Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 4 минути, DarkEdge написа:

Щом асоциирате държавата ни с изтребителна техника - на нея и трябва не рестарт, а ресет.

Не. Format

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5013

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7863

Не генерирай бисери! Не можеш да форматираш хардуер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkEdge написа:

Е ако за тебе твърдия диск е софтуер...може и да е бисер.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Една част "като цяло" живее по-добре, а друга част, хич не малка, пак "като цяло" живее доста по-зле....Аз съм от тези, които живеят по-добре, например.Тоест, в първото "като цяло"...Но не съм сляп и виждам и тези, които са във второто "цяло".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkEdge написа:

Хм .... бърка презаписването на затворен код с софтуерното Format ... 

По мое мнение ... (независимо, че ще е достойно за бисер) ... Трябва да се смени кода на Конституцията. 

Само където вместо да се свика ВНС и независимо от внесения проект, да се обсъждат и други неща свързани с основния ни закон. 

Аз съм за този ресет! Мисля, че по-големия брой на представителите в едно бъдещо Велико Народно Събрание ще доведе до по-добро нещо за българското общество отколкото по-малкия брой на партийно подбрани кадри в бъдещо Обикновено Народно Събрание ... 

Но ... уви ... аз съм си идеалист утопист ... та ... не знам ... нека младите да помислят ... 

преди 9 минути, Hristo52 написа:

Е ако за тебе твърдия диск е софтуер...може и да е бисер.

Преди твърдия диск има чип!!! Той се програмира първо!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Колко е лесно ... но защо не се прави, а?! ;) Може би някои хора си обичат да са анонимни и да управляват задкулисно ... мда .... в политиката е така ... интриги и нисши страсти ... 

Ами защо не се прави? Нали герб начело с Бойко управляват? Защо в проекта за конституция не поставиха като основна промяна въвеждането на електронно правителство? Те са последните хора, които ще подкрепят такава идея. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Преди твърдия диск има чип!!! Той се програмира първо!!!

Така е. А преди това трябва да пъхнеш щепсела в контакта! Ако случайно не знаеш де!!!

преди 1 минута, Shiniasu написа:

Ами защо не се прави? Нали герб начело с Бойко управляват? Защо в проекта за конституция не поставиха като основна промяна въвеждането на електронно правителство? Те са последните хора, които ще подкрепят такава идея. 

Целта е една единствена, от цялата тая комедия. Те да "подготвят" следващите избори, иначе жална им м@йк@!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Hristo52 написа:

Така е. А преди това трябва да пъхнеш щепсела в контакта! Ако случайно не знаеш де!!!

Голяма демонстрация на "мой крава да е мъжка на всяка цена".
И в твоя стил - за да има ток в контакта, трябва да има доставена ел. енергия до сградата, в която е контактът или минимум само да него (генератор или ВЕИ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hristo52 написа:

И инженер Доганов трябва да пусне ток по мрежата от резерва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hristo52 написа:

ака е. А преди това трябва да пъхнеш щепсела в контакта! Ако случайно не знаеш де!!!

Абе дърто .... :) Не си в част с модата ... има соларни панели бе ... :) 

Какъв щепсел тъ гони ... :) 

Ръгам USB-ту фо панеля ... и па имам ток ... :) 

преди 6 минути, Shiniasu написа:

Нали се сещаш, че това е проект, а това не означава, че едно ВНС не може да обсъжда и други неща свързани с Конституцията?!

преди 9 минути, Hristo52 написа:

Те да "подготвят" следващите избори, иначе жална им м@йк@!

Не намесвай родители моля ... нито децата им ... 

Не трябва да се търси мъст, а вид отговорност от неправомерно завземане на вид държавни средства за производство! 

Не натоварвай затворите ни моля! Капацитета им е ограничен! Достатъчно е да са под домашен арест! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аман от дървени философи! То за това сме стигнали до тука.

преди 16 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не намесвай родители моля ... нито децата им ..

Запази си ако обичаш за себе си "мъдрите" мисли. Аман бе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Hristo52 написа:

фейкомет :)

преди 2 часа, Hristo52 написа:

Това са ФАКТИ драги. Цифри, какво повече искаш а? Какви точно факти ти трябват? Че на времето с 500 лева ходиш на море за 20 дена с две деца! Хайде сега да те видя с 500 лева. И не ми казвайте ,че държавата за това била пропаднала ако обичате, че ми омръзна да слушам. До 10 ноември всичко си вървеше, катаклизма започна след 10 ноември. Резултатите сега са на лице от много "знаещи" и "разбиращи"  Всичко друго са общи и празни приказки! България е на първите места по смъртност, бедност, и т.н. Нали искаше факти? Ето ти ги, и то факти световно известни.

Ето ти факти : https://corruptionbg.com/Vunshniqt-dulg-falitut-na-komunisticheskiq-rejim

https://desebg.com/2011-01-13-09-25-08/3654-2018-07-30-17-27-17

https://desebg.com/2011-01-13-09-25-08/3281-2017-08-26-19-14-05

:hush:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

фейкомет

А, щом инжинер съчков се появи да се изкаже, стига съм висял тука за днес! :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hristo52 написа:

Аман от дървени философи! То за това сме стигнали до тука.

Не са мъдри мисли, а гола истина ...

Ти какво ... ползвайки @ - маймунка се правиш на интересен ли?! 

Кратко: Не трябва да се търси мъст!!! Мъск не ще оправи България!

Помисли малко .... не трябва родител да изпреварва детето си в някои неща ... ;) 

Това трябва да осигурим на нашите наследници!!! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hristo52 написа:

Ново20 изнерви ли те ?

Като му обръщаш внимание...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, iИ.дИоNд.Ni написа:

Кратко: Не трябва да се търси мъст!!! Мъск не ще оправи България!

Абе дръж си великите мисли за тебе бе! Е аман от "специалисти" . Каквото и да напишеш в тоя форум, некой изплува от някъде и се изтропа! :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Ново20 изнерви ли те ?

Ага ... и тук да кажа .... Аз съм Старо-19, а нали въпросния вирус не бил опасен ... :) 

Някои хора не четат, че спора с мен е опасно за тяхното психично здраве ... е казал съм го по-кратко (само здраве) ... ;) 

Не бил опасен някакъв вирус ... хм ... да за младите е така, но за дъртите не е така ... :) 

Пак си недоволен ... :) 

преди 1 минута, Hristo52 написа:

Абе дръж си великите мисли за тебе бе!

Хм ... не са велики мисли, а идиотски ... :) 

Така е действителността: Превеса е на страната на идиотите, а не на матрицата ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Ново20 изнерви ли те ?

Докато не му тегла една в прав текст. И хич не ми пука че ще  ме накажат!

То някой трябва и да има малко възпитание евентуално, да разбира когато не е приятен на някой! Ама...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Hristo52 написа:

Докато не му тегла една в прав текст. И хич не ми пука че ще  ме накажат!

Това му е целта. Бълва един тон невъобразими глупости, и ако на някой не му издържат нервите и му тегли една, да получи бан. 

Тогава е щастлив

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Реджеп Иведик написа:

Това му е целта. Бълва един тон невъобразими глупости, и ако на някой не му издържат нервите и му тегли една, да получи бан. 

Тогава е щастлив

Нека да е щастлив. Но ще разбере какво точно представлява 0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hristo52 написа:

Нека да е щастлив. Но ще разбере какво точно представлява 0

По-добре нула зад някой, отколкото нула пред някой ... 

Да ... уви това е жалко .... не си Единица!!! = Не си личност ... ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че някой почва да прекалява с приказки? А?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очевидци разказват, че когато папата отишъл да види докъде е стигнал МикелАнджело със Сиктстинската капела, като си излязъл, художникът тихо го напсувал...на м@йк@....А Леонардо редовно и издевателски се е изхождал (по всякаква нужда) в градините на Сфорца....Така, че...млъкнете!...Никога в историята интелигенцията не е мълчала на тираните и винаги е имала гражданска позиция...дами и господа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Hristo52 написа:

Докато не му тегла една в прав текст.

Тъй де разтовари се за моя сметка ... 

По-добре на мен отколкото на майката на някой ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Тогава е щастлив

Щастлив ? Не. Просто прагматично ви навирам там къдетов и е мястото. Аргументирано и с факти. :hush:

Щастлив бих бил ако повече хора обръщаха внимание на истинските документи и факти, а не на червена наивна партийна пропаганда.

Защото народ който не си знае историята, е обречен на провал.

Но съм обнадежден за вас. ИСтерията ви и реакцията ви показва че много добре разбирате че съм прав. Ама няма как да си го признаете.

Нищо. Самия факт че съм ви ужилил на точно то място, е задоволително . :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде го чукаш, къде се пука! Хахаха! :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване