Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

109 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      70
    • Парламентарна република
      39

Препоръчан отговор

Тоз Иванов хептем изтрещя - да беше прочел поне, че Бою всъщност го оправда, кво петно, кво лепене хахаххахаха гузен негонен бяга.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 36,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4423

• miro20

3061

• Мойра

2708

• FusE

1909

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Проф. Ивайло Дичев: На изборите ГЕРБ и Патриотите ще платят с лихвите ...

Публикувани изображения

преди 1 минута, insec написа:

Тоз Иванов хептем изтрещя - да беше прочел поне, че Бою всъщност го оправда, кво петно, кво лепене хахаххахаха гузен негонен бяга.

Бе само той да беше...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

кой говори за СИК - говорим за маджо, като че ли се опитва да измести темата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

кой говори за СИК - говорим за маджо, като че ли се опитва да измести темата

Това вече си е за бисерите.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

обаче някои са големи мързели - прост народ, слаба държава

http://2020.eufunds.bg/bg

Хъ... същия линк. Верно има прост народ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

щом така мислиш,

преди 3 минути, Belhor написа:

Хъ... същия линк. Верно има прост народ.

има търсачка ползвай е http://2020.eufunds.bg/bg/0/0/Project/Search

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Еми да, той Маджо няма нищо общо със СИК. 🤣  Боже ... слез си събери вересиите...

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

има търсачка ползвай е

Що аз? Ти се силеше да доказваш нещо.

преди 7 минути, insec написа:

И как го оправда? Като го оплю, знаейки чудесно че Иванов няма никакво взимане даване с Маджо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Belhor написа:

, знаейки чудесно че Иванов няма никакво взимане даване с Маджо.

да  направил е грешка, бърка човека числата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно си заслужавате тези тоалетни.

https://fakti.bg/bulgaria/500380-nov-rekord-286-000-leva-za-obshtestvena-toaletna-v-sofia-

Да ви крадат брутално и после да ви се смеят в очите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

с Хр.Иванов премиер а ? :) 

С правителство редено от Маджо, черепа и др  чрез Фигуранта. :)

След като протестират срещу олигархията , корупцията и мафията, защо работят с нея ? защо искат оставка в унисон с исканията на настъпаните олигарси и мафия в лицето на Черепа и др ?

Искат си червеномафиотско правителство ли ?

https://breaking.bg/novini/борисов-гузните-физиономии-на-опонентите-ми-издават-всичко/?fbclid=IwAR2vY0_pko5Oeo5WQvFuYQz6-t89kB22Immgi2_4Sc6y1Nn8PXhkGoliXmk

Наистина, ако погледнете видеото, гузната виновно смусена физиономия казваща .. еееейййййттюююххх........ на Хр.Иванов когато се извръща в ляво на кадър след репликата за Маджо.... показва всичко :) :)

на 26-27 сек.

Наистина уникална физиономия. :)  

Ти,чел ли си Библията ?! Там пише,не съди другия за пръчката в окото му,преди да извадиш пръта от собственото си око...Тъй че, не ми го давай за пример Борисов какво бил казал...Христо Иванов може да е виновен и не ме интересува въобще,но съждения от най-голямата мутра,която е начело на държавата не приемам...Доказан лъжец ,крадец,клеветник , манипулатор и простак като Борисов няма друг...Това с Христо Иванов му е като” манна небесна ”на нашия пишман министър-председател,щото му дава възможност да пренасочи вниманието от собствените си зулуми към някого другиго...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Явно си заслужавате тези тоалетни.

https://fakti.bg/bulgaria/500380-nov-rekord-286-000-leva-za-obshtestvena-toaletna-v-sofia-

Да ви крадат брутално и после да ви се смеят в очите.

е поне един документ да имаше

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Има! Търси!

прегледах цялата статия и нишо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Belhor написа:

Като го оплю, знаейки чудесно че Иванов няма никакво взимане даване с Маджо.

Даже не мога да си го представя тоз пинокио да се прави на оборотен пред Маджо - слугинажа нема място при менторите, имат си началници, "тоя"- оня, Ламбовски и прочие. Време оно се отърка у на Бою шлифера, та взел, че си повярвал милия, отговори искал, а сто години не може да обясни кои са му спонсорите - смех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, insec написа:

Даже не мога да си го представя тоз пинокио да се прави на оборотен пред Маджо - слугинажа нема място при менторите, имат си началници, "тоя"- оня, Ламбовски и прочие. Време оно се отърка у на Бою шлифера, та взел, че си повярвал милия, отговори искал, а сто години не може да обясни кои са му спонсорите - смех.

Преди да се смееш на друг, се погледни в огледалото. И като видиш че си фурнаджийска лопата, си дай сметка че и всички останали го виждат. Дори мазната филия миро... Приятно отъркване в шлифери.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Лудият Учен написа:

.Това с Христо Иванов му е като” манна небесна ”на нашия пишман министър-председател,щото му дава възможност да пренасочи вниманието от собствените си зулуми към някого другиго...

Всъщност Бою не се и занимава - Иванов сам си привлича вниманието и колкото повече лае, толкова повече ще го привлича.

преди 15 минути, Belhor написа:

.....

Всички останали, дето не виждат ни Божков, ни висаджии, ни Маджо - на слепци вижданията, на счупено огледало отраженията. Смятай още не е дошъл финала и вече се смея - къде отиваш може би, драги ми комунисте.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Belhor написа:

Лоботомиро физиономиста. Боже мили, каква деградация!!! Някой казал Маджо в присъствието на Христо Иванов и той направил физиономия. Край- свързани са вече!

После някой си го обиждал...  за теб няма измислени достатъчно обидни думи бе!

Ако имаше Нобелова награда за глупост,  miro20 щеше да е милионер. :) За негово съжаление - няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, insec написа:

къде отиваш може би, драги ми комунисте.

Там където ти нямаш никакви шансове, драги ми лилипуте.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Там където ти нямаш никакви шансове, драги ми лилипуте.

Където ще ти се смея още много - що ти е, аджеба. Напъни го малко тоа мозък, стига кара на детинщини, днес ревеш от Боко, утре на Божков ортаците ще те правят да хленчиш - нито Иванов, нито Трифонов, нито Нинова са въобще някакво бъдеще. Протеста щеше да е народен, ако бе издигнал хора от народа, а не подлогите на мутрите, за които ми се застъпваш, докато ми разказваш вицове за фурни и лопати.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Мойра написа:

До 2-3 дни Борисов ще обяви решения, с които да "успокои хората"

Този тулуп се чуди как да печели време! :mad:

Тоя идея си няма с какво ще успокои хората. Вече не е достатъчна оставка, трябва цялата крадлива шайка да бъде забранена и съдена. Що се отнася до решенията, ако някога е взел важно такова, то не е негово, а наложено му от някой от неговите създатели.

преди 4 часа, jhoro написа:

Странна форма (и време) за протест!

Аз протестирам, че изобщо съществува!

Ето това ще успокои хората, изобщо да не съществува неговата групировка.

преди 4 часа, Мойра написа:

Депутат от ГЕРБ заплашва: Ще станем погребална агенция. Чака ни мор, фалити, бедност, стрес, изолация

Какво му стана на този човек, да не е болен? :speak:

Писаха, че Ковид - 19 поразявал и мозъка...

преди 4 часа, Мойра написа:

Това пише в личния си профил депутатът от ГЕРБ Георги Марков, който в преди месец обяви, че се готви убийството на премиера Бойко Борисов.

Не, готви се въдворяването му в лудница, на него и сподвижниците му, най-вече такива буйно луди като цитирания, имахме си гошо тъпото, сега си имаме и гошо шестака.

Гледам, зачезнаха някои мислещи хора ... сигурно доносче някое, което тук наричат доклад. Тролите се славят с това, ако не умеят да те убедят, почват да те обиждат, и когато търпиш, търпиш и накрая отговориш, бам, доносче. Типични мижитурки, които живуркат за да дразнят, макар че културата им е най-близо до тази на техния вожд и учител, интелекта - също.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, insec написа:

Където ще ти се смея още много - що ти е, аджеба. Напъни го малко тоа мозък, стига кара на детинщини, днес ревеш от Боко, утре на Божков ортаците ще те правят да хленчиш - нито Иванов, нито Трифонов, нито Нинова са въобще някакво бъдеще. Протеста щеше да е народен, ако бе издигнал хора от народа, а не подлогите на мутрите, за които ми се застъпваш, докато ми разказваш вицове за фурни и лопати.

Не съм ревал нито от Боко, нито от който и да било. Няма да рева и от Божков.   Защото не рева просто. Справям се във всякакви ситуации и обстановки, включително и комунизъм. На мен никой не ми пречи и ако си мислиш че ти си ми нещо пречка, се ласкаеш адски глупаво.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Лудият Учен написа:

Ти,чел ли си Библията ?! Там пише,не съди другия за пръчката в окото му,преди да извадиш пръта от собственото си око...Тъй че, не ми го давай за пример Борисов какво бил казал...Христо Иванов може да е виновен и не ме интересува въобще,но съждения от най-голямата мутра,която е начело на държавата не приемам...Доказан лъжец ,крадец,клеветник , манипулатор и простак като Борисов няма друг...Това с Христо Иванов му е като” манна небесна ”на нашия пишман министър-председател,щото му дава възможност да пренасочи вниманието от собствените си зулуми към някого другиго...

Много точно казано.

+

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Belhor написа:

Не съм ревал нито от Боко, нито от който и да било

Да бе, само къде протестираш. Айде още преструвки. Години наред боко туй боко онуй, треа ги бесим - сега не бил ревал. Който се справя си гледа рахатлъка и хич му не е за партии, политици и протести - очевидно ти не си от тази група, тъй че розовките приказчици за мачовци и ербаповци ги разказвай на некой друг.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, insec написа:

Всъщност Бою не се и занимава - Иванов сам си привлича вниманието и колкото повече лае, толкова повече ще го привлича.

Всички останали, дето не виждат ни Божков, ни висаджии, ни Маджо - на слепци вижданията, на счупено огледало отраженията. Смятай още не е дошъл финала и вече се смея - къде отиваш може би, драги ми комунисте.

Ти май нарочно си използвал думата ”Висаджии”,щото знаеш,че премиерът-мутра е бил самият той рекетьор в СИК,ти тея не си ги споменал...И лукави ”приятелю”,престани да манипулираш хората,като наричаш всички инакомислещи на престъпника Борисов-комунисти...Щото те хората от целия политически спектър са обединени срещу държавната диктатура в трите уж независими власти...Отчаянието ви стига дотам,че се опитвате да ”демонизирате” всичките си противници,като клеветите,че щели да дойдат глад,мор,ужас и темподобни катастрофални последици...И всичко това,щото само нашият премиер-иззедник нямало да води държавата,за да не се счупи...По-нагло обяснение не съм чувал никога...Все едно Дявола да каже,че тия ,дето ги тъпче,ще са много по-нещастни ако дойде Божието управление...(Глас народен-глас Божи)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Лудият Учен написа:

.......

Първо - нали името Маджо настоявахте да е тъждествено на СИК?!

Второ - Радул сам си е казвал многократно, че си тачи идеята на комунизма.

И трето - спри да лъжеш, че хората от целия политически спектър били обединени, при положение, че има много повече, които се диференцират от протестите.

п.п. айде и последно - няма глас божи, нито глас народен, има глас на мутри. Ти, като си в мъгла относно тези мутри, има маса народ, които сме достатъчно наясно що за стока са, за да не ги искаме в управлението на държавата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване