Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

112 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      72
    • Парламентарна република
      40

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Myanmar написа:

Това пък защо?

Ами 5-6 страници назад се почувствах обиден от един модератор, дето щеше да ни разказва приказка за русенските селяни. И чакам да я чуя, че така и не я разказа.  Докладвах го, не бива така. И аз мога да псувам на воля и да обиждам на воля.

ПП: И май Русе остана единствения областен град без кмет на ГЕРБ.  После протести, после сваляме правителство...ами правителство и общинари се свалят на избори най-вече! Що не си ги свалихте в София, а сега бълвате барикади и палатки???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 38,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4598

• miro20

3175

• Мойра

2836

• FusE

1991

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 1 минута, Ъндъртейкър написа:

Ами 5-6 страници назад се почувствах обиден от един модератор, дето щеше да ни разказва приказка за русенските селяни. И чакам да я чуя, че така и не я разказа.  Докладвах го, не бива така. и аз мога да псувам на воля и да обиждам на воля.

Тук нивото е много ниско. Какво очакваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

Тук нивото е много ниско. Какво очакваш.

Очаквам поне някой като загатва нещо, да продължава докрай, не да предизвиква разни злобни постове като моя.  Да чуя аз приказката за русенските селяни! Че да, вярно, селяни много, дошли от околностите, но нима не са селяни всички в по-големите градове и особено в София???

И да обърна пак внимание, че единствено в Русе отсвирихме ГЕРБ!!! Някой забеляза ли това? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, skalata_73 написа:

И аз съм селянин :jumping11:

И аз и аз, не знам за теб :) Искам селско стопанство да развивам, сега развивам ишияс :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Ъндъртейкър написа:

И да обърна пак внимание, че единствено в Русе отсвирихме ГЕРБ!!! Някой забеляза ли това? 

Не е само в Русе...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ncl написа:

Не е само в Русе...

И дай нататък. Говорим за областен град. Кой бе другия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, miro20 написа:

Нямах впредвид да участвш в разборите.

Направо си е война, вече не тая съмнения, но едва ли някога ще разберем кои, какво и що - трябва си много вътрешен, като например Ал. Йорданов, за който ще ти кажа, че не случайно е споменал и Вълка. Както непланирано и неочаквано се пръкна името на Маджо, утре гафа може и да е с Вълка, чието име при мен вече достигна. Това си е война по всички параграфи и е опасно безумие народа да участва, като бухалка в нечии ръце. Като си имат спорове да си ги решават те - Бою да си гърми Божков, Божков да си праща килърите, който каквото те си знаят, не да ползват народа за щит и копие. Ама маса хора изпростели + комплекса да си наясно с "голямата игра". Щели да ми борят мафиоти с протести - оле майко и сапунени сериалки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Роки, що си загрижен бе душко? 

НАЗДРАВЕ :)

Бира много остана, няма нужда да се притесняваш. 

преди 2 минути, ncl написа:

Благоевград.

Добре, приемам забележката. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, insec написа:

Направо си е война, вече не тая съмнения, но едва ли някога ще разберем кои, какво и що - трябва си много вътрешен, като например Ал. Йорданов, за който ще ти кажа, че не случайно е споменал и Вълка. Както непланирано и неочаквано се пръкна името на Маджо, утре гафа може и да е с Вълка, чието име при мен вече достигна. Това си е война по всички параграфи и е опасно безумие народа да участва, като бухалка в нечии ръце. Като си имат спорове да си ги решават те - Бою да си гърми Божков, Божков да си праща килърите, който каквото те си знаят, не да ползват народа за щит и копие. Ама маса хора изпростели + комплекса да си наясно с "голямата игра". Щели да ми борят мафиоти с протести - оле майко и сапунени сериалки.

Именно. Дано самите протестиращи осъзнаят това.  Че са изпозлвани и употребени и манипулирани дори не като бухалки , а като тоалетна хартия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе на мен ми е интересно защо шатрите взеха да падат? Иначе аз  го казах бутачите ще ни доведат Божков

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Pig написа:

Скара бира и песни и танци на народите :drunk:

То тва са местните пиянки, и такива да тероризират цял град? Наистина няма такава държава...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демокрацията е метод, с който хората могат да бъдат накарани да правят това, което управляващите искат от тях, оставяйки у тях (хората) впечатление, че това, което правят, е именно онова, което самите те искат.

https://bg.wikiquote.org/wiki/Бъртранд_Ръсел

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, acnekt написа:

Демокрацията е метод, с който хората могат да бъдат накарани да правят това, което управляващите искат от тях, оставяйки у тях (хората) впечатление, че това, което правят, е именно онова, което самите те искат.

Съответно и обратно - е нещото, което Ръсел не е прозрял.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Мойра написа:

Направих го, за да ме разберате най-сетне от вашата групичка.

Когато човек иска да го разберат, често се налага да падне до нивото на тези, с които общува.

П.П. Борисов се държи като последен простак, за да го разберат и да му ръкопляскат избирателите МУ!

Остави се, Мойра! Човек говори с друг човек, говори със животни, дори с растения, но не говори с боклук. Не можеш да попиташ боклука "Защо си толкова мръсен, защо миришеш толкова гадно?". Просто пусни водата и да си отиват в канализацията.

преди 2 часа, Belhor написа:

Ей като почнете да се правите на ултратъпи, най ма кефите. Давай, давай... разправяй как е абсолютно невъзможно Боцко да крадне нещо.

Не се правят!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, crazy katon написа:

Не се правят!!!

значи и ти си ми колежка :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Pig написа:

Скара бира и песни и танци на народите :drunk:

То и не само това...Колко хора могат да се похвалят после че са се тунквали в палатка на жълтите павета или по средата на Орлов мост :) 

"Безценно! "  :) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване