Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

112 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      72
    • Парламентарна република
      40

Препоръчан отговор

преди 9 минути, attj написа:

ГЕРБ и БСП са производни на БКП.   Затова не гласувам за тях. 

Хубаво не гласуваш за тях, но защо гласуваш за техните подлоги?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 38k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4583

• miro20

3164

• Мойра

2820

• FusE

1991

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 46 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Друга е системата ... ;) Труд и т.н. може и ракия ... :) 

Тоест - „натурална размяна“? А тоези „труд, ракия и други“ - нямат ли паричен еквивалент?
Нали затова са измислени „парите“! Не бъркай „паричните знаци“ с истинските пари!

преди 44 минути, ncl написа:

Системата е Халифакс...

Не - системата е ... „Синджира се връща - козата ... я няма!“

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радул написа:

117042960_1987484831386007_7891859142586

Изглежда че биячите все пак не са некви случайно попаднали на гербската конференция и надали "хора свързани с протеста" са им давали по 80 лева да бият журналисти... Кофти господа, кофти. Номерът отново не мина! Хехехе, така е когато вече всички ти знаят селските номера.  :)

преди 59 минути, Лудият Учен написа:

А,така...Да разберат всички ГЕРБ-мутраджийските номера на Борисов...

А така.. ама фейк. :)

https://faktor.bg/bg/articles/biyachat-na-zhurnalisti-ohranyaval-yunker-na-sabitie-na-gerb-prez-2016-g

:hush:

Всички ви знаят селските номера

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30771251.html?fbclid=IwAR3dDKbvPyIHV87Wzr2Zx-INzGnK6OIUQE16Etj_YDlW5B6M6wsHChMqShU

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ncl написа:

Хубаво не гласуваш за тях, но защо гласуваш за техните подлоги?!

Въобще ли да не гласувам?  Последните  пъти само заради принципа гласувах за Атака на Сидеров и за Воля на Марешки. По погрешка дори за Радев гласувах.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

А така.. ама фейк. :)

https://faktor.bg/bg/articles/biyachat-na-zhurnalisti-ohranyaval-yunker-na-sabitie-na-gerb-prez-2016-g

:hush:

Всички ви знаят селските номера

Локуме от фак- коптор... още от селските номера. Този път от селските номера на Лоботомиро.

Тва е брат му близнак от друга майка, с който не се познават. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

Тва е брат му близнак от друга майка ...

... и от различни бащи!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, jhoro написа:

... и от различни бащи!

Кви различни бащи, различни биологични видове направо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Michigan111 написа:

То който и до е на власт все едно и също се случва,  като почнат да се делят на леви, десни,  центристи... а най куриозното е, че хората се връзват 😂

Не знам дали ти е известно, но в цял свят всеки се стреми да е на държавна издръжка. Докато в държавните и/или общински учреждения съществуват хора на леви, десни или прочие протежета = ще е така = хората ще се връзват. 

Отиваш някъде да бъдеш обслужен, а тихичко и недоказуемо ти намекват, че трябва някой да им се обади, за да те обслужат с предимство или въобще да разгледат било то заявлението ти или вид прошение. 

Та без увъртане и с мой си изказ: Най-хубавата работа е държавната!!! Частника, работника, народа да го духа!!! Болните да умират, ако нямат пари и не са здравно осигурени. Възрастните са проблем на децата си, а не на здравната система. Закона е за кокошки, а не за млади лъвове. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, jhoro написа:

... и от различни бащи!

снимките са неясни - като на уфолозите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, attj написа:

Въобще ли да не гласувам?  Последните  пъти само заради принципа гласувах за Атака на Сидеров и за Воля на Марешки. По погрешка дори за Радев гласувах.

Гласувай си, няма лошо. Но според мен прекалено се влияеш от политическите им пристрастия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

На калпава ракета - целия Космос ѝ е крив!

преди 5 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не знам дали ти е известно, но в цял свят всеки се стреми да е на държавна издръжка.

Ти още ли ... вярваш в Дядо Коледа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувай си, няма лошо. Но според мен прекалено се влияеш от политическите им пристрастия.

Само в някоя лудница още не съм се класирал заради резки промени в политически възгледи. Иначе въбще не се влияя -нали не съм длъжен пак да гласувам? Пък и много ме разочароват глупостите около Орловото гнездо... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

Да бе, то тва там даже не е Борисов, тва е Жерар Депардийо с маска.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, jhoro написа:

като сте го разпознали, защо не иде някоя медия да му направи повече снимки - но на бас че няма да го направят, ще развалят сензацията си

или мислиш че Борисов е толкова тъп, да го допуска до него, на места на които знае че ще го снимат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, attj написа:

Само в някоя лудница още не съм се класирал заради резки промени в политически възгледи. Иначе въбще не се влияя -нали не съм длъжен пак да гласувам? Пък и много ме разочароват глупостите около Орловото гнездо... 

Резките промени на политическите възгледи означават, че нямаш политически възгледи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

като сте го разпознали, защо не иде някоя медия да му направи повече снимки ...

Защо питаш мен (тук) - да ти приличам на „медия“?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, jhoro написа:

Защо питаш мен (тук) - да ти приличам на „медия“?

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

като сте го разпознали, защо не иде някоя медия да му направи повече снимки - но на бас че няма да го направят, ще развалят сензацията си

или мислиш че Борисов е толкова тъп, да го допуска до него, на места на които знае че ще го снимат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Радул написа:

А цените как са? А външния дълг, дали не се увеличи над 10 пъти? За такъв дълг заплати и пенсии трябваше да се увеличат не 2, а поне 6 пъти. Демек, сега една минимална пенсия да не е 250 а 750 лева. Тоя дълг се пише на нашите гъзове, не на бойковия.

Прав си, няма как да оспоря това. 

преди 6 часа, Радул написа:

И как реши че тези 25 % ще станат богати? След като некадърниците доведоха страната до всевъзможни кризи! Дългова криза, демографска не криза, ами катастрофа, институционална криза, политическа криза, икономическа криза... абе за каквато и криза да се сетиш, тя е факт в България. И тези дето я навряхте там имате наглостта да говорите за отговорност? Де тояга дееее...

И тези дето изрисуваха тази гротеска, ни обясняват че по- добри художници от тях нямало!!! Ебаси демагогията, ебаси чудото! Йезуитите ряпа да ядат!

Малко преувеличаваш, политичеаката криза е зареди тези които викат оставка и затварят кръстовища. Икономическата криза е зареди Ковид, тя не е само у нас, а във всяка държава по света. Институциите никога не са работили по начина който ни се иска, или нямат потенциал за това или ние сме прекалено взискателни. 

преди 5 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Спомен за 10-ти ноември 1989 - Cross.bg

Учете се другари!!! Учете се какво е народ и кога е излязъл наистина на протест, а не платени или платнени неща!!! 

Така се прави когато има цел и идея за бъдещето, в случая с деншните протести те искат оставка без да им пука след това, а кои са им лидерите не искам да коментирам. 

преди 1 час, Радул написа:

Аз кредити нямам и никога не съм имал. Ако наличните ми средства не достигат за нещо, значи още не съм дорасъл за това нещо- принцип!

В момента аз също нямам кредит, но съм изплатил доста кредити до момента, защо да плащам за нещо в кеш като мога да го получа на кредит, а доста често имам оферти за безлихвен такъв като лоялен клиетн, та всеки си решава. 

преди 17 минути, ninov написа:

много буркаш правилата навсякъде се определят от най големият играч а най големият работодател е държавата ако определи 1000 лева минимална заплата дали някой ще даде напримерно 700 лева заплата .

Да, ще те прекара по договор на 4ч и си прецакан отново, може и на 2ч дори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

Резките промени на политическите възгледи означават, че нямаш политически възгледи.

Не съм претендирал за това да имам постоянни възгледи  -обаче точно такива лутащи се като мен обикновено определят кои ще са следващите управници. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, attj написа:

Иначе въбще не се влияя -нали не съм длъжен пак да гласувам? Пък и много ме разочароват глупостите около Орловото гнездо... 

И за това е виновен Радев? Иначе ясно се усеща влиянието на Марешки с неговите атаки към президента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, jhoro написа:

А тоези „труд, ракия и други“ - нямат ли паричен еквивалент?

Не .... сега ме мързи да събирам падналите сливи ... те какъв паричен еквивалент имат, а?! 

После примерно две стари поцинковани перални и мало труд = казань ... :) Сваряваш ракията, черпиш майстора = той маже, но и ... е тъй де  ... даваш му и къс от бута де миналата година си смъкнал от прасето. :) 

Да ти кажа ли срещу колко литър ракия колко мляко получаваш, а?! :) 

Сега, там на Балкана едно семейство имат около 20 крави. Намериха си човек който срещу ракия, хапване и подслон да им работи. Той доволен, те доволни. Няма пари никъде по схемата. Да, вземат някакви пари от това където им изкупуват млякото, но не мисля да ги питам за какво ги дават. 

Та, да ти сказувам ... ние пияниците на село сме се обединили в гилдия ... никой не мое се уреди сред нас ... изпита е сядаме и се напиваме ... ако на сутринта има махмурлук ... значи не е от нашите ... :) 

Наздраве по този повод!!! :beer: Ние идиотите по известни кът пияници Ви поздравляваме за еквивалетъ на ваший труд или паричен еквивалент и според нази вие сте глупави, че всичко го превръщате на някакви хартиени или пластични или магнитни носители... :) 

Ба за ко се продавтат хората ... не става дори за нужникът тез неща .. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за това е виновен Радев? Иначе ясно се усеща влиянието на Марешки с неговите атаки към президента.

Ей ся кат падне Боцко и Магарешки си отива където му е мястото- кварталната аптека. Гласеше се и той за олигарх, ама не го огря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, jhoro написа:

Ти още ли ... вярваш в Дядо Коледа?

Цъ ... вече вярвам на Дядо Праз или Смърт ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да подават оставка че да се свършва с този цирк, да започне следващия - дано има нови представления. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване