше по времето на БКП. Е, няма да стане!!!

да има факт е

https://novini.bg/video/22304

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Black Power написа:

Полицейщината натделява. Глоби и актове за протестиращите в опит да бъдат сплашени и отказани. Медийна дезинформация и наложени "правилните" новини. Така се действаше по времето на БКП.

Учуден ли си? Ченгесарските номера ги владеят в ГЕРБ до съвършенство. Втора природа им е. 

Кой не е бивш от БКП ? Оня ден в събота един да не кажа приятел, защото не е такъв идва при мене в магазина и по някое време се чуха клаксони на автомобили , пита ме - Какви са тия клаксони?

Отговарям му -  протестират хората. Против цените на горивата, против управниците. 

И се почва...кви протести , тия комунисти (самия той беше и е близък с доста бивши такива) са виновни.

Отговарям му ами все някой ни е виновен само ние сме божи кравички. Я кажи ти къде паркира? Плати ли си като спираш в синя зона? Не нали? Е  комунистите пак са виновни! После ни в клин ни в ръкав, да..ба тяхната мама с 200 лева пенсия съм ....опа...Ае пиле шарено нали си против протестиращите бе? Що мрънкаш? Я кажи как е бизнеса върви ли .... касови бонове ала бала пускаш ли? Смех , изфиряса веднага и ме остави да работя. Ама после се смях два часа сам като улав. :lol6:

• Харесва ми 4
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

да но няма да си получи и парите които е заработил - сега и ти отговори

да има факт е

https://novini.bg/video/22304

Позволи ли си благоевградската полиция да репресира граждани и журналисти

Маани го оня урод с гоуфа. Той не е протестиращ, а агент на ГРОБ, който не успя да предизвика размирици на протеста. Сигурно трябваше да накара протестиращите да го изкарат от колата и да му начукат канчето като повод мюлюцюнерите да се намесят срещу протестиращите, ама не си изпълни задачата. Ще го покрият, или най-много да му наложат някакво фиктивно наказание за пред медиите и техните потребители.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Без умствен капацитет написа:

сега и ти отговори

Ти четеш ли или само дращиш? Я пак прочети горния ми пост. 

преди 18 минути, nikssi написа:

Корупция миличък, корупция.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, nikssi написа:

Учуден ли си? Ченгесарските номера ги владеят в ГЕРБ до съвършенство. Втора природа им е. 

Кой не е бивш от БКП ? Оня ден в събота един да не кажа приятел, защото не е такъв идва при мене в магазина и по някое време се чуха клаксони на автомобили , пита ме - Какви са тия клаксони?

Отговарям му -  протестират хората. Против цените на горивата, против управниците. 

И се почва...кви протести , тия комунисти (самия той беше и е близък с доста бивши такива) са виновни.

Отговарям му ами все някой ни е виновен само ние сме божи кравички. Я кажи ти къде паркира? Плати ли си като спираш в синя зона? Не нали? Е  комунистите пак са виновни! После ни в клин ни в ръкав, да..ба тяхната мама с 200 лева пенсия съм ....опа...Ае пиле шарено нали си против протестиращите бе? Що мрънкаш? Я кажи как е бизнеса върви ли .... касови бонове ала бала пускаш ли? Смех , изфиряса веднага и ме остави да работя. Ама после се смях два часа сам като улав. :lol6:

Тка де! Много пъти съм писал:

- Не ,че няма такава държава. Просто няма такъв улав народ. И за това  -  малко му е!

Иначе и на мен ми е смешно как комунистите си пазят властта за да не дойдат на власт комунистите. Иначе били антикомунисти, но пък действат като истински комунисти. Смешно и жалко  -  аааа???? шантава работа и уврътки като за първокласници.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.