Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

28 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      19
    • Парламентарна република
      9

Препоръчан отговор

преди 35 минути, sliderum написа:

В този случай бих попитал, защо си правиш труда въобще да се занимаваш с дискусия, за която не желаеш да допринесеш.

Правилно, не дискутирам слухове и клюки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, M.Николов написа:

Правилно, не дискутирам слухове и клюки.

Ако беше вярно, нямаше да има твои коментари във връзка с това, което според теб са слухове и клюки.  Понеже не видях да си ги изобличил в такива с доказателства, а само с нападки към техните източници.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, nikssi написа:

Що се не разкараш бе смешник. Ти ли ще казваш кой е бот бе офцо? Ти ли който си прави профили с фалшиви имейли и дращи от различни аканти из форума ?

Смешник. Вземи си оправи компа некадърник вместо да пишеш кой бил бот.

е не е ли така, много ся ядосваш на факто - като че ли кокошка ти е испила мозъка

преди 5 часа, A.com написа:

И Чаушеско така се бил самозабравил и...

то и Станишев се бе позабравил и гласува неща които БСП не харесва но си чувствителен на тази тема

преди 4 часа, sliderum написа:

Ако беше вярно, нямаше да има твои коментари във връзка с това, което според теб са слухове и клюки.  Понеже не видях да си ги изобличил в такива с доказателства, а само с нападки към техните източници.

тти обичаш да коментираш клюки срещу ГЕРБ и мразиш факти срещу БСП

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Без умствен капацитет написа:

клюки срещу ГЕРБ и мразиш факти срещу БСП

Хм, да не би да наричаш фактите клюки, ако засягат ГЕРБ и клюките  факти, ако засягат БСП?

• Харесва ми 4
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.kevorkkevorkian.com
МУТРИ И МУТРИ - СЛЕД ОСТАВКАТА 
Оставката на Симеонов показа, че все още има някаква енергия в Народа. 
За Властта обаче тя е само повод за сватовничество.
Трябва да бъдат успокоени Трите Булки – наричани неизвестно защо Обединени Патриоти, на които все не може да се угоди.

Симеонов с основание вярваше, че нищо не го заплашва. 
Защото от десетилетия Властта говори както й падне, говори безобразно, арогантно, презрително на обикновените хора. 
И всеки, който попадне във Властта, веднага прихваща от този език, той е като нелечима срамна болест.

Свястното говорене е заточено в някакъв концлагер. Щутовщините на Сектата нямат край. 
Преди няколко дни Плевнелиев, например, пак изтърси една нахална глупост: 
„Не съм убеден в автентичността на тези протести. Не съм убеден дали не сме свидетели на геополитически сблъсък на наша територия”. 
Майките и инвалидните колички предизвикват геополитически конфликт! Фонтанът на тоя човек няма запушване.

И още нещо изтърсил Фонтанът: 
„Бедността не е порок, това е състояние, от което не трябва да се отчайваме, а трябва да работим“.
Цяло чудо е, че милионите напълно зарязани пенсионери и всички останали бедняци все още търпят подобна словесна разпасаност.

Обади се и бившият министър на вътрешните работи Валентин Радев – трябвало да се действа с по-твърде ръка срещу протестите. 
На него не му минава и през ум, че с по-твърда ръка трябва да се действа срещу циганите, примерно. 
Защото насилията в циганските гета ескалират. 
Властта свикна с издевателствата над полицаите – и предпочита да не мисли, какво ще се случи, когато циганите се надигнат.

Циганското Надигане ще бъде катастрофално. 
Властта обаче е взидана само в днешния ден, нищо по-далеч от носа й не я интересува.

Симеонов го лустрираха заради езиковата му вандалщина. 
Но по телевизиите вилнеят словесно още немалко вандали, които си позволяват да наричат „мутри“ протестиращите. 
А самите те са истински вонливи мутри. Но ги търпят.

Цветанов отново е неподражаем. След оставката на Симеонов казал, че тя ще успокои страната. 
Не се е сетил да каже, че оставката ще нахрани бедните, ще излекува болните, ще даде бъдеще на децата. 
Обаче самият Живот Български се бунтува – не можеш да го нахраниш с оставки.

От Камбанарията на Властта мравунякът долу изобщо не се вижда.
Ако го видят пък – сега по време на протестите – веднага го мутросват.
Наричат хората мутри – и така пак поругават Народа.
Много им е лесно да нарекат някого мутра – защо ли?
Покажете ги най-после тия мутри - не се дръжте като пъзльовци.

Наричат мутри най-обикновени хора, предимно млади – вижте репортажите и снимките, докато още не са ги уплашили с полицейски актове.
Мутрясали от алчност и власт говорят за мутри.
Вие сте хора с памет – запомнете ония, които ви наричат мутри.
Запомнете мазните им физиономии

Сякаш е невъзможно вече да се постави някакъв филтър пред словоблудците слагачи, пред бабаитите от екрана – депутати, министри и, разбира се, охранени мутри, които се препитават като политолози.

Един/Гълъбов каза преди няколко месеца, че онези които протестират срещу кражбата на българска история, обслужват „Доктрината Путин“ – ей такава идиотщина.
Виждате какво се случва сега с прехваления ни договор с Македония. 
Но това няма значение за хрантутниците, които се влачат по корем пред Властниците

Същият сега пък казал, че протестите не са сериозни, понеже имали разнородни искания.
Така е, щом Животът е продънен отвсякъде.
Сериозно охранените слагачи обаче трудно ще схванат това.
Надмогнали си масрафа - и се подиграват на хората.

Протестите, макар и скромни, все пак дадоха представа за по-общата картина – иначе всяко селище, заради прелестните ни пътища, е скрито в собствената си капсула. 
И Големият Мрак не се вижда.

Като по поръчка, тия дни съобщиха, че пътищата в Северозападна България са най-смъртоносни в ЕС.

Телевизиите излъчват една направо невъзможна за нормалния свят реклама.
Тя е на застрахователна компания и гласи:
"Българските пътища НЕ СА СКУЧНИ!"
Вече ни подиграват и с реклами.

От най-високата камбанария виждат ли черните балони - и какво мислят за тях? Символ на какво са те?

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кажи ми на какво се основават стачките в момента

преди 16 минути, sliderum написа:

Хм, да не би да наричаш фактите клюки, ако засягат ГЕРБ и клюките  факти, ако засягат БСП?

46501055_2105026629541417_68198416887106

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Без умствен капацитет написа:

кажи ми на какво се основават стачките в момента

Какви стачки?

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на шматките

https://www.vbox7.com/play:e84bdc93e7

преди 3 минути, sliderum написа:

Какви стачки?

и откачалките

https://www.vbox7.com/play:f500dad203

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 15 минути, Без умствен капацитет написа:

на шматките

https://www.vbox7.com/play:e84bdc93e7

Това е протест, не е стачка. Вземи си преговори терминологията.

За да не увесваш депресирано нос, докато си оправяш нивото на знанията:

Цитат

Попитали Радио Ереван: 

- Как се предава вицепремиерският пост в България?

Без замисляне последвал отговор:

- По полов път.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, sliderum написа:

Това е протест, не е стачка. Вземи си преговори терминологията.

протест срещу слух

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

е не е ли така, много ся ядосваш на факто - като че ли кокошка ти е испила мозъка

Щом като изобщо ти чета постовете явно така изглежда. Пий ги тия хапове бре  :emoji_objects-76:

http://glasove.com/categories/novini/news/gotvyat-nova-taksa-za-zavedeniya-i-hoteli-za-izlychvane-na-machove-i-filmi

Дебили не ами офчи дебили.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След последните събития - никаква поука. Безпрецедентна наглост и подигравка с всички протестиращи демонстрирана от управляващата коалиция. Уж рокади с уж нови лица,  уж промяна в политиката, но всичко проформа и кьорфишек. Народа обаче доволен. Ха Ха Хаааа!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, nikssi написа:

Щом като изобщо ти чета постовете явно така изглежда. Пий ги тия хапове бре  :emoji_objects-76:

http://glasove.com/categories/novini/news/gotvyat-nova-taksa-za-zavedeniya-i-hoteli-za-izlychvane-na-machove-i-filmi

Дебили не ами офчи дебили.

е това сега не е ли слух, клюка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, nikssi написа:

Тия хора само с това се занимават от сутрин до вечер - да измислят начини да пълнят хазната и да изпразват джобовете на народа. И щели да "вдигат заплатите". Елементаризми. Което ми напомня за историята на британската забраната индийците да добиват морска сол и протестите на Ганди. Хората не са приели колониалния гнет като "ами такъв е законът", а излизат със следната декларация, която мисля, че и преди бях цитирал (простете за английския):

Цитат

At midnight on 31 December 1929, the Indian National Congress raised the tricolour flag of India on the banks of the Ravi at Lahore. The Indian National Congress, led by Gandhi and Jawaharlal Nehru, publicly issued the Declaration of sovereignty and self-rule, or Purna Swaraj, on 26 January 1930.[11] (Literally in Sanskrit, purna, "complete," swa, "self," raj, "rule," so therefore "complete self-rule".) The declaration included the readiness to withhold taxes, and the statement:

We believe that it is the inalienable right of the Indian people, as of any other people, to have freedom and to enjoy the fruits of their toil and have the necessities of life, so that they may have full opportunities of growth. We believe also that if any government deprives a people of these rights and oppresses them the people have a further right to alter it or abolish it. The British government in India has not only deprived the Indian people of their freedom but has based itself on the exploitation of the masses, and has ruined India economically, politically, culturally and spiritually. We believe therefore, that India must sever the British connection and attain Purna Swaraji or complete sovereignty and self-rule.[12]

Понеже нямам време за превод, ще го публикувам и в превод на руски:

Цитат

«Мы считаем неотъемлемым правом индийского народа, как и любого другого народа, право на свободу, право пользоваться плодами своего труда и право на необходимые средства к жизни. Эти права нужны народу для того, чтобы он имел все возможности для своего развития. Мы также считаем, что, если какое-либо правительство лишает народ этих прав и угнетает его, народ имеет право сменить такое правительство или упразднить его. Английское правительство в Индии не только лишило индийский народ свободы, но основывает свою политику на эксплуатации масс, подорвало экономическую, политическую, культурную и духовную жизнь Индии. Мы считаем поэтому, что Индия должна порвать узы, связывающие ее с Англией, и добиться Пурна Свараджа, то есть полной независимости. <...>

Мисля, че тези силни думи на Ганди и компания са напълно актуални и днес, по отношение на управлението в България. Което, съвсем "случайно", пак е подчинено на англосаксите, британско/американско колониално управление. Has anything changed since? Дето имаме една приказка ние българите: "Вълкът козината си мени, но нрава - не!"

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

България влиза в Шенген до май

От пролетта българите ще минават бързо по летищата в Европа без проверка на документи

преди 1 минута, Lumberman написа:

Тия хора само с това се занимават от сутрин до вечер - да измислят начини да пълнят хазната и да изпразват джобовете на народа. И щели да "вдигат заплатите". Елементаризми. Което ми напомня за историята британската забраната индийците да добиват морска сол и Ганди Не са приели колониалния гнет като ""ами такъв е законът", а излизат със следната декларация, които мисля, че и преди бях цитирал (простете за английския):

спри да си измисляш, коментирай факти

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Където има "ще", там няма факти. Само слухове и клюки.

• Харесва ми 4
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ncl написа:

Където има "ще", там няма факти. Само слухове и клюки.

Принципно е така, но тези трябва да бъдат държани изкъсо. А не да ни поставят в един момент пред свършени факти, без никакви обществени дискусии. Това се нарича злоупотреба с власт, защото властта в една република произлиза от народа, не от Б.Б., Ц.Ц., А.М., Д.Т., нейно величество Елизабет Втора и т.н. Тъй че може социалистите да преекспонират, но в крайна сметка, кой да разкрие нещата, ако не някой от кухнята, сиреч от Народното събрание? Досега ако не бяха все толкова "слухове и клюки", имате ли си идея какви мизерии щяха да приемат тия негодници? Истанбулската конвенция за начало. Ако вярваме на тяхната версия.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е ясно. Ударението по-скоро е на двойния стандарт, където едно нещо е факт, а друго - клюка и слух.

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При правителството на Борисов винаги нещата са в "Ще" някъде в далечното и неясно бъдеще пр. след 50 години може би! Плоски и елементарни лъжи. Обаче народа си е доволен въпреки ,че протестира! Иди и разбери Ганьовеца.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След 50 години, живот и здраве, сегашното състояние ще ни се струва като рай.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

след 50 години повече цигани, повече пенсионери, следователно и по големи данъци, петрола намаля - ток и гориво 4-5 пъти по скъх

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Тoни написа:
11855734_490656294447813_364628316949564

Кеворк Кеворкян

Сякаш е невъзможно вече да се постави някакъв филтър пред словоблудците слагачи, пред бабаитите от екрана – депутати, министри и, разбира се, охранени мутри, които се препитават като политолози.

Това явление вече се наблюдава на всички равнища за съжаление - само, като погледне човек какви прости хора има из форумите и да се хване за главата. Прости, беззочни, нагли, от слагачество изгубили всякаква съвест, всякаква чувствителност към ближния: "комшията си живее много  гот - не го мисли ти, има си тоалетна, ала за децата в Африка сърцето ми се къса от болка". Нищо, че никога не е и стъпвал в Африка - горкия прост човек не се трогва грам за окаяната съдба на онези, които вижда с очите си, които съставляват по- голямата част от обществото, в което живее, не, за тях няма сълзи, не изпитва мъка, но за децата в Африка от тревога сън не го лови.

• Харесва ми 6
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Без умствен капацитет написа:

то и Станишев се бе позабравил и гласува неща които БСП не харесва но си чувствителен на тази тема

Ама хич даже. :) Последният път, когато ми се доповръща беше, когато видях плакат, на който пишеше "БСП 1891".

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мариам ал Мехаири: ОАЕ търсят да купят земя в България

Бог да пази България от политици, които са готови да продадат българска земя!

• Харесва ми 1
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ББ при  Слави

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2018/11/21/3349783_borisov_pri_slavi_trifonov_mediite_se_samocenzurirat/

Гледам доста интересни реакции в мрежата оплюващи Слави, но реално погледнато ББ добре изложи позицията си .

Тук също виждам "оглушително мълчание"  от тукашните плювачи :)

Всъщност, това е начина - дебати, дискусии по медиите и т.н.

Нека по често ги канят.

пРезидента обаче отказал. :) Нормално. г-жа Лъжа още не му е писала речта...

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.