Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

110 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      71
    • Парламентарна република
      39

Препоръчан отговор

преди 6 минути, FusE написа:

аз за краткия си период на писане в тази тема бях наречен трол, боклук, бавноразвиващ, идиот

Ми не пиши като бавноразвиващ се

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 36,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4466

• miro20

3080

• Мойра

2722

• FusE

1912

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

мутрите си правят сечено.....И кой точно управлява държавата..!?

Публикувани изображения

преди 10 минути, insec написа:

Господин обида, не ми казвай с какво да внимавам, при положение, че се оля с този протест да ругаеш всеки, който не е на твоето изчаткало мнение. И както Борисов се е сдавил със сикаджията Божков, така е напълно възможно да са се настъпали с Маджо, който бе ортака на Божков в хазартния бизнес - заедно с убития Илия Павлов.

Отново си фантазираш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, jhoro написа:

Лично аз, не съм твърдял подобни неща! Само казах, че си ... заблуден!
Другото са твои съчинения.

Ама ... Говори си - не ми пречиш!

Не е поста ми към теб, а към тези 

преди 16 часа, crazy katon написа:

Остави се, Мойра! Човек говори с друг човек, говори със животни, дори с растения, но не говори с боклук. Не можеш да попиташ боклука "Защо си толкова мръсен, защо миришеш толкова гадно?". Просто пусни водата и да си отиват в канализацията.

Не се правят!!!

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Май вече няколко пъти ти казах, че не е трябвало да бягаш от часовете по логика.

Да вменяваш на някого, че твърди нещо, което той не твърди, и да го оспорваш и оборваш е малоумие бе. 

От началото на темата свинстваш.

А цитирай къде някой го твърди това малоумие дето го оспорваш и оборваш 

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Дрън дрън. Никой не ги твърди твоите свинщини. 

Ако си вадиш малоумни изводи от нещо е друг въпрос.

Ама цитирай да разберем. Кой прави милион грешки в секунда като тебе и откъде мога да разбера къде какво си объркал в разсъжденията си ?

преди 1 час, gagodrago написа:

Човек, не мога да разбера, защо в герп сте събрани само идиоти и бавноразвиващи? А вождът ви е патологичен лъжец или ненормален... кое от двете??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Отново си фантазираш.

https://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/1998/04/04/243895_koi_durji_biznesa_-_ai_dji_em_ili_veche_ne/

Вервай си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не за това бре, за това, че съм ругал всички с различно от моето мнение.

Иначе информацията ти е стара.

https://www.bgdnes.bg/Article/8764264

Както виждаш просто общото им начинание се е изчерпало.

Запомни, никога не обиждам човек без преди това той да се е държал грубо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, FusE написа:

СИК  вън, да влиза СИК? Как ?! 

Реклама тук ли намери да си правиш :D

За каско само при теб и никой друг 

Има къде да си правя реклама ама просто казвам снощи в 24 часа се писа по тази тема , ако някой не знае . Ама Божката преди няколко дни си е признал , че е имал застрахователна компания , тъй че нищо ново под слънцето :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Както виждаш просто общото им начинание се е изчерпало.

"началото на 2020г." - много ша ми е стара информацията мхм.

п.п. пък  за обидите - не те бива да се правиш на умрела лисица, тъй че ти не си фантазирай ореол около челцето ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Реджеп Иведик написа:

Ми не пиши като бавноразвиващ се

:) На какво основание? ... :) 

Да се чува само Вашата и/или вашата и/или твоята дума ли?! 

:)

Не знам, дали @FusE не е станал трол след като вижданията ни по определени въпроси съвпадат. 

Мен лично това как ще ме нарекат образа тук не ме вълнува, но все пак има хора които имат достойнство, за разлика от мен. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, insec написа:

п.п. пък  за обидите - не те бива да се правиш на умрела лисица, тъй че ти не си фантазирай ореол около челцето ти.

Теб па много те бива- псуваш кат хамалин на всяко второ изречение че и обиден взе да го раздаваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, FusE написа:

Не е поста ми към теб, а към тези

Какво показваш в момента? Че можеш да цитираш няколко поста накуп ли?
Браво - за старанието, ама ...
Никъде в цитираните мнения, не фигурира твоето име (ник-нейм). Защо се припознаваш, като адресат? А, да - щото са в отговор на твои такива.
Често се чудя - като се каже „правиш свинщина“ - кой трябва да се обиди? Човека, за когото се отнася или свинете, като цяло?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, jhoro написа:

кой трябва да се обиди? Човека, за когото се отнася или свинете, като цяло?

Извинявам се. Забрайх, че свинете имат чувства. Като цяло и поотделно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не знам, дали @FusE не е станал трол след като вижданията ни по определени въпроси съвпадат.

Не - определено не е „форумен трол“!

Spoiler

В Интернет жаргона под думата „трол“ се разбира човек, който публикува  провокативни коментари под дадена тема с цел да смути автора или да разстрои нормалната  дискусия в даден форум,  като насочи  темата в определена посока.  В този смисъл, дейността на подобен човек се нарича „тролене“.
Тролингът е деструктивен феномен, започващ от обикновено развлечение за сметка на по-неопитните потребители,  стигащ до нивото  на информационна война.

Просто е като „надраскана винилка (грамофонна плоча)“ - игличката прескача и повтаря само един пасаж!

„Не стреляйте в пианиста – той прави всичко, което може.“ Оскар Уайлд

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, M.Николов написа:

Запомни, никога не обиждам човек без преди това той да се е държал грубо.

Аз и в такъв случай не бих обидил човек, защото няма смисъл в това. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Аз и в такъв случай не бих обидил човек

Жив човек и аз не бих обидил. Ама ако се прави на умряла лисица ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, jhoro написа:

Просто е като „надраскана винилка (грамофонна плоча)“ - игличката прескача и повтаря само един пасаж!

Ха сега си представи, че е плоча без струни ... :) 

Ветровеееее ... олейййй де улитя ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, jhoro написа:

Браво - за старанието, ама ...
Никъде в цитираните мнения, не фигурира твоето име (ник-нейм). 

Върни се по същите постове и ще видиш че са в отговор към мен с цитат към мен, като изключение първия който е към мен с цитат към Мойра в мой отговор, ако си направиш труда сам ще решеш прав или не съм. Не че има значение, за себе си съм направил изводите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, FusE написа:

Знаеш ли - понякога използвам особен вид „шеги“! Но ... само понякога! Защото:

Една част от слушателите ще се обидят - защото не са разбрали шегата.
Другата - пак ще се обидят. Точно ... защото са я разбрали!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, FusE написа:

Обидата е личностна констатация. 

За разлика от теб = аз не съм чак толкова културен = ставам и Трол ... а вече съм йота даже ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, insec написа:

"началото на 2020г." - много ша ми е стара информацията мхм.

преди 33 минути, insec написа:

Статията, която ти си посочил е от 1998г.!

преди 23 минути, insec написа:

Я ни покажи къде аз те обидих в тази тема преди ти да ни наречеш капути?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Статията, която ти си посочил е от 1998г.!

И? В статията, която ти си посочил, не пише ли за задругата Маджо- Божков, която е прецакана след намеса на държавата в/у техния бизнес?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върни се по същите постове и ще видиш ...

Одеве ти намекнах, сега казвам директно!

„Ако спориш с идиот, вероятността той да прави абсолютно същото е много голяма.“
Самюъл Клемънс

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Обидата е личностна констатация. 

За разлика от теб = аз не съм чак толкова културен = ставам и Трол ... а вече съм йота даже ... :) 

Тук ми казват ча ако имаш различно мнение и виждане по въпроса зададен от темата не си човек и могат да те обиждат който както намери за добре според капацитета му на изразяване в посока на квалификации. Да ги оставим да се псуват и обиждат спокойно в такъв случай. 

преди 2 минути, jhoro написа:

Одеве ти намекнах, сега казвам директно!

„Ако спориш с идиот, вероятността той да прави абсолютно същото е много голяма.“
Самюъл Клемънс

Разбрах те, но нали целта на форума е да се води дискусия, да се дискутират различни гледни точки, да се остстоява теза, да се подкрепя виждане по даден въпрос ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Belhor написа:

Теб па много те бива- псуваш кат хамалин на всяко второ изречение че и обиден взе да го раздаваш.

Къде съм претендирал, че не псувам бре? Взел съм да раздавам - ще ти се. Туй което написах е да не ми давате насоки да не обиждам, при положение, че по параграф обиди немате стигане - ай ще ви се не види и преструванковците. Тонове помия изляхте, само щото не ви изнася на плиткоумията, че протеста нито е народен, нито е спонтатен, а си е мотамо дирижиран от знакови фигури в престъпния свят - не та не, не било тъй, то не щрауси вашата, не и ганьовщина, ами нема такава дума, която да опише глупендерския ви инат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах те, но нали целта на форума е да се води дискусия, да се дискутират различни гледни точки, да се остстоява теза, да се подкрепя виждане по даден въпрос ? 

Абсолютно!

Но без обиди, личностни нападки и други простотии!
Също - и без „загубени в превода“. Някой да се цупи поради неразбиране.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Да ги оставим да се псуват и обиждат спокойно в такъв случай. 

За себе си не мога да взема такова решение. Принципа ми е един: нека те видят, че съм телевизор! Т.е. Да ме спуват и хвърлят по туй де гледат фо момента и се нервят. Аз съм си добре!!! 

Пъ нека да ми дойдат на отръки, т.е. една ръка ... директно ке ги закарам на кариерата от камъни в Балкана и да псуват въпросните ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване