Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

преди 5 минути, barbuncela написа:

Точно! 10 години тормоз за много хора.Болести, безпаричие, пенсии, постоянно увелиение на цените, липса на лекарства, пенсионери с по 200 лева. Болни по на 70 години захвърлени в старчески домове където и мишки не искат да живеят! Още искаш ли? Това представлява Герб. Метра и пътища строим само, за да взимаме проценти. Когат не става с добро...

Да. Детето ми да живее като човек! Ясно?

Извиняай че ти питам(жена не се пита ама...) ти кой набор си?
Ще ли ти се детето ти да живее в условията на гражданска война?
Босна, Косово, Ирак, Сирия...? Как е, викаш супер яко са си живели а тези последните и си живеят там а?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 41,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4985

• miro20

3400

• Мойра

3108

• FusE

2149

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 5 минути, barbuncela написа:

Да. Детето ми да живее като човек! Ясно?

Аз искам същото, но не зависи на 100% от управляващата партия, тя пари няма да ти даде за да подсигуриш децата, и теб до старини, всичко зависи от нас самите и нашите цели които искаме да постигнем. 

преди 1 минута, barbuncela написа:

Ама как бе, Герб за нищо няма вина! 

Айде...дойдоха ми гости!

Вина имат за много неща, но каква им е вината за болестите? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Това сам ли си го измисли ?  Не че познавам всички цитати на вашия идол мутрафон - Божков когото защитавате , но би ли посочил кой е твърдял че са "спрели да плащат" ??

Кому внушаваш, че Божков е идол на част от пишещите тук?

Идолите на тази част от пишещите са Ботев, Левски и всички българи, дали живота си за свободата на България.

Такива като теб поругаха святото им дело, заради благинките, които получават от тлъстата мутра, наричан от народа Тиква.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, FusE написа:

Аз искам същото, но не зависи на 100% от управляващата партия, тя пари няма да ти даде за да подсигуриш децата, и теб до старини, всичко зависи от нас самите и нашите цели които искаме да постигнем. 

А стига бе! ИМА ПАЧКИ И КЮЛЧЕТА ЗЛАТО В ЧЕКМЕДЖЕТО ЗА ВСИЧКИ....Пич,осъзнаваш ли ,че в момента толерираш кражбите....на управляващите...за сметка на собствените ти,и не само,деца..

Редактирано от Proshark (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Bubbles написа:

Босна, Косово, Ирак, Сирия...? Как е, викаш супер яко са си живели а тези последните и си живеят там а?

Никой не иска това, но те смятат, че случва се войната, идват "нашите" на власт и заживяваме като в приказките след това.

току-що, Proshark написа:

А стига бе! ИМА ПАЧКИ И КЮЛЧЕТА ЗЛАТО В ЧЕКМЕДЖЕТО ЗА ВСИЧКИ....

Те са си негови  :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Bubbles написа:

Извиняай че ти питам(жена не се пита ама...) ти кой набор си?

Извинявай,че питам ама ти наистина ли мислиш,че ще се стигне до гражданска война както е в Сирия. Мислете с тия глави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, barbuncela написа:

Така де, то и Борисов плаши с това! Ама само вие герберите сте умни бе в тая държава, всичко друго е глупаво. Та даже и тия от БАН, че поискаха гражданско неподчинение. Само вие герберите на тоя сват сте умни и знаете нещата...

Да питам и теб, че до ся само един се престраши да отговори от всички запитани : Баце хвърля оставката, какво следва? Ти за кого ше гласуваш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Proshark написа:

Пич,осъзнаваш ли ,че в момента толерираш кражбите....

Не, защото не е доказано, което значи че не се е случило, няма как да толерирам нещо което не е било. Ако бъде доказано ще си призная пред целия форум за грешаката си, знаеш че съм с достойнство човек. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, FusE написа:

Вина имат за много неща, но каква им е вината за болестите? 

аве Бушон, кой съсипа здравеопазването в България
ногу си ми интересен като започнеш да задаваш въпроси като  съфорумника "Ацнект", ама той е оправдан, че не живее тук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

ногу си ми интересен като започнеш да задаваш въпроси като  съфорумника "Ацнект", ама той е оправдан, че не живее тук

Здравеопазването още 2000 го почнаха дружките на Ваньо от твойта боя, "Величеството" продължи а Тиквуний и който там се завря да оправлява между неговите мандати довършиха всичко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

Всички през тези 30г, това което е зравеопазването сега не е защото ГЕРБ са го направили, припомням че те са във властта от 2009г, а преди това бяха взети решенията за търговски дружества и т. н. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Не, защото не е доказано, което значи че не се е случило, няма как да толерирам нещо което не е било. Ако бъде доказано ще си призная пред целия форум за грешаката си, знаеш че съм с достойнство човек. 

Риторичен въпрос:

Много странен подход на главния прокурор-за да "докаже " престъпленията на управляващите,започна от президентството.Това е като..ноу хау....Мислиш ли,че от там ще стигне до истината,която ще му извади очите,още щом сутрин ги отвори?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, дръндю написа:

ногу си ми интересен като започнеш да задаваш въпроси 

Любознателен съм бре Дрънди и питам. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

те са във властта от 2009г

и за тези години до сега нищо не направиха
опс, направиха, болните в телковете оздравяха като по чудо и тънъ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, FusE написа:

На всички избори има и кифтета и кебапчета, даже некой и с по 50лв жобна пара си идат в къщи. Не си ли бил на избори у нас? 

Не, винаги гласувам от чужбина. В посолството на Mauerstraße не дават такива работи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Имам усещането,че на някои участници в темата Борисов не им е разрешил да имат мнение,различно от неговото...Точно както забрани на Барни да пише...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, nikssi написа:

Извинявай,че питам ама ти наистина ли мислиш,че ще се стигне до гражданска война както е в Сирия. Мислете с тия глави.

Е как да мислят? Те нали ако малко помислят, ще се сетят, че Божков не плаща за никакви протести и цялата им стратегия отива на кино. Щото ако той плаща както се пише насам- натам, дотука масрафа трябва да му е към 20 милиона минимум. И ако той толкова иска Борисов извън играта, дали няма да му излезне много по- евтино да плати да го опукат? Какво, ще си развали имиджа ли? :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Proshark написа:

Риторичен въпрос:

Много странен подход на главния прокурор-за да "докаже " престъпленията на управляващите,започна от президентството.Това е като..ноу хау....Мислиш ли,че от там ще стигне до истината,която ще му извади очите,още щом сутрин ги отвори?

Имало е данни влезли и са в президентството, щеше ли да е различно ако се беше случило след месец-два или година? Мисля, че не. Върши си работата какво толкова? Ако не си върши работата ще задаваме въпроса защо, когато я върши пак въпроса защо? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Не, винаги гласувам от чужбина. В посолството на Mauerstraße не дават такива работи.

А не трябва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Е как да мислят? Те нали ако малко помислят, ще се сетят, че Божков не плаща за никакви протести и цялата им стратегия отива на кино. Щото ако той плаща както се пише насам- натам, дотука масрафа трябва да му е към 20 милиона минимум. И ако той толкова иска Борисов извън играта, дали няма да му излезне много по- евтино да плати да го опукат? Какво, ще си развали имиджа ли? :D

Сретен Йосич може и безплатно да го опука :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

и за тези години до сега нищо не направиха
опс, направиха, болните в телковете оздравяха като по чудо и тънъ

Какво искаш да направят, започваш като тези които протестират, искаме но не знаем какво, освен че не знаем какво а не знам как, но го искаме сега ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, FusE написа:

Всички през тези 30г, това което е зравеопазването сега не е защото ГЕРБ са го направили, припомням че те са във властта от 2009г, а преди това бяха взети решенията за търговски дружества и т. н. 

Викаш Орешарски виновен? Или най добре Бай Тошо?! Смех , смех 11 години във властта и Орешката виновен...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, nikssi написа:

Викаш Орешарски виновен? Или най добре Бай Тошо?! Смех , смех 11 години във властта и Орешката виновен...

Е кой ви кара да рипате 2013г.?
Недоспали студенти, Орешарско туй, Ореарски онуй...
Ся друга песен пеете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, acnekt написа:

Ето за това не си ял кебапчета 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Bubbles написа:

Е кой ви кара да рипате 2013г.?
Недоспали студенти, Орешарско туй, Ореарски онуй...
Ся друга песен пеете.

ПееФски се нарича туй! 

Вчера един гепаджия като дойде с едни облещени очи да политикантства и като го зачесах да отговори накрая изтърси...трябва да целуваме краката на ПееФски,че с даренията спаси България в корона кризата. Малеее затапи ме и потънах в тих ужассссс....после като се разкисках та ме гледаха все едно съм ковидясъл.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване