Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

110 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      71
    • Парламентарна република
      39

Препоръчан отговор

Протеста е народен и насочен срещу мафията, и мутрите. Точка. Всеки с различно мнение да се чувства поздравен обилно. Най- обилно да се чувстват поздравени Саунда, Уличния бизнесмен и Миро разбира се. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 37,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4517

• miro20

3111

• Мойра

2756

• FusE

1940

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

На Миро му менят опорките по-бързо, отколкото може да ги научи  

Публикувани изображения

преди 6 минути, insec написа:

Туй което написах е да не ми давате насоки да не обиждам, при положение, че по параграф обиди немате стигане - ай ще ви се не види и преструванковците.

Къде бе?

Къде, хайде пак те приканвам да покажеш къде в темата те обиждаме?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, FusE написа:

Аз и в такъв случай не бих обидил човек, защото няма смисъл в това. 

Пич, на теб повечето ти постове са обида за интелекта на опонента ти. По- добре ме напсувай, отколкото да ме лъжеш в очите, след като си наясно, че аз знам че ме лъжеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

.....

Детската градина - ей сега ще тръгна да ви цитирам коментарите, щото разбираш ли не знаете какви сте ги писали. То не бе простаци, продажници, предатели, подлоги, платени тролове на герб, идиоти, бавноразвиващи, малоумници, за цял роман материал братче, сега ще ме пита "кога и къде". Щото от началото на протестите няколко пъти бяхте помолени да си мерите приказките, сега ще го играеш тепърва чул.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, insec написа:

A няма, сигурен ли си, че няма? А кой е бизнес партньора на Маджо - Борисов, пак сигурен ли си? Ай джи ем на кого е бре, умници? А Божков никогиш не е имал нещо общо със СИК и туй ще е сигурно. Капут до капута, логики развиват.

и батето го каза как е завел Борисов при Маджо или и батето ще изкарате че лъже

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Belhor написа:

Пич, на теб повечето ти постове са обида за интелекта на опонента ти. По- добре ме напсувай, отколкото да ме лъжеш в очите, след като си наясно, че аз знам че ме лъжеш.

ОК, щом така се чувствате няма да участвам в тази дискусия повече. Не бих напсувал човек, не и такъв когото не познавам, възпитанието което имам не ми позволява това. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Belhor написа:

Пич, на теб повечето ти постове са обида за интелекта на опонента ти.

а сега и ти покажи такъв пост

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Belhor написа:

Пич ... ти май па на риба ли, Ъ???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, insec написа:

Детската градина - ей сега ще тръгна да ви цитирам коментарите, щото разбираш ли не знаете какви сте ги писали. То не бе простаци, продажници, предатели, подлоги, платени тролове на герб, идиоти, бавноразвиващи, малоумници, за цял роман материал братче, сега ще ме пита "кога и къде". Щото от началото на протестите няколко пъти бяхте помолени да си мерите приказките, сега ще го играеш тепърва чул.

Не съм и очаквал нещо друго, познат сценарий при теб...... аз това, аз онова.... покажи бе.......ааа откъде на къде ще се занимавам аз с вас.

:getout:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, M.Николов написа:

Къде, хайде пак те приканвам да покажеш къде в темата те обиждаме?

:) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

.ааа откъде на къде ще се занимавам аз с вас.:getout:

а сега кажи доброволците, които са без заплащане, по умни ли са от теб

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, ninov написа:

и батето го каза как е завел Борисов при Маджо или и батето ще изкарате че лъже

И като го е завел? Ти схващаш ли въобще, че иде реч за взаимоотношения м/у престъпници, а не за такива м/у библиотекари?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, M.Николов написа:

....

Каквото повикало, такова се обадило - казах ти да не ми се правиш на умрела лисица, ти продължаваш да го играеш света богородица. Ми нема ти минат номерцата бре Николов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Belhor написа:

Пич ... спрямо неадекватни се постъпва нестандартно!!!

От къде знаеш, че е пич, що си решил, че някой е декларирал правилно своя пол тук, а?! 

Незабравяй от трети пол съществата, да, знам че не ги харесваш, но запомни от мен: Някои от теб сме не пичове, а мъже с достойнство. 

Мен ме Етъкофай как си знаеш виртуалну, но не всеки тук е лик като теб!!! Пръцдом аватар ... определено ако си и мъж и вълк не би се подвизавал тук пич незнайнийййй ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, insec написа:

Каквото повикало, такова се обадило - казах ти да не ми се правиш на умрела лисица, ти продължаваш да го играеш света богородица. Ми нема ти минат номерцата бре Николов.

Не знам на мен, но едва ли някой ще ти се върже повече на теб.Отново се показа като човек, който хвърля едни твърдения в пространството, но когато дойде момента и да ги докаже, той се изнизва по терлички.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Отново се показа като човек, който хвърля едни твърдения в пространството, но когато дойде момента и да ги докаже, той се изнизва по терлички.

Няма въображения младия. ;) Само едно му е в между ушите = илюзия ... ;) За него това е важно!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

:) 

Диманич, що ни надъхваш сега.Ако се смени последното изречение от последния куплет, марша може да е актуален и сега.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M.Николов написа:

Диманич, що ни надъхваш сега.Ако се смени последното изречение от последния куплет, марша може да е актуален и сега.:)

Класиката си е класика ... ;) Мелодията си е мелодия. а думите ... хм ... те могат да се напаснат .. ;) 

п.п. В миналото, за да станеш милиционер е имало в психо теста във вид въпрос:

Когато засвири музика започвате ли да танцувате? ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M.Николов написа:

Питай офцата, виж какви въпроси ми задава.:)

Еднъ уфсЪ не се питЪ, а со гегЪ на там де дЪ оди .... :)

п.п. Де дъ знам ... ти май бе модерътур и нещу не стънъ ...

Прощавай ... ако съм те засегнал ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Я ни покажи къде аз те обидих в тази тема преди ти да ни наречеш капути?

Всъщност, той не ни нарече капути. Той нарече капути некви хора, които по негови думи казали нещо, което ние не сме.

Ако иска да ни обиди, трябва да ни нарече капути поименно, като цяло и поотделно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Ако иска да ни обиди, трябва да ни нарече капути поименно, като цяло и поотделно

Тоя дъ ней на изпит зъ приемъне негде, Ъ?! :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване