Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 1 минута, attj написа:

Обаче тези хора все така ли ще протестират и без разрешение ще са на пътя и площада? 

Да. Всеки ден ще е така, до оставката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5013

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7863

преди 3 минути, J.P. Montoya написа:

Щом така сте решили...

ГЕРБ противозаконна партия, която противоконституционствува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Belhor написа:

Нещата е ясно че ще загрубеят, все пак начело на държавата стои мутра.

За Европа и нормалния свят е пределно ясно кой стои , и най вече кой е зад протестите и незаконните блокади.

Аз нямам нищо против да се протестира, но не разбирам хората които стоят на тези протести в услуга на божковите реваншистки планове.

И които протести отдавна се доказа и показа че не искат въобще никакви промени, нямат никаква визия за бъдещето, и изпълняват единствено и само каквото Божков каже и иска . А това е само свалянето на ББ  и Гешев.

Това са тотално очернени протести от божково-маджово-цв.василеви акци на мафията срещу държавата.

Няма как да одобрявам мафията в тази война срещу държавата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, miro20 написа:

За Европа и нормалния свят е пределно ясно кой стои , и най вече кой е зад протестите и незаконните блокади.

Аз нямам нищо против да се протестира, но не разбирам хората които стоят на тези протести в услуга на божковите реваншистки планове.

И които протести отдавна се доказа и показа че не искат въобще никакви промени, нямат никаква визия за бъдещето, и изпълняват единствено и само каквото Божков каже и иска . А това е само свалянето на ББ  и Гешев.

Това са тотално очернени протести от божково-маджово-цв.василеви акци на мафията срещу държавата.

И къде е държавата? Щом твърдиш, че е срещу държавата? Кой е държавата? Тези хора от държавата ли са? Народът ли е държавата? Юридическо лице ли е държавата? Частно лице ли е държавата? Кой, кой е държавата?  Повтаряш налягане и наставане Божков, та Божков.

Божков срещу държавата? Всички, които протестират Божков ли е ги е пратил? Всички, които не са доволни от управлението, на Божков поставени лица ли са? Дал е на всеки сигурно по 30 лв да протестира и им купил палатки от метро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, attj написа:

Те не са народа

Е къде е тоя мистериозен "народ" щом те не били народа? Къде е а? Кои са, да се покаже тоя народ! Всеки си позволява да говори, от името на народа, да осъжда от името на народа. Преди 9 септември комунистически групи са разстрелвали в името на народа. Всеки говори от името на народа. Къде е тоя народ, я ми го покажи, щом те не са били народа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ncl написа:

Няма да студуват. Не се тревожи за тях...

Въобще не се тревожа за тях -те заслужават актове и глоби за нарушаване на обществения ред. Така се процедира във всички нормални държави. Просто не протестират законно и с разрешение от общината.   Според мен рекета на тези хора ще доведе до противоположен резултат спрямо очакванията им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

Ти си трол бе Мирчо. Слуга на една пропаганда. Знаеш единствено опорките и нищо друго. Ако наистина не разбираш нещо е, защо пропагандата вече 30 години не хваща декиш, след като вие пропагандистите сте толкова големи умници. В момента в който разбереш, че не сте никакви умници, моментално всичко ще ти се изясни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, barbuncela написа:

Е къде е тоя мистериозен "народ" щом те не били народа? Къде е а? Кои са, да се покаже тоя народ! Всеки си позволява да говори, от името на народа, да осъжда от името на народа. Преди 9 септември комунистически групи са разстрелвали в името на народа. Всеки говори от името на народа. Къде е тоя народ, я ми го покажи, щом те не са били народа?

Резултатите от следващите избори ще ти отговорят конкретно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, attj написа:

Не, аз искам да ми покажеш - представиш народа. Щом казваш, че те не били народа! Остави избори, където се правят фалшификации! Или и ти си говориш за по-авторитетно "от името на народа"? На днешно време, кой от къде дойде, говори от името на народа. Хайде аман от "народни"

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, attj написа:

Въобще не се тревожа за тях -те заслужават актове и глоби за нарушаване на обществения ред. Така се процедира във всички нормални държави. Просто не протестират законно и с разрешение от общината.   Според мен рекета на тези хора ще доведе до противоположен резултат спрямо очакванията им.

И да наградим тези, които хврълят камъни по палатките или се бият, защото го правят в името на ГЕРБ.

Това не е ли омерта? Като в италианските мафии? Cosa Nostra, Camorra...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, attj написа:

А дано, ама що ли не ми се вярва - много Илиевци (преоблякъл се Илия - пак в тия) има и отново ще има опорочаване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, attj написа:

Миналият път ГЕРБ влезе в евангелските църкви, сега сигурно ще влезе в джамиите? Или може би в синагогите? Защо не и 3. Все пак до март месец, ще се намери някакъв религиозен празник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва с всички сили да се борим не само срещу ГРОБ и мафията, но и срещу техните поддръжници! Няма място за гробар в България! Всички вън!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето избори в България.

https://www.mediapool.bg/helouin-doide-po-rano-kak-gerb-i-dps-razmeniha-haskovo-za-madzharovo-news299552.html

Дружбата между ГЕРБ и ДПС в Хасково обаче не се изразява в размяна на гласове на изборите. Тя има и бизнес привкус.

Досега например общински съветник от групата на движението беше Шенол Вели. В същото време фирмата на майка му Фетие Вели - "ВиК-Бунар ЕООД" пък печели обществени поръчки към общината за поддръжка на междублокови пространства и отводнителна канализация на ул. "Дунав" в града.

Към момента зам-директор на общинското предприятие "Екопрогрес", с бюджет от над 4.5 млн. лв. годишно, е Гюнай Юсуф, който е в местната структура на ДПС.

Дружеството "Ади Енерджи Груп" ЕООД в Хасково още със създаването си започва да печели обществени поръчки там. От пролетта например имат договор за 542 000 лв. без ДДС за канализация в кв. "Хисаря".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, barbuncela написа:

Е къде е тоя мистериозен "народ" щом те не били народа? Къде е а? Кои са, да се покаже тоя народ! 

Народа са и всички които не протестират, всички които не могат свободно да преминават където са блокадите, народа са всички 7 милиона граждани. Никой няма право в правова държава каквато очевидно не сме да възпрепятства свободно придвижване на друг. А това се прави вече повече от месец, не само се прави, а се позволява от държавата да бъде правено. Сигурен съм, че ще виждаме все повче самоинициативи ако се продължи с не спазването на закона. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, barbuncela написа:

Не, аз искам да ми покажеш - представиш народа. Щом казваш, че те не били народа! Остави избори, където се правят фалшификации! Или и ти си говориш за по-авторитетно "от името на народа"? На днешно време, кой от къде дойде, говори от името на народа. Хайде аман от "народни"

Днес е понеделник и нормалните хора са на работа - за разлика от шляещите се по площадите и булевардите натрапващи се рекетьори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, acnekt написа:

И да наградим тези, които хврълят камъни по палатките или се бият, 

Не видях да има бити или хвърляне на камъни по платките. А да наградим всички на блокадата ли? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, attj написа:

Днес е понеделник и нормалните хора са на работа - за разлика от шляещите се по площадите и булевардите натрапващи се рекетьори.

Това ли ти е последния аргумент? Естествено, свършат ли аргументите почват обиди, нормално за българина.И къде видя рекетьори?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, miro20 написа:

Миро, ти си тотална Тиква. Борисов не стои начело на държавата, той оглавява Хунта. Има си паравоенна организация, която работи наравно с полицията. 

Европа в лицето на Меркел подкрепя Борисов. Достатъчно е да си спомним как Вебер се прегръщаше с Тиквата. 

Я ми припомни колко рейтинг подкрепа имаше парламента? 2 или 3 процента?

ББ сам очерни НС наричайки Караянчева Кърджалийска Путк*. Той дори не се възмути наричайки я по подобен вулгарен начин. Аз него ли трябва да търпя?! 

Ако ще трябва да избирам между мутрата Борисов и предприемача Божков, мисля че няма много да ми се наложи да мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FusE написа:

Никой няма право в правова държава каквато очевидно не сме да възпрепятства свободно придвижване на друг

Добре че са малко тези дето мислят така. Идват по барикадите по 5-6 човека "протестиращи" както оня ден в градинката пред СДВР точно 20 тина човека. Явно това е останалата част от "народа"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, barbuncela написа:

Добре че са малко тези дето мислят така. Идват по барикадите по 5-6 човека "протестиращи" както оня ден в градинката пред СДВР точно 20 тина човека. Явно това е останалата част от "народа"

Не прави заключения на тази база, хората не търсят конфронтации, не търсят сблъсаци, а начин да разберете, че този начин на "протест" не пречи на властта, а на съгражданите си, което пък не ви пука. Срещу кого е протеста на кръстовищата? 5 човека стоят под шатрата?! Протест ли е, какво е? Срещу властта или срещу всички други? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, barbuncela написа:

Това ли ти е последния аргумент? Естествено, свършат ли аргументите почват обиди, нормално за българина.И къде видя рекетьори?

Не приемам мнения от такива като отровното трио.  Защо въобще ще ми ги натрапват? Да отиват в някоя лудница да убеждават лудите там, защо тормозят нормалните хора? Гласувах за Радев, а сега не мога лесно да опиша  отвратеността и разочарованието си от ужпрезидента.  Не е редно така да се руши държавността и крехката ни демокрация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване