Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Belhor написа:

Радев не е обещавал оставка. Борисов обеща. Пред всички. По телевизията. Разбира се- излъга. Той няма да е жив ако не лъже. А ти яко му подражаваш.

Той ще изпълни обещанието което бе оставка в същия ден в който се гласува ВНС, може да си припомниш това във видео обръщението. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5013

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7863

преди 2 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Хайде да видим статистиката и начина по който се разви вид ненавист към Бойко Борисов или пак ще трябва да ме четеш ... :) 

Да, има основателен протест и неоснователен!!!

Някъде на пред го казах: При положение, че догодина ще има избори, за какво ни са предсрочни?! 

Ай ... ще съм кратък ... :) И виж кой вкарва с кратки текстове и линкове вид нещо във форума ... :) и какво ... :)  

Бойко поне на теб ти е дал кофичка кисело мляко. 
Другите с 8 лв пенсионери се чудят какво да си купят. Богат избор. Кило домати или хляб?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, attj написа:

Лельо Станке, пак ли започваш?  Радев се пробва да командва - това диктатура ли е?

Ако е той може, друг не, пак ше ги обидиш :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прави ми впеатление, че повечето полицай, са груби, недодялани, простаци (по думите им) с някакви нахални тъпи и мутренски физиономии.Включително жени. Няма красиви, приятни лица. Всеки гледа на кръв и се държи толкова бабаитски, точно като мутри! Виждала съм и други полицай в чужбина. Приятни усмихнати, готови да ти помогнат и услужат. Дали тия качества на нашите полицаи (май събрани от кол и  въже) не са в специалните изисквания за да станеш полицай в България?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, attj написа:

Лельо Станке, пак ли започваш?  Радев се пробва да командва - това диктатура ли е?

Леля ти Станка е у вас и помага на бабата ти да ти изпере мръсните гащи, че много са се насъбрали напоследък. :D

П.П. Отговорът е съобразен със стила на задалият въпросите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, acnekt написа:

Другите с 8 лв пенсионери се чудят какво да си купят. Богат избор. Кило домати или хляб?

Ние си имаме, не е нужно да ни дава някой, разликата да си независим и да споделяш своя гледна точка, а не спусната таква от някой. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hristo52 написа:

Тук някои повтарят като папагали всичко което чуят да се казва в парламента. Веднага го взимат за опорка! Ама дали има някакъв смисъл, няма значение. Казано от нашите и толкова! :giggle1:

Абсолютно дословно цитират словоблудството на Мутрата Борисов и глупашките му внушения...Най-идиотското ,което съм чувал,че олигарсите му завидели за успехите му и влизането на България в чакалнята на еврозоната и затова искали да го свалят от власт и да счупят държавата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, barbuncela написа:

Прави ми впеатление, че повечето полицай, са груби, недодялани, простаци (по думите им) с някакви нахални тъпи и мутренски физиономии.Включително жени. Няма красиви, приятни лица. Всеки гледа на кръв и се държи толкова бабаитски, точно като мутри! Виждала съм и други полицай в чужбина. Приятни усмихнати, готови да ти помогнат и услужат. Дали тия качества на нашите полицаи (май събрани от кол и  въже) не са в специалните изисквания за да станеш полицай в България?

Хахаха! Това ми хареса! Супер! Май си права! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, barbuncela написа:

Прави ми впеатление, че повечето полицай, са груби, недодялани, простаци (по думите им) с някакви нахални тъпи и мутренски физиономии.Включително жени. Няма красиви, приятни лица. 

Барб това е полиция, силово подразделение, не модна агенция за да ни харесват лицата им, те са за да пазят реда в държавата, за да можем аз ти, всички да живеем свободни и защитени. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, acnekt написа:

Другите с 8 лв пенсионери се чудят какво да си купят.

Мило ми ИИ-че нищо което е около мен не е от Бойко дадено!!!

Всичко ми е дадено от моите родители. Аз от своя страна на моите наследници съм дал и благодарение на което има не само 8 лв. пенсия, а никаква!!!

Да, издръжката ми е от младите мои!!! Мислиш ли, че мога да се справям с инвалидна пенсия = о, да .... мога .... но не благодарение на Бойко Борисов ... 

Другия път не ме цели мен .... :) Определено мога и с по-малко да се справям ... доволна ми е пенсията и инвалидната и ред други неща .... не плача и не не желая повече .... извън социалните грижи съм ... 

Мда ... лееей как някои са свикнали да са на държавната хранилка ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, barbuncela написа:

Изисквания има, но тъй като няма кандидати, отговарящи на тях, приемат всякакви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

Е как ще се измества темата, като това е най важното как се финансират и подклаждат метежниците.

...а финансирането на полицейските еничари,официални медии,чиновници и целия мафиотски цирк,за запазване на престъпниците на власт?Това не го броиш нали?Май те интересува повече,мижавия тролски хонорар,с който те правят на палячо във форума...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, barbuncela написа:

@DarkEdge   Що се хилиш бе? Ти четеш ли дълъг пост ако трябва да одобряваш? М? :) 

Позовавам се на Петата попраФка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FusE написа:

Барб това е полиция, силово подразделение, не модна агенция за да ни харесват лицата им,

Е да...прав си...в чужбина явно минават през модни агенции...мм..Ето защо са и симпатични...

66093a9e3f2ee2aca8cbdd19574ef967.jpg.515c5265bc1d3cbe3fb6e67af99564d2.jpg

1-8649.jpg.81a8a065b1994cc17224da61e1f0cee6.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, barbuncela написа:

Е да...прав си...в чужбина явно минават през модни агенции...мм..Ето защо са и симпатични...

Показаваш парадни и регулировчици, а водим диалог за силово поразделение, жандърмерия които са за справяне с безредици. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Shiniasu написа:

От многото повторения на тази фраза, така и не ми стана ясно точно как Божков ще спечели от протестите? Очаквам някакво по--подробно и аргументирано обяснение.

Елементарно - Няма Бойко и Гешев, идват неговите лъкеи(Нинова и СИЕ), покрива се всичко и той се връща на бял кон с думите "Аз бях репресиран, а съм чист като момина сълза.".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FusE написа:

Показаваш парадни и регулировчици, а водим диалог за силово поразделение, жандърмерия които са за справяне с безредици. 

Тя не забеляза русата усмихната полицайка, а ти пък де я търсиш в силовите неща .... :) 

Цитат

42. Най-доброто предстои. 43. Независимо как се чувстваш – стани, облечи се и се покажи на света. 44. Викай. 45. Животът не ти се поднася с хубава опаковка и панделка, но все пак е подарък!

Прочетете целия материал на следния линк: 

тук другари!!!

:) 

Цитат

1. Животът често е нечестен, но въпреки това е хубав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, FusE написа:

Наистина ли? Аз писах, Диода писа и пак не разбрахте. С картинки и илюсттации ли е нужно да се обяснява, очевидно неща които не разбирате обсъждате и давате оценки. Апартамент на зелено не е по цена като апартамент завършен, апартамент завършен не е по цена като апартамент обзаведен, нов апартамент не е по цена като втора употреба, и както казах всичко зависи от сделката между продавач и купувач. Какво окриване на дадънци кво 5лв? Данъка се плаща на база оценка на имота. Фирмата плаща данък според закона и проекта. 

За разлика от теб, моята работа до известна степен е свързана с продажба на апартаменти. Когато официално продадеш апартамент за 100 000 вместо за 200 000, това означава, че плащаш ддс 16 667 вместо 33 333 лв. Отделно местните данъци и такси, отделно и годишната данъчна декларация, в която може да излезеш на загуба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Michigan111 написа:

Честно забогатял човека а 😆

Не е въпроса,  че е изкарал лев, а как го е изкарал. Защото докато народа се опитваше да се ориентира в новата обстановка и се чудеше как да свърже двата края , той правеше фирми и приватизираше.  Излишно е да ти казвам, че ако не беше от комунистическа фамилия и нямаше достъп до куфарчета, информация, връзки, щеше да стигне точно до под кривата круша.  Внукът на активен борец против капитализма стана един от големите ни капиталисти 😆 То така се разграби цялата държава, но комунистите не са виновни,  демократите бяха 🤣

Хайде бе, колко съм изпуснал значи.
По твоята логика, с двама дядовци партийни секретари а единия и активен борец, трябваше да съм милиардер, пфу д**а и мал шанс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bubbles написа:

Елементарно - Няма Бойко и Гешев, идват неговите лъкеи(Нинова и СИЕ), покрива се всичко и той се връща на бял кон с думите "Аз бях репресиран, а съм чист като момина сълза.".

Че нали е затова всичко което се случва два месеца вече, децата го разбраха дори. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Мойра написа:

Леля ти Станка е у вас и помага на бабата ти да ти изпере мръсните гащи, че много са се насъбрали напоследък. :D

П.П. Отговорът е съобразен със стила на задалият въпросите.

Вземи си припомни стила си -още когато си отворила темата.  С години тролиш против премиера, сега си сърдита, че вече искам оставката и на президента...Пак си слънчасала от много работа в градината...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FusE написа:

Че нали е затова всичко което се случва два месеца вече, децата го разбраха дори. 

Не и лумпенията дето по цял ден подскача вместо да работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FusE написа:

О да...забравих, никога не съм присъствала на такива акции. Между другото карабинерите са в обикновенна униформа. Това е парадната

citta-alta-sentierone-e-treviglioi-carabinieri-vestono-lalta-uniforme_35baa858-e027-11e7-ba20-e9886ea7d09c_900_566.jpg.49a17ab13614dfa5aff9f45fdf1ca3f6.jpg

Ама нали трябва нещо да кажеш... А французите са точно жандармерия в акция, единия държи радиостанция и съм взела снимката от акция , ама както вече споменах , трябва нещо да кажеш..

1-8649.jpg.04216d451fed12820569cebe06f1132f.jpg

Няма да видиш мутренски физиономии на мутри и на бабаити щото са полицаи...мда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Shiniasu написа:

За разлика от теб, моята работа до известна степен е свързана с продажба на апартаменти. Когато официално продадеш апартамент за 100 000 вместо за 200 000, това означава, че плащаш ддс 16 667 вместо 33 333 лв. Отделно местните данъци и такси, отделно и годишната данъчна декларация, в която може да излезеш на загуба.

Работиш това, а не правиш разлика продажба от фирмата строител на зелено и продажба през брокер завършен , написах и другите разлики в цената, цената не може да е еднаква във всички случай, а данъка е на база цената. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване