Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

112 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      72
    • Парламентарна република
      40

Препоръчан отговор

преди 15 минути, petie1 написа:

Бой йебане и сръбска музика, абе как мислиш в тия шатри що йебане е било а?

Друго си е Бойко да ви ...10 години, казваш. По-качествено е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 38k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4583

• miro20

3164

• Мойра

2820

• FusE

1991

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 18 часа, Aumi написа:

Я дай факти да видим кой толерира нацизма, фашизма и т.н.?
Дай факти, кога са ни въвлекли в конфликти и войни!

Дай факти, кога хората с увреждания, са били по-добре заплатени от сегашното правителство и какво се е правело за тях по времето на Живков!

Злобата и омразата я бълваш ти!
Ти искаш реванш и изпитваш ненавист към богатите!
Жалката истина е, че особено тук в България, това да мразиш богатия и преуспелия, е масова национална черта, наслагвана с години.
По-лесно е да завиждаш и да мразиш, отколкото да запретнеш ръце и ти също да се постараеш да станеш богат.

Извинявай, но богатите хора в България са доказали още от турско време че ги интересува само едно - техният комфорт и по - добър живот, но не и този на другите. Богатите хора у нас никога не са били честни и почтени,  никога не са забогатявали честно и почтено, а чрез чужд труд и ограбване на бедните хора. Точно богатите хора са си били добре по турско време и не са харесвали въстаниците, защото са се бояли, че ще им се търси отговорност за парите, имотите и земите им. Богатите хора са пълни егоисти, които гледат само себе си и следват интересите си, те нямат самосъзнание за род и родина. те са алчни, високомерни,  надути, гледат презрително на обикновените хора, имат се за нещо повече, самочувствието им често е без покритие. Често не са особено умни и интелигентни. Богатствата им не са честни и почтени - да ме извиняваш, но само пълен глупак и наивник би повярвал, че се забогатява със спестени закуски.

Да ти кажа, изобщо, ама изобщо не им завиждам на богаташите за нищо. Не обичам да говоря за близките си, но имам такива роднини - богати. Откакто леля ми (сестра на баща ми) си позволи да каже недотам  хубави неща по адрес на майка ми и си присвои заслугите на родителите ми за нещата, които имам, не желая да имам нищо общо с тези хора. Бяха някога обикновени хора като нас, имаха обикновена скромна къща във Враца. Едно време беше много различно: ние им ходехме нагости, те идваха у нас на гости, идваха и често на село при баба и дядо........ После обаче дойдоха промените и не знам как точно, но се замогнаха. Ремонтираха си къщата, обзаведоха я с нови мебели,  на братовчед ми (доста по - голям от нас със сестра ми, заради това му казвах "бати") му бяха купили джип. Е, и ние не бяхме зле, и ние направихме горе - долу ремонт вкъщи, обзаведохме спалнята -всекидневна с нови мебели, баща ми пробва да работи като барман, превърнахме мазето в нашия блок в барче (затвориха го след "Индиго"). После замина да работи в Русия, в град Ростов на Дон.  През март 1997, когато беше тежка криза, най - неочаквано получихме покана за сватбата на братовчед ми. Изумих се, че ще прави сватба при цялата тази криза. Аз тогава доброволно се лиших от списание "Мики Маус" и от книги и бях много нещастна. А самата сватба си беше истински пир по време на чума. Чувствах се адски некомфортно там. Не ми вярвате, но да - не се чувствах комфортно. Не смятам, че е редно да се прави сватба по време на криза............... Много пъти съм била у тях, виждала съм и съм докосвала скъпи мебели и вещи - ами нищо особено не са. Возила съм се и в джипа - нищо особено. С времето обаче гостуванията се разредиха, докато съвсем намаляха, моите родители поеха цялата грижа за баба и дядо. А те вече не идваха на село.......... Но най - няма да забравя как при онова гостуване във Враца, през лятото на 2002 година, как хладилникът на леля не беше много пълен, но пък си изтегли пари от банкомата, за да си купи бельо на "Триумф". Бельо, вместо храна!  Не стига това, ами и разправяше на баба ми врели - некипели за Италия. Братовчед ми се беше преместил със семейството си да живее и работи в Италия, леля ни ми показа снимки и почна буквално да превъзнася Италия - улиците били чисти, хората там били мили, възпитани, културни и любезни,  храната била хубава, хората живеели добре, там нямало бедни и бездомни, нямало просяци............. Не можех да повярвам какво ми чуват ушите........ Замълчах си обаче, вътрешно обаче горях от гняв. Не за друго, ами точно тогава гърмеше скандала с боклука на Неапол, даваха го по всички телевизии. Да не говорим как превъзнасяше италианската кухня, а аз точно бях пила кафе от италианска марка в една скъпа сладкарница във Враца, където ни заведе леля. Извинете, но кафето си беше чиста повърня. За сметката да не говорим, имах чувството, че собственикът на заведението явно живее на Луната, кафето и тортичките струваха колкото цял комплект книги от поредицата "Хари Потър". Дори не ми и хрумна да се хваля в каква сладкарница съм била, че за какво? Чиста, луксозна, ама с ненормални цени.

Не ми се навлиза в подробности, но от тогава не ходя във Враца, в тоя град честно казано никога не съм се чувствала комфортно. То луксозни сладкарници, то хубави, но скъпи магазини............Благодаря, но хиляда пъти си предпочитам скромната Берковица с нормалните цени. Роднините въобще не ме вълнува как са. Не ни трябва тяхна помощ. Благодаря, ама с човек, който ми казва, че ако съм била послушна, цял да ме заведе в Италия на екскурзия........ нямам какво да си кажа. Без друго не харесвам Италия и не съжалявам, че предпочетох принципите си пред една екскурзия. И никога, ма никога не съм се хвалела, че имам богати роднини, никога не съм искал живот като техния.

Така че мен богатствата не ме впечатляват. Не умирам от желание да съм част от клуба на богатите и да водя скучновати и тъпи разговори, не ми трябва да съм в обкръжението на хора без морал. Никога не съм мечтала за маркови дрехи и обувки, нито за луксозни почивки. Не поддържам отношения с хора, които си присвояват заслугите на родителите ми, които ме подценяват, мислят за тъпа и лъжат нагло в очите. Нито повярвах за Италия, понеже чета вестници и гледам новините, нито вярвам на историята за парите, спестени от закуски (да, и леля ми ми я е разказвала тази история, като я питах как е забогатяла). Не желая да имам общо с хора, които обиждат родителите ми и ми се правят на голямата работа. Не ходя на екскурзии с поставени условия за послушание. Не мечтая и не ми е цел да се омъжа за богат човек. Мен не ме вълнува нещо да е марково, а да е качествено.

И да, въпреки, че сестра ми работи в банка, ненавиждам банките, банкоматите, кредитите. Самата аз не знам как се работи с банкомат и не страдам от това. Нямам добро мнение за банковите служители. Имам си едно наум за банките покрай събитията от 90 - те.

И ако още не вярвате колко съм принципна - след като сестра ми не можа да си опази два мобилни телефона един след друг, и казах повече да не ме търси за подписи и сметки,че няма аз да и плащам сметките за телефона, щом един телефон не може да си опази, сама да си плаща сметките, да се научи на отговорност, аз съм дотук. Добър човек съм, но някои неща си имат граници. Не може да си пълнолетен, да не можеш да си пазиш телефона и да ми ревеш като магаре, че ти трябва нов телефони ти трябва да го пишеш на свое име. Принцесата ми сега порасна и същото ще кажа и на нея - иска ли нещо да и плащам/ подписвам, ако е техника, да я пази, че втори подпис от мен няма да види. Или се държиш сериозно и отговорно, или "чао" от мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, acnekt написа:

https://bivol.bg/simeon-stoychev.html

20 годишния Денислав Атанасов Станоев от Елин Пелин и 22 годишния Симеон Стоянов Стойчев, който работи в охранителната фирма “Джи Пи Секюрити”, свръзвана с Валентин Златев и Христофор Амантанидис – Таки.

Денислав Станоев, който е с каскет и маска, грубо изтръгва и захвърля телефона на журналистката Полина Паунова секунди след като тя задава въпрос на Симеон Стойчев. Самият Стойчев не отговаря и не реагира грубо, като остава със скръстени ръце.

image.thumb.jpeg.263407e926339c06a6e498ae013a1195.jpeg

Извинете, тези 20 - годишни дребосъци, току - що захвърлили памперсите и бибероните ли ще ни решават съдбата? Абсурд!

Тия не са за пример!

Това не е светлото ни бъдеще, това са гробокопачете на страната. Завършили с кой знае колко училище, но пък надарени с овчи акъл.

Нови Борисовци не желаем, благодаря!

На тези трябва да им се забрани да гласуват!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, FusE написа:

Същия анализ съм го правил още в началото на протеста, на мен е известно всичко това, не е нужно да си гении че да го предвидиш. 

Замислих се ... "Гръбнака" на всяко общество в даден момент са хората на около 30+ годишна възраст. Повечето сегашни в България са растели в лишения или в глезотии. Тях не ги вълнуват идеали или вид бъдеще на своите деца. Вълнуват ги само и единствено парите. От друга страна 20+ са напълно неориентирани. 

Всичко е в ръцете на 40+ годишните. Дали сегашните 50+ ще предадат щафетата, а?! До колко 40+ са политически изградени?! 

Основната грешка на миналото е, че Държавата ни не остави вид ключови предприятия да са изцяло под контрол на същата. Определени стратегически предприятия бяха неправомерно приватизирани, като по този начин реално бяха ликвидирани. Реално властта бе подарена на недобросъвестни частници. 

Настъпи див капитализъм. Кадърните си хванаха партакешите и вече са си устроили нормален живот извън България. Определено не смятат да се връщат. Оправдавам ги! Към сегашния момент са останали само боклуци и спекуланти. Средната класа е поругана! 

Баща ми (бог да го прости) имаше един изказ: Който е стъпил на плочка не ще го върнеш в калта. 

Кратко: Помощ от вън не може да се очаква. Определено тези които са останали в България и поне са до известна степен са придобили вид интелигентност, а не жажда за пари ги чакат трудни моменти. От една страна са олигофрените, а от друга инфантилните. Още на едно поколение ще му се е*е майката. Доволно сираци останаха в следствие на смъртта на техните бащи, било то от инфаркт или инсулт.  Май всичко зависи от самотните майки. 

Де всеки да имаше майка тип Ирена Кръстева, а?! Да, ама не ... :) 

Та, не е проблема в мутрите, а в "мутра-принцесите"  ... :) Ето го моя анализ!!! Нека се чуе тази моя глупост!!! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, FusE написа:

Не си разбрал въпреки че го написах, писах че в Европа не биха позволили в никоя държава преврат какъвто се прави у нас. Всъщност малко са страните в света където ще се позволи  реализирането държавен преврат. 

И как ще го предотвратите бе. Нямате армия. Шпицкомандите ви фани единия удари другия. Жандармерията ви, две три кръстовища да блокират и се задъхва.

Власт да държиш не е боб да ядеш и да п***ърдиш !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Anne написа:
преди 23 часа, Aumi написа:

Извинявай, но богатите хора в България са доказали още от турско време че ги интересува само едно - техният комфорт и по - добър живот, но не и този на другите. Богатите хора у нас никога не са били честни и почтени,  никога не са забогатявали честно и почтено, а чрез чужд труд и ограбване на бедните хора. Точно богатите хора са си били добре по турско време и не са харесвали въстаниците, защото са се бояли, че ще им се търси отговорност за парите, имотите и земите им. Богатите хора са пълни егоисти, които гледат само себе си и следват интересите си, те нямат самосъзнание за род и родина. те са алчни, високомерни,  надути, гледат презрително на обикновените хора, имат се за нещо повече, самочувствието им често е без покритие. Често не са особено умни и интелигентни. Богатствата им не са честни и почтени - да ме извиняваш, но само пълен глупак и наивник би повярвал, че се забогатява със спестени закуски.

Големи вицове разправяш, богат се става акъл и то много акъл ама ти няма как да го разбереш, ето един прост пример за човек забогатял с акъл и то българин тук в България - д-р Светлин Наков, това дето го разправяш е характерно за твоите дружки и то в началото на прехода, за жалост Боко си е ваше отроче като и впрочем всичките ни политици от 1989 и до днес

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, petie1 написа:

ето един прост пример за човек забогатял с акъл и то българин

Не разбра ли че Ането иска не всички да са богати с качествата си , а всички да са бедни. И мнението къде е добре и зле си съставя с това какво гадно кафе е пила :) 

Социалистка бе :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, petie1 написа:

Боко си е ваше отроче

Ти пъ сега .... :) Той е щастливо разведен ... :) Не мисля, че е продукт на бившата си, а от това, че се е отъркал покрай някои личности. ;) 

Може да е тиква в главата, но е хубава мутра ... :)

Определено каза виц и ти ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Определено каза виц и ти ... :)  

Ами радвам се че съм казал виц ама не мога се меря с маскираната като АБПФК нацистка Кити-Анне :)

преди 33 минути, miro20 написа:

Не разбра ли че Ането иска не всички да са богати с качествата си , а всички да са бедни. И мнението къде е добре и зле си съставя с това какво гадно кафе е пила :) 

Социалистка бе :) 

Да така е ама тя май не е и социалистка а маскирана като такава нацистка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Ами радвам се че съм казал виц ама не мога се меря с маскираната като АБПФК нацистка Кити-Анне :)

Какво да ти кажа .... ох ... още като студент съм се замислял как дадени хора с недъзи да са полезни ... Определено съм разбрал, че не могат да помогнат във вид хумор ... 

В действителност засягаш една доста сериозна тема. Отношението на обществото към недъгавите, било по рождение или в следствие на лична драма. 

Към момента социалната ни политика е на заден план. Същата благодарение на Дясно ориентираната БСП е съсипана. Трябва си яка Левица, но определено не женска. Това обаче е вътрешен проблем на БСП. Там явно са вързани за полите на майките си. 

Де проблем да бе физическата недъгавост, но определено в повече са психическите недъзи към момента в България. 

Ще ви изоставям. гмуркам се битовите ми неща. 

Та ето вид под тема за да го доразпнъте и му досцепнъте тиквата на Боко! :) 

Ех бутачи или недоволни .... нъ ви идея за оставка отново и отново ... ба плитките мозъци имате ... а не плоски ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Anne написа:

Първо, преди да плюеш и нападаш, е добре да се поставиш на мястото на този когото плюеш и нападаш!

Богат не се става лесно. Ако беше лесно, всеки щеше да е богат.
Второ, не всички богати хора са нечестни и непочтени.
Все пак зависи какво разбираме под богатство и кой може да се определи като богат. Дали може да се определи човек като богат, ако има една къща и един джип, или ако има голям бизнес, много къщи, имоти и автомобили.

Не е вярно, че всички богати са егоисти и не помагат на бедните. Ти самата едва ли си помогнала на някой, но милиардери като Бил Гейтс, помагат с милиарди на бедните в Африка.

Най-доброто на демокрацията е че дава право и свобода на всеки да се развива и да решава дали да стане богат, или да си остане беден, като плюе богатите.

Така че, всеки който завижда на богатите и мисли, че да забогатееш е лесно, нека пробва да си отвори фирма, да си наеме работници и да развива бизнес. Тогава да види как се плащат големи заплати, осигуровки, данъци, и как се става богат.

преди 6 часа, Anne написа:

Не ми се навлиза в подробности, но от тогава не ходя във Враца, в тоя град честно казано никога не съм се чувствала комфортно. То луксозни сладкарници, то хубави, но скъпи магазини............Благодаря, но хиляда пъти си предпочитам скромната Берковица с нормалните цени. Роднините въобще не ме вълнува как са. Не ни трябва тяхна помощ. Благодаря, ама с човек, който ми казва, че ако съм била послушна, цял да ме заведе в Италия на екскурзия........ нямам какво да си кажа. Без друго не харесвам Италия и не съжалявам, че предпочетох принципите си пред една екскурзия. И никога, ма никога не съм се хвалела, че имам богати роднини, никога не съм искал живот като техния.

Така че мен богатствата не ме впечатляват. Не умирам от желание да съм част от клуба на богатите и да водя скучновати и тъпи разговори, не ми трябва да съм в обкръжението на хора без морал. Никога не съм мечтала за маркови дрехи и обувки, нито за луксозни почивки. Не поддържам отношения с хора, които си присвояват заслугите на родителите ми, които ме подценяват, мислят за тъпа и лъжат нагло в очите. Нито повярвах за Италия, понеже чета вестници и гледам новините, нито вярвам на историята за парите, спестени от закуски (да, и леля ми ми я е разказвала тази история, като я питах как е забогатяла). Не желая да имам общо с хора, които обиждат родителите ми и ми се правят на голямата работа. Не ходя на екскурзии с поставени условия за послушание. Не мечтая и не ми е цел да се омъжа за богат човек. Мен не ме вълнува нещо да е марково, а да е качествено.

Ако всички имаха ограничено мислене като твоето, светът нямаше да се развива и всички щяха да живеят в скапани панелки или схлупени селски къщурки.

Ами живей си мизерния живот и не се оплаквай, тогава! Защото така или иначе ти си си доволна от него.

Но и не чакай от държавата непрекъснато да ти увеличава парите които ти дава, защото тези пари ги взима от богатите, за да ги раздава на бедните!

За пореден път се убеждавам, че хората сами избират дали да бъдат богати или бедни. Дали да живеят в изобилие и богатство за себе си или за света около тях, или да живеят в мизерия, като завиждат на тези, които са предпочели изобилието.

Затова никой не трябва да обвинява някого, че е предпочел да се развива, да печели, да гради икономиката, да строи заводи, молове и небостъргачи, да създава работни места и да внася данъци с които да се подпомага държавата и социалните слоеве в нея.
Докато други реват непрекъснато, за помощи от същите средства, които се внасят в хазната от предприемчивите и упорити хора, които работят денонощно, за да може да съществуват останалите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

И как ще го предотвратите бе. Нямате армия. Шпицкомандите ви фани единия удари другия. Жандармерията ви, две три кръстовища да блокират и се задъхва.

Власт да държиш не е боб да ядеш и да п***ърдиш !

Какво пазите на барикадата - орлите ли? От кого ги пазите? Ма щом ви кефи къмпинга на кръстовищата... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божков се бори на живот и смърт. Иначе ще бъде заточеник в Дубай доживот.
Вдигнал е таксата за участие в протестите, на 150 лв
На тези на барикадите сигурно плаща много повече.
То луди, луди, но пък чак толкова да висят по палатки безплатно едва ли ще намерят и десет човека!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Настъпи див капитализъм. Кадърните си хванаха партакешите и вече са си устроили нормален живот извън България. Определено не смятат да се връщат. Оправдавам ги! Към сегашния момент са останали само боклуци и спекуланти. Средната класа е поругана! 

Абсолютно си прав в което казваш. Нашите упрявляващи не успяват да изпълнят заявките си към народа защото са под натиск от вън, от бизнес, от синдикати, от олигарси. Докато я има таква зависимост няма как да вървим напред в развитието си по доходи, икономика и правосъдие. Няма значение кого ще изберем за управляващ, виждаме че се спазва един модел вече 30г, а дали има начин да се разграничат ПП от бизнес не знам. Нямаш ли пари не можеш да решаваш, каза някога Живков - беше прав. В момента също са намесени много пари. за впрягането на всичката тази енергия по улиците, да на мнозина не им пука защото след месец, два или три ще се върнат в страните където учат или работят но всички останали тук ги пряко засяга кризата която ще бъдат принудени да преживеят. Има много неща които трябва да се преразгледат по отношение на водената политика у нас и това, че от слободия се преминава в анархия, никой не зачита нищо и прави каквото си поиска с изтъкване на своите права в замяна. Друг важен фактор е държаваната субсидия, ако бъде премаханата ще се ограничи интереса на дребните политически субекти които може да не влизат в управление но успешно могат да клатят държавата. Големите партии имат достатъчно членска маса за да се финанасират от членски внос, едва ли някой от членовете ще има против да плаща 20-30 - 50 или 100лв за година членски внос което ще компенсира загубите от държавната субсидия за партията. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, FusE написа:

Какво пазите на барикадата - орлите ли? От кого ги пазите? Ма щом ви кефи къмпинга на кръстовищата... 

Най- ценното нещо пазим. Съвестта си... чиста!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Aumi написа:

То луди, луди, но пък чак толкова да висят по палатки безплатно едва ли ще намерят и десет човека!

150лв е добра надница за безработен човек, дали си струва да се продадеш днес за 150лв и в името на какво? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

150лв е добра надница за безработен човек, дали си струва да се продадеш днес за 150лв и в името на какво? 

По-добре е от вафла ГЕРБ и пиле.

Конкуренция на пазара.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Aumi написа:

Калинке, ти ли си?

117231674_3364298946953513_5038891643342

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Belhor написа:

Най- ценното нещо пазим. Съвестта си... чиста!

Че какво прави съвестта ви там :D

Що си с резервния си профил, да не си настъпил пак мотиката, че четох по диагонал назад и не съм проследил нещата? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, FusE написа:

Въпреки, че няма никого в парламента. Защо не отворят и там да опънат палатки.

Пуснете хората поне вътре да бъдат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

По-добре е от вафла ГЕРБ и пиле.

Конкуренция на пазара.

Може и Мура, който каквото харесва. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Как за какво?! За парите!
Парите са достатъчна причина, за да идат на протести и да стоят по барикади.
Кой и къде дава надница 150 лв иначе?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, FusE написа:

Може и Мура, който каквото харесва. 

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Капитал_и_лихва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, acnekt написа:

Въпреки, че няма никого в парламента. Защо не отворят и там да опънат палатки.

В парламента ли да ги опънат палатките? Ще поисикаш и бюфета да отворят :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване