Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

110 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      71
    • Парламентарна република
      39

Препоръчан отговор

преди 7 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Ми елементарно е = купуваш сгодно юница и я правиш крава ...

А пари за юницата?! Или са от млякото на бъдещата крава?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 37,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4496

• miro20

3103

• Мойра

2744

• FusE

1933

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 4 минути, attj написа:

Просто тези власти ги защитава действащата конституция.

Къде в Конституцията пише,че е разрешено да се краде и да се лъже...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Хайде не ми обяснявай, че не ти са известни "сивите" схеми ... ;) 

"Сивите" схеми са нищо повече от илюзия за спестяване на пари и повод за разлайване на кучетата. Защото тия пари дето ги взимаш над обявената заплата, ти пак ги харчиш в магазина и едно 40- 50 % от тях пак заминават в хазната. Затова и на никой реално не му пука за тия "схеми". Нещата са организирани така, че държавата си взима своето при всички ситуации.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://m.dnevnik.bg/sviat/2020/08/08/4100425_shpigel_sistemata_borisov_napravi_bulgariia/

Авторитетното списание ”Spiegel" с интересна статия за България...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, miro20 написа:

Тези дето сега са на площадите и скандират  "искаме да не бягаме на Запад, искаме се върнем тук но искаме висок стандарт"  , "искаме светло бъдеще и европейски доходи СЕГА и вЕДНАГА"  как си ги представят тези неща ? ??

Като моята жена ... Като ми запили искам сега веднага оная къща от "Лунна долина" ли беше бах ... до де не я почнах не се укроти ... :) 

Добре, че ми е як врата ... :) Е, поставих и ултиматум: Или ще ме слуша мен или да ходи при младите ... :) Тя обаче предпочете младото де остана в България.

Мире, казах ти, че съм абдикирал бе човек в полза на младите ... :) Сега само угаждам прищявки на жената ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Лудият Учен написа:

Къде в Конституцията пише,че е разрешено да се краде и да се лъже...

Това нe променя фактите за конституцията.  Тя е над законите.  Радев се е клел в нея.  И пак непрекъсната Ви лъже.Готови сте за война с народа български ли, заради него?   Фелдфебел-фигурант-фуражкаджия не става за политик -тотална шматка е.   Само Божков и Прокопиев го харесват.  Заедно с още неосъзналите се все още от БСП.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, attj написа:

Това нe променя фактите за конституцията.  Тя е над законите.  Радев се е клел в нея.  И пак непрекъсната Ви лъже.Готови сте за война с народа български ли, заради него?   Фелдфебел-фигурант-фуражкаджия не става за политик -тотална шматка е.   Само Божков и Прокопиев го харесват.  Заедно с още неосъзналите се все още от БСП.

Тоше,народът е във война(морална) с правителството,което е узурпирало и законодателната,и съдебната власт, и е затънало до уши в корупция...Народът мрази мутренското управление и няма чак толкова много общо с президента...И стига си го плюл Радев-той е с две класи над мутрата-премиер Борисов,който управлява с разхайтена наглост и цинизъм...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, attj написа:

Същото както ти да си готов на война с народа български заради Борисов. Не се ли усещаш как звучи това?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Радул написа:

Аз кредити нямам и никога не съм имал. Ако наличните ми средства не достигат за нещо, значи още не съм дорасъл за това нещо- принцип!

преди 11 минути, Радул написа:

Нещата са организирани така, че държавата си взима своето при всички ситуации.

И???

Значи се оплакваш от ниски доходи ли? От кой зависи? 

Не винаги .... явно не знаеш какво е сиромашия ... Някои хора не харчат парите си по магазините ... ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

... :)  

Верно си ... Идиот! Липсва само Достоевски.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, ncl написа:

А пари за юницата?! Или са от млякото на бъдещата крава?

Друга е системата ... ;) Труд и т.н. може и ракия ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Някои хора не харчат парите си по магазините ... ;) 

Дават ги на жените си, които ги харчат по магазините. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, jhoro написа:

Верно си ... Идиот! Липсва само Достоевски.

Никой не  ми вярва ... :) По ме мислят за Бай Ганя ... :) 

И си признавам = руска класика не съм чел ... :) За това и не умея с много думи да описвам как едно листо пада от дървото ... :) 

Иначе кът образ сред определени среди по съм известен като Плюшкин ... :) 

преди 9 минути, Радул написа:

Дават ги на жените си, които ги харчат по магазините. :)

Глей сега ... :) Моите пари аз си ги харча, а жената харчи нейните ... :) 

Докато я науча да дава парите си на правилните хора ми отне известно време, но въпреки това не и позволявам неин контрол над плащанията ... ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, ncl написа:

Същото както ти да си готов на война с народа български заради Борисов. Не се ли усещаш как звучи това?!

Не е така -Борисов защо да ме интересува?  Един откачил президент обяви война едновременно на всички власти  в България. В нарушение и неспазване на това, в което се е заклел. Няма да му бъде простено.  На власт ще е който спечели изборите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, attj написа:

Не е така -Борисов защо да ме интересува?  Един откачил президент обяви война едновременно на всички власти  в България. В нарушение и неспазване на това, в което се е заклел. Няма да му бъде простено.  На власт ще е който спечели изборите.

Може и да не е така, но така изглежда отстрани. А мен защо да ме интересува Радев? Пълни глупости пишеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Лудият Учен написа:

Тоше,народът е във война(морална) с правителството,което е узурпирало и законодателната,и съдебната власт, и е затънало до уши в корупция...Народът мрази мутренското управление и няма чак толкова много общо с президента...И стига си го плюл Радев-той е с две класи над мутрата-премиер Борисов,който управлява с разхайтена наглост и цинизъм...

И теб ли успяха да излъжат?  Защо фуражката слугува на Прокопиев и Божков пред очевадния риск БСП  утре да не може да влезе в парламента?  Тук в бъдещето си  е  нормално Борисов да го няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, attj написа:

След като се разбра публично,
- че последните 10 години държавата е осигурявала безплатна охрана на Ахмед Доган
- че Бойко всяка година е подарявал от бюджета по 22 000 000 за неработещия тец на смотания председател на ДПС
- че финансовото министърче Горанов - бивш кадър на ДПС, умишлено е пропускало да събира 700 000 000 лева такси от организаторите на хазартни игри,

изведнъж рейтингът на другаря Бойко Методиев Борисов от Банкя започна рязко да спихва.

Към момента според проучване на Маркет Линкс,
Президентът Радев има одобрението на 51,3% от населението,
а другарят Бойко Методиев Борисов е едва на 4-то място с 20,7%, дори изостава след Слави Трифонов и Мая Манолова

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, attj написа:

Един откачил президент обяви война едновременно на всички власти  в България.

Не Президента, а твои бивши партийни другари. 

Що ли цяла България трябва все с Вашата бивша партия да се занимава, а?! 

Към момента всяка една партия се е окакала ... Ред е на друг вид коалиция .... или по друг начин друг вид демокрация ... 

ДПС трябва да си зададе въпроса дали права на свободи на надени хора са над българските интереси. БСП дали е социално ориентирана или десница под прикритие? ГЕРБ дали да чува българите или американците за каква да е бъдеща Европа? Патриотите дали не са националисти?  СДС дали изобщо разбира от демокрация? Атака, дали защитава българското? Воля, дали една птичка пролет прави? 

И изобщо българския избирател дали вкарва в парламента хора, за да се чува техния глас или хора от които да печели?

Въпросните протести не са нищо друго освен вид кампании .... и опит за социални проучвания, за да изгрее нова звезда ... в която ще повярват всички отказали се да гласуват. Да видим новото движение което ще оправи за поредни 800 дни България ... мда ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

117042960_1987484831386007_7891859142586

Изглежда че биячите все пак не са некви случайно попаднали на гербската конференция и надали "хора свързани с протеста" са им давали по 80 лева да бият журналисти... Кофти господа, кофти. Номерът отново не мина! Хехехе, така е когато вече всички ти знаят селските номера.  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

Ще кажа по същия начин, че на определени управници им пука. Не говоря за вид политически структури и аз. 

Грозната картинка според мен е, че държавния апарат е тормозен от вид капитали.  Все се издирват някакви народни пари ... 

Също е вярно, само че знаем,че една птичка пролет не прави. 

По второто, аз смятам че определени капитали всъщност си имат държавен апарат, други нямат, но имат желание да имат.  И именно в това се състоят смените на властта у нас, просто се сменят кръговете,чиито интереси се обслужват.  То който и до е на власт все едно и също се случва,  като почнат да се делят на леви, десни,  центристи... а най куриозното е, че хората се връзват 😂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

117042960_1987484831386007_7891859142586

Изглежда че биячите все пак не са некви случайно попаднали на гербската конференция и надали "хора свързани с протеста" са им давали по 80 лева да бият журналисти... Кофти господа, кофти. Номерът отново не мина! Хехехе, така е когато вече всички ти знаят селските номера.  :)

А,така...Да разберат всички ГЕРБ-мутраджийските номера на Борисов...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ГЕРБ и БСП са производни на БКП.   Затова не гласувам за тях.  Това не значи да правим глупости и безумия - щото Радев така бил преценил...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Очертават се интересни избори, а дали ще са предсрочни или редовни определено е без значение. 

Сега обясни като е без значение за какво ревеш цял ден?! Сигурно имаш петдесет поста от сутринта. Нямало народни пари ... с какво се издържа държавния апарат бре? Банките ли им наливат пари или те си имат банки и търгуват с парите на народа. Не,че им трябват банки при тия чекмеджета и палати ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, FusE написа:

Кои са тези хора които не зачитат законите, те ли ще спасяват България? Продължаваш със странни констатации. Законите на ГЕРБ ли са? Когато се провежда протест се прави по регламент, а когато се тръгва в посока сваляне на правителството е преврат, което също попада под ударите на закона. Казваш ми че аз мога да отида да извърша престъпление след което да го обясня като протест и всичко е ОК, не нося наказателна отговорност?! Хайде сериозно малко. Не ми цитирай гражданско неподчинение в уикипедия, чети закона какво казва, Правова държава сме, а не анархия! 

Да работят бре acpekt да работят, Борисов не определя фирмите какви заплати да плащат. Все по странни доводи се вадят, или няма вече за какво да се закачите?! 

много буркаш правилата навсякъде се определят от най големият играч а най големият работодател е държавата ако определи 1000 лева минимална заплата дали някой ще даде напримерно 700 лева заплата .държавата да угоди на обръча си от фирми разбирай КРИП се отказа и да има и минимална заплата демек ако някой работодател иска може и 400 лева да даде като заплата не че и досега нямаше такива заплати в северна българия но досега фирмите заобикаляха закона като назначаваха хората на 4 часа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване