Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

112 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      72
    • Парламентарна република
      40

Препоръчан отговор

преди 4 минути, acnekt написа:

Запази си спомените от живота като партиен секретар. В друго време живееш.

Аз пък забелязвам точно обратното. Именно  мразещите ББ и ГЕРБ са най крайни в изказванията си , с реваншистки и противозаконни и дискриминационни призиви и рев .

Както по социалистическо . Както гледаха "партийните секретари" на плебеса....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 38,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4598

• miro20

3175

• Мойра

2836

• FusE

1991

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 1 минута, miro20 написа:

Аз пък забелязвам точно обратното. Именно  мразещите ББ и ГЕРБ са най крайни в изказванията си , с реваншистки и противозаконни и дискриминационни призиви и рев .

Както по социалистическо . Както гледаха "партийните секретари" на плебеса....

Смени си очите. Гледаш грешно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Ъндъртейкър написа:

Не знам кой за какво се бори, аз се боря за кюфте и кебапче. Не че не мога да си купя хиляди, просто нямам време да си купувам или да си ги пека сам. 

Аз също имам този проблем, дали да не започна да викам оставка и аз :D

Минават се всички граници на демокрацията кибипчита и кифтета да се раздават по избори само, и както се вижда търпението се изчерпва у някой. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Минават се всички граници на демокрацията кибипчита и кифтета да се раздават по избори само, и както се вижда търпението се изчерпва у някой. 

Пречат да работите за Борисов. Работете, роби, работете.

Камшика са парите на новото робство. Като ви шибне с 50 ЛВ и не знаете дека се намирате. И с 100 лв вече сте извън играта. Изпадате в делириум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Работете, роби, работете.

Камшика са парите.

Аз своето съм го изработил, сега само харча :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, FusE написа:

Аз своето съм го изработил, сега само харча :)

Харчиш друг път. Като ти друснат 20 процента ДДС и още като ти удръжат от заплатата удръжките.  После трябва да помпиш и монополите на Бойко. Ток, вода...

За теб остава само кебабчето и то не в устата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, acnekt написа:

https://bivol.bg/simeon-stoychev.html

20 годишния Денислав Атанасов Станоев от Елин Пелин и 22 годишния Симеон Стоянов Стойчев, който работи в охранителната фирма “Джи Пи Секюрити”, свръзвана с Валентин Златев и Христофор Амантанидис – Таки.

Денислав Станоев, който е с каскет и маска, грубо изтръгва и захвърля телефона на журналистката Полина Паунова секунди след като тя задава въпрос на Симеон Стойчев. Самият Стойчев не отговаря и не реагира грубо, като остава със скръстени ръце.

image.thumb.jpeg.263407e926339c06a6e498ae013a1195.jpeg

Бе аз още преди двайстина страници някъде го бях дал като връзка и текст ама никакъв отзвук от гепаджийските тролопитеци. Както и от ония на Магарешки. Сега гледам пак заобикалят поста и избягват да коментират и се дуят като мисирки сред тулупи. Идея си нямам - слепи ли са , продажници ли са или гие шубе? 

Май и трите заедно. Слепи, продажни и бъзливи гепаджии. 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, nikssi написа:

никакъв отзвък от гепаджийските тролопитеци.

ами като е от птицопитек е така

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, acnekt написа:

Нали беше партиен секретар. Как няма да ти липсва? Дънки Рила и маратонки Ромика.

а аз искам маратонки адидас произведени в Благоевград

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

ами като е от птицопитек е така

Ей го смелия. Ама то рунтаво... с четири тъпи ъгъла и полирано до блясък и гледащо облещено.  Цафара , седни!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, nikssi написа:

Ей го смелия. Ама то рунтаво...

гледам че са ти по лъскави перцата - какво хапваш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Anne написа:

Да се оставят живи мутри е опасно и безрасъдно.

Светене на маслото и готово.

Госпожа Нинова не е.

твойта Нинова ако я сложим по добре да закриваме държавата и да викаме поп

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, FusE написа:

По 50 лева на пенсионерите до изборите...какво да се прави, карантина, не могат да се доставят на място кюфтета и кебапчета. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, acnekt написа:

Камшика са парите на новото робство. Като ви шибне с 50 ЛВ и не знаете дека се намирате. И с 100 лв вече сте извън играта. Изпадате в делириум.

А някои изпадат в делириум  не когато им дадат, а само когато им обещаят 1000евро заплати и пенсии. :) 

И веднага клякат.

преди 32 минути, nikssi написа:

Идея си нямам - слепи ли са , продажници ли са или гие шубе? 

Да де. и аз ви се чудя... .Тия провокатори отдавна си признаха  кой е плащал , тия още взривяват влакове :) 

Като цитирате бивол, забравихте ли как излезе поредната разобличаваща експертиза как изнесените записи на Божков били нещо манипулирани, лабораторно нещо си .. ала бала...

А когато и Божков и Огнян Стефанов и т.н.  си признаха че ... да, имахме такива разговори,  и "експертизата" доказваща обратното  , изведнъж увисна... :) Ами сега... :) 

Оказва се "бивол"  може да докаже каквото си иска.  Дори когато участниците не спорят за това :)

Те така... Чобанов да мисли други тактики с рускинята си и Малофеев :) 

https://www.monitor.bg/bg/a/view/bivoly-v-jaslata-na-oligarha-malofeev-razsledvane-158140

https://priorities.bg/trite-stalba-na-ruskata-propaganda-v-balgarija/

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

А някои изпадат в делириум  не когато им дадат, а само когато им обещаят 1000евро заплати и пенсии. :) 

И веднага клякат.

Да де. и аз ви се чудя... .Тия провокатори отдавна си признаха  кой е плащал , тия още взривяват влакове :) 

Като цитирате бивол, забравихте ли как излезе поредната разобличаваща експертиза как изнесените записи на Божков били нещо манипулирани, лабораторно нещо си .. ала бала...

А когато и Божков и Огнян Стефанов и т.н.  си признаха че ... да, имахме такива разговори,  и "експертизата" доказваща обратното  , изведнъж увисна... :) Ами сега... :) 

Оказва се "бивол"  може да докаже каквото си иска.  Дори когато участниците не спорят за това :)

Те така... Чобанов да мисли други тактики с рускинята си и Малофеев :) 

https://www.monitor.bg/bg/a/view/bivoly-v-jaslata-na-oligarha-malofeev-razsledvane-158140

https://priorities.bg/trite-stalba-na-ruskata-propaganda-v-balgarija/

Ти ли си тръгнал да говориш за достоверност,при положение,че цитираш вестника,който е собственост на Делян Пеевски...Смешен ставаш...Как заобиколно си избираш кое да е истина и кое не е...Стой си при мутрата Борисов и баш олигарха Шиши...После говори,че другите били мутро-олигарси...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

И веднага клякат.

Нищо не разбираш от политическо манипулиране на масите - ключовия момент е да им обещаеш АЕЦ Белене, веднагически те избират и за министър, и за президент едновременно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат по повод барикадите 

Цитат

„Живял съм в чужбина. Това, ако се случи в нормална европейска държава, както обичаме да се сравняваме, ще бъдат пометени за 15 минути”, добави още Илиев.

https://nova.bg/news/view/2020/08/08/295962/31-и-ден-на-протести-недоволните-се-събират-на-пл-независимост-в-софия/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, FusE написа:

Това не е вярно. Подобен вид блокади са си точно европейско изобретение. Във Франция при последните протести имаше обърнати и запалени по улиците автомобили даже. Та не знам този Илиев коя чужбина има предвид... може би Китай...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, FusE написа:

В Щутгарт преди 8 часа. Актуално, ново.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правиш ли разлика между протест и преврат? Няма в Ервопа държава която да позволи това ден дори. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече ти дадоха пример с жълтите жилетки във Франция, ама ти продължаваш да си твърдиш небивалици.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

Правиш ли разлика между протест и преврат? Няма в Ервопа държава която да позволи това ден дори. 

Преврат ?! Срещу народен иззедник, дето месечната дажба му е 1 млн. Евро...Подаването на оставка е жизнена необходимост...За България де...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Вече ти дадоха пример с жълтите жилетки във Франция, ама ти продължаваш да си твърдиш небивалици.

Е това ли са примерите от които да се поучим? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване