Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

110 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      71
    • Парламентарна република
      39

Препоръчан отговор

преди 5 минути, Proshark написа:

Само да ти напомня .....какво каза в първата си реч Радев.....

а ти си помисли какво се е променило.....

Shark-и, това е изключително разумно и точно,но те повечето поклонници на ГЕРБ(щото те не са граждани ,а слуги на Борисов)са много далече от сърцето и разума на резонен коментар като това ,което си написал...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 36,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4457

• miro20

3073

• Мойра

2717

• FusE

1909

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

ПКП !!!

Публикувани изображения

Гледам снимка на вилата на Прокопиев на скалите в Буджака...на други олигарси тук-там...и в главата ми възникнаха следните мисли...
Минаха 30 години капитализъм, градовете(че и не само те) видимо се разхубавиха...Вижте, значи, какво става като се освободи предприемаческия дух...Вижда се...Кой дух точно събудихме, е друг въпрос...
И в същото време върлите поддръжници на демокрацията и капитализма заради техните материални постижения (прочети това по-горе!) крещят "Да се събори-и-и-и...незаконна е-е-е-е...с мръсни пари е построена-а-а-а...Събаряйте-е-е-е!"
Въпрос първи: Как, драги българи, със законни(чисти) пари от честен труд ще построите такава вила...за чудо и приказ...струваща няколко милиона?!...До една тези сгради, къщи за гости и други такива са строени със съмнителни пари...
Въпрос втори: Да, неприятно е...боде очите...Те ги построили, а аз една барака нямам пари да скова...Гнус...
Ама като ги съборим, че и всичките, строени с незаконни пари...давате ли си сметка, че красиви сгради в България почти няма да останат?!Защо призовавате яростно да не се връщаме в годините на социализма тогава?!...
Да не би катедралата "Сан Пиетро" в Рим да е построена със законни честно изкарани пари?!...А величествените сгради, строени преди и по време на Ренесанса в Италия (и по цяла Европа) например... с честни пари ли са строени?!...А дворците?!...Ако не бяха онези с мръсните пари най-доброто постижение на градската култура например щеше и досега да е пътуващия в две каруци театър...За сериозната музика да не говорим...Кому от тия с честно изкараните пари е потребвАла, бе?!...А художниците?! Кому е притребвал Тициан... или Реноар...или МикелАнжело...че и картини с размери 4 на 6 метра... В колибата ли ще я сложнеш?!
Така, че по-полека със събарянето...Да се търси сметка кой как е изкарал парите много трябва, щото прекалиха...но със събарянето... по-полека!...Щото като го осъществим(да не дава Господ!), ще се окаже, че сме се върнали в 16 век, в планините...Верно, по-екологично ще е...ще се приближим към природата...в която таквиз гнусотии като описаните по-горе, разбира се, няма...Друго си е ...навреш се в землянката, мирише ти на...на каквото мирише...мравчици те лазят...В нашите ширини са от тия, дето не могат да те отнесат в мравуняка...Ако случайно ти хрумне да се изкъпеш ей я на рекичката...чиста...е, студеничка, ама...Хванеш си зайче (ако е достатъчно тъпо да позволи), накладеш огънче, хапнеш...па и да подпалиш гората, все ще има време да се преместиш в още неподпалена...Малинки, боровинки висят отвсякъде...На секса вила за 2 милиона не му е необходима (в редовния случай)...само трябва да се внимава за наличието на таралежи в близост...Дечицата като едни тарзанчета тичат на воля...Бият се сравнително другарски...опит набират, нали...
Това ли искате?! И всички ли това искат?! На мен например това не ми харесва...разлигавен съм вероятно...ретрограден съм май...Красивата постройка, с каквито и пари да е направена, не събужда в мен чувство на възмущение...Виж, събарянето ѝ предизвиква точно това чувство...Всъщност това, което ви възмущава май е кой я ползва...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

...много му пука на бат Бойко, дали ще гласуват или не...шъ му го преместат ф другия крачол...

Макар дрът, циганин и надрусан с лепилце, понякога цепиш мрака и разсъждаваш трезво и реално.

Да се светят картофите ти, фритюрника ти и всички чаавета от катуна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето специално заради вас, само за вас. Гербеджий.

Радвайте се. Пийте един Валериан преди да изгледате видеото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, skalata_73 написа:

Да се светят картофите ти, фритюрника ти и всички чаавета от катуна.

ан тъй, да си жиф здраф
тия са по големи цигани ут мен бе, баси депутатите
викам да стана депуатат... ем ша крада, ем ша ми плащат за това
и от време на време ше си гласувам по-висока заплата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

Който не бърка в кацата, той не си облизва после пръстите. Анадънму?

Ай бегай си бели компирите и се моли да има избори, че и ти да намажеш с няколко кебапчета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

Аз ше гласувам за теб мажоритарно, спечели ме още на "ше крада". 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

Казва се ще шерна или ще сийдвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, acnekt написа:

Ама как Валериан да пием...Аз май трябваше да пия Деган(против повръщане),че взе да ми се повдига (от Борисов)...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Лудият Учен написа:

Shark-и, това е изключително разумно и точно,но те повечето поклонници на ГЕРБ(щото те не са граждани ,а слуги на Борисов)са много далече от сърцето и разума на резонен коментар като това ,което си написал...

Радев е безнадежден случай  може- би като Борисов!  Радев вече  политически се самоуби ,  а  Боко има време и той да направи същото!  Точно Вас Ви мислех за най-разумни, не падайте като Мойра до нивото на любимата ми леля Станка от Долно Нанагорнище.  Иначе аз много си харесвам лелята и тези като нея.С години тя си стои само с безплатната стена на Комодо. И вече не ме занимава с глупости.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, FusE написа:

И аз, ако докаже че е краднал поне един метър жица.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новините по БНТ. Протести във Варна  "Оставка и затвор. Гешев е позор"  Ето...тука най-вероятно има пръст Москва. Може би Путин, Божков и всички останали. Как не ги е срам. Вероятно и там са излезли лумпени...Е то какво излиза...цяла България лумпени...баси...

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, attj написа:

Радев вече  полиjически се самоуби.....

Клавиатурата Тоше,клавиатурата....че току що се самогръмна...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Belhor написа:

И аз, ако докаже че е краднал поне един метър жица.

Краднал е повече от метър WI FI, за жица не знам :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Proshark написа:

Скоро прочетох един коментар

А наш мирко що не отговаря на въпросите на Лудия учен,ми се прави на умряла лисица....или за глупостите на едни си затваряме очите,ама за други не!? Не са ли равни всички пред закона!? Или това май се отнася за други държави....

И на теб да кажа/повторя - Ласкае ме че мнението ми е важно за вас :)  Но на всичките тези въпроси че и повече, съм коментирал и съм си казвал мненето многократно.

Абсолютно на всички. Всичко си седи по назад. Защо трябва да се повтарям заради нечие патосно спекулиуране с  уж неудобни въпроси ??? :getout:

Които ги задавате/повтаряте само защото се гърчите заради поредните фалове и на протестиращи и заради сумата ти доказателства как протестите се ползват  именно от задкулисието и мутроолигархията.

:hush:

Пак ви казвам - допускам да има и наистина наивно вЕрващи протестъри,  всякакви с идеалистичните си утопични желания за европейски заплати и пенсии които "някой да им ги осъществи ВЕДНАГА и СЕГА" .

Но нали знаете.. дори малко петно  да капне върху бялото..... всичко е окепазено и то никога повече не е бяло.

В случая не става въпрос за "капка петно" , а за много много кални петна като да си пуснал тоалетна в бетонобъркачка.

Колкото и да са справедливи протестите, аз съм сигурен че има защо да се протестира и не отричам много поставени проблеми, но да позволиш Бабикян царя на фейкнюз, божковия Хаджигенов и оня архитект ... да са лицето  пред мен .. е .. извратено.

Да ми се "кефи " Божков как лесно ме манипулира да ходя насам натам на площада... е .. извратено...

Да чета и копипействам в несвявст както прави Мойра фрогнюз,  който лично Божков одобрява а Огнян Стефанов пкорно пита... "Е как съм" - прочетох ти анализа - галещо му дума Божков... е... също извратено.

Да ми се пъчи някой на протеста "срещу мутрите" а да коорднира с Маджо нещата... е още по извратено...

За Фигуранта дори няма да говоря....  и той същата вкиснала бира. Той е за импийчмънт и нищо друго.

преди 35 минути, acnekt написа:

2013 г ? :) 

преди 1 час, M.Николов написа:

хехехе :) КАкви фантасмагорични версии... То точно там , на площада  е мястото за шушукане за .. осуетяване на разследване на висш политик от администрацията" :) :)

И какво общо има Хр.Иванов ??? Той ли трябва да вземе някакво отношение ли кво ?

Бил Гейтс да му се е обаждал скоро ? :lol6:

Тия хора не разбраха че колкото повече се въртят във фекалитие си , толкова повече омацани стават. Трай си там и не се върти че още повече се излагаш. :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

Той "войводата" и Валери Симеонов, отдавна са алт, и го осъзнават много добре. За това драпат, и естествено говорят глупости двамата, с всички сили да няма оставка, служебно правителство - от което изпитват смъртен страх, защото знаят, че няма да има прошка, и по някакъв начин да стигнат до редовните избори, за да могат отново да натъкмят резултатите, че иначе....

Той войводата отдавна да е аут ако имаше кой да го замести, ама аз като ви питам кй нещо се правите на ощипани.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Абе верно.. тия мразещите направо изперкаха съвсем. Интересен феномен , който забелязах и по рано  :) 

теб за последно в коя психиятрия те лекуваха че да искам уволнението на лекарите там

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, barbuncela написа:

Новините по БНТ. Протести във Варна  "Оставка и затвор. Гешев е позор"  Ето...тука най-вероятно има пръст Москва. Може би Путин, Божков и всички останали. Как не ги е срам. Вероятно и там са излезли лумпени...Е то какво излиза...цяла България лумпени...баси...

Маджо, сега е на мода Маджо. Някой дали не му се е обаждал?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ncl написа:

При протестите срещу Орешарски също беше пускано, но на някои паметта им е къса...

Пишката да ни е дълга. Другото са подробности.

Айде на паветата. Протести има да правите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, skalata_73 написа:

Пишката да ни е дълга. Другото са подробности.

Айде на паветата. Протести има да правите.

Чакай първо да звънна на Маджо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Маджо, сега е на мода Маджо. Някой дали не му се е обаждал?

да, много му харесва сценария - дори смята да прати, благодарствено писмо на Радев

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

да, много му харесва сценария - дори смята да прати, благодарствено писмо на Радев

ма той обадил ли му се?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване