Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

112 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      72
    • Парламентарна република
      40

Препоръчан отговор

преди 4 минути, acnekt написа:

Готов съм и за този отговори. Ето виж.

https://results.cik.bg/mi2019/tur1/rezultati/2634.html

Станислав Насков Дечев
ПП ГЕРБ18 83851.75%

За 20лв такъв резултата, какво те учудва :D А после ми говори че се купуват избори. Освен това гласуващите са в различен процент на парламентарни и местни избори. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 38k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4583

• miro20

3164

• Мойра

2820

• FusE

1991

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 6 минути, FusE написа:

За 20лв такъв резултата, какво те учудва :D А после ми говори че се купуват избори. Освен това гласуващите са в различен процент на парламентарни и местни избори. 

Какво да ме учудва в страната на малцинствата. Малцинствата управляват, на малцинствата им се помага, от малцинствата се толерират престъпленията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, acnekt написа:

Какво да ме учудва в страната на малцинствата. Малцинствата управляват, на малцинствата им се помага, от малцинствата се толерират престъпленията.

Каква е моята вина за това? Гласувайте всички, защо не гласувате? Гласувайте за да не определя живота малцинствата? Всеки има свое обяснение защо не гласува, аз също имам, затова не рева. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, acnekt написа:

В Хасково в навечерието на местния вот се изви опашка за безплатни пилета. Хората чакаха за безплатната храна, за да дадат гласа си. Не е ясно кой ги раздава и за кого ще гласуват.

Че то по време на избори има такива работи, даже имаше снимки на подобни безплатни продукти и на опаковката пише ГЕРБ. Това не е никаква новост. Особено по малките градове и села , няма кой да ги спре!

%D0%BB%D1%83%D0%BA%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%

med-GERB-655x353.jpg

%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D1%83%D0%BD%D0%B0%D0%

Виждал съм и питки и консерви, вафли!

Гледай какво става тук.  И от къде тия пари? Познай! Божков докато им снасяше, и никой "не знаеше" за него, години наред.  Спря крана, и се разлаяха кучетата.

За по едно кебапче и бира, или някой лев на ръка(за това има клипове в тубата, ако не са ги махнали де) с господата Роми, винаги има далавера. Постоянен електорат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, FusE написа:

Всеки има свое обяснение защо не гласува, аз също имам, затова не рева. 

Е, моето е тривиално: На мен все ми е едно кой ще управлява. Чрез своята професия достигнах до пенсия. Определено в момента не разчитам на държавата, а на моите млади. Те от своя страна вече имат професия. Практикуват я и са добре. За кой ще гласуват = те решават, но знаят, че винаги ще им помогна, ако пожелаят, само където вече трябва да се съобразяват с физиологичните ми способности, защото съм амортизиран. 

Към момента не виждам нов вид политически живот. Определено власт имащите тотално са на принципа: "Разделяй и владей!" Та, докато не го разцепят на мое и чуждо, то така ще бъде = по-сгодно ще да си от вид малцинство, то за период от 30 години вече не е малцинство. 

преди 26 минути, Hristo52 написа:

Че то по време на избори има такива работи, даже имаше снимки на подобни безплатни продукти и на опаковката пише ГЕРБ. Това не е никаква новост. Особено по малките градове и села , няма кой да ги спре!

%D0%BB%D1%83%D0%BA%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%

med-GERB-655x353.jpg

%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D1%83%D0%BD%D0%B0%D0%

Виждал съм и питки и консерви, вафли!

Не знам.... :) .... аз съм по бира и скара ... :) 

Мен определено ни бонбони, ни мед, ни тестени изделия не могат да ме мотивират да гласувам. :) 

Та, хм ... я да попитам: В България май имаше една "Бирена партия", но тя легитимна ли е, а?! :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обичам приказката за обединението.Напомня ми съвет на капите при капо ди тутти капи...който казва на другите...

"Икономическата среда се усложни.Ще трябва да се обединим, за да посрещнем кризата... около следната схема...Работете кой с каквото се е хванал, но не си пречете! Помагайте си, не се гърмете по улиците, само губим от такива дивотии...И аз няма да ви преча, ще помагам... колкото мога...но отсега нататък ще отделяте не по 30% от приходите си за мен, а по 50%...

Единият капо(по-млад, глупав още) става вбесено и казва "Колеги...докога ще търпим тази тирания, този нагъл грабеж?!"...Капото ди тути капи му пръсва тиквето с бухалка и широко усмихнат пита останалите "Имаме ли консенсус по въпроса?" Те му отговарят въодушевено (също широко усмихнати) "Имаме, разбира се"...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това е прекрасно! Да не би да са получили вече европейски пари?

Болгария готова оплачивать лечение туристам, заразившимся на отдыхе COVID-19

Да си ги оставим да крадът!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Така ли ??? Не знаех. :) 

За демократическия централизъм не си ли учил бе Душко? Не си я, ти началната алгебра си пропуснал та тва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките там са се събрали. И оня барабаниста на Слави Трифонов е там. Вельов ли беше. Мъка, мъка.

Интересите на народа са - Оставка на Борисов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, FusE написа:

В това също имаше логика, виждаш сега когато всеки има свободата да омаскари друг какво се случва в политиката ни, ние хората които сме избрали своите представители ги оплюваме, осмиваме, псуваме, разказваме вицове, карикатури, пълно неуважение, а това говори за неуважение към самите нас. 

Помниш ама 90те години беше това, ранните 90те.

Тогава се крадяха цели коли бе.

Чистачки се крадяха през комунизъма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Реджеп Иведик написа:

Тогава се крадяха цели коли бе.

Чистачки се крадяха през комунизъма.

И гуми, и акумулатори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

По същество дали ще подаде оставка той заговори: "Не желая държавата да бъде разединена, имаме коалиционни партньори и споразумение, подписали сме, че трябва да изкараме мандата", каза премиерът. Той обаче вметна отново за свършената работа - "спряхме толкова много контарабандисти, олигарси, на които им нарушихме комфорта, всички забравиха фъстъците, пилешките бутчета, агнешките главички".

Цитат

Борисов каза, че обича хората и е събрал елита на партията, за да каже: "По всяко време съм готов да си тръгна, правил съм го и не искам заради мен да има напрежение, не съм Радев да се радвам, когато затварят кръстовища, какъв е проблемът да има служебно правителство".

https://dnes.dir.bg/politika/borisov-nyama-da-napuska-no-vse-pak-shte-predlozhi-na-partnyorite-variant-s-otteglyaneto-si

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Радул написа:

И гуми, и акумулатори.

Да, така беше в края на 70-те години  - защото трябваха връзки за да си купиш дори и тези неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, attj написа:

Да, така беше в края на 70-те години  - защото трябваха връзки за да си купиш дори и тези неща.

Бе щом го помня, след 80- та трябва да е било. Даже след 85- а, щот тогава се преместихме в Тракия. На баща ми жигулката осъмна по джанти. На место ги бяха свалили! Щото с по 4 секретни болта беше сложил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Владо Береану пред Фрог: Безсмисленото сборище на ГЕРБ показа, че Борисов не знае какво да направи

Мисля, че съвсем скоро Борисов ще се сбогува с поста си и мечтата да управлява България доживот, а ГЕРБ ще започна да се разпада.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Радул написа:

Бе щом го помня, след 80- та трябва да е било. Даже след 85- а, щот тогава се преместихме в Тракия. На баща ми жигулката осъмна по джанти. На место ги бяха свалили! Щото с по 4 секретни болта беше сложил.

През 1976 година след многогодишно чакане баща ми купи една Лада от Мототехника - после до 1990 година все беше трудно дори комплект гуми-видинки нормално да се купят. Затова се крадяха.  Боко е бил млад тогава. Заради откровенията на Божков днес вече всички протестиращи са злепоставени за подкрепата  на олигархията.   Ако Бойко се откаже да е премиер и остави властта на вицепремиерите - черепчетата още ли ще протестират?   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, ncl написа:

Да.

А какво ще правят - ако подписката против протестите събере много хиляди подписи от всякакви обикновени хора?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, attj написа:

А какво ще правят - ако подписката протим протестите събере много хиляди подписи от всякакви обикновени хора?

Да го мисли този до когото е подписката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Радул написа:

Да го мисли този до когото е подписката.

Бойко вече може да не е премиер.  Днес като го гледам -пак може да хвърли оставка.   Божков, Прокопиев и Василев също я очакват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Мойра написа:

Боко си отива, яко си отива!

Хайде аз пак да попитам. Какво ще направи едно служебно правителство до 28.03.2021, а?! 

В състояние ли ще е за този период да подобри живота на българите, а?! 

Толкова наивност блика от това "Боко си отива", че направо ме хваща жал. 

Толкова ли няма по-смислени неща да вършиш, а?! 

Няма пък, няма пък, да си отива .... това не е филма "Момчето си отива" ... :) 

Бе хора я ходете на море ... да заредите организма си с витамин Де

Цитат

Едно кохортно проучване, включващо 56366 американски жени на възраст между 50 и 79 години, показва, че високите нива на приема на Витамин D могат значително да намалят риска от депресия, като предоставят допълнителни данни, които показват, че дефицитът засяга невропсихиатричните разстройства. 

Я, това може би е от наш Рамус ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване