Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

110 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      71
    • Парламентарна република
      39

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Belhor написа:

Бъркаш човека.

Сирен изкара ли некви стинки през тия няколко месеца щот те гледам в доста теми се изявяваш от грешната страна ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 36,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4493

• miro20

3084

• Мойра

2738

• FusE

1931

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

мутрите си правят сечено.....И кой точно управлява държавата..!?

Публикувани изображения

преди 1 минута, Pig написа:

Сирен изкара ли некви стинки през тия няколко месеца щот те гледам в доста теми се изявяваш от грешната страна ?

Провокатор от ГЕРБ ли си?Колко оригинално. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Пиги е стар криминален кадър.

Сирен тва ли роди платената главица 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Pig написа:

Изкарах, ама не ми стигнаха за малко за телевизор от тия дето ги хвалиш, та си взех едно прасе. Зимата ше го заколя и ше раздам на бедните.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Pig написа:

Комуне от немско кво става има ли стинки ?

Няма. Само евро. Стинки няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ПРЕСТЪПЛЕНИЯ ПРОТИВ РЕПУБЛИКАТА

Раздел I.
Измяна

Чл. 95. Който с цел да бъде съборена, подровена или отслабена властта в републиката участвува в извършването на опит за преврат, за насилствено завземане на властта в центъра или по места, или в бунт, или във въоръжено въстание, се наказва с лишаване от свобода от десет до двадесет години, с доживотен затвор или с доживотен затвор без замяна.

Чл. 107. Който с цел да отслаби властта или да й създаде затруднения, разстройва или подравя промишлеността, транспорта, селското стопанство, паричната и кредитната система, други стопански отрасли или отделни стопански предприятия, се наказва за вредителство с лишаване от свобода от три до десет години, а в особено тежки случаи - с лишаване от свобода от пет до петнадесет години.

Чл. 108а. Който с цел да създаде смут и страх в населението или да заплаши, или да принуди орган на властта, представител на обществеността или представител на чужда държава или на международна организация да извърши или да пропусне нещо, извърши престъпление по чл. 115, чл. 128, чл. 142, чл. 142а, ал. 3, т. 2, чл. 143, чл. 143а, чл. 144, ал. 2, чл. 170, ал. 3, чл. 216, ал. 1 и 5, чл. 319б - 319г, чл. 326, чл. 330, чл. 333, чл. 334, чл. 336а, чл. 337, чл. 339, чл. 340, чл. 341а, чл. 341б, чл. 341в, чл. 344, чл. 347, ал. 1, чл. 348, чл. 349, чл. 350, чл. 352, ал. 1, 2 и 3, чл. 354, чл. 356е, чл. 356з, чл. 356к, чл. 356л и чл. 356м, се наказва за ТЕРОРИЗЪМ с лишаване от свобода от пет до петнадесет години.

Чл. 109. (1) Който образува или ръководи организация или група, която си поставя за цел да извършва престъпления по тази глава, се наказва с лишаване от свобода до дванадесет години.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Изкарах, ама не ми стигнаха за малко за телевизор от тия дето ги хвалиш, та си взех едно прасе. Зимата ше го заколя и ше раздам на бедните.

Гледай да има за кисело мляко, щото скоро пак ше секнат 

преди 1 минута, acnekt написа:

Няма. Само евро. 

На картинка 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Pig написа:

На картинка 

Какво или кой е на картинка? Няма ли някой нормален в тази ПП ГЕРБ. Никой ли няма образование? Поне начално? Главни части на изречението ..... подлогът и сказуемо..

https://bg.wikipedia.org/wiki/Главни_части_на_изречението

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Aumi написа:

Благодаря, че си направи труда да им покажеш що е преврат и как се наказва от закона, защото онзи ден ми обясняваха как не нарушават нищо и как не било преврат, как се случавало във всяка друга държава от ЕС това и разбираш ли било нещо нормално. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Какво или кой е на картинка? Няма ли някой нормален в тази партия от ГЕРБ. Никой ли няма образование? Изречението има подлог, сказуемо.....

Другарче, никъде не ти върви философията, не си ли го забелязал ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Pig написа:

Другарче, никъде не ти върви философията, не си ли го забелязал ?

Не съм ти другар. Аз не съм член на ПП ГЕРБ или БКП.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Aumi написа:

Раздел I.
Измяна

Ауми, конституционния съд вече отговори на Гешев по тези въпроси. СЪДЪТ СЕ ПРОИЗНЕСЕ АУМИ! А дано с големи букви да го видиш.

преди 5 минути, Pig написа:

Гледай да има за кисело мляко, щото скоро пак ше секнат

ма познах че секо герберче е ясновидец. Ей я и сестра Пигоция- втора баба Ванга!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Belhor написа:

Ауми, конституционния съд вече отговори на Гешев по тези въпроси. СЪДЪТ СЕ ПРОИЗНЕСЕ АУМИ! А дано с големи букви да го видиш.

Това съм го изпуснал, дай линк? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Belhor написа:

ма познах че секо герберче е ясновидец. Ей я и сестра Пигоция- втора баба Ванга!

Сирен в какво пак се припозна ?

току-що, Belhor написа:

Добре пиги, кажи сега за хапчетата и си лягай.

Много рано лягаш да не се претовари ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

Това съм го изпуснал, дай линк? 

Е, търси си. КС наистина отговори на Гешев, относно възможността Радев да бъде подведен под отговорност за държавна измяна и отговорът в кратце беше- НЕ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, FusE написа:

От този протест можеше да спечелим всички, абсолютно всички, ако беше насочен правилно, ако не се бяха дали да бъдат водени от водачите в момента, ако не бяха позволили разни политически фракции да се възползват. Можеше да имат подкрепа на целия народ и от това да се реализират позитиви за всички ни, които реално заслужаваме. Нима българина не заслужава да получава заплата и пенсия като европееца, да не би да е по лошо качество или по малко да работи? Но протеста бе насочен и воден от омраза, омраза съчинена на базата снимки и записи с недоказа а изстинност. Можеше да не последва което ни очаква и вместо да тънем в още по голяма мизерия още не знам колко време да подобрим жизнения си стандарт. Но уви не, " вече е късно моме за китка" и ще си изживеем което ни предстои. А в този случай какво излиза, че българина е готов да тъне в мизеря само за да не е този когото мрази на власт. "Аз не искам на мен да е добре, а на Вуте да му е зле." 

разбира се.

Защо си мислят някои че хората са против протестите. Аз  това постоянно го казвам. Не е проблем да се протестира, но да не са общите  клишета " искаме светло бъдеще, европейски заплати , пенсии и го искам СЕГА" .

Омерзен съм от това кои хора са зад протестите.  Тотално компрометирано трио начело с адвокат свързан с мутроолигарсите - Хаджигенов ,някакъв червен архитект  и царя на фейксайтовете - Бабикян !

Не ви ли е срам че те ви водят ???

Другото грозно нещо е че пРезидента, наричан от олигарсите - ФИГУРАНТ само по себе си е също  показателно .

Не ви ли светва лампичката ???

И третото - След като стана ясно че опорката "мутри вън"  се ръководи именно от мутрите и задкулисието , колко още наивни трябва да сте за да вЕрвате че првителството трябва да се сваля именно когато бележи едни от най силните си успехи.

- В момент когато влязохме в баковия и валутен съюз, с което ужилихме именно тези мутри и олигарси  с прането на пари , когато Прокуратурата ужили администрация на най високо ниво

За трговия с влияние, за изтичане на секретна информация.

Тотален парадокс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, FusE написа:

Благодаря, че си направи труда да им покажеш що е преврат и как се наказва от закона, защото онзи ден ми обясняваха как не нарушават нищо и как не било преврат, как се случавало във всяка друга държава от ЕС това и разбираш ли било нещо нормално. 

https://eurocom.bg/new/sdt-reshi-spiraneto-na-metroto-ot-protestirashch-ne-e-prestplenie

Съдът реши: Спирането на метрото от протестиращ не е престъпление

Съдия Hиĸoлaй Уpyмoв определи повдигнатите обвинения като нecъcтaвoмepни
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

В действителност засягаш една доста сериозна тема. Отношението на обществото към недъгавите, било по рождение или в следствие на лична драма. 

Естествено че ще повдигам тази тема все пак съм един от тези хора, лично аз съм се борил да ме приемат такъв какъвто, приеха ме както и тук се старая да помагам с Линукс доколкото мога така че да видят че ние хората с увреждание не сме втора ръка хора, харесвам и хумора все се шегувам :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Е, търси си. КС наистина отговори на Гешев, относно възможността Радев да бъде подведен под отговорност за държавна измяна и отговорът в кратце беше- НЕ!

Да, този момент помня и съм чел, но за момента съда да се е произнесъл за протеста нямам спомен. Истината е, че ако тук в тази държава се налагаше закона както е описан в НК вече щяхме да сме забравили, че е имало протест в този си вид който е от самото начало. Но тук няма закони, никой не ги спазва, анархия и зареди това страда цялата нация- не знам до кога. Може би докато изгърмят бушоните на всички хора които търпят години  на ред това... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Belhor написа:

Ничие мнение не може да промени Наказателния кодекс, в който ясно е казано какъв е законът и последствията за превратаджиите.

Глава първа
Раздел I Измяна Чл. 95.

Който, с цел да бъде съборена, подровена или отслабена властта в републиката, участвува в извършването на опит за преврат за насилствено завземане на властта в центъра или по места, или в бунт, или във въоръжено въстание, се наказва с лишаване от свобода от десет до двадесет години, с доживотен затвор или с доживотен затвор без замяна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване