Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

преди 8 часа, street racer написа:

Какво стана, бутнахте ли нещо....че изтървах простотиите на червените кратуну.Имам и аз за бутане една .....ограда... пари не давам :beer:

Бутнаха те няколко кофи и пейки :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 40,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4928

• miro20

3377

• Мойра

3059

• FusE

2119

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 2 часа, ncl написа:

Така е. Нека не се връщаме толкова назад. 89-та държавен преврат ли беше?!

Да, преврат беше. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И преди е имало подобни мероприятия, но никога толкова сляпа злоба : https://blitz.bg/obshtestvo/blskov-nyakoy-shche-mi-obyasni-li-zlobata-i-agresiyata-na-protesta-iskat-kabinet-na-radev-a-mlchat-za_news763134.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Протеста е такъв какъвто го създадат огранизаторите му, дали ще бъде злобен и агресивен или мирен и продуктивен зависи от тях. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета какво ли не по повод протестите и просто не мога да се "насладя" на прочетеното...Толкова много заврънкулки, удивителни ходове на мисълта, невероятни "аргументи", просто "емоции от всякакъв вид", задължителното "Ти кой си, че да ми..."- "Ами ти кой си,бе?"..."Чуйте какво АЗ ви казвам, простаци-и-и-и!"...и тем подобни...
Дами и господа! Всъщност е много просто...Този път наистина е много просто, защото ситуацията е типичен избор между черно и бяло...Колко черно и колко бяло - няма значение в момента...И няма хиляда позиции в случая, има само две...
1.Искам да си я караме, както я карахме досега.
и
2.Не искам да я караме, както я карахме досега.
Каквото и да изсипете в мрежата и навън, в пространството, вие сте фактически или зад т.1 или зад т.2...И съответно "работите" в едната от двете посоки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Hristo52 написа:

1.Искам да си я караме, както я карахме досега.
и
2.Не искам да я караме, както я карахме досега.

Което и от двете да бъде избрано ще се реализира точка 1,защото начина за постигане на точка 2 не е този който показвате . 

преди 7 минути, attj написа:

Догодина на изборите ще се изясни следващото развитие. Това е положението.

Точно така, ГЕРБ са длъжни да изпълнят своя мандат до край, дори да не е с Борисов като министър председател. Ако има по добри идей нека спечелят на изборите те. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, FusE написа:

Не не бяха. 

А сегашните са преврат, нали?! Само да допълня, че спрямо протестите 97-ма, тези са като хепънинг...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този форум някой хора (троловете предимно) много държат да отговарят на постове в които никой не се обръща към никой! Но явно желанието им е неудържимо, да кажат, да покажат, да посъветват, да посочат и всякакви такива, това което (според техния ум естествено) е правилното и точното в една ситуация. Не сте ли забелязали? Всеки трол започва да те убеждава, че видиш ли, ти не мислиш правилно, а единственно ТЕ, са най-знаещите, най- компетентните, абе изобщо най, най, най. То от толкова "компетенция" България е стигнала до тук, ама нейсе! Ще излезе после лапсус и толкова. Защото гледам напоследък, че с думата "лапсус" се "извиняват" всякакви глупости...и лъжи най-вече...Например...да кажеш, че столицата на Виетнам е Пекин, било лапсус...демек грешка на езика...Да кажеш, че се казваш "доктор Тодорова", а да се казваш "мед.сестра Денева", също било лапсус...Абе, превъртял се е неправилно езикът и виж какво изтърсил?!...от вълнение,бе...Тоест, езикът си е моят, не отричам...ама не го контролирам дип в достатъчна степен...Прекалено пъргав, значи...Пък и да не съм само аз, бе?!...
Друг пример на лапсус...Подават ти подкуп...дай Боже всекиму!...5000 лв...ти отказваш гнусливо, разбира се..За кой мъ имати вий, господине?!....и сепнато ти казват: "А-у-у-у, извинявайте!... Лапсус се получи.Имах предвид 10 000 лв...(удивено и пак гнусливо повдигаш лявата вежда)...не, не...15 000 имах предвид"...И продължавате... докато постигнете консенсус...при демокрацията консенсусът е задължителен....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Hristo52 написа:

В този форум някой хора... 

Коментирай това и зявките които давате от самото начало с протеста си. 

Цитат

Какво показва клипът:

"Значи, изключил съм си телефона, защото тоя се е обадил на Маджо", започва да разказва Ламбовски, но Иванов го прекъсва с думите "Чакай сега, че правим лайв". Следва нов опит за съобщаване на новината: "Само да ти кажа, обадил се на Маджо...". Иванов го скастря с "Шшшт" и му дава знак с ръка, че обсъждането на подобни неща е неподходящо. "После ще говорим", съгласява се Ламбовски.

Ето и видеото

https://dnes.dir.bg/na-fokus/sled-spomenavaneto-na-madzho-goliyat-begach-pita-komarnitski-sashto-hristo-ivanov-otgovarya

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно дали им плащат на троловете...Ама цял ден да висиш във форума и да пишеш, пишеш, пишеш, глупости естествено, си е време което се заплаща. Как иначе. А те и пазят! Да докладваш някой трол, че обижда, глас в пустиня, виж ти да поздравиш трола по съответния начин, отиде та се не видя. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Hristo52 написа:

Интересно 

Интересно е какво се случи с лозунгите, какви заявки се даваха пък какво се получи? 

https://e-vestnik.bg/32697/glasat-na-vsichkolozite-se-machi-da-zaglushi-glasa-na-ploshtada-fotogaleria-s-lozungi/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, FusE написа:

Интересно е какво се случи с лозунгите, какви заявки се даваха пък какво се получи?

Точно туй, което си знаехме от самото начало - протест в защита на Маджо, Божков, Василев и прочие мутри, които щели да бъдат промяната. 🤮

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Hristo52 написа:

Интересно дали им плащат на троловете...

Румен Радев е Вашият Баштрол!    Плащат му 15 000 лв заплата за да руши държавността.  Милиардерите дали му плащат още пари не зная. Президент-трол доскоро бе чудо невиждано.  Демокрацията ни показа и този вариант за възможен. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, знам, че само на Вас Ви е ясно, г-н трол.На всички останали не ни е ясно нищо...Поне аз не съм видял да смятате, че на някой -освен на Вас, разбира се!- -нещо му е ясно...Като слепи котета сме, значи... а и не четем достатъчно....Ще трябва обаче да се примирите с моето очебийно невежество и липсата на практически опит...Също така и с пълната ми незаинтересованост да бъда поучаван от Вас...Все ще я изкарам някак невеж и глупав...

Приятен ден, защото аз не съм без работа, за разлика от постоянното присъствие на някой тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, attj написа:

Румен Радев е Вашият Баштрол!    Плащат му 15 000 лв заплата за да руши държавността.  Милиардерите дали му плащат още пари не зная. Президент-трол доскоро бе чудо невиждано.  Демокрацията ни показа и този вариант за възможен. 

Гадничко ли е, когато виждаш как изпускаш кокала?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Belhor написа:

Гадничко ли е, когато виждаш как изпускаш кокала?

Актуален въпрос към Нинова, Радев и БСП.     Лично аз съм безпартиен. Нямам кокали за изпускане.  Нищо няма да постигнат хаотичните и безмозъчни протести.  Ненужно хабят злоба и  усилия.   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, attj написа:

Актуален въпрос към Нинова, Радев и БСП.     Лично аз съм безпартиен. Нямам кокали за изпускане.  Нищо няма да постигнат хаотичните и безмозъчни протести.  Ненужно хабят злоба и  усилия.   

Най- герберския безпартиен... и най- безпартийния гербаджия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, FusE написа:

Коментирай това и зявките които давате от самото начало с протеста си. 

Ето и видеото

https://dnes.dir.bg/na-fokus/sled-spomenavaneto-na-madzho-goliyat-begach-pita-komarnitski-sashto-hristo-ivanov-otgovarya

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следва Иванов за пореден път се обяснява, как нема нищо общо с Прокопиев, известен под кодовото име "тоя".  Значи, ако протеста на мутрите е бил с цел да бетонира Бою у властта, то е на път да завърши с небивал успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, acnekt написа:

Видно от километри, селско номерче. Някой се приближава да се снима с един от лидерите на протеста и подмята интригантска реплика. Това е достатъчно пищящите да запищят.

преди 5 минути, insec написа:

Следва Иванов за пореден път се обяснява, как нема нищо общо с Прокопиев, известен под кодовото име "тоя".  Значи, ако протеста на мутрите е бил с цел да бетонира Бою у властта, то е на път да завърши с небивал успех.

Спри да сънуваш, обяд стана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване