Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

118 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

преди 9 часа, miro20 написа:

Не и България

Ако не беше лишен от мозъчна дейност, щеше да забележиш растителността поне, която отговаря на умерен климат, а не на тропически. Та, снимката много повече е от България, отколкото от тропиците, както се опитваш да изтролиш.

За Южна Африка пък, дума да не става.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5343

• miro20

3552

• Мойра

3322

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 17 минути, Shiniasu написа:

От историята наистина могат да се извадят определени заключения, но те са по-скоро тъжни. Не знам какво хубаво намираш в подобно поведение и да го сочиш като пример за подражание. Всъщност точно поведение от типа на описаното е това, което не искам да виждам. Още повече от управляващите, към които разбира се съм по-взискателен, тъй като позицията която заемат е такава, че техните качества и действия оказват огромно влияние върху всичко случващо се в държавата. 

Усещам вид страх, но явно има защо да се страхуваш ... 

Да, навремето при "големите съкращения" в държавния апарат покрай некачествените бяха съкратени и читави кадри. Некачествените = пропаднаха, а качествените си направиха частен бизнес, така че не толерирам твоите страхове и/или опасения. Да, в частния бизнес е много по-трудно, но може да си заработваш прилични средства. Натоварванията са други. Там трябва да си конкурентно приспособил. Да си в състояние да преглътнеш и вид фалит. 

На държавно ниво е лесно = отговорността я носи прекия ти началник, а не ти. Ако си професионалист, то определено баш шефа ще те забележи. 

Мда ... усещам, че си назначен по политическа поръчка и тръпнеш за бъдещето си, но то касае само и единствено теб, а не всички ни. 

Както вече казах = аз съм в пенсия. До известна степен е в следствие е под формата на и инвалидност, но то е в следствие на мой избор да не следвам мечта, а да застана зад идея. 

Някои хора не умеят да разберат саможертвата в името на идея. Ти нямаш идея и май това е основния ти проблем и затова подхождаш с пресилено опасение за бъдещето си, но явно и не умееш да мислиш и за бъдещето на твоите наследници. 

Не те виня. Действаш на принципа: "Страх лозе пази." Просто имаме различия по отношение на вярата и на кого се доверяваме. Ти явно не може да прецениш, докато аз съм направил своя избор вече и съм доволен от резултата на постигнато от мен в тоя живот. Нямам амбиции за повече или по-повече ... това което в момента получавам ми стига и е доволно. Останалото е в ръцете на моите наследници. И въпреки това си имам и някое друго евро за черни дни. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Връх на наглостта!

Журналист: Срамно изявление на групата на ГЕРБ в ЕП. Фалшива новина е

Цитат
Срамно изявление на групата на ГЕРБ в ЕП. По-долу е изявлението, със заглавие „В Европейския парламент осъдиха използването на бесилки, ковчези и чували за трупове от протестите в България“, а ето каква е истината.

Истината е, че за използването на бесилки, ковчези и чували за трупове от протестите в България са говорили не евродепутатите, а единия от представителита на България, Ана Джумалиева, която е председател на Комисията за защита от дискиминацията, която е изтъкнала, че е много притеснена от употребата на език на омразата, от вдигането на бесилки пред дома на Бойко Борисов и пред парламента.

Евродепутатите отговорили, че са изумени, че тя всъщност не се тревожи за правата на протестиращите, а е тръгнала да защитава правителството, което разполага с инструменти да се защити, докато протестиращите и натискът над тях остават незабелязани от КЗД. Те са били изумени, че тя отчита като жертва министър-председателя и правителството, а не протестиращите, които са обект на многобройни нападки и обиди.

Изявлението на групата на ГЕРБ е фалшива новина. Да представяш собстените си безпомощни опорки като становище на Европейския парламент е тотално безобразие, това е обида за интелекта и ни злепоставя като държава, защото само идиоти могат да се хванат на такава фалшификация.

Журналистът Георги Готев, Фейсбук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Ползвай го! 

Всеки си има способ да чете избирателно. 

Ще завърша с един случай с един мой колега и неговия шурей, който е пенсиониран немски военен пилот и живее в "Младост 2" ... 

Навремето в не чак толкова далечната наша история, когато заплатите на шофьорите на градския транспорт бяха 7000 лв. + далавери от "спестеното гориво", двамата от бързане се качили на 305, а не на 306 ... (по спомен ... единия рейс е за младост 3, а другия за младост 2). Осъзнавайки, че са в погрешния рейс, моя колега казал на шурея, че трябва да сменят рейса на следващата спирка, но пилота казал: Не, Пламен! Ще отклоним този автобус към нашата посока. Недоумения и прочие до бас за 20 000 лв. Хванали се. Отишли при водача, военния бръкнал в джоба си и поставил в джоба на шофьора 10 000 лв. като му казал на съответното кръстовище да завие на дясно, а не на ляво. Моя колега шах и по-голямо недоумение.  Шофьора кимнал и никакво друго слово. Моя колега онемял и изпаднал в очакване да спечели баса. Да, но на кръстовището шофьора завил на дясно, а не на ляво и чак тогава попитал пилота къде точно да спре, за да слязат. Хората в автобуса започнали да се чудят и проверяват табелката на рейса ... Немеца със "замръзнало" изражение. След като изпълнил "мисията", шофьорът направил обратен завой и прочие. Вече извън автобуса, немеца казал: Пламен, на мен тук ми харесва да живея. Всичко е възможно, а ти ми дължиш 20 000 лв. Това, ако се случи в Германия, шофьора на автобуса е директно уволнен при достигане на крайната спирка. ... :)  

Най-голямата простотия, която съм чел. Да ползваш градския транспорт за свои цели. При мисълта, че има такси или друг вид транспорт. Каруца, пеша, личен автомобил.... Злоупотреба и с горивото. Просто, една голяма простотия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Ясно си пише - с одобрението на ЕК. 

ЕК не одобрява пари отпускани за прищевки и купуване на гласове , каквито внушения пак правиш :hush:

Или казваш земеделците и др с кредитите кредитите, да мрът ?

преди 32 минути, Belhor написа:

Ако не беше лишен от мозъчна дейност, щеше да забележиш растителността поне, която отговаря на умерен климат, а не на тропически. Та, снимката много повече е от България, отколкото от тропиците, както се опитваш да изтролиш.

За Южна Африка пък, дума да не става.

Абе трол нагъл. Показах ти че снимката се разпространява извън България, а такива като теб я копипействат като снимка от България.

:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

Ясно си пише - с одобрението на ЕК. 

ЕК не одобрява пари отпускани за прищевки и купуване на гласове , каквито внушения пак правиш :hush:

Или казваш земеделците и др с кредитите кредитите, да мрът ?

Яж фуражна пшеница и от нея  направен хляб за 2 лв, тогава, смесен с други химикали.

https://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/dyrjavniiat-rezerv-prodade-bob-i-sirene-prez-borsata-101782/

Държавният резерв продаде през Софийска стокова борса (ССБ) тази седмица сравнително големи количества краве саламурено сирене и зрял боб. Това са първите сключени сделки на борсата за тези продукти от началото на годината, въпреки че оферти имаше и преди.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Абе трол нагъл. Показах ти че снимката се разпространява извън България, а такива като теб я копипействат като снимка от България.

:hush:

Абе лоботомиран, колко снимки от цял свят се разпространяват в България през фейса? Кво като си я намерил в група от Южна Африка или Испания? Къде пише че е снимано там? То може и във Вашингтон поуст да я има- всички обичат да се смеят на тъпотията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Абе лоботомиран, колко снимки от цял свят се разпространяват в България през фейса? Кво като си я намерил в група от Южна Африка или Испания? Къде пише че е снимано там? То може и във Вашингтон поуст да я има- всички обичат да се смеят на тъпотията.

Ами дай геолокация де ? Първоизточник откъдето си я копирал ? Да отидем и да видим на място къде в България е това ? Или да отидат журналисти и да закопаят омразния ви ББ :giggle1:

Показах ти не само че е от чужди форуми , ами и че се върти по отдавна отколкото твоята снимка тук. :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Ами дай геолокация де ?

И защо да ти правя кефа, а да не си правя моя кеф? Ето как с една снимка те хванах в 2 (две) лъжи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, acnekt написа:

Най-голямата простотия, която съм чел. Да ползваш градския транспорт за свои цели. При мисълта, че има такси или друг вид транспорт. Каруца, пеша, личен автомобил.... Злоупотреба и с горивото. Просто, една голяма простотия.

Пак неподготвен се изказваш ... :) 

Простотията ти я правиш ... :) ... 

Я си гледай Берлин ... и си ползвай таксита и прочие ... :) Определено там си на социални помощи ... :) Нямаш даже личен автомобил ... :) 

Казах ти ... не се мяркай в България .... тук всичко е възможно ... :) Дори простотията е разрешена ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Манолова: Европейският комфорт на Борисов приключи

Дано Борисов осъзнава положението, в което се е оказал по собствена вина и на 2-ри септември доброволно да подаде оставката на правителството.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Пак неподготвен се изказваш ... :) 

Простотията ти я правиш ... :) ... 

Я си гледай Берлин ... и си ползвай таксита и прочие ... :) Определено там си на социални помощи ... :) Нямаш даже личен автомобил ... :) 

Казах ти ... не се мяркай в България .... тук всичко е възможно ... :) Дори простотията е разрешена ... :) 

Имаме личен автомобил, не сме на социални. И се лекуваме в Берлин. Ходиме и на зъболекар в Берлин. Друго? Дори и да сме на социал, какво? Не сме единствените. Социал не е каквото си мислиш в България.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, acnekt написа:

Имаме личен автомобил, не съм на социални. Два лични автомобила. Както и моето семейство. И се лекуваме в Берлин. Ходихме и на зъболекар в Берлин. Друго? Дори и да сме на социал, какво? Не сме единствените. Социал не е каквото си мислиш в България.

Ми ... къто ще си мерим ... имам цял автопарк ... лекувам се = при доверени хора. Не ходя за зъболекар = зъбите ми са здрави! Друго?! :) 

Е, да, нямам личен самолет, но не съм арабин ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Ми ... къто ще си мерим ... имам цял автопарк ... лекувам се = при доверени хора. Не ходя за зъболекар = зъбите ми са здрави! Друго?! :) 

Е, да, нямам личен самолет, но не съм арабин ... :) 

Нищо не меря, нито пък се хваля. Всеки един тук е така. Даже съм беден.

Аз не ходя на зъболекар, защото ме болят зъбите. Или имам кариес. Пулпит.

Тук се ходи за контролен преглед. Но явно не си чул за такива работи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Аз не ходя на зъболекар, защото ме болят зъбите. Или имам кариес. Пулпит.

Няма лошо да си суетен ... Друго?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Belhor написа:

И защо да ти правя кефа, а да не си правя моя кеф? Ето как с една снимка те хванах в 2 (две) лъжи...

Напротив. Аз те хванах че копипействаш по тролски снимки дето нямат нищо общо с България.

Странно защо никъде в коментарите  не виждам някой да говори че е от България ??

https://www.facebook.com/unusualimages1/photos/a.1368126333240425/3161142573938783

Нито от туитър по назад които също показах ?

Пак трола хванат в лъжи и спекулации. За кой ли път :giggle1:

преди 11 минути, Мойра написа:

Манолова: Европейският комфорт на Борисов приключи

Дано Борисов осъзнава положението, в което се е оказал по собствена вина и на 2-ри септември доброволно да подаде оставката на правителството.

Мая костинбродска галевица бърза да приглася на всяка тема :)  Все пак мн добре осъзнава че това е последния влак на който може да се качи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Напротив. Аз те хванах че копипействаш по тролски снимки дето нямат нищо общо с България.

Странно защо никъде в коментарите  не виждам някой да говори че е от България ??

https://www.facebook.com/unusualimages1/photos/a.1368126333240425/3161142573938783

Нито от туитър по назад които също показах ?

Пак трола хванат в лъжи и спекулации. За кой ли път :giggle1:

Размишления на някакъв трол. Това му било странно, онова му било странно... На мишка в дупката и целия свят и е странен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

... Друго?!

Другото е да престанеш да се хвалиш, защото не само ставаш смешен, но и жалък.

Ако не можеш да издържиш без да самохвалстваш, отвори тема "Моите хвалби" и пиши там.

П.П. Един мъдър българин беше препоръчал на учениците си да не разговарят със самохвалци.

Добър съвет!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

След като пребориха чейндж бюрата с безумните курсове, инсталираха готини банкомати. И после се оплакват, че туризмът не върви. Гарантирано от герб -

Банкомати прибират 110 лв. такса при теглене, държавата е безсилна

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Другото е да престанеш да се хвалиш, защото не само ставаш смешен, но и жалък.

Ако не можеш да издържиш без да самохвалстваш, отвори тема "Моите хвалби" и пиши там.

П.П. Един мъдър българин беше препоръчал на учениците си да не разговарят със самохвалци.

Добър съвет!

:offtopic_s:

Лелей ... ко ма направи .. :) 

Се .... какво  .... да се равнявам по вас и да се жалвам ли?! 

Колко сте жалки ... 

Нямало такъв човек = доволен ... и като Ви го покажа, че съм доволен ... какво получавам = хвалил съм се ... 

:)

Какво пише в подписа ми?! Мъ ... Опасно е да спорите с мен .. което значи = не разговаряйте с мен, но това не означава, че не мога да коментирам глупостите Ви и ви и да съм против начина Ви и ви на протест ... 

:)

Имате право на протест, но протестирайте интелигентно! Имате право да споделяте възгледите си, но го направете интелигентно, а не както недоносен журналист да навявате пропаганда на онеправдания, който дали е такъв, а?! Тук всеки може да се описва какъвто си иска.

Значи ... хм ... циганин може да постъпва цигански, но българина не можело да постъпва така. Защо?! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Колко сте жалки ... 

Нямало такъв човек = доволен ... и като Ви го покажа, че съм доволен ... какво получавам = хвалил съм се ... 

Защо да сме жалки? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Мойра написа:

Егати логиката! :lol6:

След ежедневното следене на новините във Фрогнюз мозъкът ти е промит и изглежда компонентът логика изцяло ти липсва.   Едва ли иначе  щеше  да мечтаеш за чиста и свята република  -   пак с БСП на власт.    Забрави ли - развитият социализъм и очакваните светли комунистически бъднини си заминаха през 1989 година.Преди 31 години.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, attj написа:

След ежедневното следене на новините във Фрогнюз мозъкът ти е промит и изглежда компонентът логика изцяло ти липсва.   Едва иначе ли щеше  да мечтаеш за чиста и свята република  -   пак с БСП на власт.    Забрави ли - развитият социализъм и очакваните светли комунистически бъднини си заминаха през 1989 година.Преди 31 години.

В момента е комунизъм. Как е заминал? Еднопартиен модел, с един вожд. Даже си има и Бойкова младеж.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване