Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

109 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      70
    • Парламентарна република
      39

Препоръчан отговор

Работещите са задължени да се осигуряват за безработица - не могат да не им дават обезщетения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 36,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4448

• miro20

3066

• Мойра

2711

• FusE

1909

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Проф. Ивайло Дичев: На изборите ГЕРБ и Патриотите ще платят с лихвите ...

Публикувани изображения

преди 3 часа, attj написа:

ЦИК не е на ГЕРБ.  Говорите за фалшифициране -ами доказвайте си думите.  Или са лъжа или някой не си е свършил работата.  Може и пак президентът да е сбъркал с указа си.

Беше ти обяснено лично на теб за указите които президента подписва и как се стига до подписа му.  Очевидно е, че сте тук по друга причина, а не за дискусия. Гледаш ме в очите и лъжеш. И си наясно, че аз знам че лъжеш. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Belhor написа:

Беше ти обяснено лично на теб за указите които президента подписва и как се стига до подписа му.  Очевидно е, че сте тук по друга причина, а не за дискусия. Гледаш ме в очите и лъжеш. И си наясно, че аз знам че лъжеш. 

Може да си фантазираш много неща, ето още фантазии  https://www.actualno.com/viewpoint/naj-loshoto-za-borisov-ostavkata-na-radev-news_1489603.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пик, пик, пик, дрис.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Черепи, Маджовци, Радевци, Руснаци.... мъка мъка.....  Цялата артилерия от безгръбначни гъзолизачи е впрегранта и драскат ли драскат...  всяка седмица им сменят клавиатурите, че им се изтриват бутоните от толкова глупости. Няма да го спасите шефа на шефа, на шефа, на шефа, на шефа, на шефа Ви. Знам, че не ви се иска да метете улиците или да бъркате цимент, ама "професионален дразнител по форумите" няма много опции. 

4-тата най-голяма мутра (подчинена на 2-рата и 3-тата) ще ме плаши, че щели да дойдат мутрите, ако той си отиде. Най-големите комунисти управляват държавата, ще ме плашат, че ще дойдат комунистите. :yanim: И бабите му се кефят на Жипката (ей, на бсп откраднахте електората :beat:

Нещо за кенефите, които и Пабло Ескобар не може да си позволи ? Нещо за другите скандали, които изскачат всяка седмица ? Тия неща не са ви интересни, поради някаква "странна и необяснима" причина...  Само на нас, платените от Черепа и КГБ са ни интересни. 

Добре се справяте в тази тема, да разсейвате вниманието с глупостите си. Скоро ще ви повишат и ще купят един микрофон за voice-to-text, че ще получите артрит от толкова драскане.  Другата седмица чакам да чуя, че и марсианците са купени от Черепа и искат да счупят държавата Му.  Жал ми е за германците, как им е счупена държавата, като си нямат проста и неграмотна мутра да управлява. 

Ей, още имах да пиша, ама Маджо ми звъни, да му продиктувам IBAN-a си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Премиерът Бойко Борисов пусна 4 видеа в профила си във Фейсбук, в които съобщава какви средства се отпускат за различни мерки и отрасли в страната.

Цитат

Първото видео бе съобщение за иновативните училища, в което той обяви, че се отпускат 16.5 млн.лв.

"За да се учат нашите деца в модерни класни стаи и във възможно най-добрите условия, с колегите ми от Министерския съвет днес отпуснахме по бюджетите на общините 16 586 976 лв.", уточнява министър-председателят.

Цитат

Последва второ видео от видеоконферентната връзка на премиера с министрите по време на онлайн заседанието - в която бе обявено, че се отпускат до 100 млн.лв. за подобряване на материалната база на студентските общежития и за повече стипендии.

"Важна подкрепа оказваме и на нашите студенти. Отпуснахме до 100 милиона лева за подобряване на материалната база в студентските общежития и за стипендии. От години с действията ни показваме, че образованието е дългосрочен и неотменен приоритет за правителството. Това правим и днес. Защото именно образованието и науката са в основния арсенал от средства за справянето с всички предизвикателства в днешния ден", каза премиерът.

Цитат

Последва третата мярка - 2.5 млн.лв. за 42 високопроходими линейки, 2.4 млн.лв. за Пирогов - за апаратура в Травматологията, 2 млн.лв. за робот "Да Винчи" в Майчин дом и 8.6 млн.лв. за апаратура във ВМА в София и Сливен.

"Всеки ден работим за още по-добрите и модерни здравни грижи в болниците за българските пациенти. С нови 42 високопроходими линейки с животоспасяващо оборудване ще бъде подсилена системата на Спешната помощ. С 2,4 милиона лева осигуряваме свръхмодерна мултифункционална апаратура за травматологията на "Пирогов", която ще облекчи работата на лекарите и ще им даде възможност за по-бърза и още по-качествена диагностика.

Подкрепа от 2 милиона лева получава и "Майчин дом" за роботизираната система "Да Винчи" за безкръвни хирургични интервенции.

Отпускаме и 8,66 милиона лева за подсилване на инфекциозните звена във военните болници в София и Сливен, както и за закупване на важна медицинска апаратура.

Цитат

След здравната новина, Борисов публикува и видео, в което става ясно, че се предвижда да заработи нова мярка по време на извънредното положение, въведено заради коронавируса. Тя е 20 млн.лв. на месец от бюджета за ваучери за родителите, които нямат отпуски и трябва да си гледат децата, ако се наложи да учат дистанционно.

https://dnes.dir.bg/politika/pravitelstvoto-udarno-razdade-nova-portsiya-milioni-video

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, attj написа:

Работещите са задължени да се осигуряват за безработица - не могат да не им дават обезщетения.

Това е осигуровки. След като са осигурени и останат без работа, тези пари се връщат, от когото са ги спрели. И толкова.

Аз говоря за това, но като гледам е обеснено. Но е доста обръкано.  Защо не спират на хора с доходи 3000 лв?

https://baricada.org/2019/01/20/dokoga-ste-plastame-pomoshtite-na-ciganite/

Следващия път, когато някой политик ви каже, че циганите източват социалната система, го попитайте колко милиона годишно богатите не плащат към социалното осигуряване – онези 32,7%, които не дължат върху доходите си над 3000 лв. Попитайте ги също така защо не плащат никакви осигуровки върху доходите си от дивиденти. Попитайте ги защо данъкът върху дивидентите е 5%, когато в Италия същият данък е 26%. Попитайте ги кога ще приемат прогресивна данъчна система, за да могат богатите да допринасят към обществото в съответствие с възможностите си. Точно тези въпроси политиците не биха искали да им задавате и затова разсейват вниманието ви с несъществуващия проблем на „малцинството, живеещо на вашия гръб“.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Лудият Учен написа:

Над 60% от хората са за оставка на правителството,независимо дали са на площада или не ...От левите,десните и центристите...Аз лично нямам нищо против да се изчака и до пролетта за нови избори...Въпреки,че и малките деца знаят как се манипулират избори провеждани от правителство на Борисов...

В България вече и от избори няма особен смисъл, защото изборният процес е компрометиран - гербавите направо подправят и фалшифицират протоколите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БСП не стои добре на парламентарни избори след времето на Орешарски, ама е наивно така да се оправдават резултатите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.mediapool.bg/dohodat-za-detski-nadbavki-se-vdiga-s-10-lv-news301052.html

Какви са тези простотии, кой ги измисля тези неща?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Лудият Учен написа:

.Въпреки,че и малките деца знаят как се манипулират избори провеждани от правителство на Борисов...

Последните избори бяха проведени от Радев - при втория мандат президент Плевню, ала на първия Първанката. Сиреч от три мандата, фактически само за един може да се твърди, че изборите са проведени от герберите.  Малките деца, малки деца, ала големите деца много се филмирате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, attj написа:

БСП не стои добре на парламентарни избори след времето на Орешарски, ама е наивно така да се оправдават резултатите.

Колко гласували има за БСП по времето на Орешарски и колко гласа има след него та да казваш, че не стои добре?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Протестиращите рекетьори докога ще натрапват глупавите си мнения и преценки за незабавни оставки ?  Даже Нинова не се съобразява с тях-щом утре БСП ще искат в парламента да започват поредна актуализация на бюджета.  Ще видим какво ще решат, обаче по тази задача депутатите и правителството имат работа за повече от месец напред.   Защо Корнелия ги иска на работа вместо в оставка?   Смешното ми идва в повече.   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, insec написа:

Последните избори бяха проведени от Радев - при втория мандат президент Плевню, ала на първия Първанката. Сиреч от три мандата, фактически само за един може да се твърди, че изборите са проведени от герберите.  Малките деца, малки деца, ала големите деца много се филмирате.

Последните избори били проведени от Радев... Баце, ти добре ли си?

117666714_716267042254301_43373977384210

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Belhor написа:

Последните избори били проведени от Радев... Баце, ти добре ли си?

Съвсем си е наред 

https://www.mediapool.bg/radev-naznachi-sluzhebnoto-pravitelstvo-news259301.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

Пак ли се опитваш да ме псуваш? Президента не провежда избори! Никога! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Пак ли се опитваш да ме псуваш? Президента не провежда избори! Никога! 

Това че в твоите представи е така не означава че действително е. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, FusE написа:

Това че в твоите представи е така не означава че действително е. 

Коментирай това: Президентът не провежда избори. Правителството също не провежда избори. Става въпрос са парламентарни избори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Belhor написа:

Коментирай това: Президентът не провежда избори. Правителството също не провежда избори. Става въпрос са парламентарни избори.

Коментирай лидера си 

Цитат

Бащата на троловете Арман Бабикян: Ще продължим да тормозим гражданите

Бащата на фалшивите новини обеща да продължат да възпрепятстват онези, които не протестират и са затруднени в придвижването си, защото участващите в блокадите били по-активни

"Отровният" Арман Бабикян заяви пред БНТ, че "Фундаментите на държавата са изкъртени". Това се случи на фона на разкритията, че беглецът от родното правосъдие Васил Божков - Ел Чапо, е пуснал спецотряда си от ултраси, да кърти павета и пейки за блокадите в столицата (подробности - тук).

Леко неадекватен, облечен като за ловен излет, Бабикян, определян още като Бащата на фалшивите новини у нас, се оплака, че и преди, и сега хората ги наричали лумпени и пияни. Не било игра на нерви това, че блокадите на възлови кръстовища пречат на нормалния живот на града. "Тази власт е концентрация на идиоти", заяви Бабикян. 

https://www.monitor.bg/bg/a/view/arman-babikjan-fundamentite-na-dyrjavata-sa-izkyrteni-218427

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

Завиждаш ли? Той Тръмп не е беден :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Belhor написа:

....

Още банални философщини - до сега целия цирк бе под мотото, герб да не провеждали изборите, щото били лоши, а Радев щото бил добър. Сега ново двайсе от .... даже и не искам да знам какви небивалици ще измислиш.

преди 4 минути, Мойра написа:

Ама, като говорите такива смешни цифри, не се чудете, като ви отвърнат, че за аскети ги вземате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване