Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

109 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      70
    • Парламентарна република
      39

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Belhor написа:

Па сичко. Нали нищо не става.

Държавата си работи, може бавно но вървим в правилната посока, бавно е защото все някой пречи. Вие казвате, че не става и че ще ремонтирате държавата, още не съм видял плана от техническия ви, но вероятно и това ще се случи, защото ремонт без план рискувате да стане беля. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 36,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4413

• miro20

3059

• Мойра

2703

• FusE

1909

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Топ 10 на най-безочливите, най-циничните и най-наглите изказвания на властта, според Слави Трифонов  

Публикувани изображения

преди 3 минути, FusE написа:

Държавата си работи, може бавно но вървим в правилната посока, бавно е защото все някой пречи. Вие казвате, че не става и че ще ремонтирате държавата, още не съм видял плана от техническия ви, но вероятно и това ще се случи, защото ремонт без план рискувате да стане беля. 

Дали те е разбрал, че май мен не ... той явно мисли, че е на риболов ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, FusE написа:

Държавата я няма, не знам къде се е запиляла да работи сезонна работа, ама определено не е тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Държавата я няма, не знам къде се е запиляла да работи сезонна работа, ама определено не е тук.

Остай я тази политика и ти кат мен не я разбираш, дай да си пием бирата, Скалата кат направи партия ше вземем властта тогас, виж че става лесно - 5 палатки и неколко бири, BBQ ... :beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, FusE написа:

Плана е ясен ставаш плажист с палатка  някъде може и лодка да ти дадът ако си със стаж в плажуването.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Pifi Pedolino написа:

Плана е ясен ставаш плажист с палатка  някъде може и лодка да ти дадът ако си със стаж в плажуването.

ОК, но поне пясък един камион да им закарат, не бива без пясък плаж. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, FusE написа:

Тех парк знаеш ли за какво е създаден? Там се организираят събития, конференции и форуми, има си управител, има охрана. Има и информация чия собственост е. 

ГЕРБЕДЖИИТЕ.. просто без коментар.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

ГЕРБЕДЖИИТЕ.. просто без коментар.

Показал ти е членската си карта сигурен съм за да го твърдиш, по същия начин аз мога да напиша че ти си член на БСП?! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, FusE написа:

Показал ти е членската си карта сигурен съм за да го твърдиш, по същия начин аз мога да напиша че ти си член на БСП?! 

Всички на събитието имат син бадж и пише ГЕРБ.

Ето, ако случайно не виждаш.

https://www.facebook.com/539181184/videos/pcb.10158150041551185/10158150040986185/

pj2g2zoj.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, crazy katon написа:

Герберопитеците направо побесняха, погледнете колко поста имат само на тази страница (вече е предишната, очаквам нови истерични изблици). Не бойте се, нещастници, ще си намерите други работодатели ... е, само грамотните, т.е. малко от вас, но какво пък, България няма да загуби от това.

ОСТАВКА С ДОБАВКА - ОСТАВКА И НА НЕКАДЪРНИЦИТЕ, НАЗНАЧЕНИ ОТ ГРУПИРОВКАТА!!!

Много точно казано.

ЩОМ ГЕРБАВИТЕ ТРОЛОВЕ КВИЧАТ КАТО ПОБЕСНЕЛИ, ЗНАЧИ НЕЩАТА ОТИВАТ НА ЗЛЕ ЗА ВОЖДА ИМ БОКО-ПИЩОВА И ЗА ОРТАЦИТЕ МУ ОТ ДЕПЕСЕ.:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, acnekt написа:

Всички на събитието имат син бадж и пише ГЕРБ.

Ето, ако случайно не виждаш.

А то щото е много трудно да си сложиш такъв бадж, ама за какво се хващаш вече :D

Имаш ли пресдстава какво е да си партиен член и какви са задълженията ти като такъв? Как се става партиен член? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, FusE написа:

А то щото е много трудно да си сложиш такъв бадж, ама за какво се хващаш вече :D

Имаш ли пресдстава какво е да си партиен член и какви са задълженията ти като такъв? Как се става партиен член? 

И защо е зад линията и е с бадж? Защо никой не извика полиция? Нито охраната реагира, нито никой.

Единствено един от гавазите смъмри Миролюба, защо си зад лентата. Това беше реакцията.

Миролюба също може да си сложи бадж и да каже, че е поканена, както и нейната колежка. Щом е толкова лесно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, gagodrago написа:

Много точно казано.

ЩОМ ГЕРБАВИТЕ ТРОЛОВЕ КВИЧАТ КАТО ПОБЕСНЕЛИ, ЗНАЧИ НЕЩАТА ОТИВАТ НА ЗЛЕ ЗА ВОЖДА ИМ БОКО-ПИЩОВА И ЗА ОРТАЦИТЕ МУ ОТ ДЕПЕСЕ.:D

аз като гледам темата повече са троловете на БСП - ако това според теб е критерия - според мен пък с постове в нета не се печелят избори

преди 2 минути, acnekt написа:

И защо е зад линията и е с бадж? Защо никой не извика полиция? Нито охраната реагира, нито никой.

Миролюба също може да си сложи бадж и да каже, че е поканена, както и нейната колежка. Щом е толкова лесно.

то журналистите като ходят на такива събития и те имат бадж от коя медия са

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, acnekt написа:

Не знам, знаеш кой е попитай го защо, аз да не съм адвокат на този или друг че да мога да отговоря от тяхно име. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Не знам, занеш кой е попитай го защо, аз да не съм адвокат на този или друг че да мога да отговоря от тяхно име. 

Лепнато е бадж ГЕРБ, даже не го е махнал. Да си прикрие следите от престъплението и нападението. Значи е от ГЕРБ. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Лепнато е бадж ГЕРБ, даже не го е махнал. Значи е от ГЕРБ.

Значи аз слагам бадж на Democratic Party САЩ и ставам автоматично техен член?! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, FusE написа:

Значи аз слагам бадж на Democratic Party САЩ и ставам автоматично техен член?! 

Да. Зад линията си. Пазачът не те гони, имаш бадж. Никой не те гони. Значи си от ГЕРБ. Иначе защо другите са зад линията и нямат бадж? Как бързо реагира пазачът, когато Миролюба се опита да влезе?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

Лепнато е бадж ГЕРБ, даже не го е махнал. Да си прикрие следите от престъплението и нападението. Значи е от ГЕРБ. 

Не виждам добре баджа, но май няма сериен номер. Баджовете бяха точна бройка (с поредни номера) на текстилно фолио и точна бройка ламинат-поименни...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, street racer написа:

Не виждам добре баджа, но май няма сериен номер. Баджовете бяха точна бройка (с поредни номера) на текстилно фолио и точна бройка ламинат-поименни...

Глупости. И аз съм носил бадж. Запознат съм с правилата. Бил съм организатор даже.

Това са постовени лица и никой не ги гони. Външни лица нямат право да участват на събиетото. Има и лента. Да се ограничи събитието. Щом носят бадж, лепенка, хартийка с името на ГЕРБ и са зад огражденията, никой не ги гони. Тъй както гонеха журналистите.  Това за мен са от ГЕРБ. Няма смисъл повече да дискутирам.  Обидно е, че даже никой не извика полиция.

Последен пост на тази тема от мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, acnekt написа:

Глупости. И аз съм носил бадж. Запознат съм с правилата. Бил съм организатор даже.

А пък аз ги отпечатах тия и знам за какво говоря

ПС Не присъствах на срещата!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Belhor написа:

На къмпинг на Ахтопол ,Созопол , Царевец .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, FusE написа:

Остай я тази политика и ти кат мен не я разбираш, дай да си пием бирата, Скалата кат направи партия ше вземем властта тогас, виж че става лесно - 5 палатки и неколко бири, BBQ ... :beer:

Крайно време е Калдата(дейта ама ми е лесно по другия начин) да основе партия с лидер Дръндю, Анчето за министър на образованието а бай Ристе на вътрешните работи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, FusE написа:

Кадри на МВР от вчерашният протест 

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/mvr-pusna-kadri-ot-vcherashniia-protest-v-stolicata-video-2236364

Симпатяга :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване