Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

току-що, petie1 написа:

Тъй де не човек а желязо :)

Моля, моля... тоя не е от наще. И от километри личи, че не е бил "добър ученик". Най- добрия в класа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5012

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7862

преди 8 минути, J.P. Montoya написа:

Пак грешка...но ще моне пред съда...имаш ли кеш да ме обориш? Уляха са с тив катуни. Искаха некви оставки...каза се ясно ДГД

Скоро ще им бутнат катуните

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

важното преед Европа, че има още едно оплакване срещу протестиращите

Не знам, не знам... европата не извика протестъри да им набива канчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Belhor написа:

Моля, моля... тоя не е от наще. И от километри личи, че не е бил "добър ученик". Най- добрия в класа!

Верно ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, petie1 написа:

Скоро ще им бутнат катуните

Колко скоро? Че преди два месеца пак беше скоро. Тва замязва на 2 те седмици до бума на ковид.

преди 1 минута, petie1 написа:

Верно ли?

Верно. Дребен мошеник...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Belhor написа:

Не знам, не знам... европата не извика протестъри да им набива канчето.

имвнно това - като се наложи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

имвнно това - като се наложи

Освен това, нали знаеш че не европата има последната дума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Belhor написа:

Освен това, нали знаеш че не европата има последната дума.

знам, затова казвам че тези мизерии ще се ползват като се наложе, и затова не се махат палатките - да изнервят тези в тях и да правят мизерии

това е добре за ГЕРБ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

знам, затова казвам че тези мизерии ще се ползват като се наложе, и затова не се махат палатките - да изнервят тези в тях и да правят мизерии

това е добре за ГЕРБ

Щом така смяташ... виж какво ще стане с ГЕРБ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Belhor написа:

Щом така смяташ... виж какво ще стане с ГЕРБ

сега говоря какво ще стане в европа с документите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Belhor написа:

Защото темата е за Бойко Борисов?

Аз ли не мога да чета ... Темата е за третия му кабинет ... в него освен Бойко има и други "интер" личности ... :) 

Що като е за Бойко се намесва и Гешев, а?! ;) Той не е от кабинета ... но протеста е обединен ... 

Реално вече Темите за протеста и за кабинета се сляха .... а и на няколко пъти вече се говори за Мутри ВЪН ... Образи вътре ... :) 

Знаете ли ... хм ... аз съм за електронно правителство, ... но за да се направи такова (а и тогава по-лесно ще се маха вид министър председател) без блокиране на улици ... трябва да се смени Конституцията .... така, че ето идея за обсъждане във ВНС ... 

Това е изхода .... свикване на Велико Народно Събрание! И най-вече да станем президентска република и при положение, че президента ще е админ = лесно ще потрива профила на министър председателя ... 

Въобще по-лесно ще се правят и вид референция от интелигентните хора в социалните мрежи. 

Един вид .... всеки интелигентен човек ще може да се регистрира като не народен представител, а като гражданин на България, и реално ще участва в управлението на България.  По-широко ще се обсъждат кой да е министър на дадено министерство и т.н., ще може и законите по-лесно да се обсъждат от по-широка аудитория личности с необходимия ценз ... Тази демокрация ми харесва и тогава именно мнозинството ще властва, а не вид малцина хора с "опорки" от някоя и/или някои партия/коалиция от партии ... 

Нека модернизираме българския парламент, и истински да даден висшето право на младите да управляват бъдещето си!!!

Да ... и то ... като се замислим ... няма да се налага даже да се провеждат и физически избори ... Администрацията на държавния апарат в ЦИК ще се съкрати ... т.е. ще се спестят едни пари от бюджета ... 

Ще го кажа и в цифри: Може да се харчат пари за Ф-16 за по едно цяло и прочие милиарда долара, а не може да се  заделят 0,5 милиарда за единна държавна електронна система .... Мисля, че определени програмисти със широки души ще помогнат със софтуерните модулите за същата, така, че дори средствата може и да са по-малко ... колкото да се поръча само хардуера ... 

И тогава пей сърце ... който ще е заинтересован ще си смени личната карта с новата и чрез нея ще може да се регистрира и реално да участва в бъдещ модерен демократичен парламент. :) 

Колко е лесно ... но защо не се прави, а?! ;) Може би някои хора си обичат да са анонимни и да управляват задкулисно ... мда .... в политиката е така ... интриги и нисши страсти ... 

Какво ли щяхме да правим, ако нямаше мутри, а?! :) Може би тогава нямаше да викаме "Мутри ВЪН", а на подходящото място да сложим това:

Lukáš Herold | Poradci, právníci a noví zaměstnanci „projí“ rozpočet Prahy 5 

И воаля ... ако има повече от 60 или по-моему 70% от този жест ... управника (личността) се маха от правителството директно. Да, решението ще се взима от Президентът, но и той да внимава, че и на него може да му се покаже въпросния жест в повечко пъти .... ;) 

То, като се замисля ... хм ... и президента може да е електронен и определено властта ще си дойде на мястото ... :) При интелигентните хора разбиращи от компютри, а не от компоти, кебапчета, ланци, фолк-поп и други хора с ниска компютърна грамотност ... :) 

Да живеят Компютрите, те ще на оправят ... :) Само където страховете от анонимни (хакери и кракери) е гоооолем ... :) 

Ето и основните страхове на старците ... на ония де миришат на пръст и са с единия крак в гроба ... 

Хайде млади .... сваляйте старците и взимайте властта ... Що трябва да чакате да измрат от ко-19  ... Хващайте компютрите и блокирайте комуникациите ... а не улиците ... превземете властта с интелекта си ... :) 

п.п. Като е бунт = да е истински бунт!!! Нека по-интелигентния победи!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Hristo52 написа:

Факти, факти ... това са данни, а не факти ... 

И като се каже 3.5 пъти ... спрямо какво?! 

Защо трябва да се говори за зле, зло и т.н. ... Факт е, че социализма бе съградил едно социално общество, а сега е друго. Да, факт е, че при социализма човек е имал едни навици, а сега други. Това, че навиците са се променили е пак факт. Дали към добро или зло ... не може да се твърди с категоричност. 

Целия мироглед на българина се е променил през тези близо тридесет години. 

Винаги съм казвал и тук ще го повторя: Не всичко ново е хубаво, но не и всичко старо е лошо. Проблема е докато се "отсеят" нещата.

Да, в неблагоприятни условия сме били част от дадени български поколения, но оцеляхме. Много млади в близкото минало си заминаха буквално от този свят преди своите родители, но някои все още сме живи. Нека не позволяваме повече млади да ни изпреварват в смъртта! 

Това е целта!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Факти, факти ... това са данни, а не факти ... 

И като се каже 3.5 пъти ... спрямо какво?! 

Това са ФАКТИ драги. Цифри, какво повече искаш а? Какви точно факти ти трябват? Че на времето с 500 лева ходиш на море за 20 дена с две деца! Хайде сега да те видя с 500 лева. И не ми казвайте ,че държавата за това била пропаднала ако обичате, че ми омръзна да слушам. До 10 ноември всичко си вървеше, катаклизма започна след 10 ноември. Резултатите сега са на лице от много "знаещи" и "разбиращи"  Всичко друго са общи и празни приказки! България е на първите места по смъртност, бедност, и т.н. Нали искаше факти? Ето ти ги, и то факти световно известни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Hristo52 написа:

Хайде сега да те видя с 500 лева.

Е .... съкратили сме едното дете ... ;) Или това не е факт?!

п.п. За сметка на това някои без всякакви пари са увеличили броя деца, за да печелят от държавата и не им пука за морето ...

п.п. Факт е и че стандарта на живот на циганите се е увеличил с колко пъти, а?! 

Та не за цялото население е зле ... само на непригодното да се цивилизова ... 

За какво ти е да ходиш на море ... живей си живота и без пари ... просто прави деца и печели от държавата ... тя редовно плаща детските ... 

Да, тук масово са доволни от средствата получавани от детски ... цели фамилии си живеят безгрижно ... не им трябва море ... просто хубава музика и политици които да дават пари за кебапчета и бира ...

Живота на един циганин е песен ... другарю ... :) Да има песни и танци за циганите и те доволни ... увеличават българското население ... ко се ... 

По-зле се живеело сега ... таратанци другарю ... :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Що като е за Бойко се намесва и Гешев, а?! ;) Той не е от кабинета ... но протеста е обединен ..

Верно ли не можеш да се сетиш?! Ще ти кажа защо. Защото е назначен от Борисов да е бухалка срещу политическите си противници и бизнесмените, които не си плащат такса рекет. Защото като такъв е част от проблема, а не част от решението. И не - нещата не се случват заради Борисов, а въпреки него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Факт е и че стандарта на живот на циганите се е увеличил с колко пъти, а?! 

Аз не съм мангал! Не ми ги давай за пример ако обичаш. Избирателите на Герб.Ходи на море в Турция, Гърция. Ходи на лекар в Турция, Франция, купувай си животоспасяващи лекарства от чужбина ако имаш пари, ако не умирай или си живей с таратанците и си свиркай! Хайде със здраве!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ncl написа:

Верно ли не можеш да се сетиш?! Ще ти кажа защо. Защото е назначен от Борисов да е бухалка срещу политическите си противници и бизнесмените, които не си плащат такса рекет. Защото като такъв е част от проблема, а не част от решението. И не - нещата не се случват заради Борисов, а въпреки него.

Това са глупости младежо ... 

Кой ти е втълпил, че е назначен от Бойко?! 

Не може с вид изявления от трети лица да се аргументираш ... 

И друго: Данъка не е рекет!!!

ОК, значи си за сивия сектор, но не става така ... Там има нечистоплътни хора ... 

Твоите изказвания са нищо друго освен едни на отявлен анархист. 

Не по този начин трябва да е бъдещето ... но ... уви ... има и такива като теб заблудени от Висши анархисти, на които не им пука дори за теб ... 

Та ... не аз съм ти виновен за несгодното положение в момента, а твоя там Върховен водач, на който едва ли му знаеш името даже ... 

Желанието ти не се приема младежо ... По друг начин ще станат нещата, но определено няма да е в твоя полза ... ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

Да, тук масово са доволни от средствата получавани от детски ... цели фамилии си живеят безгрижно ... не им трябва море ... просто хубава музика и политици които да дават пари за кебапчета и бира ...

Много от тях са с доходи от съвсем различно естество - едноседмични "екскурзии" до Западна Европа - знам на времето от трета страна, че с по-малко от Е4-5к на шапка не са се връщали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Hristo52 написа:

Аз не съм мангал! Не ми ги давай за пример ако обичаш. Избирателите на Герб.Ходи на море в Турция, Гърция. Ходи на лекар в Турция, Франция, купувай си животоспасяващи лекарства от чужбина ако имаш пари, ако не умирай или си живей с таратанците и си свиркай! Хайде със здраве!

Човеко ... българското общество в момента е в повече от тази етнично ориентирани хора и те за сметка на малцинството по тези земи са къде, къде по-добре и за какво да им пука, че на българско етническо ориентирана група хора стандарта им е спаднал с 3.5 пъти .... Техния се е подобрил с 10 пъти ... минимум ... 

Та ... така е мнозинството управлява другарю .... времената не са както преди някаква върхушка да си позволява да тепа, бие и извършва масов терор над циганите ... Да ... все повече трябва да разберете, че има движение за свободи и права на местното население другарю и то не ще позволи вид самозванци да завземат властта по тези земи  ... 

Това е голата истина и на който не му изнася да си хваща партакешите и ходи в Европа или в Америка даже ... :) 

България за местното население!!! Всички които не са доволни ВЪН!!! :) 

п.п. Що направо да не стане една малка кръвна революция, а?! ;) Та да видим кой прав кой крив ... :) 

Ей туй е положението .... нежна е българската душа и затова всеки я мачка ... мда ... кофти, но е Факт ... явно трябва да промени и да стане груба ... Модно е ... 

преди 10 минути, DarkEdge написа:

Много от тях са с доходи от съвсем различно естество - едноседмични "екскурзии" до Западна Европа - знам на времето от трета страна, че с по-малко от Е4-5к на шапка не са се връщали

Тук говорих с един инвалид ... на месец поне веднъж ходи до Англия ... нещо взема само пари от там ... не работи изобщо и хоп ... гтук е номер едно ... 

Имат си начини ... сега само тези които са ходят на работа извън България са засегнати ... Спряха им и едните и другите екскурзии и затова намериха друг начин ... да протестират ... ;) 

Иначе и вчера имаше сватба или май бе годеж ... не им пука за какво ще стане България ... Размножават се ... това за тях е важно ... 

Та, явно техните лидери са по-умни от нашите .... мда .... голо, болезнена истина ... дали е факт, а?! 

Може би е плод на моето болно съзнание ... мда ... бе какво да ти кажа ... ненормален човек съм .... все говоря глупости ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че като направите рестарт на компютъра си, той не става нов компютър...просто прави същите глупости, на които е способен по природа, само че евентуално малко по-бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Hristo52 написа:

Нали знаете, че като направите рестарт на компютъра си, той не става нов компютър...просто прави същите глупости, на които е способен по природа, само че евентуално малко по-бързо.

Нали се сещаш, че всичко зависи от първия изпълним код който се подава към процесора?! После от BIOS и чак тогава се указва от кой носител да се зареди ОС ... ;) 

Та не е точно така другарю ... понякога ефекта е обърнат ... може да заработи и по-бавно ... ;) 

Затова и се извършва вид рестарт (ако се налага) само от специалисти .... ;)

Към момента само и единствено "Сокола" си призна, че е инвестирал в политици .... ;) 

Та, къде са новите български политици  другарю?! Май се чепкат нещо по улиците, а друг си провежда правилната политика на местна основа ... ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом асоциирате държавата ни с изтребителна техника - на нея и трябва не рестарт, а ресет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване