Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

116 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      74
    • Парламентарна република
      42

Препоръчан отговор

Виждал продажни като фрог, но не вижда трижди продадени като 24 часа и монитор! Всъщност, пяната на устата ти е още един знак, че се случва нещо добро.

преди 6 минути, miro20 написа:

Това не е основателен довод. Ти недоверяваш, други доверяват.

И това се решава на избори. Не тогава когато някой се е събудил и е решил че днес ще мрази ББ и ще иска оставката му сега и незабавно

ББ си има кусури, но това което виждам зад протестите е далеч по ужасно. Виждам фейкомети като Бабикян, виждам мутренскоолигарско финансиране на обвинени настъпани "бизнесмени" , виждам настъпан Фигурант който играе по свирката на мутрите който играе по тяхна свирка единствено и само защото това му е единствената защита и всичко друго би означавало директен импийчмънт ....  виждам продажни медии като фрогнюз спускащи директно одобрявани от олигарха опорки,     виждам напълно скалъпени опити за събаряне на държавата  и то не от нови хора, а от стари провалени /червени/  политици  и мутри.

Не мисля че това е добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5304

• miro20

3525

• Мойра

3288

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 12 минути, Belhor написа:

Виждал продажни като фрог, но не вижда трижди продадени като 24 часа и монитор! Всъщност, пяната на устата ти е още един знак, че се случва нещо добро.

а някои виждат 24 и монитор а невиждат фрог- значи и за тях същото

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, miro20 написа:

Много обичам да чета такива дето все са ме блокирали... пък кръв пикаят че не могат да оборят и отговорят на елементарни неща

Мирчев, ти освен лъжи, тъпотии и дезинформация, нещо друго разпространяваш ли?

И до сега още не можеш да дадеш потвърждение от официален източник, дали Фрогнюз имат нещо общо с Божков, или нямат.

На хората у форума им писна да ти четат лъжите и глупостите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, miro20 написа:

виждам напълно скалъпени опити за събаряне на държавата 

И откога ГЕРБ са държавата?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Belhor написа:

Усвояване на еврофондове...

118227106_10158465660399185_604206307423

къде е това, да проверя в сайта на АПИ какво трябва да има там - или просто е фейк нюз

преди 11 минути, gagodrago написа:

И до сега още не можеш да дадеш потвърждение от официален източник, дали Фрогнюз имат нещо общо с Божков, или нямат.

то и ти не си показал нещо - да се види че няма, ама никой нищо не ти казва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2 септември наближава!Ще има оставки!Не могат повече да се оправдават с лятната ваканция, ще трябва да се покажат...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Belhor написа:

Усвояване на еврофондове...

118227106_10158465660399185_604206307423

преди 42 минути, Без умствен капацитет написа:

къде е това, да проверя в сайта на АПИ какво трябва да има там - или просто е фейк нюз

май няма да намериш в нашето АПИ

:)

Или в Африка ?

или

Тролове.. бълхи... :getout:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gagodrago написа:

Тролчо, какъв по голям източник от Прокуратурата искаш ?  :lol6:

Публикуваха ти директно от СРС-тата на Божков с ОГнян Стефанов.  Щом е сРС , значи е по надлежния ред, с разрешение на съдия, документирано и прошнуровано.

Айде пак https://news.bg/crime/publikuvaha-chetiri-srs-ta-na-vasil-bozhkov.html

Чети и реви :hush:

преди 1 минута, Belhor написа:

Последно? Африка или Патагония?

Не и България

Троловете пак затапени и унизени :hush:

Големи сте мазохисти ей... :giggle1::brickwall:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Мойра написа:

Най-лесно ми е да те блокирам, както съм блокирала миро и овцата, за да не се обременявам да чета излишни неща на неразбираем за мен измислен език.

Ползвай го! 

Всеки си има способ да чете избирателно. 

Примерно: Ти постваш линк ... прочитам го и се смея ... но не го проследявам на къде води ... Коментирам само и единствено по заглавието на линка. 

Реално към момента не съм видял твой мироглед, а само вид мания по даден казус. 

Какво да правя ... да водя с теб дискусия посредством линк към противоположност ли?! 

Казваш, че моя изказ е неразбираем. За мен пък твоя изказ е манипулативен. Това е! Който поне малко се замисли, ще разбере за какво говоря. Не положи ли вид усилие, т.е. мислене, то няма как да разбере какво казвам, или по точно какво ми е мнението по темата, въпроса и т.н.

И по темата, за да е ясно моето мнение за поредния кабинет на Бойко Борисов: С всеки един "нов" негов кабинет нещата в България се случват. Да, време е да излиза в пенсия, но не по начина по който определени хора желаят. За тези години на неговото управление са постигнати неща. 

Да, основния проблем и преди неговия кабинет е начина на усвояване на еуро фондовете.  Всичко се свежда колко пари ще остават при главния изпълнител и колко ще отиват при под-изпълнителите, а от там и колко на реално извършващите дейността ... 

Тук "стреляте" с вид цифри и се държите като възрастни, но сте смешни одитори ... :) 

Ще завърша с един случай с един мой колега и неговия шурей, който е пенсиониран немски военен пилот и живее в "Младост 2" ... 

Навремето в не чак толкова далечната наша история, когато заплатите на шофьорите на градския транспорт бяха 7000 лв. + далавери от "спестеното гориво", двамата от бързане се качили на 305, а не на 306 ... (по спомен ... единия рейс е за младост 3, а другия за младост 2). Осъзнавайки, че са в погрешния рейс, моя колега казал на шурея, че трябва да сменят рейса на следващата спирка, но пилота казал: Не, Пламен! Ще отклоним този автобус към нашата посока. Недоумения и прочие до бас за 20 000 лв. Хванали се. Отишли при водача, военния бръкнал в джоба си и поставил в джоба на шофьора 10 000 лв. като му казал на съответното кръстовище да завие на дясно, а не на ляво. Моя колега шах и по-голямо недоумение.  Шофьора кимнал и никакво друго слово. Моя колега онемял и изпаднал в очакване да спечели баса. Да, но на кръстовището шофьора завил на дясно, а не на ляво и чак тогава попитал пилота къде точно да спре, за да слязат. Хората в автобуса започнали да се чудят и проверяват табелката на рейса ... Немеца със "замръзнало" изражение. След като изпълнил "мисията", шофьорът направил обратен завой и прочие. Вече извън автобуса, немеца казал: Пламен, на мен тук ми харесва да живея. Всичко е възможно, а ти ми дължиш 20 000 лв. Това, ако се случи в Германия, шофьора на автобуса е директно уволнен при достигане на крайната спирка. 

Кратко: Хубаво е да си харчиш европейската си пенсия в България. От време на време припечелваш с басове. :)   

:offtopic_s:

Проблема не е в ползването на паразитни думи, цифри, а в ползването на паразитни мисли. 

Анализирайте се Вас, а не мен!

Да, трол съм, не съм Крал, нито съм "крал" ... Не съм крадец нито на праскови, нито на смокини, нито съм въдичар или авджия ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

И по темата, за да е ясно моето мнение за поредния кабинет на Бойко Борисов: С всеки един "нов" негов кабинет нещата в България се случват. Да, време е да излиза в пенсия, но не по начина по който определени хора желаят. За тези години на неговото управление са постигнати неща. 

Не споделям твоето мнение.

Борисов доведе България до дъното с порочния си начин на управление.

Калинките борисови са заели всички отговорни постове в управлението на държавата и не само там.

Тяхната работа се състои в това, да мълчат, да го слушкат, да папкат каквото им даде и да му бъдат благодарни.

Борисов си позволи и това, което никой премиер на демократична държава не би си позволил - да бърка в държавната хазна, да тегли заеми и да харчи без да дава отчет никому.

Милиарди потънаха в ненужни проекти, в покупки на неща, прекалено скъпи за бедни държави като нашата, в която повечето пенсионери тънат в крайна бедност, а младите търсят по-добър и обезпечен живот в чужбина, в ненужни задгранични командировки на министрите му и в джобовете на приближените му и неговите собствени.

Борисов превърна България в авторитарна държава и даде възможността на някои олигарси и мафиоти да заграбят всичко, което пожелаят.

Мога да изреждам още много неща, но не виждам смисъл, защото в темата сме писали достатъчно.

България вече е в пропастта и единствения начин да бъде спасена е незабавната оставка на това престъпно правителство и смяна на системата на управление.

П.П. Моля те, престани с опитите си да манипулираш потребителите и да разводняваш темата.

Забавлявай се в сектора за забавления.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Мойра и някои от модераторите бих искал да отбележа - инакомислещите тук не са нещастници.  Те не желаят особено успешната приватизаторка Нинова  пак да върне на власт в България мутрите на БСП. Те най-добре умеят да фалират банки за да присвояват спестяванията на хората. Не са ни нужни такива хамелеони като преструващата се на Мизийска Света Богородица   Корнелия Нинова  -по преценката на депутата Гърневски.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реално към момента не съм видял твой мироглед, а само вид мания по даден казус. 

Много си прав другарю комунист :) И аз това винаги им се чудя - често копипействат а не влагат грам мисъл да  разберат какво цитират.

После такива като мен били много дълго и обемно писали и не ми разбирали. Наистина сложно е за тях. ТРудно е, обемисто е... Защото трябва и акъл....

За мен пък твоя изказ е манипулативен. Това е! Който поне малко се замисли, ще разбере за какво говоря. Не положи ли вид усилие, т.е. мислене, то няма как да разбере какво казвам, или по точно какво ми е мнението по темата, въпроса и т.н.

Точно.

преди 35 минути, Мойра написа:

Калинките борисови са заели всички отговорни постове в управлението на държавата и не само там.

Пак клишета. Ти виждала ли си въобще какво означава дъно ? В коя България си живяла '89-та, '96-та, 2013-та ??

Виждала ли си друго правителство което толкова да се е съобразявало със всякакви опозиционни, протестни логични че и нелогични искания ?

Към нелогичните веднага давам пример с Горанов. Може да има всякакви кусури,  но да премахнеш финансов министъър на върха на един от историческите му успехи за България - вкарването ни ввъв валутния и банков европейски съюз .. е ... пълен нонсенс.

А ако смятате това вкарване за "НЕуспех" , то просто играеш в отбора на мафиотите и олигархията, която именно това не им е в интерес. Защото така по трудно мутрите ще перат пари, вече надзора ще е далеч по стриктен над банките иникога не би се получил сценария КТБ. Ако си против това, то ти си просто платена мутреса.

Помисли защо го правиш и има ли логика в това спрямо помпозните ти клишета "за България" .

Борисов си позволи и това, което никой премиер на демократична държава не би си позволил - да бърка в държавната хазна, да тегли заеми и да харчи без да дава отчет никому.

ПАк тотална лъжа. Повтаряш опорките на г-жа  Лъжа Нинова която стана за смях със подобни клишета. А всичко си е публикувано в официалните сайтове и документи.

Отделно мн добре си знаете че ако не ние, то  Брюксел много стриктно следи отпусканите пари и контролира програмите и всичко.

Милиарди потънаха в ненужни проекти, в покупки на неща, прекалено скъпи за бедни държави като нашата, в която повечето пенсионери тънат в крайна бедност, а младите търсят по-добър и обезпечен живот в чужбина, в ненужни задгранични командировки на министрите му и в джобовете на приближените му и неговите собствени.

Ак оговориш за милиардите потънали в ненужни проекти като ... дадените пари за реакторите за Белене, глобите по тези дела, за фалиралата КТБ - да, така е. ББ плати масрафа на ДРУГИ които направиха тази "сметка" .

Но и нямаше избор.

Борисов превърна България в авторитарна държава и даде възможността на някои олигарси и мафиоти да заграбят всичко, което пожелаят.

Пак си на челна стойка. ББ и гешев направиха това което никой не  смееше. - Посегнаха на самозабравилите се олигарси. И политици от най високо ниво , като нивото на Фигуранта.

И те сега водят война с тях. И с държавата.

Мога да изреждам още много неща, но не виждам смисъл, защото в темата сме писали достатъчно.

И аз мога да ти давам една камара примери, но е писано достатъчно. Но колкото и да е писао, виждам нищо не осмисляш.

Това с което започнах .

България вече е в пропастта и единствения начин да бъде спасена е незабавната оставка на това престъпно правителство и смяна на системата на управление.

България я водите към пропастта и анархията точно твоята мутренска пропаганда.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Елена Йончева: Изслушването отвори вратата, през която Борисов ще си тръгне от политическата сцена

Автор: Петя Владимирова, "Дневник"

Цитат
Евродепутатите от групата към комисията по граждански свободи и върховенство на закона към Европарламента, които в петък (28 август) изслушаха представителите на българското правителство, не са удовлетворени от отговорите на въпросите и това е много меко казано. Това заяви българският евродепутат Елена Йончева след заседанието, което беше закрито. "Дневник" разговаря с нея в петък сутрин за повече информация за предстоящото изслушване и след него за това как е преминала срещата. Тъй като обсъждането не е публично, Йончева беше лаконична в коментарите си. Тя каза все пак, че особено активно са били задавани въпроси от Венецианската комисия, която през годините многократно отправяше препоръки към българските власти да намерят адекватен механизъм за носене на отговорност и от главния прокурор. От Европейската прокуратура са припомнили изследване на Европарламента, че България губи 12 млрд. лв. само от корупциионни практики. Твърдението в сайта на Прокуратурата, че днешното изслушване било по предложение на главния прокурор Иван Гешев, Йончева определи като "пълен абсурд, абсолютно фалшива новина, недопустима на сайт на държавна институция, и то прокуратурата." "Като е по негово искане - на главния прокурор, той защо не дойде, а прати заместничката си? Както се скри и Борисов - и пратиха, тези велики мъже, пратиха четири жени да представляват властта им в Брюксел", коментира евродепутатът. Тя обобщи вчерашното изслушване като отваряне на вратата, през която Борисов ще си тръгне от политическата сцена завинаги.

Интервю:

Spoiler

"Дневник" й зададе въпроси по няколко други казуса, по които тя настоява за проверки или е сезирала и властите в белгийската столица.

- Обърнахте ли се към белгийската полиция, както заявихте преди месец, по повод аудиозаписа на премиера Борисов, в който той се заканва и към Вас?

- Да, по съвет на председателя на Европейския парламент Давид Сасоли и службата за сигурност на Европарламента, тъй като съм евродепутат и живея в Брюксел, сигнализирах белгийската полиция за съдържащата се заплаха към мен. Направих това веднага щом беше потвърдена автентичността на аудиозаписа в американската лаборатория.

- Ог българската прокуратура търсили ли са Ви по повод организираната от Вас експертиза на записа и потвърдената автентичност?

- Не, въпреки че две експертизи в две различни лаборатории потвърдиха автентичността на записа, едната е по искане на сайта Биволъ. Аудиозаписът съдържа не само заплаха към опонент, но и закана за унищожаване на бизнес с наказателно преседване, което потвърждава, че разделението на властите за премиера е празен звук.

- Колко сигнала сте изпратили до прокуратурата в България и какво развитие имат?

- Шест сигнала от 2019 г. досега, от които три свързани с премиера Борисов, единият е за къщата в Барселона. Един за оградата на границата, един за шуробаджанащината в Хасково, един за случая "Ало Банов". И като казвам сигнали, имайте предвид, че това са свитъци с документи. Не знам да има развитие по сигналите ми.

- Главният прокурор Гешев се е оплакал с писмо до Европарламента, че има натиск над прокуратурата и се посяга на нейната независимост, знаете ли за това писмо?

- Прочетох в медиите, но главният прокурор не казва кой го притиска и му пречи да бъдат разследвани моите сигнали например, включително този за къщата в Барселона. Защо ПРБ не дава никакъв знак, че работи. Ето, това е причината за протестите и искането на оставката - усещането на гражданите, че българската прокуратура работи избирателно с двойни стандарти, а такъв подход е всичко друго, не и върховенство на закона.

Прокуратурата разследва дали е законен записът на премиера, което предизвиква смях сред европейските журналисти, които ме интервюират, а не съдържащите се заплахи към политически опоненти и бизнесмени в телефонния разговор, чиято достоверност е потвърдена, повтарям, в две лаборатории.

- Вие сте евродепутат от БСП, а не се забеляза откъм вашата партия активност вътре в България във връзка с аудиозаписа на премиера?

- За мен това мълчание е непонятно. Още повече че точно в този аудиозапис Борисов раздава препоръки от висотата на поста си да бъде смазан бизнес, да бъде унищожен политически опонент, без никакви притеснения, не говоря за скандалния език, с който си служи. И това да се премълчи от опозиционната партия - за мене си остава необяснимо.

Радан Кънев: Гешев лъже, че е организирал изслушване в ЕП

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@attj @miro20 @Pig

Предлагам ви, нека направим Бойко Борисов монарх само и само БСП никога повече да не дойдат на власт, за да няма повече фалирали банки. Съгласни?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Мойра написа:

Дъното бе при Иван Костов! Симеон се опита, но ласкателите го провалиха. После дойде разграбването. Та определено след Борисов започнаха да се случват вид неща. 

Престани с този вид паразитен начин на мислене: На дъното сме и продължаваме да копаем. 

Нещата се случват, но някой не им харесва да е по европейски начин. ;) 

Известна е една обществена тайна: На всякъде има корупция, не само в България ... Не трябва обаче да се толерират вид паразити!!!

Всяка една твоя публикация е де градивна (А де, не бе, а да, не ве, Вива анархизмът) . Твоя оптимизъм е като клишето: Песимиста казал: Не може да е по-зле, а оптимиста може, може. Реалиста теглил майна на едните и на другите и го направил. Е, да ... сега и оптимисти и песимисти са се обединили да мразят въпросния ... :) Що ли, а?! :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, IvaNov430 написа:

@attj @miro20 @Pig

Предлагам ви, нека направим Бойко Борисов монарх само и само БСП никога повече да не дойдат на власт, за да няма повече фалирали банки. Съгласни?

Още нещо невъзможно да спамиш тук?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, IvaNov430 написа:

БСП

Проблема не е БСП, а Нинова ... :) Само където явно е направила свирка (буквално, а не с под смисъл = хубаво пее ... ) на правилния човек (Който харесва мелодията ѝ) ... :) 

Та оставете БСП-ту де си вре или какво пее ... :) Не сме виновни, че някои хора са "музикални" инвалиди ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Shiniasu написа:

Аз не вярвам на Борисов

Е ... аз пък му вярвам ... и сега какво? Да се тепаме ли?! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, miro20 написа:

Това не е основателен довод. Ти недоверяваш, други доверяват.

Когато става въпрос за моите действия, за които аз нося отговорност, то съответно аз определям и дали мотивът ми е основателен или не. Същото е и с протестиращите - всеки сам определя мотивите от които се води и доколко основанията му са разумни. Това са елементарни принципи на свободата. Същото е и с твоите действия - аз може и да не съм съгласен с тях, но мотивацията за тях си е твоята и ако ти сам не я промениш, аз не бих го направил, дори и да можех. Мен лично не ме е страх от грешки - ще си понеса последствията (без това да означава, че не обръщам внимание на възможните последствия). Но смятам, че е по-лошо предпазливото бездействие при което не се предприема нищо, когато има нужда от действия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Мойра написа:

Завиждаш ли?  Нима Станишев не разпределяше пари!?  Стани премиер вместо денонощното драскане във форум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, attj написа:

Завиждаш ли?  Нима Станишев не разпределяше пари!?  Стани премиер вместо денонощното драскане във форум.

Егати логиката! :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Навремето в не чак толкова далечната наша история, когато заплатите на шофьорите на градския транспорт бяха 7000 лв. + далавери от "спестеното гориво", двамата от бързане се качили на 305, а не на 306 ... (по спомен ... единия рейс е за младост 3, а другия за младост 2). Осъзнавайки, че са в погрешния рейс, моя колега казал на шурея, че трябва да сменят рейса на следващата спирка, но пилота казал: Не, Пламен! Ще отклоним този автобус към нашата посока. Недоумения и прочие до бас за 20 000 лв. Хванали се. Отишли при водача, военния бръкнал в джоба си и поставил в джоба на шофьора 10 000 лв. като му казал на съответното кръстовище да завие на дясно, а не на ляво. Моя колега шах и по-голямо недоумение.  Шофьора кимнал и никакво друго слово. Моя колега онемял и изпаднал в очакване да спечели баса. Да, но на кръстовището шофьора завил на дясно, а не на ляво и чак тогава попитал пилота къде точно да спре, за да слязат. Хората в автобуса започнали да се чудят и проверяват табелката на рейса ... Немеца със "замръзнало" изражение. След като изпълнил "мисията", шофьорът направил обратен завой и прочие. Вече извън автобуса, немеца казал: Пламен, на мен тук ми харесва да живея. Всичко е възможно, а ти ми дължиш 20 000 лв. Това, ако се случи в Германия, шофьора на автобуса е директно уволнен при достигане на крайната спирка. 

Кратко: Хубаво е да си харчиш европейската си пенсия в България. От време на време припечелваш с басове. :)   

От историята наистина могат да се извадят определени заключения, но те са по-скоро тъжни. Не знам какво хубаво намираш в подобно поведение и да го сочиш като пример за подражание. Всъщност точно поведение от типа на описаното е това, което не искам да виждам. Още повече от управляващите, към които разбира се съм по-взискателен, тъй като позицията която заемат е такава, че техните качества и действия оказват огромно влияние върху всичко случващо се в държавата. 

преди 29 минути, Мойра написа:

Е те тези да са най-много хиляда човека. По-скоро е добра пи ар кампания. А парите всъщност ще отидат в банките. Ще получат пари срещу едни практически несъбираеми вземания.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване