Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

преди 3 минути, дръндю написа:

баси, смазаха ги от бой

като одиш неподготвен ще ядеш и бой ,нищо ще се научат ще те бият до известно време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 41,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4985

• miro20

3400

• Мойра

3107

• FusE

2149

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 25 минути, street racer написа:

Къде се залага на точен резултат? Аз имам готов фиш

И аз тва се чудя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Pifi Pedolino написа:

ти май не разбираш  че от днеска няма избори няма преговори вече се минава на бой това ти казва бат Бойко ,явно протестирастите ще требва да си премерят силите с него самостоятелно след като нямат друг изход.

Явявате се на избори с ПП, вземате мнозонство и управлявате, това е реда в демократична държава, другия не е опция. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, FusE написа:

Явявате се на избори с ПП, вземате мнозонство и управлявате, това е реда в демократична държава, другия не е опция. 

а нема такива работи ще се сборичкат с пожарникарчето нема да го чакат 6 месеца.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, дръндю написа:

баси, смазаха ги от бой

Не можеш да смажеш мотивиран човек от бой. Той не усеща като го биеш. Пак се връщат не скиваш ли.

Каракачантичката вече се е подмокрил

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Не можеш да смажеш мотивиран човек

БКП смазваше самочувствието на младежите с казармата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Pifi Pedolino написа:

а нема такива работи ще се сборичкат с пожарникарчето нема да го чакат 6 месеца.

ОК, но ако сега се получи власт със сила със сила, то ще бъде взета и след това отново със сила, на тези които не им харесва или не искат следващото управление и в този ред до кога ще е този начаин на управление и до какво ще доведе- до нищо добро за нас всичките. Ще живеем на площадите ли? Не е решение. Избори и на избори се решава кой ще управлява, има други начини за прокарване на дадени политика по законен начин. 

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

Което липсва в съвремието ни. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

Верно, превърнаха ме в агресивен комплексар.

Бе, ти ходил ли си в казарма ?

Големи сте професори

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, FusE написа:

и правилно

преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

не, и не съм за бесилки и подобни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Реджеп Иведик написа:

И мен така, най се комплексирах когато броях дните до джако. 

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

и правилно

Не съвсем, 3 месеца за военна подготовка биха били от полза на всеки младеж. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големи сте професори

Ех, че ни си бил под ръка в казармата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, FusE написа:

ОК, но ако сега се получи власт със сила със сила, то ще бъде взета и след това отново със сила, на тези които не им харесва или не искат следващото управление и в този ред до кога ще е този начаин на управление и до какво ще доведе- до нищо добро за нас всичките. Ще живеем на площадите ли? Не е решение. Избори и на избори се решава кой ще управлява, има други начини за прокарване на дадени политика по законен начин. 

чакай още не са почнали да чупат витрините на магазините и да обръщат колите,това днеска беше като погалване с перце

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

според мен да е има но като работа от 8 до 19 и после в къщи, а тези от село на общежити или квартира, 2-3 месеца е добре, поне да те обучат на основните неща

преди 1 минута, Pifi Pedolino написа:

чакай още не са почнали да чупат витрините на магазините и да обръщат колите,това днеска беше като погалване с перце

да в САЩ има повече агресия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Pifi Pedolino написа:

А бой и ...бой, а

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Pifi Pedolino написа:

И това по кой начин ще ти донесе позитив, освен сеир? А всички ще понесем негатив ако се случи включително и ти, май не осъзнаваш какво би се случило в една подобна криза. Или гледаме братска Америка, те имат ресурс, финансов и инстуционален да издържат месеци в такава ситуация, а ние не. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Belhor написа:

Хубаво де. Експерти- мексперти... Ти не виждаш ли "експертите" в момента? Пожарникар. Комсомолски секретар нео- нацист. Валери- тишината в дискотеката. Реви- Зоро. Марияна Английска. Цвета Пекинска... ай студента и гъбата Барни отекоха, ама пак пълно с експерти!!! Експерта Ананиев също е още тук...

Малко е тъпо да искаш експерти от другите, когато тези не те дразнят до степен да предпочетеш какавиди.

И що да е тъпо? Казах, че като покаже програма, инструменти, експерти можем да коментираме може ли нещо да се случи градивно или не може,  говоря за Трифонов и неговия проект.  

И не знам що така си решил, че не ме дразнят,  може би си видял да защитавам техните политики? Или нещо подобно?  Като казвам, че няма алтернатива,  го казвам защото наистина няма, а не щото ми харесва че няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, FusE написа:

Да увредят още повече психичното му здраве, като се срещне с психопати, социопати ли? Може да усети и мъжката любов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

Като казвам, че няма алтернатива,  го казвам защото наистина няма

Логика та дрънка

На Дани Тъпото ли няма алтернатива ?

Верно по тъп човек може и да няма.

Ако си привърженик на отрицателната селекция, верно няма алтернатива.

Кой ти е казал, че можеш да мислиш ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Да увредят още повече психичното му здраве, като се срещне с психопати, социопати ли?

затова и аз казвам само за през деня, вечер вкъщи, а утре пак - хем трудови навици ще се придобият

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Pifi Pedolino написа:

Трактори нямат ли? Гуми?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, acnekt написа:

Трактори нямат ли? Гуми?

немат бе не виждаш ли че са по фанелки и панталонки само и телефонче тръгнали революция да правят в балканска държава -просто не са подготвени за тая работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Логика та дрънка

На Дани Тъпото ли няма алтернатива ?

Верно по тъп човек може и да няма.

Ако си привърженик на отрицателната селекция, верно няма алтернатива.

Кой ти е казал, че можеш да мислиш ?

Баш ти дето кратунката ти на кухо дрънка няма нужда да се опитваш акъл да ми даваш 😆

Че нещо те гледам само лаеш,  пък нищо умно не успяваш да кажеш. Ма продължавай да си вярваш,че много си умен и да си повтаряш другите колко са прости... 240 кърлежа на такива като теб разчитат.. много сте, силни сте и после циврите че ви излъгали.   Ми като сте шматки на думи да вярвате ще ви лъжат.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Pifi Pedolino написа:

немат бе не виждаш ли че са по фанелки и панталонки само и телефонче тръгнали революция да правят в балканска държава -просто не са подготвени за тая работа.

Този Черепа тогава какви протести е тръгнал да прави? Да купи трактори, гуми, бомбички.... На Бойко КОНТРАПРОТЕСТА бе по-организиран. 30 лв на човек, автобус, групички...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, acnekt написа:

Този Черепа тогава какви протести е тръгнал да прави? На Бойко КОНТРАПРОТЕСТА бе по-организиран. 30 лв на човек, автобус, групички...

ми 500 милиона и ще си гарантира място в парламента ама той иска да мине по тънката лайсна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Реджеп Иведик написа:

Гласуващия е собственик, суверен. Никой няма право да му отнема правото на глас.

Защо? Без 8ми клас нямаш право да управляваш автомобил, обаче имаш право да избираш кой да управлява държавата. Ако искаш да гласуваш - образовай се! Никой не ти пречи да получиш образУвание.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване