Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

118 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

преди 9 минути, acnekt написа:

Защо да сме жалки? 

Защото не знаете как да живеете ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5343

• miro20

3552

• Мойра

3321

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 2 минути, acnekt написа:

В момента е комунизъм. Как е заминал? Еднопартиен модел, с един вожд. Даже си има и Бойкова младеж.

Боко е пред пенсия и няма все да е премиер.  Нормално е да има промяна след изборите догодина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, attj написа:

Боко е пред пенсия и няма все да е премиер.  Нормално е да има промяна след изборите догодина.

Никаква ГОЛЯМА промяна няма да има. Позициите са заети от ГЕРБ и от ДПС. Промяна към 10 процента, вероятно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Никаква промяна няма да има. Позициите са заети от ГЕРБ и от ДПС.

Тези не са в коалиция.  БСП бяха заедно с ДПС.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Защото не знаете как да живеете ... 

И ти го раздаваш като меринджей ли? Правиш ни план? В 8 часа глътка въздух, в 9 малко вода, в 10 часа молитва за Борисов...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, acnekt написа:

В момента е комунизъм. Как е заминал? Еднопартиен модел, с един вожд. Даже си има и Бойкова младеж.

Абе пале ... виж се само ... каква глупост изказа "еднопартийност"... и как те е подгонила ... :) 

За сведение (да тъ светнъъъъ) на бавно развиващите се индивиди от Берлин = В България в момента управлява коалиция от няколко партии ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, iИ.дИоNд.Ni написа:

Абе пале ... виж се само ... каква глупост изказа "еднопартийност"... и как те е подгонила ... :) 

Са сведение на бавно развиващите се индивиди от Берлин = В България в момента управлява коалиция от няколко партии ... 

А стига ве,няколко партии...Ми те Обединените Патриоти стават само да носят тоалетната хартия на вожда&мутра премиер(Борисов)...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Лелей ... ко ма направи .. :) 

Се .... какво  .... да се равнявам по вас и да се жалвам ли?! 

Колко сте жалки ... 

Нямало такъв човек = доволен ... и като Ви го покажа, че съм доволен ... какво получавам = хвалил съм се ... 

:)

Какво пише в подписа ми?! Мъ ... Опасно е да спорите с мен .. което значи = не разговаряйте с мен, но това не означава, че не мога да коментирам глупостите Ви и ви и да съм против начина Ви и ви на протест ... 

:)

Имате право на протест, но протестирайте интелигентно! Имате право да споделяте възгледите си, но го направете интелигентно, а не както недоносен журналист да навявате пропаганда на онеправдания, който дали е такъв, а?! Тук всеки може да се описва какъвто си иска.

Значи ... хм ... циганин може да постъпва цигански, но българина не можело да постъпва така. Защо?! 

С Бойко имате нещо общо. И двамата нямате никакво чувство кога егоизмът ви тотално е взел връх над разума, и съответно е добре малко да се поспрете. Иначе пишеш, че не си искал конфликти, но само такива предизвикваш. Иначе държиш на идилията си и на мирното съществуване. Той и Бойко така иска обединение и мир, но според неговите правила. А на който не му харесват правилата е страхливец, неинтелигентен и какво ли още не. Тук пишещите във форума даже и към властта се стремим, но то се вижда коя я държи и не я пуска. А подписът ти подсказва, че много добре знаеш, че с теб всяко противопоставяне е безсмислено, но това си го приел като някакъв свой плюс. Като историята с автобуса от по-рано.

И двамата с Бойко си мислите, че Земята трябва да се върти около вас. Ама то често е така: да харесваш и приемаш само тези в които виждаш себе си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Лудият Учен написа:

А стига ве,няколко партии...Ми те Обединените Патриоти стават само да носят тоалетната хартия на вожда&мутра премиер(Борисов)...

Като сменят Нинова с друг лидер на БСП няма да е невъзможна коалицията  ГЕРБ-БСП.  Наследниците на столетницата само господ знае какво заедно ще натворят.  Аз  пак няма за гласувам за тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, attj написа:

Като сменят Нинова с друг лидер на БСП няма да е невъзможна коалицията  ГЕРБ-БСП.  Наследниците на столетницата само господ знае какво заедно ще натворят.  Аз  пак няма за гласувам за тях.

Тоше,на дневен ред е да се изрита корумпираното,нагло,авторитарно правителство на Боко-мутрата... БСП не са на власт от 11 години...Само не ми се връщай 100 години,за да отклониш вниманието от Борисов и да го насочиш към социалистите...Бойко е най-отвратителният,отблъскващ духовно,арогантен простак и манипулатор,който е заставал на поста Министър-председател на България...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравяш -при Орешарски на власт заедно бяха БСП и ДПС, та това беше само преди 6 години.   Вижте        https://www.vesti.bg/bulgaria/naprezhenie-na-pozitano-20-opoziciiata-svika-nacionalen-syvet-bez-ninova-6114166

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Лудият Учен написа:

Тоше,на дневен ред е да се изрита корумпираното,нагло,авторитарно правителство на Боко-мутрата...

Както сам виждаш, тоя и останалите 2-3-ма идиота си искат корумпираното, нагло, авторитарно правителство на Боко-мутрата. Няма смисъл да им обясняваш.

На мен ми прави впечатление, че тези протести против корумпираното управление на Борисов са всъщност сблъсък на поколенията.

Дъртите пенсии с провален живот си искат "корумпираното, нагло, авторитарно правителство на Боко-мутрата", докато младите, красиви, умни, квалифицирани и успели българи повече не могат да търпят да бъдат управлявани от някакъв тъп австралопитек от Банкя, и от хунтата му от некадърници. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

За сведение (да тъ светнъъъъ) на бавно развиващите се индивиди от Берлин = В България в момента управлява коалиция от няколко партии ... 

Вече за 3 път обиждаш? Колко още? После се сърдят и не били направили нищо.  Защо били блокирани и имат бан.
До тук имаме жалък съм, пале съм и бавно развиващ. Още ще обиждаш ли? Да напиша още нещо от личния ми живот. Да имаш поне повод да ме обиждаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Мойра написа:

Не споделям твоето мнение.

Борисов доведе България до дъното с порочния си начин на управление.

Калинките борисови са заели всички отговорни постове в управлението на държавата и не само там.

Тяхната работа се състои в това, да мълчат, да го слушкат, да папкат каквото им даде и да му бъдат благодарни.

Борисов си позволи и това, което никой премиер на демократична държава не би си позволил - да бърка в държавната хазна, да тегли заеми и да харчи без да дава отчет никому.

Милиарди потънаха в ненужни проекти, в покупки на неща, прекалено скъпи за бедни държави като нашата, в която повечето пенсионери тънат в крайна бедност, а младите търсят по-добър и обезпечен живот в чужбина, в ненужни задгранични командировки на министрите му и в джобовете на приближените му и неговите собствени.

Борисов превърна България в авторитарна държава и даде възможността на някои олигарси и мафиоти да заграбят всичко, което пожелаят.

Мога да изреждам още много неща, но не виждам смисъл, защото в темата сме писали достатъчно.

България вече е в пропастта и единствения начин да бъде спасена е незабавната оставка на това престъпно правителство и смяна на системата на управление.

П.П. Моля те, престани с опитите си да манипулираш потребителите и да разводняваш темата.

Забавлявай се в сектора за забавления.

Това същото нещо писа преди време в онази "вирусната тема", че било недостойно да се обижда премиера на България ... и вие се опитвате да намерите в него интелект?! Управляващ, който е срам за България трябва да го уважаваме за това, че някаква част от населението, включваща платена бюрокрация, платени мангусти и влюбени в него мутри ... и било недостойно да го обиждам?! В щатите направиха цял сериал "Карикатурата президент" (не, че съм съгласен с авторите му), но тук свети идиот не може да се обижда ... може би той е по-голям или е спечелил парите си с бизнес, а не с рекет и кражба, узаконена държавна кражба. Молете се евросъюза, като разбере как са му го вкарвали с 200, да не си поиска парите обратно.

Заповядайте на втори септември троли, стъкита, педалита, кухарита и вся остальная сволочь, ще ви отговорим ... Каквото повикало,такова се обадило!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, gagodrago написа:

Дъртите пенсии с провален живот си искат "корумпираното, нагло, авторитарно правителство на Боко-мутрата", докато младите, красиви, умни, квалифицирани и успели българи повече не могат да търпят да бъдат управлявани от някакъв тъп австралопитек от Банкя, и от хунтата му от некадърници. 

Да,тези,които си искат Борисов, са Спас Гърневски, Георги Близнашки,Веселин Марешки и тем-подобни политически трупове...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Shiniasu написа:

И двамата с Бойко си мислите, че Земята трябва да се върти около вас. Ама то често е така: да харесваш и приемаш само тези в които виждаш себе си.

Не ви харесва образа в огледалото ли?! 

Не всяко огледало ви казва колко сте ... 

Мислите, че е криво ли?! :) Не, просто Вие искате да сте център и другите да се въртят около Вас и вас ... :) 

Не сте виновни, че сте с меки китки. Но за да се владее нещо си трябват силни ръце! 

Не аз или Борисов сме виновни, че сте "отгледани в саксии" и глезени до неузнаваемост от вашите родители. Някои не са имали този шанс. 

Определено не знаеш какво е да си сирак и как със собствени сили да постигнеш значимо нещо в живота си. Не знаеш как да работиш на три места и всяко спестено парично средство да влагаш в децата си. Не знаеш от коя страна се хваща мотиката даже. И седнал да се оплаква ... 

Силата Ви стига само до натискане на клавишите по компютрите. 

И, определено виждам какъв продукт се получава: Пропаганда на неоправданите, които се възползват от вашата слабост. Подхвърлят Ви и ви някакви парични знаци и сте готови за словесен бой. Да, но уви ... ядец ... 

Не разбрахте ли, че именно Вие ме направихте трол?! Не сте ли доволни от това, а?! 

Проблема Ви и ви е, че определено Ви и ви превъзхождам с вид тролене и не понасяте по-висша конкуренция .. :) 

Научете се да сте конкурентно способни драги ми ИИ-чета, но уви ... нещо Ви и ви липсва, казва се въображение ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.economic.bg/bg/a/view/euractiv-ep-izvika-borisov-i-geshev-da-objasnjavat-za-mashtabnata-korupcija-120188

EURACTIV: ЕП извика Борисов и Гешев да обясняват за мащабната корупция

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Myanmar написа:

https://www.economic.bg/bg/a/view/euractiv-ep-izvika-borisov-i-geshev-da-objasnjavat-za-mashtabnata-korupcija-120188

вчера го говорихме = не е вярно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Myanmar написа:

По логика ... пак ще протестират способите приложени от Гешев ... :) 

Някои хора да тръпнат .... може би те са следващите ... :) 

п.п. Да припомня = съдействието на следствените органи и на прокуратурата довежда до облекчения на вид отговорност която трябва да се понесе ... има и казус за защита на важни свидетели ... 

Може би определени хора нямат вяра в следствените органи ... мда ... дали от страх или от друго, а?! :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Лудият Учен написа:

Да,тези,които си искат Борисов, са Спас Гърневски, Георги Близнашки,Веселин Марешки и тем-подобни политически трупове...

Пишат едно и също по няколко пъти на ден, заяждат се, обиждат...

Образовани, интелигентни и възпитани хора не биха си го позволили, независимо от възрастта, само тролове са способни на такова нещо.

Мутри, вземете си троловете и ВЪН!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

аа други само копират статии с цинизми, които обиждат опонентите си

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, attj написа:

Тези които искат да върнат на власт червените мутри не са ли идиоти?

Фобията понякога човешки образ затрива.

преди 1 час, attj написа:

Боже...:help:

Ами да го изчкаме да си умре като премиер, горкият, пък тогава да си оправяме държавата, ако е останало нещо от нея.

• Харесване 4
  • Еха 1
  • Ха-ха 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Мойра написа:

Образовани, интелигентни и възпитани хора не биха си го позволили, независимо от възрастта, само тролове са способни на такова нещо.

Мутри, вземете си троловете и ВЪН!

Нали за червените мутри пишеш?  Тези на Нинова и онези на Боко. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

Фобията понякога човешки образ затрива.

Загледай се в това си изречение .... Вземете най-накрая го научете този български ... 

Коя фобия?! Защо понякога?! Какъв образ?! И какво затриване?! 

Определено е съшито с "бели конци".  Не става така и успоредно с това: Мутри вземете си троловете и вън ... 

Това са пълни глупости и смяташ, че заради такива слова някой ще те последва ли?! 

Не по този начин може да привлечеш интелигентните хора. Самото ти споменаване на фобия е манипулативно. Насаждаш страх, защо?! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване