Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

118 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

с това доказа думите му

:yanim:

Радвай се!

Мислещият човек знае много добре какъв е, и каквото и да му казват, не може да го засегне.

Присъщо на хората с комплекс за малоценност е да се самоизтъкват.

П.П. Помисли върху последното изречение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5343

• miro20

3552

• Мойра

3321

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 10 минути, Мойра написа:

Почти всеки си мисли, че другият е такъв, какъвто е самият той.

Всички хора са различни и трябва да се приемат такива, каквито са, а не такива, каквито мислим че са.

Почти всеки ... хм ... хубаво неопределено ... 

За разлика от теб аз не мисля, че друг може да е като мен. 

Да всички хора са различни, а какво трябва ... уви не ти нареждаш на всички ... Трябва да приемеш, че има и такива които не обичат различните. 

Затова и тук, където всеки е анонимен (до известна степен) няма разлика между образ и образ. Тук сме равни. Да, някои са с по гъвкав интелект, други не. Нормално е. 

Не си ти тази, която може да си позволи да казваш как да мислят хората. Всеки е свободен да мисли за каквото си иска и може да споделя тук. Тук сме доброволно, а не по работа. Уви някои хора ползват вид собственост за своя пропаганда. Няма проблем, но нормално е да има отпор. Спор даже и прочие и прочие ... 

Ти не си тази, която да нарежда как да се отнасям към равен. Дали съм интелигентен или не, дали ти си интелигентна или не в случая е без значение. Има твое мнение по дадена тема, но има и мое мнение по същата. Да. темите определено не ги разводнявам аз ... а ти като постваш поредна вид "телеграма" на друга медия ... 

Определено си е клюкарско това. :) 

Не е проблем да се забавлявам и определено именно с политиката съм много вещ ... :) Ние пенсионерите освен за нещото до времето във вестник "Телеграф" обичаме да хокаме и младите ... :) С телевизора е лесно = псьувам ги на всеки парламентарен контрол ... и гледам колко са смешни избраните представители на цял един един народ. :) Само където точно на парламентарния контрол парламента е пуст ... мда ... явно за някои хора петъка е свещен ден а друго, а не за работа ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Образа е следния: Пенсионер мърморко ... :) 

За сведения на интелигентните: Казва се клубна напаст, но явно това произведение не сте го чели ... :) 

Интелигентните хора ползват своя интелект да си заработват добри пари с които да си опънат палатката на плажа, а не на улицата и да не дадат на мутрите които владеят нашата крайбрежна граница наречена Черно море. По-интелигентните вече имат собствени имоти и там .. 

Що се касае за чуждите туристи, то проблема е на онези които притежават вид хотели и имат фирми даже, но въобще не са в легалния свят. 

Та, когато казваш за министър председателя си, че е мутра, то той дали изобщо е мутра?! 

Достатъчно вдовици на мутри в миналото нещо са в несъстоятелност ... мда ... Нормално е хората работещи за такива да са недоволни от правителството, което желае всичко да е по закон. Те тръпнат от уволнение и са в състояние каквото им нареди "оная" .... да го правят без грам да се замислят даже ... 

О, да ... от тук на сетне, всеки който по нечистоплътен начин е придобил вид нещо да тръпне и очаква да бъде разследван! 

Ето защо сте против Гешев! Борисов ви го харизвам, а и мисля, че след такива гнусотии по негов адрес ще се пенсионира ... НО, преди това ще подготви България да влезе в ЕС и е без значение на каква цена. В случая парите са без значение драги ми ИИ-чета ... Или всеки един бизнес ще е по закон или определено ще се разследва и не правителството е виновно, че хората работят за съмнителни бизнесмени. 

Тръпнете и се страхувайте от гад Гешев! О, да ... Това ме разсмива ... :) 

явно ти си от тези на който жените не им да кажат и гък и ти търсиш место къде да си плямпаш глупостите казаха ти направи си една тема и там си приказваш глупостите омръзна да ти чета малоумните ти постове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Какъвто и да си, начинът ти на общуване не ми допада.

И не заради това, че отдавна правиш опити да ме обидиш.

Аз знам каква съм, какво мога и какво не мога, достатъчно уважавам себе си, за да си позволя да се почувствам обидена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, ninov написа:

явно ти си от тези на който жените не им да кажат и гък и ти търсиш место къде да си плямпаш глупостите казаха ти направи си една тема и там си приказваш глупостите омръзна да ти чета малоумните ти постове

Жена ми в момента се грижи за болните си родители. Аз съм и наредил да е там.

Ко-вируса не ни даде шанс да ги изтегля тук на село. Баща ѝ бе опериран. Какво още искаш да споделя от битовото ми настояще?! 

Седнал да си прави смешки милото мамино ... :) Поне прояви вид творчество, а не някакво назубрено клише ... :) 

Ох ... и на теб ти липсва въображение ... няма лошо ... забавлявай се на мой гръб! :) 

преди 12 минути, Мойра написа:

И не заради това, че отдавна правиш опити да ме обидиш.

Значи ти пряко може да обиждаш министъра председателя ни, а аз не мога да проявя вид критика драга ... а не обида ... ????!!!

Да, знам, че не ти допада моя начин на общуване, но не аз съм виновен, че не може да се справяш с вид контакти с хора които са коренно различни от теб.

Самото ти мнение, че всички трябва се отнасяме ... е манипулация. заличаваш индивидуалното. Защо?!

ОК, не ме харесваш, но за мен си безинтересна. Единственото което съм против е твоето мнение.

Нищо лично драга!!! Твърде лично го приемаш, а аз съм просто един непознат ... и определено не би следвало да е от значение моето мнение за теб. Тук коментирам само и единствено образа ти. 

п.п. Това е форум, а не социална мрежа!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вдигат парите за безработица от 9 на 12 лева на ден от 1 октомври

Смешна сума, особено на фона на страшната икономическа криза, която се очаква.

Това "благодеяние" няма да спре народното недоволство, няма да спре протестите в държавата, нито ще помогне на правителството да остане на власт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Мойра написа:

Това "благодеяние" няма да спре народното недоволство, няма да спре протестите в държавата, нито ще помогне на правителството да остане на власт.

е ти и толкова не даваш на ден на някой, а се възмущаваш от който дава:laughing4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Мойра написа:

Принципно е правилната посока но ... това трябваше да им го представиш - в удебелен шрифт.

Цитат

Предлага се увеличение с 30 на сто на разходите за персонал на администрации, които са натоварени с дейности по овладяване на пандемията и последствията от COVID-19, както и на администрации със служители „на първа линия“, чиито задължения включват обслужване и контрол „на терен“, с пряк контакт с други лица. Визират се администрации, в които основните заплати на служителите са по-ниски в сравнение с други държавни институции, в дисонанс с обема на отговорностите им и прекия риск за здравето.

Предвижда се увеличението на основните месечни заплати на служителите в съответните администрации – с не повече от 30 на сто от досегашния размер, да влезе в сила от 1 август 2020 г.

Социалните партньори не постигнаха единодушна подкрепа по Проекта на Постановление на Министерския съвет за допълнение на Наредбата за заплатите на служителите в държавната администрация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

е ти и толкова не даваш на ден на някой, а се възмущаваш от който дава:laughing4:

Жив и здрав да ви е Бащицата, който щедро раздава наляво и надясно народни пари, когато му припари на задните части.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

когато му припари на задните части.

нищо не му припарва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Мойра написа:

С каквото помогна намалението на ДДС в кръчмите, толкова и това ще помогне на хората.

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30663098.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Мойра написа:

Ето отново ... чиста пропаганда без грам мисъл в нея ...

Колко предлагаш да е сумата?! 

От къде на къде знаеш, че ни предстои "страшна" (навяване на страх ... манипуалтивено е това) криза?!

Пак неоснователност по отношение на протеста. 

Какво предлагаш??? Ми ни  оправиш ли?!  .... да бе да един каза, че за 800 дни ще нъ оправи, а на натъкова ... :) 

Не го виня, защото поне свали от власт оня Иванчо хванал се за фондацията на жена си е оная де му пееше на ушето Надежда ... де бившия ѝ мъж не знаел, че колите били включени в търга за покупката на вид алто паркинг.... :) 

И друго ... заради ласкатели и определени женки ... НДВС се разпадна ... и народа тотално бе сринат ... от наглоста на БСП и ДПС ... 

После за всичкото това Бойко Борисов бил виновен ... че сме стигнали дъното, да бе да ... я се скрийте по далеко, че Гешев действа и ще ви намери ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, acnekt написа:

С каквото помогна намалението на ДДС в кръчмите, толкова и това ще помогне на хората.

намалянето на ДДС настояваха от опозицията, дори се гордееха с това

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

намалянето на ДДС настояваха от опозицията

Ти чули какво предлага БСП? След като постваш видеоматериал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, acnekt написа:

Ти чули какво предлага БСП? След като постваш видеоматериал.

да въведаха го частично, за да види БСП че няма да има ефект

Цитат

С въвеждането на диференцирана ставка на ДДС за храни и лекарства няма да бъде постигнато трайно намаляване на крайните цени за потребителя, като в тази връзка следва да се посочи опитът на Европейската комисия, която е провела множество изследвания в тази област и е доказано, че влиянието на по-ниския ДДС върху цените е минимално. По-ниските данъчни ставки само частично се отразяват върху крайните потребителски цени, а намалението на ДДС води до увеличаване на печалбите на производителите и търговците на стоките. Дори в случаите, когато диференцираната ставка за ДДС намира отражение върху цените, този ефект е временен, след което цените отново постепенно се повишават.  В заключение следва да се отбележи, че националната данъчна система е структурирана по начин, по който основният дял от данъчните приходи в държавния бюджет се формира от постъпления от ДДС и акцизи, като са взети предвид и основните препоръки, включени в Стратегия „Европа 2020" за стимулиране на икономическия растеж и развитие. Прилаганата дългогодишна данъчна политика в България е за ниски ставки за преките данъци (корпоративни данъци и данъци върху доходите на физическите лица) и за неутралност на ставките за косвените данъци, в т.ч. единна ставка на данъка върху добавената стойност. Политиката в областта на ДДС за целия период от неговото въвеждане в България през 1994 г. винаги е била за една единствена стандартна ставка, тъй като ДДС не се счита за разходно-ефективен и целенасочен инструмент за икономическа политика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, insec написа:

Що ли съм пропуснал, кога си коментирала срещу някоя друга мутра, освен боко.  🙄

Защото темата е за Бойко Борисов? Ако искаш да се коментират други мутри, може би да им направиш по една тема...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Belhor написа:

Защото темата е за Бойко Борисов? Ако искаш да се коментират други мутри, може би да им направиш по една тема...

то си има за Радев, но не смее да гъкне срещу него

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Мойра написа:

Жив и здрав да ви е Бащицата, който щедро раздава наляво и надясно народни пари, когато му припари на задните части.

Раздава той. както раздаде на лекарите и сестрите по 1000 лева, та повечето се отказаха да ги чакат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

АЛ ЙО Е ЛИЦЕТО НА ЛЪЖАТА

Spoiler

Сашко Йо казал, че “шумът” вдигнат от Елена Йончева и Радан Кънев в европарламента бил заради правата на “джендъри и роми”.

Истината е, че на мен въобще не ми пука дали Сашко ще ме нарече педал или циганин, но ужасно много ми пука, когато нагли подлоги арогантно мачкат собствения си народ. И мен включително.

Сашко е еманация на най-грозното лице на изминалите 30 години. Той е събирателен образ за мерзост, доносничество, лицемерие, арогантност, алчност, властолюбие, подмазвачество и още много подобни, които в момента е излишно да изброявам. И много важно – Сашко е лицето на лъжата. Лъжата, която остави онези милиони на Орлов мост, сираци.

Именно затова си позволявам отново да припомня тези думи на баща ми за лицето Ал Йо.

Николай Петев, председател на Съюза на българските писатели, разказва:

„Избират за председател на Народното събрание Александър Йорданов, видния отвсякъде. И става в залата един депутат, от неговите, и вика:

– Сашо Йорданов да каже писал ли е похвални статии за Тодор Живков във вестник „Литературен фронт“.

Сашо излиза на трибуната и казва:

– Да, писах статии за Тодор Живков, но Николай Петев ме накара!

Избраха го за председател и след месец-два го виждам да върви по „Раковска“, с него двама пазванти. Спирам ги и казвам на охраната:

– Разкарайте се, щото първо вас ще ви бия!

И питам Сашо Йорданов:

– Кажи бе, сестро, кога аз съм те карал да пишеш за Тодор Живков или друг, а?

Той ми отговаря:

– Никога не си ме карал! Ама ако не бях казал това, нямаше да ме изберат за председател на парламента!…“

Васил Петев

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

то си има за Радев, но не смее да гъкне срещу него

Радев не е мутра, може би затова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо, за което малцина се досещат.

КАРТИТЕ ВЕЧЕ СА РАЗДАДЕНИ. СТАНИШЕВ И ГЕРГОВ СА ПОКАНИЛИ БОЙКО ДА ИМ ВРЪТНЕ ВОТЧЕ НА 12-ТИ

Spoiler

Лешоядите на БСП вече кръжат над останките от ГЕРБ, червените канят Бойко да им направи избора на 12-ти

За възстановят единната БКП, старите лешояди трябва първо да намерят Корнелия и да я уволнят. Тя обаче се крие като зайче в тревата и не иска, и не иска да стане курбан.

А задачата е проста. Станишев и ко вече провиждат нова бъдеща обединена БКП, след като Борисов отпадне и остави само живия труп на ГЕРБ. То тази партия от какво се състои? От низшия ешалон на БКП, от най-големите кариеристи в него, плюс един гръмогласен и величествен Маноил Манев. Всичко друго е лъжа и плява.

Ето защо опозицията в БСП се гласи да обсъжда Велико народно събрание по искането на ГЕРБ. Наследниците на висшата номенклатура вопият за обединение и подчинение на червената дребна буржоазия, за да възстановят БКП. Ако какво по-подходящо от ВНС с ГЕРБ, за да могат да върнат член първи от конситуцията на републиката!

Решението може и да е паническо, но трябва бързо да му се даде ход. Докато Бойко е до стената. И докато е съгласен да даде управлението на Станишев в замяна на президенския пост. Не случайно услужливата ВМРО вече поиска повече правомощия за президента. Не за този, естествено, а за онзи. Това би било двоен титаничен триумф на двамата най-велики български политици от 21-ви век. Борисов и Станишев, естествено.

Даже и считаният за не особено прозорлив в политиката Марешки предупреди, че БСП ще се хване на Бойковата ръченица за нова конституция. Подозрително пък агент Николай, бичето Биков, мекогласният Харизанов и гръмовержният Антон Тодоров спряха антикомунистическите си псувни. Да е чул някой, че искаш Христо Иванов, пък получаваш комунягите?

За това, докато ген. Атанасов си бърби под палатките на Орлов мост, а Христо Иванов превзема плажове като конквистадор, картите вече са раздадени. Включително за Слави и премъдрите му сценаристи, за Мая и за вся осталная сволоч. В същото време ДПС стои някак встрани, за да се намести традиционно изотзад в новата бъдеща тройна коалиция.

Но Корнелия се крие. И лешоядите нервничат за лиспващи списъци за избора на 12-ти септември на лидер, за подозирани машинации от страна на Нинова. Това не ви ли напомня за проф. Михаил Константинов и за избори по герберски? Нищо чудно Станишев и Гергов вече да са поканили Бойко да им врътне едно успешно вотче на 12-ти.

Цанко Цанев

Ако наистина има такъв план, много бих искала той да бъде осуетен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Belhor написа:

To щото в тази само и единствено Бойко Борисов се коментира. 🙄

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Мойра написа:

КАРТИТЕ ВЕЧЕ СА РАЗДАДЕНИ. СТАНИШЕВ И ГЕРГОВ СА ПОКАНИЛИ БОЙКО ДА ИМ ВРЪТНЕ ВОТЧЕ НА 12-ТИ

Покажи скритото съдържание

Лешоядите на БСП вече кръжат над останките от ГЕРБ, червените канят Бойко да им направи избора на 12-ти

За възстановят единната БКП, старите лешояди трябва първо да намерят Корнелия и да я уволнят. Тя обаче се крие като зайче в тревата и не иска, и не иска да стане курбан.

А задачата е проста. Станишев и ко вече провиждат нова бъдеща обединена БКП, след като Борисов отпадне и остави само живия труп на ГЕРБ. То тази партия от какво се състои? От низшия ешалон на БКП, от най-големите кариеристи в него, плюс един гръмогласен и величествен Маноил Манев. Всичко друго е лъжа и плява.

Ето защо опозицията в БСП се гласи да обсъжда Велико народно събрание по искането на ГЕРБ. Наследниците на висшата номенклатура вопият за обединение и подчинение на червената дребна буржоазия, за да възстановят БКП. Ако какво по-подходящо от ВНС с ГЕРБ, за да могат да върнат член първи от конситуцията на републиката!

Решението може и да е паническо, но трябва бързо да му се даде ход. Докато Бойко е до стената. И докато е съгласен да даде управлението на Станишев в замяна на президенския пост. Не случайно услужливата ВМРО вече поиска повече правомощия за президента. Не за този, естествено, а за онзи. Това би било двоен титаничен триумф на двамата най-велики български политици от 21-ви век. Борисов и Станишев, естествено.

Даже и считаният за не особено прозорлив в политиката Марешки предупреди, че БСП ще се хване на Бойковата ръченица за нова конституция. Подозрително пък агент Николай, бичето Биков, мекогласният Харизанов и гръмовержният Антон Тодоров спряха антикомунистическите си псувни. Да е чул някой, че искаш Христо Иванов, пък получаваш комунягите?

За това, докато ген. Атанасов си бърби под палатките на Орлов мост, а Христо Иванов превзема плажове като конквистадор, картите вече са раздадени. Включително за Слави и премъдрите му сценаристи, за Мая и за вся осталная сволоч. В същото време ДПС стои някак встрани, за да се намести традиционно изотзад в новата бъдеща тройна коалиция.

Но Корнелия се крие. И лешоядите нервничат за лиспващи списъци за избора на 12-ти септември на лидер, за подозирани машинации от страна на Нинова. Това не ви ли напомня за проф. Михаил Константинов и за избори по герберски? Нищо чудно Станишев и Гергов вече да са поканили Бойко да им врътне едно успешно вотче на 12-ти.

Цанко Цанев

Ако наистина има такъв план, много бих искала той да бъде осуетен!

Нинова и Станишев се мразят

РАЗДЕЛЕНИЕ В БСП: Социалистите заседават без Корнелия Нинова

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, insec написа:

To щото в тази само и единствено Бойко Борисов се коментира. 🙄

А не. Ей го Дюминича си коментира квото е изанализирал... като същесъвително... ковид от друг вид.. вид ама не бит... и три пешки метър.

Просто предположих. че в темата за Бойко Борисов, някой може да коментира именно мутрата Борисов, а не други мутри. И мани другото, ами ми се видя логично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване