Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

112 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      72
    • Парламентарна република
      40

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Belhor написа:

Най- ценното нещо пазим. Съвестта си... чиста!

Ти там ли си ... или на дивана?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 38,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4598

• miro20

3175

• Мойра

2836

• FusE

1991

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

току-що, Aumi написа:

Ти там ли си ... или на дивана?

Ти богата ли си? Ако да, си самото опровержение на думите, че богат се ставало... еди как си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Aumi написа:

Как за какво?! За парите!
Парите са достатъчна причина, за да идат на протести и да стоят по барикади.
Кой и къде дава надница 150 лв иначе?

Добре съгласен съм, но тези пари ще свършат, а след това какаво ще правят? Да продадеш бъдещето си за 150лв е същото като да продадеш гласът си на изборите за 50лв кебапче и кюфте. След това се питат защо сме най бедни в Европа. Защото се продаваме за жълти стотинки затова. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божеее... преди малко гледам Антоанета Христова по бтв... :D политическият психолог в последен напън да спаси тиквата.. не знам дали в герб имат проблем с PR-ите си, но и днес се получи обратният ефект.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Belhor написа:

Ти богата ли си? Ако да, си самото опровержение на думите, че богат се ставало... еди как си.

Благодаря на Бога, имам предостатъчно от всичко!
И не чакам държавата, партиите или протестите да оправят живота ми.

А ти какво правиш тук, че не си на барикадите?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Aumi написа:

Благодаря на Бога, имам предостатъчно от всичко!
И не чакам държавата, партиите или протестите да оправят живота ми.

И ти ли си от партията? Много станахте. Това БКП в София е била първа сила.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, FusE написа:

Добре съгласен съм, но тези пари ще свършат, а след това какаво ще правят? Да продадеш бъдещето си за 150лв е същото като да продадеш гласът си на изборите за 50лв кебапче и кюфте. След това се питат защо сме най бедни в Европа. Защото се продаваме за жълти стотинки затова. 

За хора, които очакват винаги някой друг да им оправя живота, както и такива които лесно се поддават на манипулации, парите са важни в момента, без значение откъде идват и кой ги дава.
Следващият път, пак биха ги взели и пак биха стояли на улицата, на протести и барикади, дори и да ги дават противниците на сегашните подбудители на протестите.

преди 1 минута, acnekt написа:

И ти ли си от партията? Много станахте. Това БКП в София е била първа сила.

Да, от партията на трудещите се!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Aumi написа:

А ти защо реши че не съм на барикадите? Слава на Гугла и Самсунг, технологиите са достъпни навсякъде и за всички.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

А ти защо реши че не съм на барикадите? Слава на Гугла и Самсунг, технологиите са достъпни навсякъде и за всички.

Я направѝ едно селфи от барикадата и ни го покажИ!
:emoji_smiley-12:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, FusE написа:

Има много неща които трябва да се преразгледат по отношение на водената политика у нас и това, че от слободия се преминава в анархия, никой не зачита нищо и прави каквото си поиска с изтъкване на своите права в замяна.

Има един човек който се опитва в момента, но както сам той се изрази = Аз съм просто една птичка. Бил е в политиката под някаква форма. Не знам до къде е стигнал с учредяването на партия или движение, но определено води разговори в момента за вид бъдеща коалиция.

Едно стана ясно за тези 30 години = Монополна партия, т.е. водеща партийна линия от какъвто и род не трябва да се допуска в бъдещ парламент. Единственото в което бърка е в това, че счита Бойко Борисов за маловажен фактор в политиката.  

Едно трябва да стане явно, че трябва да влезем в Европа с гордо вдигнати глави, а не со гз напред ... ;) 

Успоредно с това ни трябва и силна лява партия обаче. Такава уви няма. Вси отцепници, и вси псевдо социалисти колкото и да си съдират от въз величие да разберат, че определено ще им се потърси отговорност в бъдеще и няма да е лично към децата им. 

За мен лично, решението е само едно: Свикване на ново велико народно събрание и да станем президентска република. Уви за това обаче е необходимо повечето бъдещи народни представители да са единни. Тази моя лична утопия няма как да стане към сегашния момент. Може би ще е удачно чак когато влезем в ЕС, но до тогава трябва да се покаже на ЕС, че имаме европейска ценностна система, а не друга "шуро-баджанак" или "мама и тати месят, а аз си гледам кефа". ;) 

Определено някои богаташи се имат за аристократи. Трудно се става обаче благородник. ;) 

Само един богат човек, но не с нисши страсти може да съгради нещо в бъдеще. 

Това в междучасието на моето битово занимание. :) 

п.п. До бира!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Aumi написа:

Първо, преди да плюеш и нападаш, е добре да се поставиш на мястото на този когото плюеш и нападаш!

Богат не се става лесно. Ако беше лесно, всеки щеше да е богат.
Второ, не всички богати хора са нечестни и непочтени.
Все пак зависи какво разбираме под богатство и кой може да се определи като богат. Дали може да се определи човек като богат, ако има една къща и един джип, или ако има голям бизнес, много къщи, имоти и автомобили.

Не е вярно, че всички богати са егоисти и не помагат на бедните. Ти самата едва ли си помогнала на някой, но милиардери като Бил Гейтс, помагат с милиарди на бедните в Африка.

Най-доброто на демокрацията е че дава право и свобода на всеки да се развива и да решава дали да стане богат, или да си остане беден, като плюе богатите.

Така че, всеки който завижда на богатите и мисли, че да забогатееш е лесно, нека пробва да си отвори фирма, да си наеме работници и да развива бизнес. Тогава да види как се плащат големи заплати, осигуровки, данъци, и как се става богат.

Ако всички имаха ограничено мислене като твоето, светът нямаше да се развива и всички щяха да живеят в скапани панелки или схлупени селски къщурки.

Ами живей си мизерния живот и не се оплаквай, тогава! Защото така или иначе ти си си доволна от него.

Но и не чакай от държавата непрекъснато да ти увеличава парите които ти дава, защото тези пари ги взима от богатите, за да ги раздава на бедните!

Бил Гейтс ли намери да даваш за пример?  Дето моралът му е много, ама много съмнителен.

Това, което аз искам е, социално справедлива държава. Нещо, което вие не желаете. Вие искате да има богати и бедни, а аз - равни по стандарт на живот хора както преди 30 години.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Anne написа:

Бил Гейтс ли намери да даваш за пример?  Дето моралът му е много, ама много съмнителен.

Преди да говориш по инерция, потърси информация.

https://www.banker.bg/sudbi/read/istinata-za-sveti-bil

преди 19 минути, Anne написа:

Това, което аз искам е, социално справедлива държава. Нещо, което вие не желаете. Вие искате да има богати и бедни, а аз - равни по стандарт на живот хора както преди 30 години.

Няма и не може да има равни хора! Запомни това!
Хората се раждат различни, с различни способности, в различни географски ширини, в различна социална среда, имат различни мисловни нагласи, различни приоритети. Всеки човек е индивидуален!
Ти искаш да има безлични зомбита, които да бъдат равни в съществуването си. Равенството означава край на свободата!

В правовите държави, хората са свободни, не равни. Имат равни права и равни задължения, относно държавните закони. Също така имат равни права и свобода за развитие.

В комунистическите държава, народът е ограничен и малцина имат свобода да пътуват и да се развиват. Това обикновено са хора от клановете близки до високите етажи на властта.

Цитат

Вие искате да има богати и бедни, а аз - равни по стандарт на живот хора

Ти искаш всички да са еднакво бедни!
Ти не желаеш хората да бъдат богати, а искаш да бъдат еднакво бедни и да живеят в еднакви соцпанелки , в еднаква мизерия, без лъскави бутици и сладкарници. Да карат скапани автомобили, дори и не всички, защото всички не могат да си го позволят, а тези които по някакъв начин са спестили пари за кола, чакат 20г да им дойде редът.

Ти харесваш мизерията, но други хора харесват лукса и изобилието.
Кое ще предпочетеш и как ще живееш, зависи от теб.
Непрекъснато се убеждавам, че хората живеят така, както желаят. Тези, които желаят да живеят в изобилие - наистина живеят така. Тези, които мразят богатите, просто не желаят да си подобрят живота сами, чакат от държавата да се грижи за тях, и затова живеят в мизерия.

Така че, не обвинявай никой!  Ти правиш изборите в живота си и живееш според твоите избори!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Aumi написа:

но милиардери като Бил Гейтс, помагат с милиарди на бедните в Африка.

Вай вай вай

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Aumi написа:

Ти правиш изборите в живота си и живееш според твоите избори!

Да. Тя сама е избрала да бъде инвалид. Щото е по- лесно...

Ех, ако се ставаше богат с акъл, доста богати щяха да тънат в крайна мизерия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Anne написа:

Анне ... това е пълна утопия твоето. 

Заживей в 21-ви век де ... 

Напълно разбирам твоето нещастие, но проумей, че бъдещето не е за теб, а за младите в момента. 

Що се мислиш за единствената жертва през тези 30 години?! 

Прояви поне малко скромност. Няма как светът да се завърти около теб.

Ако си християнка, то поговори с някой свещеник. На неправилното място търсиш вид подкрепа. 

Другия вариант е да посетиш психолог. Има клинични пътеки. 

Да, добре ми е известно, че към момента няма вид социална политика, но що поне малко не чуеш другия какво ти казва. 

Тук, сред този форум определено не ще получиш вид решение на проблемите ти. 

Да видим какво отново ще избълваш.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Belhor написа:

Да. Тя сама е избрала да бъде инвалид. Щото е по- лесно...

Ех, ако се ставаше богат с акъл, доста богати щяха да тънат в крайна мизерия.

http://www.moeto-zdrave.life/izvestni-lichnosti-uvrezhdania/

https://woman.bg/novini/9-veliki-lichnosti-s-uvrezhdaniya-koito-promeniha-sveta.64660.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.08.2020 г. в 11:11, FusE написа:

Всеки може да тълкува както прецени за добре. Поддържам тази политика защото съм доволен от същата. 

доволен си с държавни пари да се купуват гласоподаватели и тези пари да бъдат вземани като външен дълг който ще плащат нашите деца и внуци

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Aumi написа:

Равенството означава край на свободата!

Това определено е лъжа. 

Самата ти в момента проявяваш вид лицемерие. От една страна си за равенство между половете, а в даден момент твърдиш това. 

Някак си е двоен стандарт. 

Да, хора се раждат в неравно положение спрямо други, но кой избира на кого да помогне и на кого не?! 

Защо Бил Гейтс не е помогнал на Европа, а е избрал Африка, а?! 

Нима един беден български недъгав човек е с нисък приоритет за теб?! 

Не всичко е пари!!! Уви вярно е, че не сполучи с правилния пример.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера как може да има толкова много хора с Ампутиран Интелект , Зомбирано Съзнание и животински манталитет да приемат 

едно от основните Чудовища , виновно за днешната Световна Гротеска и Геноцид - Бил Гейтс за "хуманист " !!!

То бива , то може , ама ОБРАЗОВАЙТЕ бе , хора ! Четете , Търсете , Мислете !!!

Това чудовище изби маса народ и деца където стъпи "отровният му крак" , те го лансират за "благотворителят на бедните държави " !

http://archive.is/fqvuk

Бил Гейтс признава, че "Ваксините са най-добрият начин за обезлюдяване"

Вие запознати ли сте какво значи "ОБЕЗЛЮДАВАНЕ " ?

Вие наясно ли сте колко са Жертвите на неговите Ваксини и Програми за Обезлюдяване ?

Вие Наясно ли сте , че Манипулацията "ковид 19" е също негов план за Агресивен Подход към преминаване на МАСОВО ВАКСИНИРАНЕ И ОБЕЗЛЮДЯВАНЕ ?

НЯМА КАК ЕДНА "ТЕОРИЯ " ДА Е КОНСПИРАЦИЯ , КОГАТО ВЪРВИ СЪС ФАКТИТЕ НАПРЕД !

ОТВОРЕТЕ СИ ОЧИТЕ !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.08.2020 г. в 11:45, FusE написа:

В грешка си, за тези 10г се увеличиха заплатите два пъти, пенсиите също се увелчиха значително, парите за социоални програми и те, нали това ни интересува пряко? Мога да цитирам и цифри, но не ми се губи време, щом до сега не си разбрал разликата няма и за в бъдеще да я разбереш продължиш ли да изповядваш чужди интереси а не свои. 

ОК в следващо управление няма да е Борисов което означава, че тези 25% ще бъдат богати, ако не се случи ти ще поемеш ли отговорност, бутачите ще я поемат ли също? 

заплатите да увеличили са се а инфлацията и увеличила ли се е покупателната способност на населението

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Aumi написа:

Интересно, Лео Меси пък как промени света? И доколко е вярно че е аутист. Виждали ли сте аутист някога? Ни приема, ни предава- ей тва е аутист.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, FusE написа:

В парламента ли да ги опънат палатките? Ще поисикаш и бюфета да отворят :D

Ако отворят бюфета и има бира ... хм ... спретвам си военната палатка и ази идвам ... :) 

п.п. Моята е оригинална офицерска с налична печка ... и място и за бюро и прочие ... :) 

Не съм аматьор къмпекджия ... :) 

Ох ... Ай Наздраве! :beer: Не издържах напана на пси-ътъкъ ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ninov написа:

заплатите да увеличили са се а инфлацията и увеличила ли се е покупателната способност на населението

Преди една година.

https://www.dnes.bg/obshtestvo/2019/09/17/hliabyt-skochi-s-10-zelenchucite-i-te-mesoto-poskypna-s-nad-7.423103

Хлябът скочи с 10%, зеленчуците и те, месото поскъпна с над 7%

Преди 2 години

https://www.mediapool.bg/hlyabat-poskapva-s-25-news283990.html

Хлябът поскъпва с 25%

Всяка година се покачва цената на хляба. Какво увеличение на заплатите?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване