Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Лудият Учен написа:

П.П. Колко ти платиха,за да пропагандираш в полза на мафията(ГЕРБ)...

П.П. Колко ти платиха,за да пропагандираш в полза на мафията(БСП)...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 41,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4985

• miro20

3400

• Мойра

3107

• FusE

2149

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 6 минути, Без умствен капацитет написа:

и той се хвана, щото е по умен ли

Той се усети, ама какво от това? Сценката вече беше изиграна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Belhor написа:

Ядосан е и с право. И мен още ме е яд, какъв тъп селски номер спретнаха на Христо Иванов.

Такива номера се обмислят и организират от специалните служби чиято задача, поставена свише е да потушат протеста.

Пускат се провокатори, които трябва да създадат конфликти между групите и така да отслабят силата на протеста.

Тепърва ще има и по-гадни номера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

П.П. Колко ти платиха,за да пропагандираш в полза на мафията(БСП)...

Виж ,аз няма да гласувам за БСП,но да,ако трябва да избирам между ГЕРБ и БСП-избирам социалистите...А те и без това нямат пукната пара(нямат и шкафчета с евро,гарнирани с кюлчета злато и за капак пистолет)...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Всичката им работата на бутачите е такава

Бутачи,сър

Абе, вдигачите... върви ли вдигането? Или ти го вдигнеш, той пада. Пак го вдигнеш, пак пада. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мойра написа:

Такива номера се обмислят и организират от специалните служби чиято задача, поставена свише е да потушат протестите.

да извънземните са виновни, защо не го остави да си каже всичко а му каза шшшшшшшшшшшшшшш тихо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Belhor написа:

Абе, вдигачите... върви ли вдигането? Или ти го вдигнеш, той пада. Пак го вдигнеш, пак пада. :)

Екстра е вдигането :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

117592116_903247623532665_88236791789670

Е бива да се излага, ама петолъчка да сложиш..... 

Тоя съвсем се самоуби. Политически. Лута се лута, опитва се хем да е нещо опозиционно на ББ ама  все нещо не се получава.

Не знам кой му гради пи-ара , но спешно трябва да го смени :)  Или просто да се оттегли за да не се излага .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Лудият Учен написа:

Виж ,аз няма да гласувам за БСП,но да,ако трябва да избирам между ГЕРБ и БСП-избирам социалистите...

Бих гласувал и за Костов, ако това е единствения шанс да падне Боко. Костов е много мръсно човече, но все пак не е мутра!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Бих гласувал и за Костов, ако това е единствения шанс да падне Боко. Костов е много мръсно човече, но все пак не е мутра!

Всеки, който не е мутра ще е по-подходящ от Борисов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Мойра написа:
преди 14 минути, Belhor написа:

Ядосан е и с право. И мен още ме е яд, какъв тъп селски номер спретнаха на Христо Иванов.

Такива номера се обмислят и организират от специалните служби чиято задача, поставена свише е да потушат протестите.

Пускат се провокатори, които трябва да създадат конфликти между групите и така да отслабят силата на протеста.

Чували ли сте израза "кой ми ака в гащите"  ???

Те това сте в момента.

Тоя мн добре се познава със Хр. Иванов, очевидно му е някаква връзка, очевидно и за Хр.Иванов разговора за МАджо не е провокативен а ВАЖЕН  , заради което му обещава след малко да му отдели 2 мин след лайва.

И после се почна с гърчовете... а вие пригласяте :) :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Aumi написа:

Ако изборите бяха днес: 35% от българите гласуват за ГЕРБ, а за Слави - 3,6%

Ако изборите бяха днес: 35% от българите гласуват за ГЕРБ, а за Слави - 3,6%

Повече от половината българи - над 60%, не подкрепят протестите

https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/201156-ako-izborite-byaha-dnes-35-ot-balgarite-glasuvat-za-gerb-a-za-slavi-36

Абсолютно манипулативно подадена информация, повече от 60% не подкрепяли протестите 😆

Първо уточни, че 35% от 30-40% гласуващи ще подкрепят герб,  тоест герб се ползва с 10-15% от доверието на българите (колко от тях са българи е друг въпрос).  На останалите 60% от народа им е писнало от политически лъжи и глупости, включително и като въпросната,   и нито имат интерес, нито ще гласуват.  Да ги включвате и тях в статистиката е нагло.  

преди 6 минути, Мойра написа:

Всеки, който не е мутра ще е по-подходящ от Борисов.

Ми да отивам тогава... 🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Michigan111 написа:

Ми да отивам тогава... 🤣

Ми дерзай!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

Чували ли сте израза "кой ми ака в гащите"  ???

Те това сте в момента.

Тоя мн добре се познава със Хр. Иванов, очевидно му е някаква връзка, очевидно и за Хр.Иванов разговора за МАджо не е провокативен а ВАЖЕН  , заради което му обещава след малко да му отдели 2 мин след лайва.

И после се почна с гърчовете... а вие пригласяте :) :)  

То и аз се познавам добре с разни хора, но винаги когато си говоря или правя нещо с тях, имам едно наум. Стига се прави на логичко 20, че хич не ти отива.

преди 13 минути, Michigan111 написа:

Ми да отивам тогава... 🤣

Ми ай поне да не гласувам за Костов. И дано тва на аватара не е предизборната ти платформа.🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Belhor написа:

И дано тва на аватара не е предизборната ти платформа.

Не, исках да покажа доброто лице на комунизма,  и като написах в гугъл good communist това излезе 😆

Пробвай ако не вярваш 😀

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Belhor написа:

Нищо от тези цифри не е вярно. Патриотите са извън всякакви сметки. Изобщо тия от Барометър България, доста отдавна не са си пили хапчетата. Но пак е добре, защото цитирайки ги, вие показвате какво ви се иска. Искате Мутроландия!

Партиотите - да, но какво ще кажеш за платените му един милион сиганобюракратична пасмина, която ще гласува под строй. дпс вече си управлява с тях, а ДБ ще клекне и тя, нищо, че сега протестира. Остава Слави, който има шансове да го мине и колкото повече се бавят нещата, толкова повече тези шансове се увеличават ... абе, какво чак толкова съм се замислил, да падне гнуса, пък ако другите не ни харесат и те падат.

А между другото се чудя откъде ги вадят тия проучвания тролите, това било от баромутър, онова на шестака, което показваше резултат, който групировката никога не е получавала, пък сигурно го е правил в къщите за гости ... сериозно, тия не виждат ли какво същество ги управлява?! :angry:

СЕПТЕМВРИ ЩЕ БЪДЕ МАЙ ... АКО НЕ, НИКОГА НЯМА ДА ИМА МАЙ!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Michigan111 написа:

Не, исках да покажа доброто лице на комунизма,  и като написах в гугъл good communist това излезе 😆

Пробвай ако не вярваш 😀

Направо ти повервах! Що не пробва па рускаму? :)

1466079797_2874f15038b9fc3e54571fec8738b

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Е бива да се излага, ама петолъчка да сложиш..... 

Цитат

Пентаграм или пентаграма е символ, представляващ петолъчна звезда, начертана с пет прави линии. Името произлиза от гръцката дума πεντάγραμμον (пентаграмон), съществителна форма на πεντάγραμμος (пентаграмос) или πεντέγραμμος (пентеграмос), което означава приблизително „пет-линеен“ или „пет линии“.

Малко мозък трябва. Съвсем малко. 

Аз не го харесвам и никога не съм за разлика от тебе. Колко си го защитавал тука просто не е истина. Завъртя се на 180 градуса ....

Spoiler

След като вчера сиктирдоса своя най-голям нов партиен враг Христо Иванов, приписвайки му свойствените за собствената биография връзка с мутренската групировка СИК, Бойко Борисов показа днес колко всъщност е обсебен от народната (не)любов сред младите към неговата персона. За целта държи лично да съобщи в интернет благоволението на правителството да отпусне за саниране на студентски общежития и за подобряване на образованието в училищата близо 100 милиона лева от бюджета.https://clubz.bg/102490-16_mln_lv_za_uchilishta_borisov_da_moje_mladite_kato_gi_obuchim_dobre_da_izlqzat_na_protest

Тази почерпка с “мазнинки”, както самият той нарича раздаването на нашите пари на определени групи от населението с цел да си купи още оставане на власт, Борисов придружи с Татолитарен хумор. Завърши съобщението си, заснето пред компютър, който му служи за поставка на написан текст, с ехидното пояснение, че тези отпуснати пари били за младите, които да се образоват по-добре и след това да излязат на протест. 

Не му пука, че и млади и стари разбират много ясно мотивацията му. Опитва се да си пазарува лоялност – първо със символично смехотворни добавки от по 50 лева за три поредни месеца за старите, а сега и като “глези” най-младите си критици с бащински плесници в стил “ пляс един зад врата с тази банкнота, за да слушкаш вече”.  

Върти, суче, а протестите, които уж не му пречели лично, са го обсебили напълно и не може да каже както и да било в публичното пространство без отровна реплика, но вече не само спрямо “отровното трио”, а вече и с обобщения към  младите демонстранти, които той обидено смята за неблагодарници.

Забележително е нахалството на неукия Борисов, който и в това свое обръщение не знае къде в литературния български език се пада ударението в думата “училища”. Този факт не му пречи да се подиграва на по-образованите от него заради това, че са образовани. 

Заиграващият с простите не може да понесе, че има и други българи, които го презират именно заради цинизма, арогантността и простотията, които обича да демонстрира в стила на своя мор(т)ален авторитет Живков и дори да го надминава “като за 200” и за “три България” в това отношение. 

Борисов очевидно се обградил със свои подобия. Дори и да знаят как се произнася правилно тази дума, те не смеят да му направят забележка, какво остава да го научат да спре да произнася “казАх, направИх”. 

Ако най-близките му прислужници не се бояха от него като от безмилостен палач на всеки провинил се с непочтително отношение член на свитата му, би трябвало отдавна да са му обяснили, че гражданите не протестират днес за да докопат по лъжица от кацата му с мас за собствените филии, а против оялата се власт, омазана с лъжи и морални нечистотии. 

Протестът –  трябва някой да му съобщи – е срещу неговото салдо мор(т)але на виновник, които не поема вина за негативите, но продължава да се опитва да тика залци в устите, които се опитва да запуши, както прави с редовно унижаваните от него девойки, пратени да го посрещат с хляб и сол, на които бута залци в устите. 

Чети и реви - твоят стар любимец  Иво  мачка с 200 новият ти любимец Бойко. :biggrin:

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, nikssi написа:

Хората като погледнат символа какво си мислят ? ? Петолъчка.

Ми тъпо е бре :) 

преди 5 минути, nikssi написа:

Аз не го харесвам и никога не съм за разлика от тебе. Колко си го защитавал тука просто не е истина. Завъртя се на 180 градуса ....

Проблема е че не аз съм се извъртял, а Цв Цв.  Всичк оказано от мен по назад си оставам на същата позиция. И когато го обвиняваха напълно незаслужено за подслушванията, а  то нямаше нито един компромат за опозицията, а се сипеха само срещу управляващите.

Нито за всичко останало.

Това което прави в момента е точно на 180' от това което беше.  Не и моята позиция.

:hush:

преди 8 минути, nikssi написа:

Чети и реви - твоят стар любимец  Иво  мачка с 200 новият ти любимец Бойко. :biggrin:

И това вече го бях коментирал. Че изкарвате ББ човек с гадателски и суперменси възможности :) 

Не знам защо Иво Инджев е избрал такава позиция, но и той " не забелязва" че програмата по която се отпускат пари за проекти е стартирала много по рано от протестите.

С график отпускане на парите сегашните месеци.

И няма как да е знаел че ще има протести за да "омилостиви с тези траншщове протестиращите" . Освен ако не е врачка .

АААлелуя :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, nikssi написа:

и ляп

хайде да протестираме - идват още пари да си деля

На международните пазари на ценни метали на 4 август за първи път бе пробита психологическата граница от 2000 щ. долара за тройунция. Тази цена от над 105 лв. за грам инвестиционно злато е исторически 

Вандалският акт на пешеходна пътека в Бургас е дело на 17-годишен от София

С ритник той счупи детска фигура в реален размер, поставена с цел превенция на инциденти с пресичащи деца

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората като погледнат символа какво си мислят ? ? Петолъчка.

Ми тъпо е бре :) 

Гърчиш , гърчиш се. Хората не свързват петолъчката непременно с руската петолъчка. Хората не троловете.

Проблема е че не аз съм се извъртял, а Цв Цв.  Всичк оказано от мен по назад си оставам на същата позиция. И когато го обвиняваха напълно незаслужено за подслушванията, а  то нямаше нито един компромат за опозицията, а се сипеха само срещу управляващите.

То да беше само за него да си се извъртял...как само пламенно го защитаваше. Сега с 200 се насочва зад гърба ти.

Не знам защо Иво Инджев е избрал такава позиция, но и той " не забелязва" че програмата по която се отпускат пари за проекти е стартирала много по рано от протестите.

Ха , ха не забелязвал...ама Миро пиши му де , просветли му пътя.:biggrin: 

От където се сипят париците натам се обръщате. Това е повече от явно. 

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

С ритник той счупи детска фигура в реален размер, поставена с цел превенция на инциденти с пресичащи деца

От дращене във форума нямате време за контакт с децата. Оттам и идва проблема. Гворете с тях вместо да дрънкате безсмислици и после да рИвете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, nikssi написа:

Хората не свързват петолъчката непременно с руската петолъчка.

Съветска, не руска.

Но да, точно с нея я свързват.  Както и пречупения кръст го свързват с Хитлер. И в двата случая не е правилно, нито честно, защото символите са много по стари от въпросните идеологии,  на такива са фактите.  А вече кой какво влага като я използва, само той си знае. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, nikssi написа:

Гърчиш , гърчиш се. Хората не свързват петолъчката непременно с руската петолъчка. Хората не троловете.

Когато политик ти показва петолъчка , точно за пентаграм си мислят хората... мдаааамммм

Гърчим се даааа :) 

Драскаш си а ? тролиш си . Човек без работа и мисъл кво друго да прави ?

преди 4 часа, nikssi написа:

То да беше само за него да си се извъртял...как само пламенно го защитаваше. Сега с 200 се насочва зад гърба ти.

Би ли посочил за кое от предишните неща за които съм го защитавал, съм се  извъртял ?  Едно нещо  поне ?

За да бъда по ясен, ще кажа че и  ББ  и който и да е друг да извади такъв "пентаграм"  за свой символ , пак ще кажа че  е тъпо.

Нещо за програмата за училищата по която са предвидени и отпуснати пари, имаш ли да кажеш ?

НЯмаш нали... щото пак ви се спукаха опорките :hush:

преди 4 часа, Michigan111 написа:
преди 5 часа, nikssi написа:

Хората не свързват петолъчката непременно с руската петолъчка.

Съветска, не руска.

За някои  като влюбените в "матушката" това принципно няма никакво значение или разлика :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване