Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

112 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      72
    • Парламентарна република
      40

Препоръчан отговор

преди 2 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Добре де ... + 4 месеца, а не 3 ... 

Не се поднася вид алтернатива, опозицията просто е озлобена ник-off ... На определени хора им е дръпнат "Шалтера" към ползването на Евро пари за партийни цели ... и недоволстват. Това какво има с жизнения стандарт на народа, а?! 

Народ вече няма Ник-off, а обезумели индивиди и хора с много пари ... На кой е полезно това, а?! Определено не и за България.  

Ако си мислиш, че защитавам БСП и особено Нинова си в голяма грешка.Очаквам нещо ново да се роди от тези протести.Герб се оядоха и се самозабравиха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 37,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4579

• miro20

3157

• Мойра

2810

• FusE

1981

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 9 минути, insec написа:

Един локум, колко а го разтегаш, все локум, че си остане - но щом въпроса те притеснява, нема да питам повече. 😉

Добре,  не плачи ще се опитам да вникна на глупавия въпрос, забравих, че от ГЕРБ не се славите с интелект.

Тези пари са за народа. Народът са и протестиращите. 

Дали ще ставаме или искат да става министри, това времето ще реши.  Да, не ги прибира Борисов. Що? Защото не са дадени за него.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, acnekt написа:

Къде видя турски граждани в България? Нали ги изгонихте 1985 година или беше 1989 година?, както изгонихте 2 млн български граждани в чужбина.

Да ти кажа ли колко са в нашия регион, а?! Да, турски граждани, а не върнали се изселници ... Те, чрез поставени лица изкупуват земи! 

Или какво, не знаеш, че има подставени лица в България ли?! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

Нова, 24 часа, Монитор, Капитал, бтв, Блиц, Пик...

Не съм чувал подобен диалог както на Божков с фрогнюз :

- Давам ти материали к'во да пишеш...

- прочетох анализа ти ... - Е как съм...  пита Стефанов.

- А моите моите опорни точки утре ще ти ги дам....

и тн За щаба на лумпените дори няма да споменавам.

Директна поръчкова диктовка.  Разбира се Огнян Стефанов го прави напълно безкористно и безплатно. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

....

Глупак си ти мойто момче, дето си повярвал на обещанията, че ще видиш нещо от тези пари, стига само да се преборите Борисов да подаде оставка. Направо си призна, без да осъзнаваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Определено безплатен протест няма. ;) 

Пак да попитам: Кое налага сега, а не март 2021 да се образува нов парламент и ново правителство?! 

п.п. Нима протестиращите са без грам мозъчна функция която знае как по интелигентен начин да вземе властта, а не по стар стил ... :) 

Разликата е + 3 месеца  ... На кому е важно да се вземат някакви пари през следващите 3 месеца, а?! 

Разликата е че задкулисието и мафията не иска волята на народа на редовни избори.

Искат си служебен подреден от тях, кабинет, където народа няма думата.

И да, протестиращите  показаха че въобще не мислят за тези неща. Нито осъзнават че са маша в ръцете на още по силна и мощтна мафия.

преди 11 минути, Димитър 59 написа:

Ти не разбра ли кой си точи най-много лигите и едновременно стиска зъби,за да не изпусне кокала?Нека той да направи от другия месец,минималните заплати да са по 1000 евро,а цените на стоките и услугите да паднат както са навсякъде по европа.Тогава ще спрат протестите и ще го оставят на мира.Даже ще го изберат пак следващият път...

Е хубу де, кокала ще го изпусне на редовните избори. Къв е проблема ???

И никой няма да ти направи заплати по 1000 евро, ако ще Папата да дойде.

Още по малко тези "алтернативи" дето седят до Фигуранта - агенти, доносници, и свързани с мутрите от едно време, ще ти направят 1000 евро

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Разликата е че задкулисието и мафията не иска волята на народа на редовни избори.

Искат си служебен подреден от тях, кабинет, където народа няма думата.

И да, протестиращите  показаха че въобще не мислят за тези неща. Нито осъзнават че са маша в ръцете на още по силна и мощтна мафия.

Служебния кабинет е 2 месеца бе, не е 10 години. Спри да дърдалясваш олигофрении.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

Очаквам нещо ново да се роди от тези протести.

И през 2001 се очакваше нещо ново, да, ама не ... 

Въпроса се свежда дали да сме провинция на Европа или на Анадола. И в двата случая = България се счита за вид провинция, а не равноправна европейска държава. Концепцията на ГЕРБ е българите да станат пълноправни европейци, но за тази цел Европа е наредила вид условия. 

Кажи ми с кои условия Бойко Борисов не се е съобразил?! 

Или какво ... направо да правим Брейкбулгъристън ... :) Аферим машалах Ник-ефенди ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Да ти кажа ли колко са в нашия регион, а?! Да, турски граждани, а не върнали се изселници ... Те, чрез поставени лица изкупуват земи! 

Или какво, не знаеш, че има подставени лица в България ли?! 

Кадърното управление на Борисов. Всяка една година с 50 000 души намалява населението на България и в момента е според

https://www.nsi.bg/bg/content/2981/население-по-градове-и-пол

Общо за страната 5 125 407  с дата 13.04.2020.

ээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээ

https://www.nsi.bg/bg/content/14154/прессъобщение/население-и-демографски-процеси-през-2015-година

Към 31 декември 2015 г. населението на България е 7 153 784, което представлява 1.4% от населението на Европейския съюз. В сравнение с 2014 г. населението на страната намалява с 48 414 души.

През 2015 г. в страната са регистрирани 65 950 живородени деца и в сравнение с предходната година броят им намалява с 1 635 деца.

https://www.nsi.bg/bg/content/15000/прессъобщение/население-и-демографски-процеси-през-2016-година

Към 31 декември 2016 г. населението на България е 7 101 859, което представлява 1.4% от населението на Европейския съюз. В сравнение с 2015 г. населението на страната намалява с 51 925 души.

https://www.nsi.bg/bg/content/16081/прессъобщение/население-и-демографски-процеси-през-2017-година

Към 31 декември 2017 г. населението на България е 7 050 034, което представлява 1.4% от населението на Европейския съюз. В сравнение с 2016 г. населението на страната намалява с 51 825 души.

https://www.nsi.bg/bg/content/17132/прессъобщение/население-и-демографски-процеси-през-2018-година

Към 31 декември 2018 г. населението на България е 7 000 039, което представлява 1.4% от населението на Европейския съюз. В сравнение с 2017 г. населението на страната намалява с 49 995 души.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, insec написа:

Глупак си ти мойто момче, дето си повярвал на обещанията, че ще видиш нещо от тези пари, стига само да се преборите Борисов да подаде оставка. Направо си призна, без да осъзнаваш.

Единственото сигурно умнико е, че с Борисов премиер, гарантирано виждаш само сметката която трябва да платиш ти.  Всичко друго е предположения и гадателство. Големи гадатели станахте боковите фенчета...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

И през 2001 се очакваше нещо ново, да, ама не ... 

Въпроса се свежда дали да сме провинция на Европа или на Анадола. И в двата случая = България се счита за вид провинция, а не равноправна европейска държава. Концепцията на ГЕРБ е българите да станат пълноправни европейци, но за тази цел Европа е наредила вид условия. 

Кажи ми с кои условия Бойко Борисов не се е съобразил?! 

Или какво ... направо да правим Брейкбулгъристън ... :) Аферим машалах Ник-ефенди ... :) 

Това са си твои съчинения по картинка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом с 50 хил се намалява населението, значи плана е до 1 млн население ще остане и то само от ГЕРБ. После сигурно ще се самоизбият, когато някой им подхвърли 50 цента на земята, на улицата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Радул написа:

....

Логиката НЕ е гадателство - отделен въпрос, че който я не може, не я може. Казано по друг начин - ако не се бяха появили няколкото милиарда от ЕС, до протест нямаше и да се стигне. Па ти си рипкай ръченица под аранжимента на големите играчи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Това са си твои съчинения по картинка.

Мохабеда с Диода е следния:

- Добър ден Диод!

- Утре е четвъртък бе!- отговаря Диода.

А дефакто утре е неделя.   :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, miro20 написа:

Е хубу де, кокала ще го изпусне на редовните избори. Къв е проблема ???

Как КЪВ  е проблема?До тогава ще е ошушкал държавата до дупка.Оставка...!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, miro20 написа:

фрогнюз ?  :) 

Не се излагай пак...Можеш ли да сравниш Фрогнюз с БНТ,Нова и 24 часа,Монитор...Всички слушкат и изпълняват,каквото им каже премиерът-мутра и добре познатите олигарси Шиши и Домусчиев...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, insec написа:

Логиката НЕ е гадателство - отделен въпрос, че който я не може, не я може. Казано по друг начин - ако не се бяха появили няколкото милиарда от ЕС, до протест нямаше и да се стигне. Па ти си рипкай ръченица под аранжимента на големите играчи.

Предположенията драги, дори и да са логични си остават предположения, а не факти! Целта на протестите е да се промени факт, а не някакво логично допускане.

Нека ти кажа и нещо за логиката ти. МОженето ти в тази област е отрицателно. Защо? Защото теб в момента някой те изнасилва и ти го е нацепил до дъно, но ти се притесняваш и се пазиш от някой друг, който евентуално може да направи същото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Мире, едно е ясно = определено някой не им е сгодно, че пари йок за тях. ;) 

Остави конспирациите и мафията ... всичко се свежда до пари, а ако не е до пари, значи за много пари. ;) 

Народа изобщо не участва във вид сметки на определени власт имащи. Той, българския народ е оставен на доизживяване, да не кажа до пълното затриване. 

В близките петдесет години дали ще се говори на български по нашите земи, а?!

Я си погледни речника .... фейк еди какво си  и доволно други думички ти си хвърлял тук ... 

И забравяш как самия ти викаше, че БКП са виновни и чоплеше миналото ни, като оплюваше статуквото на социалния статус на българина във въпросното. 

Сега какво, да не би социални статус на българина да е добре, а?! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, miro20 написа:

Не съм чувал подобен диалог както на Божков с фрогнюз :

Е,то ние чухме как Борисов нарежда как да звучат новините и как да бъде представян премиерът като ” държавник” и ”мъдър” по собствените му думи...По-нагла инсинуация и погазване на свободата на словото,аз не съм чувал...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Мире, едно е ясно = определено някой не им е сгодно, че пари йок за тях. ;)

Ама разбира се! Това са пари отпуснати на България, а не на ГЕРБ! Най- нормалното нещо е да го плеснеш келеша през ръцете и да кажеш: "Не пипай бе!"

Аз между другото, нямам нищо против ГЕРБ да заграби както си иска тези пари, но тогава да се разберем нещо и с кредиторите. А именно, че външния дълг на България, всъщност е дълг на ГЕРБ и да си търсят парите от тях. Аз от тях нищо не съм взел, значи и нищо не им дължа, нали така?

Така ама не така. ЕС дава пари на България и после си ги търси от България! Не от ГЕРБ. Затова за ГЕРБ- пляс през ръцете и "не пипай".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Лудият Учен написа:

Е,то ние чухме как Борисов нарежда как да звучат новините и как да бъде представян премиерът като ” държавник” и ”мъдър” по собствените му думи...По-нагла инсинуация и погазване на свободата на словото,аз не съм чувал...

А и в еднотипните разпореждания, които “гласът” издава, като същински медиен могул. Излиза, че ако от нещо се интересува “гласът”, то е единствено от медийната прослава, че е по-мъдрият и по-големият държавник. Вълнува го явно какво ще се “раздуе” за него в медиите, какво трябва да се чуе във “вечерните” новини. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, acnekt написа:

Всяка една година с 50 000 души намалява населението на България и в момента е според

А според тук

379e55e791af8d894f696fed97412761.png

Та какво ти говори това, а?! Тоталното намаление е почнало през 1989 ... това факт ли е?! 

Кой сега ще упреква вид социализъм в миналото и как точно демокрацията е помогнала на българина?! 

И ако ми каже, че зад всичко това не се крият чужди, не български интереси, то какво = тези глупавите определено трябва да се погубят до един?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Радул написа:

но тогава да се разберем нещо и с кредиторите.

:) 

Ти я гледай да си оправиш първо собствените кредити първо ...

:) 

Какво не може да ги обслужваш ли, а?! Фалираш тогава и те така ... :) 

По мнение на някои, то България е била фалирала още преди 1989 ... Та, какво ти пука за една фалирала държава ... :) 

Кратко: Аз отдавна нямам спестявания. Имам доволно ликвидни активи чрез които си живея харно в пенсионна възраст. 

Мисля, че ти казах друго клише: Мен разходите не ме плашат, защото от край време позициите ми не са парични. Натискат ме да взема кредити банките, а аз не искам и не искам. Ако ми трябва кредит = ипотека и хоп пак съм в джаза. :) Добре знам, че на банките не им трябва имот, а вид платежоспособни хора. ;) 

Та = да повторим = Народни пари няма!!! Има имотни хора и бедни!!! От римско време който има вид собственост върху земята не може да го бутнеш. ;) 

Ха, сега се сети кои си продадоха имотите и на кой, а?! ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, acnekt написа:

Кадърното управление на Борисов. Всяка една година с 50 000 души намалява населението на България

Населението на държавата си намалява от преди Биби, ще продължи да намалява и след него.  Това е процес свързан със закономерности, колкото повече нараства възрастното население спрямо младото,  толкова по бързо намалява общото население.  И смяната на едно правителство с друго няма как да го промени.

Освен разбира се, ако не е национално отговорно, с план за икономическо развитие на държавата, поощряване и защита на родното производство, а с това и реално повишаване на благосъстоянието на народа,  установяване на вървохенство на закона и усещането за държавност и справедливост.  Когато всичко това бъде постигнато може да бъдат налице условия за възстановяване на населението, повишаване на раждаемостта,  връщане на вече избягали в чужбина българи, както и привличане на родени и израстнали в чужбина такива,  без значение дали от емигрирали семейства, или от традиционните не общности в други държави. 

Тези които са в момента в парламента, гравитиващите около тях и около икономическите кръгове това няма да го направят. 

Та, с оставка или без, нищо няма се промени ако няма качествена алтернатива.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Радул написа:

.....Нека ти кажа и нещо за логиката ти. МОженето ти в тази област е отрицателно.

Казано от човек, който бори мафията с протести, това може да бъде само положителна оценка за моята логика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване