Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Мойра написа:

Елена Гунчева: Свободата е на върха на копието

Всеки диктатор рано или късно си получава заслуженото.

Точно - лумпените ще го отнесат - лятото ще свърши, парите сущо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 41,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4980

• miro20

3398

• Мойра

3104

• FusE

2148

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 5 минути, miro20 написа:

Да ти си по зле. Ти си гласът на мутроолигархията.

Само цитати на фрогнюз, гласът на Божков.  И отвреме на време афера или епицентър. :)

Радвам се на всяка твоя проява на злоба и на всяка обида, отпранена към мен, защото това означава, че не съм паднала до нивото ти.

Благодаря! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мойра написа:

Радвам се на всяка твоя проява на злоба и на всяка обида, отпранена към мен, защото това означава, че не съм паднала до нивото ти.

Благодаря! :)

Къде видя обида  ? Лъжа ли е че цитираш предимно и само "гласът на Божков " - фрогнюз ?

По субективна и крайна пропаганда не съм виждал от никого тук както ти го правиш.

Е.. изключение е Анито ... но тя е друга тема  :) 

Радвам се че сама си знаеш че да цитираш  и защитаваш мутроолигарсите и техните "гласове" тук спускащи опорки е ... обида.

Да, така е. Помисли защо го правиш :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Топ 10 на най-безочливите, най-циничните и най-наглите изказвания на властта, според Слави Трифонов

Цитат

Лаконичен коментар направи лидерът на "Има такава държава" и Слави Трифонов за акцията на МВР по премахване на блокадите. Коментарът му дойде малко след новината, че палатковите лагери са вдигнати. "Ами, добре. В крайна сметка човек винаги стига до това да вземе решение и да направи избор. В случая - протестиращите или милицията. Аз моя избор съм го направил - оставка!", написа във фейсбук Трифонов.

Точно преди 3 години и 3 месеца излязох пред сградата на Парламента, за да защитя гражданските си права. Носех и табела с надпис: “Вие сте се самозабравили. Срамувам се, че сте такива. А аз съм просто един от многото. Изпълнете волята на народа си!”

Днес нищо не се е променило. Аз продължавам да се срамувам, а политическата клика и обслужващият я персонал още повече са се самозабравили. Доказателството го видяхме тази сутрин в 4:30 ч., по тъмно, когато обикновено действат престъпниците. Всъщност, видяхме го и по светло - когато на събитието, организирано от ГЕРБ, бяха удряни журналисти и протестиращи. И двете случки са пример за брутална наглост, характерна за бананова република, а не за страна-членка на Европейския съюз.

Но доказателствата за самозабравата на кликата не са само в действията й - да, те са най-емблематични, но доказателствата са и в думите. И сега ви представям моя топ 10 на най-безочливите, най-циничните и най-наглите изказвания от последните дни на политическата клика и обслужващия я персонал:

10. “Веселин Марешки: Полицията се вслушва и в нас, и в гласа на милиони българи” (това изказване е от днес и е направено след падането на блокадите)

9. "ГЕРБ се поздравиха със “Светофарите светят зелено” на група “Сигнал” (това е днешният поздрав във фейсбук, публикуван от бившия председател на НС и настоящ депутат от ГЕРБ - Димитър Главчев)

8. "Янка Такева: При оставка на правителството е възможно да се провали учебната година” (това е мнението на вечния лидер на учителския синдикат)

7. “Машинното гласуване може да ни зарази с коронавирус, твърди професор Константинов”

6. “Евгени Будинов от ГЕРБ: Протести ще има навсякъде, това е заради коронавируса”

5. “Министър Деница Сачева: Оставка сега ще доведе до протести на гладни през есента”

4. “Танева за протестите: Всяко едно блокиране пречи на хората, които си прибират реколтата” (изказване на земеделския министър, който преди време препоръча да не казваме на ЕС за евроизмамите у нас)

3. “Андрей Ковачев: Оставката на Борисов може да блокира фонда за възстановяване на ЕС” (т.е. според евродепутата от ГЕРБ, при оставка на Борисов, страните-членки на ЕС ще видят милиардите през крив макарон)

2. "За да се предотврати малка гражданска война, премахнахме блокадите, обяви Валери Симеонов” (изказването е от днес)

1. "Борисов: Хора в ГЕРБ ще се запалят, ако подам оставка (изказването е от месец март, но заслужава първото място. ТОЙ винаги трябва да е първи)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, miro20 написа:

Конфедерацията на работодателите и индустриалците в България/КРИБ/ подкрепи вдигането на блокадите в София, което бе предприето в ранните часове на днешния ден.

В писмо до премиера Бойко Борисов от КРИБ благодарят за бързата реакция, след като на 4 август са писали до вицепремиера Томислав Дончев, до здравния и до социалния министър.

Да припомним, че тази "конфедерация" е бандичката на Кирчо Домусчиев.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

Да припомним, че тази конфедерация е бандичката на Кирчо Домусчиев.

Шшшт.  Не е ваша работа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

тази мантра се повтаря от 10 години

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

ама много е важно какво детско филмче дават по тв-то :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

Няма. Гледам FP2 на F1 и си пия бирата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, street racer написа:

И си пия бирата или и пия бира? Като Борисов звучиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, street racer написа:

преди 12 минути, street racer написа:

Шшшт.  Не е ваша работа

Сигурно си много самотен. Липсва ли ти комуникация с хората?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Тoни написа:

то доста хора прекарват в форума от сутрин до вечер и като го кажа аз според б-ра е обида и го трие, но явно от теб не е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, acnekt написа:

И си пия бирата или и пия бира? Като Борисов звучиш.

СИ пия..., защото, в момента в който съм я платил, бирата си е моя

преди 6 минути, Тoни написа:

Не комуникирам с маймуни 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 2.08.2020 г. в 21:37, Inana.. написа:

Ренета Инджова за мафията :

Дали се сещате че Ренета Инджова освен като служебен премиер, бе известна и с това че бе кандидат за президент от ДПС ?

:giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, street racer написа:

Не комуникирам с маймуни 

Значи ако плащам на Борисов и България е моя? В момента в който му плащам? 
Странна работа. Кой ли дава парите на Борисов?

🤔

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Дали се сещате че Ренета Инджова освен като служебен премиер, бе известна и с това че бе кандидат за президент от ДПС ?

:giggle1:

да живее Мустафа Карадайь

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

🤔

Не съм каьал такова нещо. ГЕРБ са си спечелили избори! А дали ББ има нужда някой да му дава, А?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, acnekt написа:

🤔

По странна е аналогията която правиш, бира с държава? От държавата също може да имаш къс собственост като си закупиш земя която се продава . 

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

да живее Мустафа Карадайь

Преди няколко дни писах на Acpekt че си и ти ДПС, всички сме ДПС всъщност :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, street racer написа:

Не комуникирам с маймуни 

Нали знаеш, че това не е сайт за самотници? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Тoни написа:

Нали знаеш, че това не е сайт за самотници? 

ДГД. Аз пари си иман

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, street racer написа:

ДГД. Аз пари си иман

Това, че се наливаш и излагаш, може да го правиш по-дискретно. Точно този форум не е за пияни самотници, нали ти е ясно? Потърси в разделите нещо, като за теб. Трябва да отметна 20 страници твои глупости, за да прочета нещо. 

Имал той. Ало, самотник! Толкова си изтръпнал, че чак търсиш внимание на непознати. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Тoни написа:

Това, че се наливаш и излагаш, може да го правиш по-дискретно. Точно този форум не е за пияни самотници, нали ти е ясно? Потърси в разделите нещо, като за теб. Трябва да отметна 20 страници твои глупости, за да прочета нещо. 

Имал той. Ало, самотник! Толкова си изтръпнал, че чак търсиш внимание на непознати. 

Проблема си е твой! Нали няма катуни - аз съм доволен.

ПС: Когато има старт на Ф1 - само фенове. А къде и как ще се наливам - решавам АЗ - ти си в миманса

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване