Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Препоръчан отговор

преди 39 минути, Кумчо вълчооо написа:

3 - та тема и къв е смисъла! Абсолютно нищо няма да се промени! Пак ще да е пълна анархия! Абсолютно недофинансиране! Ще има някакъв мижав ръст на заплати и пенсии и това на фона на зверски подкоци на ток, парно и вода! Ще карате по разбити пътища, ще мрете като мухи и ще си плащате винетки , тол такси  и пр. Квото сте си избрали това ще и получите! Честита мизерия 3-та част!

Ами ша видим. Тоя път мисля ще се постараят повече. А за разбитите пътища...много хора ме упрекнаха последните месеци, че не съм прав и че пътищата са много по-добри отпреди 15 години да кажем. Все пак те говорят за София - ..., аз за Северна Бълагрия и по-точно околностите на Русе и не само. Но ще видим. Честно да ти кажа, 4-5 дни бях без кола поради гаф на сервиза, дето трябваше да ми прави ламарините и се видях в чудо с градския и служебния транспорт. Осъзнах, че пътищата ни дори да изглеждат равни, всъщност са ужасно неравни, въпреки липсата на дупки!!! Това ме озадачи и изнерви. Разбирам мннения като твоето. Само че след 5 дни се качих в моята Фиеста от 2011 година и се преродих с плавната и добра возия. Никакви дупки, никакви пет лева. Просто колата върви яко и през неравности. И след 6 години още се кефя всеки ден като се кача в нея и тръгна за работа примерно или по работа някъде в града. Проблемът тук не е точно в пътищата и дупките, а във возилата, които караме! Днес един Фолксваген Туарег ме изпреварва на връщане от работа. Гледам как не се впечатлява от дупките и неравностите и си мисля - е тоя си е намерил колата за дупки :) И е така. Съдиш за дупките по собствената си кочина, без да осъзнаваш, че не в дупките е проблема, а в кочината ти. Щото дупките реално могат и да спасяват животи. Чел съм за такива експерименти в Англия и Германия, където в населени места нарочно са оставени неремонтирани пътища. Това на практика е свело до 0 смъртните случи в тия села! Замисли се!

преди 12 минути, crazy katon написа:

Няма да цитирам, отнема много място, само няколко изречения.

Е не е много. Просто отбелязваш с мишката товва, което искаш да цитираш, след това натискаш полето "цитирай" и си готов. така всеки разбира какво точно искаш да отговориш, а и стандартно цитирания получава известие, че е цитиран, та може да обърне внимание на цитата и отговора ти. Това бе офтопик, но понякога се налфат и такива. 

преди 16 минути, crazy katon написа:

И накрая: Аз винаги съм бил, съм и ще бъда срещу групировката герб, просто защото изпитвам хронично отвращение към показната и агресивна простотия, което в крайна сметка е разликата между нея и останалите партии в България и искрено се надявам това да им е за последно.

Реално всичко зависи от действията, а не от предвижданията и обвиненията. Напълно съзнавам, че шокирам 100% от потребителите в тоя форум, но нека си кажем истината в очите. 

Редактирано от sennheiser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

20 години преди Бойко ръкопляскахте на всички предходни а те нищо буквално не правиха?!

Бързо става с много пари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, sennheiser написа:

Е не е много. Просто отбелязваш с мишката товва, което искаш да цитираш, след това натискаш полето "цитирай" и си готов. така всеки разбира какво точно искаш да отговориш, а и стандартно цитирания получава известие, че е цитиран, та може да обърне внимание на цитата и отговора ти. Това бе офтопик, но понякога се налфат и такива. 

Реално всичко зависи от действията, а не от предвижданията и обвиненията. Напълно съзнавам, че шокирам 100% от потребителите в тоя форум, но нека си кажем истината в очите. 

Не съм на мишката, а на GSM-а.

Истината е субективно понятие, още повече, когато става дума за политика - там тя просто отсъства.

Но запомнете едно: ТОВА НЕ Е НОВО ПРАВИТЕЛСТВО! ТОВА Е СТАРОТО! Чудеса няма да има. Всичко, което правят, ще е съвършено, а ако нещо не е както трябва, то естествено виновници ще са други.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sennheiser написа:

Ами ша хххххххххххх

И кой те излъга, че автомобила ми е Кочина! Пътищата са Кочина! Как и да е щото любимците ви няма да изкарат много! Новите избори са съвсем близко!  Тая безпринципна коаличция държаща се на тънак косъм - как я виждате! Колко златни пръстчета трябват ,та всичко да отиде на кино!?

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коментар за новото правителство на проф. Иво Христов:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Кумчо вълчооо написа:

И кой те излъга, че автомобила ми е Кочина! Пътищата са Кочина! Как и да е щото любимците ви няма да изкарат много! Новите избори са съвсем близко!  Тая безпринципна коаличция държаща се на тънак косъм - как я виждате! Колко златни пръстчета трябват ,та всичко да отиде на кино!?

Оле Боже. Спирам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sennheiser написа:

Оле Боже. Спирам. 

Спирай де! Колега по горе е качил материал с коментар, който коментатор казва - Нищо ново не чакайте и това си е така!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Кумчо вълчооо написа:

Спирай де!

Кумчо, не се засягай, в един момент имаме обща цел. В друг не. Ти сигурен ли си, че има човек около теб, който мисли и като теб винаги? Може да ме плюеш колкото искаш, но така отиваш в другата крайност на троловете. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, sennheiser написа:

Кумчо, не се засягай, в един момент имаме обща цел. В друг не. Ти сигурен ли си, че има човек около теб, който мисли и като теб винаги? Може да ме плюеш колкото искаш, но така отиваш в другата крайност на троловете. 

Бе не зная кои са троловете, кои лицемерите и двуличниците, че до оня ден всички уж искахте промяна и плюехте по Миро но постъпихте по- мировски и от Миро и си избрахте същите! Явно промяна не трябва никому! Та и в тоя ред на мисли никой и няма право на оплакване повече! Общата цел е когато една кауза се отстоява докрай!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе не зная кои са троловете, кои лицемерите и двуличниците, че до оня ден всички уж искахте промяна и плюехте по Миро но постъпихте по- мировски и от Миро и си избрахте същите! Явно промяна не трябва никому! Та и в тоя ред на мисли никой и няма право на оплакване повече!

а БСП какви промени е направело че аз незнам

Орешарски за година какво направи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

а БСП какви промени е направело че аз незнам

Че, кой те кара за тия! Имаше избор или.......!

Ма, като си подкарал. Какво направи Борисов за 2 мандата?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че, кой те кара за тия! Имаше избор или.......!

ми ДПС ли подкрепа - и то същия гьол

сега "патриотите" имат няколко министри  - ще ги видим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

ми ДПС ли подкрепа - и то същия гьол

сега "патриотите" имат няколко министри  - ще ги видим

Къде пък, ДПС измисли!

Виж Патриотите! Болна тема за мен - направиха много груба и непоправима грешка! Можеше и по друг начин, но.....! Това ще е началото на краят им! Жалко !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Lumberman написа:

Коментар за новото правителство на проф. Иво Христов:

Е то тоя се обърна изневиделицата. Само се сети, че  преди 2-3 месеца бе гост на Сидеров. Как да му вярвам?Да, повярвах му отначало, ама като стана кандидат на БСП, сори. Показа си същността. Разбирам, че това е тема на защитниците на БСП, но аз не съм такъв и ако някога стана такъв, то ще е само в името на разбирателството. 

Към троловете. Никога не съм бил привърженик на БСП! Още по-малко пък съм гласувал за подобна идиотска партия, дето дори тия дни се чудеше да подкрепи ли ГЕРБ или не! Ако някога съм бил родолюбец( разбирай привърженик на БКП), то това е било по времето на Т.Живков, когато пък самият аз съм бил доста непълнолетен. Така и не платих първия си членски внос на комсомола, щото им теглих една майна. Голяма мъка бе да стана комсомолец, щото не ме приеха от първия път, а в смотаното училище, дето исках да уча, не приемаха ако не съм комсомолец! Ей и затова ви мразя идиоти неземни!. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sennheiser написа:

Действията са дело на хора, произлизат от хората. Каквито хората, такива и делата; каквито делата - такива и хората. Няма как да имаме посредствени, послушни и продажни човеци в правителството, а делата им да не са продукт на тези техни качества. Настоящето и бъдещето са проекция на миналото. Всеки човек носи багажа си.

Ако едни хора са те лъгали и крали в продължение на години, най-логичното, което можеш да очакваш от тях е ПОВЕЧЕ ОТ СЪЩОТО. Описанието на crazy katon за ГЕРБ е много точно казано, колкото и на някои да не им се харесва. Безумие е да се надяваме нещо добро да произлезе от ГЕРБ и Борисов. Да не би да нямаха време и възможност досега да направят "доброто", което тепърва ще вършат?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, sennheiser написа:

Ей и затова ви мразя идиоти неземни!. 

Леко бате с квалификациите! Бегай пий хапчето и чети какво пиша!  Та викам за Патриотите, за Патриииооотиеее викам! Грешка направиха! Трябваше да оставят Бойко да управлява в малцинство! След месец управление да са го махнали! Сега Патриотие на следващите избори отиват под черта!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Lumberman написа:

Действията са дело на хора, произлизат от хората. Каквито хората, такива и делата; каквито делата - такива и хората. Няма как да имаме посредствени, послушни и продажни човеци в правителството, а делата им да не са продукт на тези техни качества. Настоящето и бъдещето са проекция на миналото. Всеки човек носи багажа си.

Е тук не си прав и съм готов да споря (няма да го направя). Човек не е роден идиот, не е роден и Рокфелер. Идиот и Рокфелер го прави системата ни. Аз съм на 44 и мога да кажа, понеже съм минал минималната възраст за президент, че животът е сложен.  Няма еднозначни отговори на нищо. Ако вчера някой ме е лъгал за нещо, днес друг ме лъже за друго, то не означава, че 100% трябва да държа фронта. И никой човек не може да държи така фронта, освен ако по начало не му се плаща. 

преди 14 минути, Кумчо вълчооо написа:

Леко бате с квалификациите! Бегай пий хапчето и чети какво пиша!  Та викам за Патриотите, за Патриииооотиеее викам!

??? Какви патриоти, какви 5 лева? Аз строго цитирам твое мнение за коч1ината ти, която със сигурност е такава, щом твърдиш, че в България имало дупки. Аз се чудя, как с моята коля не забелязах това. Ами карате кочини, после се сърдите. 

преди 16 минути, Lumberman написа:

Ако едни хора са те лъгали и крали в продължение на години, най-логичното, което можеш да очакваш от тях е ПОВЕЧЕ ОТ СЪЩОТО. Описанието на crazy katon за ГЕРБ е много точно казано, колкото и на някои да не им се харесва. Безумие е да се надяваме нещо добро да произлезе от ГЕРБ и Борисов. Да не би да нямаха време и възможност досега да направят "доброто", което тепърва ще вършат?

И кво предлагаш? Давай Калашник, първи съм! На теб стиска ли ти?

...

Абе "идиоти неземни", интересите си не знаете, интереситееее :) Мировци сте всички тук и се чудя, що ли пиша изобщо в тоя скапан форум. Кажи му софиянец и не го обиждай повече. Яд ви е, че БСП не спчели и няма как да спечели никога вече! Запомнете го. БСП НИКОГА ВЕЧЕ НЯМА ДА Е НА ВЛАСТ, защото просто това е една люспа от миналото и каста на тия, които търсят другия път да са над нас, простите хорица. 

Винаги съм мразел и БСП и СДС и люспите им. Имаше едно време една карикатура във вестник Стършел, която видях докато продавах вестници на една тараба - Ай сик транзит бе Глория Мунди - Шимпанзе, показващо среден пръст на друго шимпанзе. Ей това казвам аз!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, sennheiser написа:

??? Какви патриоти, какви 5 лева? 

Те, такива дето като си оттеглят подкрепата и Бойко отива къде ???? Впрочем ве дна друга тема прогнозирах, че ще управляват Патриотите + още някой! Та влязоха в управлението, но се издъниха, което за мен лично е много жалко!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Кумчо вълчооо написа:

Те, такива дето като си оттеглят подкрепата и Бойко отива къде ???? Впрочем ве дна друга тема прогнозирах, че ще управляват Патриотите + още някой! Та влязоха в управлението, но се издъниха, което за мен лично е много жалко!

Просто преосмисли какво искаш. Патриот ли си или комуняга? Според мен вътрешно си комуняга. Ако бе патриот, щеше да видиш лъча светлина. 

Извинявайте, ама с комуняги не искам да имам нищо общо. Нищо добро не съм видял от тях нито навремето, нито сега. И пепел ви на устата, дето ме наричате комунист! Помислете пак как ме наричате.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sennheiser написа:

Ако бе патриот, щеше да видиш лъча светлина. 

Ква светлина бе, вън е тъмно!

Патриот съм и не ща да виждам друго различно от Патриоти в управлението!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Щом фигурира Борисов, лъча по- вероятно да е от джедайски меч, ма не и светлина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, sennheiser написа:
Цитат
преди 5 часа, sennheiser написа:

Винаги съм мразел и БСП и СДС и люспите им. Имаше едно време една карикатура във вестник Стършел, която видях докато продавах вестници на една тараба - Ай сик транзит бе Глория Мунди - Шимпанзе, показващо среден пръст на друго шимпанзе. Ей това казвам аз!

Май искаше да кажеш, че си мразел БКП и СДС и люспите им:) Сега сигурно ги харесваш, щото в ГЕРБ са комунист до комуниста (Б.Б., Цв.Цв., Ц.Ц.):D

Редактирано от karadzha (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, crazy katon написа:

Не съм на мишката, а на GSM-а.

Истината е субективно понятие, още повече, когато става дума за политика - там тя просто отсъства.

Но запомнете едно: ТОВА НЕ Е НОВО ПРАВИТЕЛСТВО! ТОВА Е СТАРОТО! Чудеса няма да има. Всичко, което правят, ще е съвършено, а ако нещо не е както трябва, то естествено виновници ще са други.

Бардака нов курвите са си същите!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, tatsu написа:

Бардака нов курвите са си същите!

В Народния бардак е същата работа:mad:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.