Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

110 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      71
    • Парламентарна република
      39

Препоръчан отговор

преди 1 час, insec написа:

Е какво ви грее вас протестиращите? Вие нито министри ще ставате, нито депутати. Да не приберял парите Борисов, ами друг да ги прибере - и що? .... щото ви казал, че ще има и за вас, а вие сте му повярвали?

А тебе какво те грее, че ако Борисов бъде свален от власт Доган повече няма да получава подарък по 22 милиона на година за неработещия му тец? С мирчев двамата да не би да сте му писарушки на Доганя?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 37,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4496

• miro20

3103

• Мойра

2746

• FusE

1933

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 15 минути, Michigan111 написа:

Населението на държавата си намалява от преди Биби, ще продължи да намалява и след него. 

някой каза че пенсионерите са по малко - това значи че намаляме още от 70 години

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Michigan111 написа:

Та, с оставка или без, нищо няма се промени ако няма качествена алтернатива. 

Мислиш ли, че на определени европейци им пука за българите?! 

Качествена алтернатива, хм ... по-скоро трябва качествена опозиция или вид коалиция в името на България. 

Очертават се интересни избори, а дали ще са предсрочни или редовни определено е без значение. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

а дали ще са предсрочни или редовни определено е без значение. 

предсрочни значи служебно правителство - което от своя страна значи че някой който знае че ще изгуби избори, иска без такива да е на власт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Мислиш ли, че на определени европейци им пука за българите?! 

На определени - да. Но говорим за частни лица, не политически структури. 

Грозната истина е,че на българските управници не им пука за българите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, gagodrago написа:

А тебе какво те грее, че ако Борисов бъде свален от власт Доган повече няма да получава подарък по 22 милиона на година за неработещия му тец?

Лесен въпрос - нищо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, M.Николов написа:

Като прибавим и парите от ЕС и картинката става още по-зле.

Като прибавим и това, че вече почти няма сериозни инвеститори в България картинката става плачевна.

Прибави и това:

Бългapия ce cpивa нa 61-вo мяcтo в ĸлacaциятa нa Cвeтoвнaтa бaнĸa зa ycлoвиятa зa paзвивaнe нa бизнec Dоіng Вuѕіnеѕѕ 2020, пyблиĸyвaн днec. Πpeз 2014 г. cтpaнaтa ни ce изĸaчи чaĸ дo 36-тa пoзиция, нo oттoгaвa гyби пoзиции. Cпpямo минaлaтa гoдинa Бългapия пaдa c двe мecтa. Дoĸлaдът paзглeждa peфopмитe и ycлoвиятa в 10 oблacти нa бизнec в 190 дъpжaви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Michigan111 написа:

На определени - да. Но говорим за частни лица, не политически структури. 

Грозната истина е,че на българските управници не им пука за българите. 

Ще кажа по същия начин, че на определени управници им пука. Не говоря за вид политически структури и аз. 

Грозната картинка според мен е, че държавния апарат е тормозен от вид капитали.  Все се издирват някакви народни пари ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, M.Николов написа:

Или когато ни изнася може, когато не ни изнася не може?

За прасето може, но за кучето и котката не може

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Далеч съм от това да стана икономист, но споделям въпросното изследване.
Дори в момента има начини за не внасяне на данък. Примерно: Ти си на трудов договор на 500, но реално вземаш 900.

Това, че работника няма да плати данък на по-високия доход - не означава изобщо неплащане. Въпросните 400 лева са печалба за работодателя и се облагат с 10% данък по ЗКПО.

Отделно - осигуряването и облагането на по-нисък доход, носи и други вреди на самия работник!
Ама да не обяснявам повече, че ще трябва да ми плащаш!

Нали се сещаш какво ще стане с въвеждане на необлагаем минимум, а?! Всички ще заработят на него. ;) 

Дали?

Цената франко кравата е 0.00 лв. ;) Имаш крава = имаш мляко. Нямаш крава = плащаш за да имаш мляко!

Ти освен че не разбираш от „висша икономика“ - не си наясно и с елементарни неща!

Как цената ще е 0,00 лева?Освен, ако не крадеш млякото.
Нали самата крава струва пари (като ДМА)? Нали трябва да яде, да пие, да си полагат грижи за нея, за телето ... Ялова крава - мляко не дава!

преди 6 часа, criminall написа:

10 - 15 - 20 :D 

10.jpg

Не сте разбрали - няма „тирета“!  Числото е ... 101520  човека!

преди 5 часа, FusE написа:

За някой протеста е шега /игра, също както и след това какво ще се случи, надявам се от играчка да не стане плачка, че имаме таква поговорка. 

Не знам в момента на какво се надяваш, ама - внимавай на какво ще се ... наденеш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма никакви протести. Една сган се крие за няколко жени, за да не яде як бой! Но и това ще стане, сега или по късно...много протестиращи ще ядат дървото

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

И забравяш как самия ти викаше, че БКП са виновни и чоплеше миналото ни, като оплюваше статуквото на социалния статус на българина във въпросното. 

Сега какво, да не би социални статус на българина да е добре, а?! 

Да, и пак ще го повторя. Дори не БКП ти е виновно за всичко , а системата като цяло. Фалира навсякъде, което именно е критерий че не само ние сме си виновни за фалита на соца.

БКП бе само производна на системата.

И прекрасния пример със ГДР ще ти припомня. Всеки път ще ти го припомням . Където и до ден днешен източните региони са с около 1/3-та по нисък стандарт, въпреки безкрайните помощи /над 2 трлн/ наливани като в пусто дъно от западните им братя след обединението.

И там в ГДР е демогртафска криза , и там младите бягат в по заможните райони на ФРГ за работа. И там , районите на бившото ГДР , обезлюдяват. !

Та какво очаквате от фалиралата НРБ ?

Тези дето сега са на площадите и скандират  "искаме да не бягаме на Запад, искаме се върнем тук но искаме висок стандарт"  , "искаме светло бъдеще и европейски доходи СЕГА и вЕДНАГА"  как си ги представят тези неща ? ??

НЕ става така, наивни ми другари и другарки.

Четете, учете повече, интересувайте се.

Проблема на днешното поколение, а и не само , е информирания избор.

Понякога се изненадвам колко повърхностни са някои и големи хорица че и младежи . Уви...

По мнение на някои, то България е била фалирала още преди 1989 ...

Да, според архивите на БКП, БНБ и т.н.

преди 52 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Очертават се интересни избори, а дали ще са предсрочни или редовни определено е без значение. 

Да, така е. Започва голямото лъгане.

Покрай което мутроолигархията ще си нагласи своите  капани заради които предизвика тази криза и рушене на държавата.

Той Божков си го каза в прав текст... Трябва ББ да падне, а за Гешев дори няма нужда от промени в Конституцията.

Ще го нагласят по друг начин.

Чиститу , другари протестиращи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, street racer написа:

Няма никакви протести. Една сган се крие за няколко жени, за да не яде як бой! Но и това ще стане, сега или по късно...много протестиращи ще ядат дървото

Жалък простако,престани да подстракаваш към насилие...Явно начинът ти на мислене е същият като на мутрата-премиер-СИК-аджийски номера...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Лудият Учен написа:

Жалък простако,престани да подстракаваш към насилие...Явно начинът ти на мислене е същият като на мутрата-премиер-СИК-аджийски номера...

Друг начин няма - на насилието се отвръща с повече насилие - независимо физическо, което е за предпочитане или друго

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, street racer написа:

Друг начин няма - на насилието се отвръща с повече насилие - независимо физическо, което е за предпочитане или друго

Къде го видя това насилие от страна на протестиращите...И защо са виновни ?! Затова ,че искат да спрат грабежа ,който се извършва над държавата ?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) 

Ти я гледай да си оправиш първо собствените кредити първо ...

Аз кредити нямам и никога не съм имал. Ако наличните ми средства не достигат за нещо, значи още не съм дорасъл за това нещо- принцип!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Лудият Учен написа:

Къде го видя това насилие от страна на протестиращите...И защо са виновни ?! Затова ,че искат да спрат грабежа ,който се извършва над държавата ?!

a в премахването на палатките, видя ли насилие

преди 1 минута, Радул написа:

Аз кредити нямам и никога не съм имал. Ако наличните ми средства не достигат за нещо, значи още не съм дорасъл за това нещо- принцип!

а дали си дорасъл за демокрацията

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Лудият Учен написа:

Ъ... начин на мислене. Начина на мислене му е тоя, щото не ти е пред очите да му забършеш 2 шамара, та да видиш истинския му начин на мислене.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

А бе,да си видял аз да съм написал,че трябва да има насилие,както подстракава твоят съратник малко по-горе...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

а дали си дорасъл за демокрацията

Колко я продаваш?

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

Видях само че полицията (СДВР) не знае грам законите на България. Голям резил- тези които трябва да съблюдават за спазването на закона, си нямат и хабер кво пише в закона. И единствено станаха за смях, щото няма какво да направят на хората, а те пък отново си опънаха палатките.  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, jhoro написа:

Въпросните 400 лева са печалба за работодателя

Хайде не ми обяснявай, че не ти са известни "сивите" схеми ... ;) 

Че иначе аз ....

преди 11 минути, jhoro написа:

Ама да не обяснявам повече, че ще трябва да ми плащаш!

:) Метафората с "производителя" явно не ти говори нищо. ;) 

Или явно всички сега са увлечени в помисли за мафията ... :) и определено забравят българската система "наш човек" ... 

Да ти напомня ли, как на времето определени хора "изпраха" доста пари под формата на уж взети заем от някой, а?! 

Или колко безотчетни пари се размятаха по плажовете на Черно море, а?! :) 

п.п. Няма как да се види как определени натурални парични средства дошли извън България са били в брой раздавани. ;) 

преди 25 минути, jhoro написа:

Как цената ще е 0,00 лева?Освен, ако не крадеш млякото.

Ми елементарно е = купуваш сгодно юница и я правиш крава ... :) После шушу  мушо со човек който има Бик и хоп ... две крави ... :) и т.н. :) 

Та, така крадеш млякото директно от Кравата на комшията преди да я е издоил ... :) Може директно да сучеш даже, хм ... дали това е кражба след като не ползваш ръце ... :)  

Спомних си едно мое приключение. :) 

Връщам се от Гложене към София на автостоп. Един добър човек ме качи, а в краката ми се озова костенурка, а от зад превозвал Биче ... ходил някъде, но понеже не могли да му платят му дали бичето и той към свой край, за да продаде бичето ... :) 

Та, така ми Жоре .... сиромасите са на вид натурална търговия и/или бартерни неща ... :) 

Та, може спокойно да ме докладваш, че съм в черния сектор, пардон черния двор, а не в сивия ... :) и много стопани не регистрират  вид натурална търговия ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Лудият Учен написа:

Пак са излъгани и употребени.  Та коя власт първо щяха от и след Орлово гнездо да събарят - парламентарната, изпълнителната или съдебната?  Или не им достига акъл за такъв въпрос? Той и на президента не му достига.   Просто тези власти ги защитава действащата конституция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, FusE написа:

Приемам го като теза, но в новината няма написано в свободен текст, а е на база снети показания, което за мен няма значение коя преса ще го публикува. 

а защо не кажат кой е тоя който и Борисов може да му ги е дал и да му каже ако те хванат кажи че един от протестите ти ги е дал и протестиращите каква им е изгодата да има провокатори който да бият журналиски

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четвърта поредна година България слиза в класацията Doing Business

ПОРЕДНОТО ДОКАЗАТЕЛСТВО, ЧЕ БОРИСОВ Е ЕДИН НЕКАДЪРНИК, А ПОЧИТАТЕЛИТЕ му са кухи лейки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване